>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

US Open '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
US Open 2012​
Turniej główny kobiet​





Miejsce: Nowy Jork (USA)
Data: 27.08.2012-08.09.2012
Nawierzchnia: Outdoors Hard
Rozmiar drabinki: S-128 D-64
Oficjalna strona turnieju: http://www.usopen.org/index.html
Drabinka turnieju singlowego: http://www.usopen.org/en_US/scores/draws/ws/index.html?promo=subnav
Drabinka turnieju deblowego: http://www.usopen.org/en_US/scores/draws/wd/index.html?promo=subnav
Plan meczów na dany dzień: http://www.usopen.org/en_US/scores/schedule/index.html?promo=subnav
Historia turnieju US Open: http://en.wikipedia.org/wiki/US_Open_(tennis)





Kursy na końcowe zwycięstwo w turnieju singlowym (Bwin):






Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Na bet365 na Serenkę 2,10 kurs na końcowy tryumf i jeśli miałbym grać którąś z babeczek to właśnie ją.Williamsówna ostatnio odpadła z Kerber ale gołym okiem było widać,że turniej w Cincinnati ma w swoim wielkim zadku (każdy kto choć trochę oglądał bądź też śledził jej mecze na tym turnieju z pewnością to zauważył).Na grę Amerykankę w Cincinnati nie ma co patrzeć bo Szlem a zwłaszcza na &quot;własnym podwórku&quot; z pewnością będzie dla niej łakomym kąskiem i motywacji jej zabraknąć nie powinno by wygrać.Serena zdominowała po prostu WTA i co do tego chyba nie ma nikt wątpliwości bo przy optymalnej dyspozycji nikt z nią nie ma szans i tyle.
Radwańska też za wiele na US nie ugra,jej ostatnie mecze pokazują,że jest na hardzie cienka i wg mnie max to 1/4 co wyciśnie z tego turnieju ale pożyjemy zobaczymy dla mnie turniej wygra S.Williams.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego mój post został skasowany, więc powtórze:
Na Li gra tak fantastycznie że wydaje mi się że jest pewniakiem do tryumfu. Fenomenalna kontrola nad każdym uderzeniem i kurs 15 na bwinie jest niezwykle zachęcający. (Już zagrałem bo będzie leciał). Czy ktoś jej może zagrozić? Serena jak będzie miała dzień i na pewno nikt wiecej. Finał Li-Serena jeżeli loswanie nie przeszkodzi
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego mój post został skasowany, więc powtórze:
Na Li gra tak fantastycznie że wydaje mi się że jest pewniakiem do tryumfu. Fenomenalna kontrola nad każdym uderzeniem i kurs 15 na bwinie jest niezwykle zachęcający. (Już zagrałem bo będzie leciał). Czy ktoś jej może zagrozić? Serena jak będzie miała dzień i na pewno nikt wiecej. Finał Li-Serena jeżeli loswanie nie przeszkodzi
Kontrola nad uderzeniem? Ta masa UE to jest ta kontrola?
Serena jest najlepsza i tyle, ona niszczy wszystkie zawodniczki. Przecież jak się zmobilizuje to Chinka nie wyszła by z trzech gemów...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typpero 71

typpero

Użytkownik
Oczywiście popieram mojego przedmówcę.

Dodam jeszcze, że Chinkę zjadają na śniadanie takie zawodniczki jak Azarenka czy Sharapova.

Nie ma to jak się spuszczać nad tenisistką, która poszalała w Montrealu, a w Cincinnati wygrała. Ok - może formę ma, nie kwestionuję, ale co to były za rywalki?

Gdyby Kerber nie była tak wyeksploatowana w w ostatnim finale, to IMO Angelique by to wygrała, nie Chinka. Niemka poprostu padła, Chinka wykończyła. Tyle.

Teraz mamy tydzień przed US Open, patrzę - Wozniacki gra w New Heaven, Radwańska to samo. Jak nie będą tankować i nie potraktują tego turnieju typowo sparingowo, to sukcesów w Wielkim Szlemie im nie życzę. No ale znając życie, dajmy na to Caroline wygra ten turniej, czy nie daj Boże wymęczona już Agniesia, to pewnie i pojawią się takie typy, że ta zawodniczka wygra US Open ???? . Nie ma takiej nawet opcji????
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Popieram - jeśli miałbym zagrać na czyjeś zwycięstwo w turnieju to tylko Serena Williams. Ona nie gra tak dużo turniejów w sezonie, ale za to w tych najważniejszych jest po prostu nie do pokonania. Przykładem jest turniej olimpijski, w którym na początku rywalki potrafiły z nią kilka gemów ugrać (Ula Radwańska). Jak było dalej, każdy wie. Nawet Szarapova w finale ugrała zaledwie jednego gema.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Radwańska też za wiele na US nie ugra,jej ostatnie mecze pokazują,że jest na hardzie cienka i wg mnie max to 1/4 co wyciśnie z tego turnieju ale pożyjemy zobaczymy dla mnie turniej wygra S.Williams.

Litosci...zgodnie z Twoja logika ostatni mecz Sereny pokazuje, ze jest gorsza od Kerber...

Radwanska przezywa teraz slabszy okres z powodu lekkiej kontuzji i typowego przemeczenia. A jesli kolega dalej bedzie sie upieral przy swojej opinii to zapraszam do rzucenia okiem np na jej mecze na hardzie w pierwszej polowie sezonu...

Na Li gra tak fantastycznie że wydaje mi się że jest pewniakiem do tryumfu
Ta, pewniakiem. Gdzie tam Serena i Sharapova, Li zagrala dwa dobre turnieje i praktycznie mozna na nia dom stawiac..
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Czy Wy nie widzicie tego że te turnieje Na Li traktuje na prawdę ulgowo. Dwa poprzednie turnieje trafiłem podając parę nazwisk i wśród nich finalistów- teraz też tak będzie:
Serena Williams
Victoria Azarenka
Na Li

No i ewentualnie Sharapova, ale to nie jej turniej. Oczywiście do półfinału dojdzie ale tam wszystkie 3 panie wyżej są mocniejsze, a Victoria jest tylko w tej trójce dlatego że jej forma jest niewiadomą. Kibicuje mocno Pavlyuchenkovej i mam nadzieję że jakąś małą niespodziankę sprawi i ćwierćfinał osiągnie. Ulka przy dobrej drabince 1/16 realna. Na prawdę bardzo dobrze się Ulka spisuje.
Przypomnijcie sobie jej nie równą grę przed wygranym Roland Garrosem, gwarantuje że może Chinka przegrać tylko z Sereną.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Czy Wy nie widzicie tego że te turnieje Na Li traktuje na prawdę ulgowo. Dwa poprzednie turnieje trafiłem podając parę nazwisk i wśród nich finalistów- teraz też tak będzie:
Serena Williams
Victoria Azarenka
Na Li
No i ewentualnie Sharapova, ale to nie jej turniej. Oczywiście do półfinału dojdzie ale tam wszystkie 3 panie wyżej są mocniejsze, a Victoria jest tylko w tej trójce dlatego że jej forma jest niewiadomą. Kibicuje mocno Pavlyuchenkovej i mam nadzieję że jakąś małą niespodziankę sprawi i ćwierćfinał osiągnie. Ulka przy dobrej drabince 1/16 realna. Na prawdę bardzo dobrze się Ulka spisuje.
Przypomnijcie sobie jej nie równą grę przed wygranym Roland Garrosem, gwarantuje że może Chinka przegrać tylko z Sereną.

Pavlyuchenkova? Daj spokoj, najpierw musialaby nauczyc sie regularnie i solidnie serwowac, bo to co ona w tym roku wyprawia w tym elemencie to czesto wola o pomste do nieba.

Ulka moze troche powygrywac, jest w naprawde fajnej formie.

A co do Sharapovej to ja jej zupelnie nie skreslam, wrecz przeciwnie, ona gra niesamowicie na hardzie. Mowienie, ze US Open nie jest jej turniejem tez wola o pomste do nieba ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
T. Pironkova - C. Giorgi 1 1.57 bet365
Jestem dużym fanem Camili Giorgi. Ale to nie przeszkadza mi ze skorzystania z bardzo dobrej oferty.
Nie ma przesłanek, który by wskazywały na Giorgi w tym meczu. Poza ostatnim zwycięstwem nad Schiavone, na kortach twardych mimo dzikich kart nie osiągnęła nic. Wyraźnie nie leży jej ta nawierzchnia i się bardzo na niej męczy. Rok temu na trawie Pironkova na Wimbledonie wybiła Giorgi tenis z głowy.
Bułgarka nie powinna mieć żadnych problemów w tym meczu.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
PeFFka nad peFFkami przed nami ! ????
Karatantcheva - Dominguez Lino
Czekałem na US Open, żeby postawić przeciw Dominguez, z kim by nie grała z dosyć szerokiej czołówki (TOP100.
Trafiła na Karatantchevą, więc dla niej lipa, a dla mnie pewniak.
Staruszka z Hiszpanii gra padakę, a na twardej to już w ogóle.
Aż się zdziwiłem, że wygrała turniej w czerwcu, na cegle, ale jednak wygrała.
Cóź, ale to nie jest clay, tylko hard, a tutaj Kazaszka nie powinna pozostawić złudzeń Hiszpance kto jest lepszy.
Przecież Lino ma tak kiepski serwis, że to poezja. Nawet pierwszy jest do ataku. Na mączce może to nie odgrywa tak dużej roli, no ale na hardzie od razu jest atakowany i te jej baloniki nic jej nie dadzą, bo Sesil będzie starała się skracać wymiany.
Karatantcheva ostatnio dobra forma, jednak ta porażka z ugranym jednym gemem z Wozniacki nie napawa optymizmem, ale Lino to nie Wozniacki i tutaj to tempo będzie nadawała Karatantcheva.
Nie widzę szans na zwycięstwo Hiszpanki. Więcej - nie widzę szans nawet na seta.
Toteż:
Karatantcheva wygra @1,57
2-0 @2,50
--------------------------------------------------------------------------
Kolejny mecz to spotkanie znakomitej ostatnio Burdette z Bacsinszky.
Burdette - Bacsinszky
Amerykanka ostatnio na fali. Wygrywa wszystko co się da, no prócz meczu z Keys, który zawaliła fest (6-3 6-0).
Trafia na rywalkę z czwartej setki.
Szwajcarka ostatnio w kratkę, lecz nie wygląda to źle, jakoś sobie daje radę. Jednak grała ostatnio najwięcej na clay&#39;u. Przed US Open zagrała jeden turniej, gdzie doszła do finału, po krętej i bolesnej drodze, gdzie została wyeliminowana przez starowinkę Beltrame w 3 setach. Tragedii nie ma, szału też nie.
O Amerykance ci co siedzą w tenisie już wiedzą, że to talent przynajmniej na top 100. Forma ostatnio zabójcza i myślę, że wykorzysta szansę gry od razu w głównym turnieju US Open i spokojnie odprawi Szwajcarkę.
Burdette wygra @1,53
Burdette wygra 2-0 @2,37

--------------------------------------------------------------------------
Ostatni mecz, którego jestem najmniej pewien, ale jest bardzo godny uwagi i zagrania.
Gibbs - Cornet
Młoda Amerykanka także ostatnio się pokazała, ładny występ w New Haven, kwale przeszła dosyć spokojnie, w 1 rundzie łatwy 1 set z Muguruzą i krecz Hiszpanki no i porażka 4-6 2-6 z Kvitovą. Ładny wynik trzeba przyznać, a i porażka z Czeszką też nie była miażdżąca.
Cornet preferuje grę na clay&#39;u, na betonie gra rzadko i bez sukcesów.
Moim zdaniem będzie to zacięte spotkanie, więc nie ma tutaj ryzykowania na 2-0, ale myślę, że Gibbs jest spokojnie w stanie wygrać ten mecz i tak będę grał.
Gibbs wygra @2,50
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Artykuł mogący służyć jako analiza zakładu na końcowe zwycięstwo, myślę że można wkleić
Picking the winner of the women’s event at the US Open effectively comes down to one conundrum. Will Serena Williams be able to keep her cool or will she lose it once again and therefore miss out on the title?
On paper, this is Serena’s to lose. Paddy Power make her one of the biggest favourites in recent memory, at even money, with second favourite Maria Sharapova at 13-2, an enormous gap in tennis betting terms. Serena showed at Wimbledon and especially in the Olympics that when she is fit and even more importantly, when she is fully motivated (as she has been for several years now), she is virtually unbeatable.
I say virtually for while Serena is definitely the best player in the world, whatever the rankings say at the moment, the US Open has produced two horror shows in the last three years – first when she threatened to shove a ball down a lineswoman’s throat and then last year when she threw a fit when a call of hindrance went against her.
Kim Clijsters and Sam Stosur were the beneficiaries on those occasions as they won the titles and it was fascinating to read in the New York Times this week that Serena feels that things tend to go wrong here, for some reason. That tells everyone that it’s in her head and whether she can cut out whatever stress is causing it is a tough one to call.
Sharapova has won in New York before and has enjoyed perhaps the most consistent 18 months of her career. World No 1 Victoria Azarenka is third favourite at 7-1 and has got almost no credit for actually playing pretty well in recent months. A semi-finalist at Wimbledon and the Olympics, where she got hammered by Serena, she is in good form, has the confidence of a grand slam title under her belt and knows she can do it.
Li Na and Petra Kvitova (each 10-1) have both won grand slam titles but both are in the stacked top half – with Azarenka, defending champion Sam Stosur (25-1) and Sharapova. But all of them will be delighted to be in the other half to Serena, who really only has Agnieszka Radwanksa (25-1) and Angelique Kerber (16-1) to worry about. Venus Williams is also in the bottom half but it’s asking an awful lot for her to threaten the final when she is still figuring out how to deal with Sjogren’s syndrome, even if recent weeks have been very positive.
Kvitova struggles with her asthma in the humidity of New York and Li Na has never really done it here. Radwanksa is not playing that well after her run to the Wimbledon final and Kerber is still an outsider. I would not be surprised to see Stosur come through the top half, even though she has had an up and down season and 25-1 may prove to be a good value bet.
But this time perhaps Serena will indeed keep her cool and justify those short odds. If she blows up again, it will doubtless make entertaining viewing and open the door for another surprise champion.
http://www.thetennisspace.com/opinion/us-open-betting-guide-to-the-womens-tournament/
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Nie licząc S. Williams w gronie faworytów zaliczyłbym w szczególności Azarenkę, Li, Kerber i Clijsters. Nikt inny nie powinien triumfować. Wykluczam zwycięstwo Sharapovej i Kvitovej, bo są zbyt nierówne by wygrać 7 meczów pod rząd, choć wiem, że to całkiem odważna wypowiedź.
Martwi mnie, że Vicky, Li i Kim są w tej samej ćwiartce. Pech tak chciał. Na wszystkie trzy postawiłem jakieś pieniądze, bo któraś z nich moim zdaniem musi dotrzeć do finału. Kerber łatwiej trafić nie mogła - tylko Venus z trudniejszych rywalek, a tak to lajtowo, więc półfinał powinna osiągnąć jak wszystko pójdzie zgodnie z planem. Nic, tylko się modlić, by Serenie się jak najszybciej powinęła noga, a udowadniała wielokrotnie, że na kortach twardych nie jest tak mocna jak na trawie.
Życzę wszystkim wysokich wygranych. Sprawmy, by buki cierpiały po tym USO. ????
P.S.
szkoda, że Zvonarevę dopadła jakaś choroba :-(
 
wow 331

wow

Użytkownik
Na początek Burdette
Bacsinszky T. vs Burdette M. (Usa) [1.65]✅✅

Niestety lekko spóźniony jestem z rejestracją bo kurs na moją faworytkę tego spotkania już jest po spadkach ale wciąż jest atrakcyjny do zaproponowania.
Burdette w mojej ocenie jest odkryciem tego sezonu, w ekspresowym tempie awansowała już na 251 miejsce w rankinu WTA. W tym roku świetny bilans gry na twardej nawierzchni 16/2. Przegrała tylko z Marion Bartoli w drugiej rundzie turnieju w Stanford oraz ćwierćfinał turnieju w Lexington z Madison Keys. Do tej pory oprócz wymienionej Bartoli z która stoczyła zaciętego pierwszego seta, nie miała jakiejś oszałamiającej przeciwniczki ale wszystkie ogrywała dosyć pewnie i do tego w dwóch setach ( 15 ostatnich meczy ).
Bacsinszky w tym sezonie gra w kratkę i zdecydowanie więcej na nawierzchni ceglanej z bilansem 11/7 natomiast na twardej nawierzchni rozegrała tylko 6 spotkań z czego 4 wygrała i trzeba dodać, że były to zacięte pojedynki.

Nie ma sensu więcej się rozpisywać o jednej czy drugiej ... warto pograć na młoda amerykankę i myślę, że nie sprawi jakiejś niemiłej niespodzianki.

Burdette 2-0 @ 2.37 ????
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Clijsters ma bardzo trudną ćwiartkę. O ile może jej się udać ograć Na Li czy Stosur to raczej z Azarenką będzie jej bardzo ciężko. Nie przekreślałbym Kvitovej, jeżeli gdzieś po drodze zgubi się Sharapova, to ma ona łatwą drogę do półfinału, ponieważ Bartoli czy Safarova to nie są zawodniczki, które za bardzo mogą jej przeszkodzić.
 
wow 331

wow

Użytkownik
Zahlavova-Strycova B. vs Flipkens K. [1.60]✅✅

Kolejna spóźniona analiza, niestety nie mogę grafiki jeszcze wrzucać ale warto wspomnieć że kursy już znacznie spadły a startowały z okolicy 1.90

Czeszka ostatnio w fatalnej formie.... sześć meczy z rzędu przegrała i nie wydaję mi się by w tym meczu nastąpiło przełamanie. Generalnie ten rok na minus 15/24. Na twardej nawierzchni w tym roku tylko pięć wygranych meczy z przeciętnymi zawodniczkami.
Belgijka zdecydowanie więcej meczy rozgrywa na cegle gdzie ma naprawdę dobry bilans 26/6. Ostanie jednak mecze to turniej w Nowym Jorku gdzie zanotowała trzy zwycięstwa po dość zaciętych meczach. Jej jednak forma idzie w górę i moim skromnym zdaniem nie powinna mieć problemu z Barborą.
W przeszłości obie panie grały już ze sobą, było to w roku 2011 i wówczas w dwóch setach wygrała Belgijka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
A tak jak napisali artykuł na stronie tvp, to mi śmiać się chce. Piszą, że amerykańscy eksperci... zresztą sami zobaczcie:
(...) Która tenisistka może być następna? Według amerykańskich ekspertów niespodziankę mogą sprawić Jarosława Szwedowa (Kazachstan), Sabine Lisicki (Niemcy), Flavia Pennetta (Włochy), Heather Watson (Wielka Brytania) i Varvara Lepchenko (USA).

Sporo szans przyznaje się reprezentantce Kazachstanu, która prezentuje bardzo techniczny tenis. Szwedowa ma już zresztą na swoim koncie dwa zwycięstwa w Wielkim Szlemie – w 2010 roku wspólnie z Vanią King wygrała Wimbledon i właśnie US Open. W grze pojedynczej jej największym sukcesem pozostaje ćwierćfinał we French Open w 2010 i 2012 roku.
http://sport.tvp.pl/tenis/us-open/aktualnosci/kto-wygra-us-open-eksperci-nie-wierza-w-radwanska/8292209

Tyle, że Watson gra na Na Li, na Watson 7.00, Lisicki z Cirsteą 1.60, Szwedowa z King 1.50, a Lepchenko z Mathilde Johansson 1.15. Aż patrzyłem na który rok są te przewidywania i się zdziwiłem, że 2012.

Ma ktoś może jakieś inne wypowiedzi &quot;ekspertów&quot; kto możee dużo zdziałać w US Open?
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
1. Mam pytanie: Który bukmacher oferuje zakłady specjalne na US Open, takie jak który zawodnik wygra poszczególną ćwiartkę lub który dojdzie do 4 rundy, ćwierćfinału itp?
2. Co myślicie o tych meczach? Kto wygra i jakie szanse procentowo?
Mardy Fish - GO Soeda
Fabio Fognini - Edouard Roger-Vasselin
Xavier Malisse - John Isner
Daniel Gimeno-Traver - Igor Sijsling
Ivo Karlović - Jimmy Wang
Martinez-Sanchez - Mirjana Lucić
M. Rybarikova - Hsieh S.-W.
Flippo Volandri - Jeremy Chardy
Bernard Tomic - Carlos Berlocq
Z góry dzięki za odpowiedzi.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
1. Mam pytanie: Który bukmacher oferuje zakłady specjalne na US Open, takie jak który zawodnik wygra poszczególną ćwiartkę lub który dojdzie do 4 rundy, ćwierćfinału itp?
Bet365
EDIT: Nastepnym razem taką wiadomość napisz na PW. Widzu
Myślałem nad tym, ale napisałem tutaj, żeby inni zauważyli w jakim można i żeby nie było takich pytań więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom