>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open '12 - typy z kwalifikacji kobiet

Status
Zamknięty.
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Witam, ja mam takie pytanie z lekką domieszką off-topicu do expertów tenisa. Co z meczem Olivia Rogowska - Schoofs B http://www.livesports.pl/mecz/UoRIvkWJ/#szczegoly-meczu który został wczoraj odwołany? Czy są gdzieś informacje na temat tego meczu, lub jest podany termin na który został przełożony? Pytam ponieważ ten mecz zamyka mi kupon z AKO 12.5 ;-)
A na bukmacherze mam kupon nierozliczony ;-) zakład trwa i trwa ????
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Witam, ja mam takie pytanie z lekką domieszką off-topicu do expertów tenisa. Co z meczem Olivia Rogowska - Schoofs B http://www.livesports.pl/mecz/UoRIvkWJ/#szczegoly-meczu który został wczoraj odwołany? Czy są gdzieś informacje na temat tego meczu, lub jest podany termin na który został przełożony? Pytam ponieważ ten mecz zamyka mi kupon z AKO 12.5 ;-)
A na bukmacherze mam kupon nierozliczony ;-) zakład trwa i trwa ????
Castano grała z Schoofs wczoraj więc na pewno się nie odbędzie po prostu anulują ci to zdarzenie z kuponu.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA US Open - kwalifikacje
Mecz: Svitolina E. - Savchuk O.
Data: 22.08.2012 20:05
Typ: Savczuk
Kurs: 2.45
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Spotkanie I rundy kwalifikacyjnej US Open pań, w którym to meczu spotkają się ze sobą obydwie zawodniczki z Ukrainy. Fawroytką według bukmacherów jest Svitolina, jednak ja stawiam na bardziej doświadczoną Sawczuk, która w rankingu WTA zajmuje obecnie 206 miejsce. Svitolina w tym roku nie gra zbyt wielu turniejów, niepowodzeniem zakończyły się dla niej turnieje wielkiego szlema w Paryżu i Londynie, więc nie liczyłbym na zbyt wiele za oceanem. Ostatnie mecze grała w lipcu w Doniecku i Baku, gdzie wygrała 6:4, 6:0 z małoznaną Ianczuk oraz przegrała 1:6, 5:7 z Dolonc. Nastepnie przegrała 1:6, 6:7 z Sandrą Zaniewską. Te wyniki mówią same za siebie i świadczą o niezbyt wielkich umiejętnościach tej zawodniczki, mimo, że w rankingu WTA jest wyżej (164 pozycja). Savczuk grała już w Ameryce w tym roku. Najpierw w vancouver, gdzie pokonała Pelletier 4:6, 6:4 7:5, a później w Montrealu, gdzie przebijała się przez kwalifikacje, których nie przeszła. Wygrała 6:1, 6:0 z Danielle Mills, lecz przegrała 1:6, 7:5, 4:6 z Galiną Voskoboevą. W tym roku także nie zaliczyła wiele turniejów o wyzszej randze, jednak jej dotychczasowe wyniki podpowiadają mi, że jest zdecydowanie lepszą tenisistką niż jej dzisiejsza przeciwniczka. W historii spotkań pomiędzy tymi pańmi odbyło się jedno spotkanie, które wygrała Svitolina w dwóch setach, więc dzisiaj jest najlepsza okazja na rewanż.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA US Open - kwalifikacje
Mecz: Svitolina E. - Savchuk O.
Data: 22.08.2012 20:05
Typ: Savczuk
Kurs: 2.45
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Spotkanie I rundy kwalifikacyjnej US Open pań, w którym to meczu spotkają się ze sobą obydwie zawodniczki z Ukrainy. Fawroytką według bukmacherów jest Svitolina, jednak ja stawiam na bardziej doświadczoną Sawczuk, która w rankingu WTA zajmuje obecnie 206 miejsce. Svitolina w tym roku nie gra zbyt wielu turniejów, niepowodzeniem zakończyły się dla niej turnieje wielkiego szlema w Paryżu i Londynie, więc nie liczyłbym na zbyt wiele za oceanem. Ostatnie mecze grała w lipcu w Doniecku i Baku, gdzie wygrała 6:4, 6:0 z małoznaną Ianczuk oraz przegrała 1:6, 5:7 z Dolonc. Nastepnie przegrała 1:6, 6:7 z Sandrą Zaniewską. Te wyniki mówią same za siebie i świadczą o niezbyt wielkich umiejętnościach tej zawodniczki, mimo, że w rankingu WTA jest wyżej (164 pozycja). Savczuk grała już w Ameryce w tym roku. Najpierw w vancouver, gdzie pokonała Pelletier 4:6, 6:4 7:5, a później w Montrealu, gdzie przebijała się przez kwalifikacje, których nie przeszła. Wygrała 6:1, 6:0 z Danielle Mills, lecz przegrała 1:6, 7:5, 4:6 z Galiną Voskoboevą. W tym roku także nie zaliczyła wiele turniejów o wyzszej randze, jednak jej dotychczasowe wyniki podpowiadają mi, że jest zdecydowanie lepszą tenisistką niż jej dzisiejsza przeciwniczka. W historii spotkań pomiędzy tymi pańmi odbyło się jedno spotkanie, które wygrała Svitolina w dwóch setach, więc dzisiaj jest najlepsza okazja na rewanż.
Signed w 100 procentach! Savchuk to jest naprawdę spory talent. Miałem okazję oglądać ją kilkakrotnie i zrobiła na mnie spore wrażenie. Jestem pewien, że wygra w dniu dzisiejszym i nie zdziwiłbym się gdyby weszła do turnieju głównego. Do tego dołożyłbym Cepelovą, która ostatnio zaczęła wykręcać niezłe wyniki i wychodzi nam w ten sposób fajne ako ;).
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
A. Rodionova - C. Garcia - 1 (1,40)✅
Bet365
Przyznam że nie przepadam za tenisem Anastasii jej forma pozostawia wiele do życzenia w tym roku i wiele się po niej nie spodziewam w US Open. Jednak jej rywalka jest najzwyczajniej do przejścia. Australijka może nie wykracza umiejętnościami gdzieś dalej niż przebijanie piłki na drugą stronę ile fabryka dała jednak ostatnie wyniki w Ameryce Północnej pozwalają marzyć że gra się klei już &quot;lepiej&quot;. Rywalki Anastasii były wyższego kalibru niż dzisiejsza rywalka która pokonała ostatnio A. Brianti która nie wiem czego szuka na haradach w USA ale niech próbuje.. A. Rodionova w pierwszej rundzie rozgromiła pionka tenisowego no i bardzo dobrze ponieważ gdyby się męczyła z taką rywalką śmiałbym twierdzić że krecz Australijki w New Haven był poważny a tak wszystko wskazuje na to że Anastasia postanowiła po części podebrać taktykę A. Radwańskiej i po prostu się oszczędzać. 18letnia Francuzka na pewno ustępuje w tej chwili doświadczeniem i siłami ponieważ grała bardzo męczącą długą 3setówkę z Włoszką. Na tym etapie nie powinno to mieć znaczenia jeszcze ale Australijka na pewno sił teraz posiada więcej i doświadczenia więcej a w takich turniejach jest ważne. A. Rodionova powinna wygrać.
by scotratez
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Kwalifikacje, Us Open, 0:05, 24.08.2012
Arruabarrena-Vecino L. - Buyukakcay C.
typ: 2-0 ✅ 7:6 6:2
2,62
Bet365
Analiza
Dziś w nocy polskiego czasu w spotkaniu drugiej rundy turnieju kwalifikacyjnego do US Open, Hiszpanka Arruabarrena Vecino spotka sie z Turczynka, Buyukakcay. 19-letnia Hiszpanka w pierwszej rundzie ograla Amerykankę, Boserup po trzysetowym pojedynku. Natomiast Turczynka, ktora ma juz na karku 23 lata pokonala inna Amerykanke, Weinhold. Faworytka spotkania jest mlodsza, ale bardziej ograna Hiszpanka. Oczywiscie jak to z zawodnikami z hiszpanskimi, tak jest i z Arrubarrena Vecino, jej glowna sila jest regularnosc, a jej ulubiona nawierzchnia maczka. Lara ma jednak na swoim koncie jeden tytul ITFowski na kortach twardych. Dla Turczynki jest to zdecydowanie ulubiona nawierzchnia, wygrala ona piec turnieji itfowskich, wszystkie na hardzie, ostatni jednak ponad 2 lata temu. Turczynka nie moze przebic sie chocby do swiatowej setki, czego Hiszpanka jest juz bardzo bliska, a reprezentantka Turcji gra coraz gorzej. Ostatnimi czasy przegrywa praktycznie wszystko. Donieck pierwsza runda, Wimbledon pierwsza kwalifikacji, ITF Nottingham pierwsza, Astana druga. Podczas ostatnich czterech turnieji wygrala zaledwie jedno spotkanie. Mimo, ze nie jest to ulubiona nawierzchnia Hiszpanki, to potrafila ona niedawno pokonac Amerykanke, Cohen i powalczyc ze swoja kolezanka z reprezentacji bardzo utalentowana, Mugurzą. Turczynka jest w slabej formie i mysle, ze dzis nie nawiaze rownorzednej walki z mlodsza przeciwniczka.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
kwalifikacje, US OPEN, WTA
A. Rodionova - C. Garcia - 1 (1,40) ✅
-------------------------------------------------
B. G. Vidagany - V. Savinykh - 2 (1,40)✅
Bet365
W tym typie także powinno wygrać doświadczenie. Tylko w tym meczu doświadczenie gry na hardzie. Rosjanka w tym roku rozegrała już trochę tych spotkań w porównaniu do jej przeciwniczki która ma za sobą w tym roku tylko jedno spotkane. Nie sądzę aby sprostała dzisiaj Hiszpanka która preferuje grze na mączce. Przeciwniczkę miała bardzo mało wymagającą w pierwszej rundzie rywalkę. Ranking między dziewczynami odległy ale on nie gra. Hiszpanka ma niezłe wyniki na mączce w tym roku. Jednak to w Rosjance upatruje większe szanse. Z tego względu że w tym roku wygrała 8 spotkań na hardzie a przegrała między innymi S. Stosur, M. Barthel, S. Errani. Pozostałe dwie porażki z gorszymi kalibrami ale to i tak niezłe zawodniczki jeżeli porównać je do dzisiejszej rywalki Rosjanki.
by scotratez
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
???? Sanchez M. - Pliskova Kr. ✅
Dziś podczas kwalifikacji do US Open mamy okazję zobaczyć mecze trzeciej finałowej rundy. Zarówno w turnieju Panów jak i Pań jest kilka bardzo ciekawie zapowiadających się spotkań. Mi w oko wpadło spotkanie w rywalizacji kobiet. Jedna z sióstr Pliskovych, a mianowicie Kristyna zmierzy się z młodą zawodniczką reprezentującą USA Marią Sanchez.
Pliskova to zaledwie 20-letnia zawodniczka z Czech, która nie raz już została porównana do Kvitovej. Jest dość wysoka gdyż mierzy 182 cm wzrostu. Posiada nie zły serwis oraz dobre uderzenie z fh. Bh to jej słabsza strona jednak i tak jest na nie złym poziomie. W ubiegłym roku jak i jeszcze rok wcześniej próbowała swoich szans w turnieju kwalifikacyjnym do US Open. Jednak w obu startach kończyła swój występ na trzeciej rundzie kwalifikacji. Tym razem jednak ma bardzo duże szanse na awans. Jak to mawiają do trzech razy sztuka. Podczas tegorocznego turnieju wygrała już dwa pojedynki z: Yakimova oraz Larriere. Oba spotkania zostały wygrane w dwóch setach. Jak narazie Kristyna straciła zaledwie siedem gemów. W obu meczach jej serwis świetnie funkcjonował. Przez te dwa mecze Pliskova trafiała pierwszym podaniem 40 razy i wygrała z tego aż 38 piłek, co jest świetnym wynikiem.
Rywalką Czeszki będzie Maria Sanchez, to zawodniczka, która dopiero puka do zawodów rangi WTA, jednak ma dość bogatą karierę w turniejach ITF. Jednak wyniki jakie osiągała były w rywalizacji deblowej. Wygrała aż sześć takich pucharów i jeden w turnieju singlowym. Mimo tego, że ma już prawie 23 lata w tym roku zagrała tylko w dwóch pierwszy rundach rangi WTA, miało to miejsce w Charleston oraz Montrealu, oba spotkania przegrała. Jak wspomniałem jest to zawodniczka, która zazwyczaj gra w ITF&#39;ach i tam szuka swoich szans. Nigdy nie widziałem jej podczas gry. W tym tygodniu wygrała już dwa mecze, a pokonała: Pous Tio oraz Mito. Pierwszą z nich można kojarzyć z zawodów na kortach ziemnych, ale druga pokonana to zupełnie anonimowa zawodniczka. Po statystykach widać, że serwis nie jest jej zaletą. Jej rywalki przez te dwa spotkania miały sporo okazji do przełamania, takie szanse również dziś będą a Pliskova skutecznie powinna je wykorzystywać.
Czeszka jest o wiele lepszą tenisistką. Mimo tego, że jest młodsza nie raz już próbowała swoich szans w różnych turniejach. Jest młodsza, ale bardziej doświadczona i powinna to wykorzystać. Jak wspomniałem posiada bardzo dobry serwis, który będzie ciężko złamać. To właśnie Pliskova powinna zagrać w turnieju głównym i to na nią będę liczył w tym meczu.

Sanchez M. - Pliskova Kr. # 1.44 ✅ 3:6 6:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Maria Sanchez v Kristyna Pliskova
(Zakłady na set)
Typ: Kristyna Pliskova wygra 2-0 @ 2.20 bet365 ✅ 3-6 6-7 :]
Popieram typ kolegi z postu wyżej. Pliskova idzie przez te kwalifikacje jak burza: bez straty seta i tylko 7 gemów oddanych rywalkom w 2 meczach. Wygląda na to, że złapała świetną formę. Myślę, że nie ma wątpliwości, że to Czeszka zagra w turnieju głównym, ale wybrałem bardziej odważny typ z tego meczu, bo nie widzę żadnych przeszkód, żeby stało się to w 2 (krótkich) setach. Saisai Zheng v Julia Glushko
(Wygra mecz)
Typ: Saisai Zheng @ 2.50 bet365 ⛔ 3-6 3-6 :;/:
Co do drugiego meczu to wydaje mi się, że w tej parze kursy powinny być co najmniej równe, jeśli nie faworyzować Chinkę. Obok siebie w rankingu WTA, zagrały ze sobą tylko raz w tamtym roku i wygrała Zheng w 3 setach. Wprawdzie było to w Chinach, ale jakby nie było H2H na korzyść Chinki, no i też na kortach twardych. Na Flashing Meadows tez wydaje się być w lepszej formie, nie straciła jeszcze seta i pewnie wygrała pierwsze 2 rundy kwalifikacji. Z kolei Izraelka przedarła się do decydującej rundy po 2 męczących trzysetówkach. Tak jak mówiłem, wg mnie kursy powinny być co najmniej równe, a skoro taki kurs dają na lepszą tenisistkę (oczywiście wg mnie ) to trudno z tego nie skorzystać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom