>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US OPEN 2014 - turniej główny

Status
Zamknięty.
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
US OPEN:
Vesnina 1.57 Pinnacle✅
Zahlavova-Strycova 1.47 Pinnacle✅
Petkovic 1.53 Pinnacle✅
Zahlavova-Strycova 1.51 Pinnacle✅

WTA - SINGIEL: US Open (USA), twarda

Vinci R. (Ita) - Peng S. (Chn)
Typ. Peng 1.62 Pinnacle Sports​

Tak sobie pomyślałem, po wygraniu Chinki z Radwańską, że pogram coś przeciwko Niej w kolejnym jej spotkaniu, ale jak zobaczyłem z kim się zmierzy, to bez wahania zmieniam zdanie i kieruje swój typ w jej kierunku. Peng zagrała, można śmiało napisać, jedno ze swoich najlepszych spotkań w karierze i sensacyjnie pokonała w dwóch setach Polkę, która po zawodach w Montrealu i Cincinnaty, gdzie zaczęła w końcu grać na miarę swoich oczekiwań, po raz kolejny zawiodła w zawodach Wielkiego Szlema- Aga niestety taką postawą nigdy nie wygrasz takich zawodów. No ale zostawmy już Radwańską w spokoju i przenieśmy się do owego pojedynku. Oznaki lepszej gry Peng zobaczyłem już podczas zawodów w New Have, gdzie przebrnęła przez kwalifikację, odpadła dopiero z Muguruzą, oglądałem spotkanie, Chinka grała w kratkę, typowałem wtedy zwycięstwo Hiszpanki, nie pomyliłem się, ale Peng zaskoczyła Mnei na plus, w porównaniu do poprzednich turnieji grała o wiele lepiej. Takie efekty widać w Nowym Jorku, no bezbłędne spotkanie z Polką, która w pewnym momencie nie miała koncepji jak pokonać rywalkę. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że taki niesamowity mecz w przypadku takiej zawodniczki jak Chinka, rozgrywa się rzadko, no ale popatrzmy kto po drugiej stronie siatki w kolejnej rundzie- Roberta Vinci, która jest zupełnie pod formą. Wielokrotnie już opisywałem jej sylwetkę, w skrócie napiszę, że to klasa niżej od Radwańskiej i serwis na poziomie 100km/h i to pierwsza zagrywka. Vinci coś tam pogrywała w mniejszych zawodach, głównie na mączce, gdzie wygrywała z niżej notowanymi rywalkami, a jak już przyszła pora na rywalkę wyżej rozstawioną, to przegrywała gładko. Tutaj męki w ostatnim spotkaniu z Begu, która preferuje również Clay, więc widać, że forma Włoszki do najlepszych nie należy. Nie sądzę, że Peng zagra kolejne spotkanie tak perfekcyjnie, ale nawet jeśli pokaże podobny tenis jak z Muguruzą, to jestem spokojny o wynik, Vinci by powalczyła, ale na Clayu, na hardzie raczej jest bez najmniejszych szans, obym się nie pomylił. Po takim kursie warto spróbować.
Roberta Vinci wygra z Peng @ 2,85
Według mnie kursy na to spotkanie to zdecydowanie pomyłka. Każdy mówi o sensacji, że Agnieszka przegrała z Peng, ale przed tym meczem mimo bilansu h2h 3-1 na korzyść Polki to wszystkie mecze były wyrównane, a raz jak grały na Australian Open to Peng miała 2 piłki meczowe, to wcale nie był przypadek, że Radwańska przegrała. Nie od dziś wiadomo, że Agnieszka nie lubi grać z tenisistkami mocno bijącymi, takimi jak Szarapova, Azarenka, Williams. Peng także uderza mocno i to z obydwu stron. Poza tym bardzo dobrze rozegrała ten mecz taktycznie - topspinowe loby, krótka odpowiedź Agi, wejście w kort i uderzenie po linii. Do tego skróty, mieszanie gry itd. Agnieszka nie miała w ogóle pomysłu. Po tym jednym meczu nie robiłbym mistrzyni z Peng, bo przecież ona nie grała jakoś super przed US Open. Przegrała w kwalifikacjach do turnieju w Toronto z Rogers, ugrała tylko 4 gemy, w Waszyngtonie przegrała z Davis. Udany turniej dopiero w New Haven i porażka z Muguruzą Blanco.
Wiele osób pisze o tym, że Vinci preferuje grę na kortach ziemnych. Oczywiście bardzo dobrze na nich gra, ale ona naprawdę ma argumenty na dobrą grę na hardzie. Zresztą piszącym o tym, że to claycourterka odsyłam do statystyk - na nawierzchni twardej rozegrała więcej spotkań niż na cegle. Jeśli weźmiemy pod uwagę jeszcze halę to ta liczba jest prawie 2 razy większa. Istotna sprawa jest także taka, że Vinci pasują korty w Nowym Jorku i ona odnosi tutaj świetne wyniki co roku - 2 ostatnie sezony to ćwierćfinał, także jak na moje oko po kursie podchodzącym pod 3 można grać VINCI.
Edit: I uwaga do Tarki16: Rozumiem, że chcesz przekonać do swojego typu, ale pisanie bredni o serwisie Vinci, że serwuje po 100 km/h no to żenada. W pierwszej rundzie nie straciła ani razu podania. To utytułowana deblistka, była nr 1 w grze podwójnej z Errani, więc gdyby faktycznie miała taki serwis jak mówisz to nigdy, by takich sukcesów nie odniosła. A co do tego, że Vinci to klasa niżej niż Radwańska i że powinna sobie poradzić to takie kalkulacje często przynoszą opłakany skutek, bo mecz meczowi nierówny i często jest tak, że taka Peng wygra z &#39;&#39;topową&#39;&#39; Radwańską, aby zaraz potem przegrać z niżej notowaną rywalką. Tak może być właśnie w tym przypadku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 29

m4kers

Użytkownik
Cetkovska/Piter-Makarova/Vesnina typ: 2 kurs: 1.25 ✅

Cetkovska/Piter będą grać ze sobą dopiero po raz drugi. Obie z singla już odpadły. Makarova/Vesnina natomiast najlepiej czują się na nawierzchni twardej i tutaj osiągają największe sukcesy. Są w dobrej formie co potwierdzają wynikami w singlu. W I rundzie zwyciężyły w spotkaniu, którego teoretycznie się obawiałem- z parą Hantuchova/Schiavone. Tam poradziły sobie w dwóch setach, więc i tu nie powinno być inaczej.

Do tego bez analizy: Wozniacki (analiza w typach dnia) ✅, Safarova ✅, Sharapova ✅, Jankovic ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Errani - Williams 1 @ 3,40✅ / +1,5s @ 1,88✅ / +4,5g @ 1,82✅
Unibet

Taka porcja typów ode mnie na ten mecz i już mówię dlaczego. Oczywiście Venus w dobrej formie, ale boję się o jej kondycję, po ciężkim meczu z Japonką miała odpoczynek, ale w meczu z Bacsinszky w drugim secie już nie wyglądała na świeżą. Do tego dochodzi wczorajszy a nawet dzisiejszy już mecz deblowy, który trwał 2,5h i to jest nieciekawa dla niej informacja.
Do tego wiemy jak gra Włoszka, będzie starała się rozrzucać po rogach Venus i przedłużać wymiany, gdzie Amerykanka będzie chciała szybko kończyć i tu już trochę hazardu się wbija. Włoszka może nie gra rewelacyjnie i hard to nie jest jej nawierzchnia, ale pokonała groźną Flipkens i Rodionovą, która stylem gry przypomina właśnie Amerykankę, z tym, że jest mniej regularna.
W moim odczuciu będzie to ciężki mecz dla Venus i stawiam tutaj na Włoszkę, ciekawie się zapowiada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Z 0

zubilewicz

Użytkownik
???? Lucic-Baroni M. - Halep S. ⛔
Under 17.5g | 1.85 Betsson
Myślę, że tutaj Rumunka załatwi sprawę szybko. Po falstarcie w pierwszym spotkaniu, gdzie straciła na wejściu seta z Danielle Collis ta gra wygląda lepiej. Już w dalszej części spotkania nie miała problemu z Amerykanką i w kolejnych dwóch setach straciła zaledwie 3 gemy. W drugiej rundzie bezproblemowo pokonała Janę Cepelovą pokrywając under proponowany na dzisiaj. 32letnia Chorwatka zaskakuje niezłą dyspozycją; w US Open od kwalifikacji, a w turnieju głównym pokonała już Garbine Muguruzę i Shahar Peer. Przeczuwam, że jeśli Simona dobrze wejdzie w spotkanie, będzie grała agresywnie i dobrze returnowała przy serwisie rywalki to szybko uwinie się z Mirjaną. W ostatnim spotkaniu ze Słowaczką Halep bardzo dobrze trzymała pierwsze podanie i w tym spotkaniu ten aspekt również będzie atutem Rumunki. Dodatkowo świetna gra w defensywie działa tutaj na korzyść Simony. 5 gemów to maks co tutaj może ugrać Lucic-Baroni.
???? Safarova L. - Cornet A. ✅
Over 2.5s
| 2.05 Betsson
Warto spróbować. Panie grały ze sobą już 2 razy, oba spotkania kończyły się po trzech setach, w obu wygrywała Czeszka. Co prawda mecze te nie były rozgrywane na nawierzchni twardej, aczkolwiek zarówno jedna i druga trzymają niezły poziom na hardzie w tym roku. Alize bezproblemowo przeszła przez dwie pierwsze rundy, pokonując po drodze Danielę Hantuchovą i Amandine Hesse, nie tracąc przy tym seta. Lucie natomiast w drugiej rundzie pomęczyła się nieco z Saisai Zheng, z którą wygrała 2-1. W pierwszym spotkaniu w Nowym Jorku zwyciężyła z Timeą Babos. Safarova w tym sezonie trzyma bardzo dobrą formę, uregulowała swoją grę. Cornet na pewno będzie musiała się natrudzić, aczkolwiek sądzę, że urwanie seta Czeszce jest możliwe - na pewno będzie walczyć do końca. Szykuje się wyrównane spotkanie.
???? Petkovic A. - Wozniacki C. ✅
Wozniacki C. -1.5s @ 1.82 Betsson
Niemka mnie jakoś nie zachwyca, szczególnie podczas US Open. Gra jakoś niepewnie, zacina się i zdecydowanie nie przypomina zawodniczki z początku sezonu. W Nowym Jorku rozegrała już 2 trzysetowe pojedynki, z czego ostatni wygrała po tie breaku. Monica Puig postawiła ciężkie warunki Andrei i prawie wyeliminowała ją z turnieju. Karolina natomiast w bardzo dobrej formie, podczas USO Series prezentowała się znakomicie, postawiła ciężkie warunki Serenie Williams w Cincinnati i Montrealu, a pokonując po drodze między innymi Radwańską czy też Kerber. Jeśli Dunka zagra na podobnym poziomie, włączy swoją regularność, kondycyjnie i szybkościowo będzie na takim poziomie to nie widzę tutaj szans dla Petkovic w obecnej formie. Wozniacki na ten moment jest jedną z faworytek do sięgnięcia po tytuł i nie bez przyczyny, bo jest w świetnej dyspozycji. Myślę, że Niemka nie ugra tutaj nawet seta.
Można poszukać po lepszych kursach.
 
M 124

mr.x

Użytkownik
Petkovic A. - Wozniacki C.
Wozniacki -4,5
1,97 Marathonbet
✅✅ 3:6 2:6

Dunka w lepszej formie i jak dla mnie powinna dotrzeć w tym turnieju daleko. Serwis lepszy po stronie Dunki, lepsza skuteczność i zdobycze punktowe przy swoim serwisie.
Petkovic męczyła się w spotkaniu z Puig, raptem 45% wygranych punktów przy drugim serwisie co przy lepszej zawodniczce może się odbić bardziej.
Patrząc na turnieje przed US Open, Wozniacki pokazywała się z bardzo dobrej strony i wg. mnie nie powinna mieć tu większych problemów z Niemką.

Safarova L. - Cornet A.
ov 21,5 gem
1,83 Sportingbet
✅✅ 32
Tak jak kolega wyżej spodziewam się tutaj spotkania 3 setowego, a to w znacznym stopniu przybliży do pokrycia linii gemowej. Obie zawodniczki na zbliżonym poziomie, Cornet będzie miała pierwszy poważniejszy sprawdzian. Seta urwać powinna bo skoro Zheng potrafiła to zrobić z Czeszką, to Francuzka wg. mnie też powinna tego dokonać. Serwis dość zbliżony, lepsza skuteczność Francuzki z 1 podania. Grały ze sobą 2 razy na różnych nawierzchniach i dwukrotnie było 2:1. Safarova jest jak dla mnie trochę lepszą tenisistką, ale miewa czasem takie zagrania... że trzeba na nią uważać ;)
Tu liczę na wyrównane spotkanie.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
US OPEN:
Vesnina 1.57 Pinnacle✅
Zahlavova-Strycova 1.47 Pinnacle✅
Petkovic 1.53 Pinnacle✅
Zahlavova-Strycova 1.51 Pinnacle✅
Peng 1.62 Pinnacle ✅


WTA - SINGIEL: US Open (USA), twarda


Kanepi K. (Est) - Suarez Navarro C. (Esp)
Typ. Suarez Navarro 1.51 Pinnacle Sports
Oby tak do końca, może kursy nie zachwycają, ale najważniejsze, że wszystko póki co do przodu. Jutro też nie zaszalejemy, bo typuje zwycięstwo Hiszpanki po kursie 1.50, ale po raz kolejny wydaje się to być typ pewny, przynajmniej w moim odczuciu. Hiszpanka bardzo pozytywnie zaskoczyła podczas ostatnich dwóch spotkań w Nowym Jorku, ograła Tomljanovic, której w Stanach gra się bardzo dobrze, oraz uporała się bez problemu z mocną w ostatnim czasie Vandeweghe. Tak jak &quot;dx2&quot; napisał, jeden z lepszych jednoręcznych backhandów wsród kobiet, znakomita gra w obronie, Carla przebija niemal wszystko na drugą stronę, popełnia bardzo mało błędów i przede wszystkim jest regularna, nie gra falami. Wydaję mi się, że Estonka nie będzie trudniejszą rywalką dla Hiszpanki od jej poprzedniczek, może i sprawiła lekką niespodziankę i wyeliminowała Stosur, ale powiedzmy sobie szczerze Australijka po raz kolejny w ważnych momentach spotkań zawodzi i tak było i tym razem, ale też pochwalić trzeba Kanepii, która na pewno poprawiła swoją formę w porównaniu do ostatnich tygodni i miesięcy, bo w tym roku gra poniżej oczekiwań. Mimo dobrego, poprzedniego spotkania faworytką dla Mnie jest Suarez Navarro, Estonka będzie próbowała atakować, ale Carla będzie odpowiadała kapitalną gra w obronie i pewnym momencie rywalka nie wytrzyma i będzie popełniać błędy. Może i Hiszpanka nie zachwycała przed US Open, jedynie udany turniej w Montrealu i wygrana nawet z Sharapova, a później porażka z Venus Williams, jednak widać po spotkaniu z Coco, że trafiła z formą, bardzo podoba mi się jej gra i i w takim momencie nie pozostaje mi nic innego jak zaryzykować i postawić swój kapitał na Carle, kurs może i nie zachwyca, ale podobnie było przy okazji ostatnich analiz i jak na razie się nie zawiodłem.
edit:
DellAcqua do tej pory wygrane z Mayr-Achleitner i Wang. Z tą drugą po 3 setach, ale Australijka miała wszystko pod kontrolą. Całkiem niezły serwis, potrafi się bronić, a także potrafi szybko przejść z obrony do ataku i kilka razy zaskoczyła Kvitovą w Montrealu.
Typu nie neguje, ale pisanie, że DellAcqua miała wszystko pod kontrolą to za mocne słowa, zwłaszcza, że mogliśmy ten mecz śledzić tylko po statystykach, bo transmisji nie było. I meczu pod kontrolą też nie miała, bo po pierwszym secie bliżej wygranej była Chinka, zwłaszcza, drugi był bardzo wyrównany i po prostu zwyciężyło ogranie i doświadczenie Australijki, która po dobrym początku sezonu ostatnio mocno obniżyła loty. Pliskova bardzo pozytywnie zaskoczyła z Ivanovic, to minimum półka wyżej od Chinki i w tym roku pokazuje się z na prawdę dobrej strony, i ciężko będzie DellAcqua przy obecnej dyspozycji coś tutaj ugrać, nawet jeśli Czeszka zagra słabsze spotkanie od poprzedniego​
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 29

m4kers

Użytkownik
US Open jak na razie na duży plus, więc lecimy dalej.

Errani/Vinci-Gajdosova/Tomljanović typ: 1 kurs: 1.20 ⛔ //Włoszki w tym roku już raczej nie warte stawiania.

Włoszki są w moim odczuciu faworytkami do końcowej wygranej. W pierwszym spotkaniu może i miały słabszą chwilę (oddały seta rywalkom), ale później się zrehabilitowały i wygrały 3 seta 6-0. Dzisiaj rywalki stosunkowo podobne, więc myślę, że wygrają bez dwóch zdań. Vinci wczoraj odpadła z singla, zatem skupi się już bardziej na deblu. Natomiast Errani jest w dobrej formie co potwierdziła awansem do kolejnej rundy pokonując Venus Williams po ciekawym meczu (6-0, 0-6, 7-6).

Inne typy WTA, które dzisiaj można pograć: Kudryavtseva/Rodionova ✅, Hradecka/Krajicek ✅, Pliskova (+1,5 seta-Pinnacle) ✅, Navarro ⛔ (+1,5 seta) // Navarro tragedia, przynajmniej dobry dzień w typowaniu ATP
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Kudryavtseva/Rodionova-Cirstea/Parmentier
30.08.2014 17:00
Typ: Kudryavtseva/Rodionova William Hill 1.36
✅ ✅ ✅
Mecz ogranej niesamowicie pary z zawodniczkami, które najczęściej swoich sił deblowych próbują w Wielkich Szlemach, bez większych rezultatów. Para rosyjsko-australijska zaliczyła w tym sezonie 40 wspólnych spotkań, w tym 29 na hardzie, zaliczając 21 zwycięstw na tej nawierzchni. Ostatnio doszły do półfinału w Cincinnati ogrywając po drodze same dobre pary, takie jak Chanki, Mediny oraz parę Erakovic/Parra-Santonja. Przed US Open zaliczyły 5 zwycięstw i 3 porażki. Przegrane notowały jedynie z mocnymi parami(Kopsy,Muguruzy,Hingis/Pennetta). Sorana z koleżanką rozegrały wspólnie jedynie 2 mecze, na hardzie jeden, w pierwszej rundzie.
Szybkie 2:0(6-2,6-2) w godzinę z prysznicem.
Bez analiz mogę zaproponować: Black/Mirza 1.58 expekt ✅ ✅ ✅ , Shvedova/Medina 1.57 William Hill⛔
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
DellAcqua +3,5g @ 1,80 vs. Pliskova✅
Bet365

Na szybko, bo za niedługo trzeba jechać i pracować. Pliskova zrobiła ogromną niespodziankę, pokonała w dwóch setach Anę Ivanović i chwała jej za to, ale często po takich meczach zdarzają się te słabsze. Oczywiście siła w ofensywie jest spora, ale jest nieregularna i wtedy po prostu trafiała.
DellAcqua do tej pory wygrane z Mayr-Achleitner i Wang. Z tą drugą po 3 setach, ale Australijka miała wszystko pod kontrolą. Całkiem niezły serwis, potrafi się bronić, a także potrafi szybko przejść z obrony do ataku i kilka razy zaskoczyła Kvitovą w Montrealu.
Moim zdaniem kursy są przesadzone i na pewno Pliskova nie do gry po @1,50. Zdecydowanie wolę handi na Casey, przeczuwam 3 sety, a po cichu licze na małą niespodziankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Over 74.5 minut Williams - Lepchenko @ 1.87 Ónibet ✅
Nie będę Wam tu wymyślał argumentów. Linia jest po prostu bardzo niska a to jest WTA. Oglądałem Serenę z King i wcale nie zrobiła na mnie jakiegoś mega wrażenia. King po prostu sama spusiaczyła już w szatni, bo na kort mózgu na pewno ze sobą nie zabrała. Liczę na regularne utrzymanie podania Lepchenko, a i Serenę można połamać ;)
Linia niska jak wczoraj w nocy u Fedexa, wystarczy chwila zawieszki u Sereny, lub jakieś dłuższe 3-4 gemy i będzie. Zapewne dwa sety, ale 2x lekko powyżej 35 min jest do zrobienia jak najbardziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
blaum 651

blaum

Użytkownik
Vesnina E. - Azarenka V.
Dzisiaj na szybko. Szóste spotkanie tych tenisistek, we wszystkich wcześniejszych bezproblemowo wygrywała Białorusinka. Tutaj myślę, że będzie jednak inaczej i Elena napsuje nieco krwi Azarence. Vika daleko od optymalnej formy, którą prezentowała rok temu. Może na US Open będzie jakieś przełamanie i coś ugra, aczkolwiek patrząc na dotychczasowe wyczyny na korcie Białorusinki za wiele bym nie oczekiwał. Mnóstwo głupich błędów w wykonaniu Azarenki i w sumie niepotrzebnych, bo ile to razy miała łatwe wykończenie, a psuła do potęgi. Gra bardzo agresywnie, aczkolwiek brakuje mocy w uderzeniach, a regularność nie jest na najwyższym poziomie. W pierwszej rundzie przeszła męczarnie z Misaki Doi, która przez pierwsze 2 sety stawiała ciężkie warunki. W następnym meczu już gładko ograła McHale, tracąc zaledwie 5 gemów, jednakże nawet to mnie nie przekonuje. Rosjanka jakimś asem w trzymaniu piłki w korcie nie jest, jednak tutaj całkiem niezła postawa i w moim odczuciu szykuje się wyrównane spotkanie.
Vesnina E. +5.5 gema @ 1.87 Pinnacle ⛔⛔
czerwono od kilku dni.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Bouchard - Zahlavova-Strycova
31.08.2014 01:00
Typy: Bouchard 1.40
✅ /Bouchard-3 1.63 ✅ /Bouchard-1.5seta 2.10 ⛔ Pinnacle
Od początku US Open można zauważyć wzrost formy młodej Kanadyjki. Z meczu na mecz gra co raz lepiej i nie zmienia nawet tego przegrany jeden set w tiebreaku z Soraną Cirsteą. Jak wiadomo wynikiem tb często rządzi przypadek. W pozostałych dwóch partiach Genie wygrywała w miarę wyraźnie. Barbora, dzisiejsza przeciwniczka Bouchard, prezentuje podobny styl do Kanadyjki, z którą się dzisiaj zmierzy, jednak jest to niższy poziom. W poprzedniej rundzie Genie traciła 4 razy swój serwis, zaś Basia aż 7. Myślę, że w tym meczu tyle razy Kanadyjka nie zostanie przełamana, a trzymając swoje podanie będzie miała swoje okazje na przełamanie Czeszki, co będzie z pozytywnym skutkiem dla moich typów. Dodatkowym atutem Bouchard będzie ogranie na najwyższym poziomie w tym sezonie. Dziwnie to brzmi, gdy mówię o rywalizacji 20-latki z 28-latką i mam na myśli tę młodszą, ale tak jest. To Genie meldowała się w półfinale każdego Wielkiego Szlema w tym roku. Basia za to zanotowała drugą rundę na AO, pierwszą w Paryżu i ćwierćfinał na Wimbledonie.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Williams - Kanepi
Typ: Kanepi
Kurs: 10,5
Ogladalem wczoraj mecz Kai z hiszpanka Navarro na ktora sam wczesniej zagralem. Z jednej strony zaliczylem wtope, z drugiej zas gra estonki byla swietna. Praktycznie wszystko przebijala, Carla byla bezradna. Liczylem na jakies odmulenie, ale przeciwniczka nie dala jej szansy. Byl stan 5:3 dla Navarro w 1 secie i pilka setowa i wtedy cos peklo i przegrala wszystkiego gemy do konca spotkania. Kanepi grala jak z automatu i jesli dzis pokaze wczorajsza forme to czemu mialaby nie wygrac z numerem 1. Widac, ze solidnie przygotowala sie na ten turniej. Wole zagrac za mniejsza kwote po kursie 10,5 anizeli po 1,08 na Amerykanke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
US OPEN:
Vesnina 1.57 Pinnacle✅
Zahlavova-Strycova 1.47 Pinnacle✅
Petkovic 1.53 Pinnacle✅
Zahlavova-Strycova 1.51 Pinnacle✅
Peng 1.62 Pinnacle✅
Suarez Navarro 1.51 Pinnacle⛔


WTA - SINGIEL: US Open (USA), twarda



Errani S. (Ita) - Lucic-Baroni M. (Cro)

Typ. Lucic-Baroni +1.5 sets 1.91 Pinnacle Sports✅


Na dzisiaj zdecydowałem się na dwa typy. Zaczniemy od spotkania 4 rundy zaplanowanego na godz 17:00 polskiego czasu, pomiędzy Włoszką, a Chorwatką. Po tym co prezentowała Errani w tym roku, dojście do 4 rundy w jej wykonaniu można uznać już za duży plus i krok w naprzód. Statystyki mizerne na hardzie przed US Open, bo 11-11. Oglądałem spotkanie Włoszki z Amerykanką i oczywiście widać lekki progres w grze tej zawodniczki, ale daleko jej jeszcze do swojej optymalnej formy np. sprzed 2 lat, gdzie dotarła tutaj do półfinału. Williams zagrała bardzo słabe spotkanie, widać już było u Niej lekkie zmęczenie napietym grafikiem meczy, i wychodziły błędy na korcie, stać ją było na jeden dobry set, bo w pozostałych popełniała masę niewymuszonych błędów, w sumie było ich aż 52, co w główniej mierze przyczyniło się do porażki Venus. W grze Errani praktycznie nic się nie zmieniło, może lepiej wygląda trochę aspekt siłowy. Dodatkowo bardzo dobra gra w obronie, oraz przy satce jak przystało na znakomitą deblistkę. Jednak Włoszka spokojnie jest do ogrania, jeśli trafi na zawodniczkę siłową i nie popełniającą tyle błędów co jej poprzednia rywalka to będzie w kłopotach. Może i Lucic-Baroni najlepsze lata ma za sobą, bo ponad 15 lat temu odnosiła najlepsze wyniki, gdzie dotarła nawet do półfinału w Wimbledonie, ale widać, że próbuje na stare lata wrócić do tych czasów. Ogranie Muguruzy w pierwszej rundzie już wskazywało, że Chorwatka na tym nie poprzestanie, bo Hiszpanka jest bardzo groźną zawodniczką, a zwłaszcza w Wielkim Szlemie. Ale ostatnie spotkanie i końcowy wynik przeszło najśmielsze oczekiwania, kto by się spodziewał, że Lucic-Baroni ogra w 2 setach Simone Halep, która rozgrywa swój najlepszy sezon w karierzę i była przymierzana obok Sereny i Marii jako główna faworytka do wygrania US Open. Wszyscy sie spodziewali szybkiej, gładkiej wygranej Rumunki, a tu sensacja i w kolejnej rundzie zawitała kwalifikantka z Chorwacji. Może i Halep nie miała najlepszego dnia, ale to top4, więc nawet w słabszej formie powinna sobie radzić z takimi rywalkami, a Lucic zagrała jedno ze swoich najlepszych spotkań w karierze, a na pewno najlepsze w tym roku. Teraz kolejna przeszkoda, wydawać by się mogło, że prostsza, bo Włoszka w optymalnej formie na pewno nie jest, więc jest szansa na najlepszy wynik w karierze w US Open dla Mirjany. Jeśli zagra swoje, nie będzie popełniać tyle błędów co Williams, to spokojnie stać ją tutaj na sprawienie kolejnej niespodzianki, a na pewno na wygranie seta. Gra ona mocno ofensywnie, ciężko było nawet Simonie, która w obronie gra bardzo dobrze dobiegać do niektórych piłek atakowanych przez Chorwatkę, podobnie będzie z Errani, która będzie chciała jak najdłużej utrzymywac piłkę w korcie i liczyć na błędy rywalki, które oczywiście będą się pojawiały, bo nie jest ona bezbłędna, zwłaszcza przy tenisie ofensywnym, jaki prezentuje. Niemniej jednak przy obecnej dyspozycji i po tym co zobaczyłem w ostatnich spotkaniach, liczę na ugranie przynajmniej jednego seta przez Chorwatkę, w dodatku kurs na to zdarzenie bardzo przyzwoity. Po cichu liczę na sprawienie kolejnej niespodzianki, jeśli zagra swoje to Włoszka będzie w niesamowitych opałach.




Sharapova M. (Rus) - Wozniacki C. (Den)

Typ. Sharapova 1.67 Pinnacle Sports⛔


Drugie spotkanie zaplanowane na kort centralny, bezpośrednio po pojedynku Włoszki z Chorwatką, a mianowicie Rosjanka kontra Dunka. Miałem odpuścić typowanie tego meczu, ale jak zobaczyłem wzrastające kursy na Maria, które oscylują teraz w granicy 1.60 to jestem w stanei zaryzykować i zainwestować w tym przypadku na Rosjankę. Droga do finału dla tej zawodniczki stoi otworem, Rumunka za burtą, więc po pokonaniu Wozniackiej w 1/4 finału może wpaść na Errani lub Lucic - Baroni, a w 1/2 finału Jankovic lub Safarova, więc zawodniczki spokojnie w zasięgu Sharapovej. Jednak najpierw przed nią, może się okazać najtruniejsze spotkanie, bo Karolina jest w niesamowitym gazie, przegrywała w ostatnim czasie tylko dwa razy z Sereną Williams. Prawdziwy test przed obiema zawodniczkami dzisiaj, bo do tej pory nie miały jakiś wymagających, bo zarówno Petkovic jak i Lisicki nie co spuściły w ostatnim czasie z tonu, jedyne truniejsze spotkanie miała Rosjanka, ale to norma u tej zawodniczki, często traci seta, po czym odradza się i wygrywa całe spotkanie. Tak było np. w Paryżu, gdzie toczyła kilka emocjonujących pojedynków i tak okazała się w ostateczności najlepsza. Przed US Open dwa turnieje, w Montrealu porażka z Suarez Navarro i udane zawody w Cincinnaty mimo porażki w półfinale z Ivanovic, ale Maria w tym spotkaniu, i przede wszystkim w ćwierćfinale z Halep zagrała swój najlepszy tenis, oczywiście pojawiają się podwójne błędy serwisowe i sporo niewymuszonych, ale do tego trzeba się przyzwyczaić, nie ma meczu, gdzie Rosjanka zagra perfekcyjnie. Statystyki nei grają, ale wspomnę , że h2h to 6:2 dla Sharapovej, dwie wygrane Dunki, kiedy była liderką WTA w 2010 i 2011, i grała swój najlepszy tenis, dwa ostatnie pojedynki to już wygrane Marii. Co tu dużo pisać, zapowiada się wyrównane spotkanie, może i Sharapova nie zachywca w ostatnim czasie, daleko jej do swojej najlepszej formy, ale wie, że Wozniacka jest w niesamowitym gazie i na takie spotkanie motywacji u niej nie zabraknie. Podobnie jak w przypadku spotkania Maszy z Halep, gram w jej kierunku, kursy mocno poleciały w górę, trochę jestem zdziwiony, ale zadowolony z takiego obrotu spraw, mam nadzieję, że się na tym nie przejade. Śmierdzi mi tutaj 3 setówką, bo zarówno jedna jak i druga miewa przestoje w grze , ale w moim odczuciu w decydujących momentach górą okaże się Sharapova, która w niesamowicie trudnej sytuacji w meczu, potrafi odrobic straty i wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Sharapova - Wozniacki over 115.5 minut @ 1.87 Ónibet ✅
Linia jest wysoka, zgadzam się, ale tutaj będzie wyrównane spotkanie. Obie Panie grają fajnie i obie Pani potrafią się zagotować. Maria gra swoje gemy bardzo długo. Nie spodziewam się tutaj gemów w stylu 40-0 i kolejny gem. Powinno być dużo ciekawych wymian. Nie zdziwię się również jak będzie kilka przełamań, bo jak Sharapova ma moment kiedy jej nie idzie to potrafi oddać swoje podanie i chwilę później odłamać. Można się tutaj długo rozpisywać, jeżeli obie zagrają dziś tak jak w pierwszych swoich spotkaniach - linia zostanie bez problemu pokrywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gooster 343

gooster

Użytkownik
Errani-Lucic 2 @3.1 Pinnacle
Zaczne od tego że obu pań tu już nie powinno być. Lucic cudem wygrała w kwalifikacjach z shapatova a to co zrobiła williams z errani woła o pomste do nieba również. Do rzeczy obie panie lubią tą nawierzchnie i potrafią na niej grać. Lucic po meczu z shapatovą gra niezwykle, a na dodatek jest to dla niej ostatni gwizdek by coś osiągnąć. Bardziej oceniam ją po meczu z murguzą niż halep, ponieważ ta druga ostatnio coś często ma przestoje w grze i w sumie niewiem co o niej myśleć jak oglądam jej gre. Errani dobry mecz z flipkens i rodionovą ale te dwie panie niczym się nie wyróżniają. Brak jej tej mocy co dwa lata temu, brak kończących uderzeń na dodatek serwis przestaje jej funkcjonować gdy przeciwniczka stawia opór. Kursy niedorzeczne dlatego trzeba zagrać naprzeciw Włoszcze.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Maria Sharapova - Caroline Wozniacki
▶ |1.60| Unibet !
Maria, ostatnimi czasy gra bardzo solidne mecze mimo że w pierwszej partii meczu często ma swoje postoje, ale jej temperament na korcie widać od samego początku. Jest nieustępliwa, waleczna i kluczem do jej wygrania tego meczu zapewne będzie chłodny umysł. Natomiast po drugiej stronie Dunka, która również dobrze spisuje się podczas defensywy ale i ona ma swoje słabości. Nie zawsze trafia pierwszym serwisem a wiadomo jaki odbiór Marii w postaci bekhendu bywa trudny do wyłapania. Misha również ma czasem problem z trafianiem pierwszego serwisu ale w wymianach jest bardzo groźna. Mecz będzie zacięty i na pewno spacerkiem dla obu pań jednak ja zaufam swojej ulubionej tenisistce i postawię na Rosjankę. COME ON MARIA !!!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Carolina Wozniacki - Maria Sharapova @2,43 Unibet ✅✅
Najlepszy mecz na tegorocznym USO, tak powinien wyglądać mecz WTA, a jedna w wymian dla Caro w 3secie... po prostu kosmos.
Caro obecnie w każdym elemencie gry przewyższa Marie... a nie jest jeden element, w którym króluje Rosjanka, to UE. Piszecie że to normalne że Sharapova popełnia dużo błędów, tak to normalne ale dopóki nie trafia za zawodniczkę, która potrafi to wykorzystać. Caro nawet szybkość pierwszego serwisu ma wyższy od Marii. Dunka poprawiła o wiele swoją grę po rozstaniu z gwiazdą golfa, skupiła się wyłącznie na tenisie, czego efekty widać w ostatnich tygodniach, tylko Caro (no może jeszcze Stosur w Cinci) przeciwstawiła się Serenie, grając z nią 2 świetne 3setowe pojedynki.
Czytam na forum, że obie tenisistki mają gorącą głowę i przestoje w grze, WTF ?? Gdzie Wozniacki ma gorącą głowę w porównaniu do Maszy? Ciągłość gry,znikoma ilość błędów własnych, poprawie szybkości i dokładności serwisu, to nie podanie Radwańskie które Shara będzie kończyć wygrywającym returnem.
Maria może co najwyżej dzisiaj głośno krzyczeć,co już dla mnie staje się na prawde nieznośne bo od pewnego czasu głośność Rosjanki na korcie wzrosła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Co tak cicho o 3 pojedynku? ????
???? Safarova - Peng 2 2.25 fortuna ✅✅✅
Nie rozumiem. Czy bukmacherzy kierowali sie h2h 4:0 dla czeszki? Powinny byc kursy po rowno wedlug Mnie no ale nie moja strata ???? Postawa Czeszki wcale mnie na tym turnieju nie zachwyca wygrana z Baboską i umeczone kolejne 2 mecze po 2:1 a Chinka? Dla Niej bycie tu to juz sukces a warto by go powiekszyc. Skoro pokonala Agnieszke, Vinci to dlaczego miala by jej nie pokonac? Ten turniej pokazal ze sa niespodzianki a ta wedlug Mnie jest prawdopodobna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Krunic-Azarenka
02.09.2014 01:00
Typy: Krunic+6 1.81 Pinnacle
✅✅✅/Krunic+1.5seta2.62 PaddyPower✅✅✅/
2:0 10.50 MarathonBet
⛔⛔⛔
Po kursach widać, że idę w niesamowicie ryzykowny kierunku. Wielu uzna to za szalone, ale liczę, że w tym szaleństwie jest metoda. Krunic rozgrywa turniej życia, tak jest, ale brzmi to niesamowicie dziwnie, jeśli mówi się to w kontekście 21-latki. Młoda Serbka gra bez kompleksów. W poprzedniej rundzie grając naprzeciw Kvitovej, do której jak mówiła, odczuwa wielki szacunek, wystąpiła bez większego stresu grając to, co umie najlepiej. Nakreślony plan zrealizowała w 200% i osiągnęła na US Open już coś kilkukrotnie większego, niż sobie zakładała. Jednak grając tak przeciwko jednej z głównych pretendentek do tytułu miałaby teraz kalkulować i przestraszyć się jęczącej Białorusinki? Myślę, że nie. Alexandra, jak już pisałem, gra to, co umie, czyli cierpliwie przebija czekając na okazję do skończenia akcji. W poniedziałek zagra z Azarenką, która gra podobnie do Keys, którą Krunic ma już na rozkładzie w tegorocznym US Open. W meczu z Kvitovą Serbka popełniła jedynie 14 niewymuszonych błędów i myślę, że w kolejnym spotkaniu utrzyma ten poziom. Wiadomo, że Viktoria gra ofensywnie, co powoduje, że często łapie wiele niewymuszonych błędów, co później, przy odpowiedniej grze rywalki, rzutuje znacząco na wynik. Jak już pisałem na młodziutkiej Serbce nie ciąży żadna presja, zaś na Azarence &quot;ciąży&quot; ubiegłoroczny finał, przez co musi bronić punktów do rankingu. Nie mówię, że Vika będzie o tym myśleć, ale w trudnych chwilach presja wyniku może zaciążyć na grze bardziej doświadczonej zawodniczki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom