>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 2016 - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Vanni @ 1,58 ⛔
pinnacle
Na kortach USO dość szybko jak wiadomo, Vanni mimo że dalej srednio gra to wygrał czelka, dobrze trzyma swoj serwis i szuka lini z FH. Alejandro ma slaby return ,w dodatku drobne urazy i kryzys formy, watpie by cos sie zmienilo.

Fucsovics @ 2,45 ✅
pinnacle
Czesto na Wegra gram, chociaz ostatnio mnie zawodzi. Polanski to sredniak, jak kazdy jankeso kanadyjczyk, czyli serwis i prawo lewo siekanie, gorzej jak po drugiej stronie ktos tez potrafi mocniej pograc, w dodatku regularny jest, oraz ma wiekszy zasob techniki typu slajsy czy woleje a i nawet solidny BH.

Di Wu @ 1,45 ✅
pinnacle

Wu z przebijaczami, defensorami ma dobry bilans ztego co pamietam, wtedy potrafi sobie rozplanowac i rozegrac kazdy punkt nie musząc biegajac i cofac sie do glebokiej defensywy, bo Perez Sanz nie jest moze typowym przebijaczem bo próbuje grac ofensywnie ale brakuje mu po prostu sily ognia i regularnosci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
alley 79

alley

Użytkownik
Coppejans 1.36
bet365
Belg kontra Amerykanin Ryan Shane. Coppejans w rankingu zajmuje 154 miejsce, a Shane odległe 652. Kurs dosyć ciekawy, ale to za sprawą preferowanej nawierzchni Belga, który głównie grał w ostatnich miesiącach na mączce. Nienajgorszy oburęczny backhand, ale przede wszystkim większe umiejętności i doświadczenie od rówieśnika ze Stanów Zjednoczonych. Myślę, że wpadnie gładkie 2-0.
Diez 1.33
bet365
Kanadyjczyk mierzy się z Holendrem Van der Duim&#39;em. Ranking Dieza - 163, a Holendra - 224. Ostatnie turnieje to zdecydowanie lepsza dyspozycja Dieza. Van der Duim na kortach twardych nie pojawiał się od marca. Kanadyjczyk ostatnio na tej nawierzchni grał w Toronto, gdzie pokonał Edmunda, a przegrał z Tomicem. Uważam, że jest w lepszej formie i ogólnie lepszym tenisistą.
 
hentai 130

hentai

Użytkownik
Reilly Opelka - Edouard Roger-Vasselin 1 @1.86 ✅✅✅
Pinnacle

Moim zdaniem piękny kurs na młodego Amerykanina. Znakomicie serwuje i powinien trzymać tutaj mocno swoje podanie . Jego gra w korcie też nie jest najgorsza więc możliwe że uda mu się rozstrzygnąć seta przed tie-breakiem. Gra Opelki przypomina mi troche Raonica i sądzę że kiedyś zawita w top 10 więc graczy takich jak Vasselin powinien odprawiać szybko i bezboleśnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
etylina 12

etylina

Użytkownik
ej czemu w meczu sousa - bachinger jest taki duzy kurs na souse?? wydaje mi sie ze jest on lepszy przynajmniej h2h, czy ktos kumaty w tenisie moze cos powiedziec o tym meczu??
 
B 14

bartek0386h

Użytkownik
ej czemu w meczu sousa - bachinger jest taki duzy kurs na souse?? wydaje mi sie ze jest on lepszy przynajmniej h2h, czy ktos kumaty w tenisie moze cos powiedziec o tym meczu??
Kurs jest taki poniewaz Bachinger najczesciej i najlepiej gra na twardych szybkich nawierzchniach. Portugalczyk zas to typowu gracz na korty ceglane.
Tak czy siak kurs na Niemca przesadnie niski. Niemiec ostatnio słabe wyniki, jak cos mialbym grac to jakies handi w strone sousy. Ogolnie takie mecze ciezko sie obstawia. Faworyzoiwany jest zawodnik ktory ostatnio gra slabiej ale graja na jego nawierzchni.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Kavcic @ 2,10 ✅✅
bet 365


Kavcic powrocil w czerwcu do touru. zaczal osiagac przyzwoite wyniki.
Krajicek....jednostajna , ta sama lupanina. Ci wszyscy Amerykance graja tak samo.
Blaz gon zje rutyna , malo gier w tym roku , jest szansa zagrac w Uso.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
S.Diez-Kavcic 2 @1.6 expekt
To ja sie podepne pod typ kolegi dzis w strone Kavcica. Kavcic wczroaj dosc pewna wygrana nad Austinem Krajickiem i statystyka meczowa jeszcze lepsza niz wynik (7-5 7-6) i zwyciestwo dosc przekonywujace. Krajicek ostatnio w miare przyzwoicie ostatnimi czasy. Ograc niezlego Amerykanina obardzo mocnym serwisie, ktory najchetniej wyrzucilby w ogole backhand ze swojego repertuaru to niezly progonostyk. Warto tez wspomniec, ze niecaly miesiac temu Kavcic zagral w finale challengera w Winnipeg, takze wraca chyba do coraz lepszego grania. Przypomne tez, ze Kavcic byl juz tez w 3 rundzie US Open, wiec dobrze sie tutaj czuje. Diez to z kolei bardzo specyficzny Kanadyjczyk, ktory mieszka i trenuje w Hiszpanii i najwiecej meczow gra na cegle. Kavcic na pewno jest duzo lepszym tenisista za caloksztalt i sadze, ze moze byc naprawde dobry wystep Slowenca i rzeczywiscie forma wraca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Czy wie ktoś coś może na temat stanu zdrowia Opelki? Pod sam koniec wczorajszego meczu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Nie mogłem zobaczyć co się dokładnie dzieje z powodu braku transmisji. Przy stanie 3 seta 4:3 dla Opelki poszedł pierwszy medical, mecz wznowiono za 10 minut i po ugraniu jednego gema (5:3) poszedł drugi medical również z 10 minutową przerwą. Willhill pisał o pierwszym medicalu dla Opelki, drugim dla Vasselina. Po wygraniu meczu przez Opelke spojrzałem na kursy jakie wystawiają buki na następny mecz Opelka-Giraldo i na Tipsporcie rozkładały się 1.8:1.8. Dziś rano podskoczyły do ok 2.5:1.5. Czyżby jakaś wiadomość o kontuzji? Czytał coś ktoś?
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Berrer @ 1,91 ⛔⛔
unibet


Starszawy Niemiec wyszedl wczoraj w ostatniej chwili z opresji z Amerykanskim groznym 18 latkiem Kozlovem. Slabo Berrer wszedl w mecz jednak spokoj i rutyna zawazyla.
Dzisiaj na tapecie , nastepny mlodzieniec , 2o letni Noah Rubin. Amerykanin moze we wtorek zagrac dobry mecz , by w srode pokazac kompletna kiche. Falujaca gra Noaha.
Gram na bardziej przewidywalnego statecznego doswiadczonego Niemca. Jesli zagra troszeczke lepiej niz wczoraj odprawi kolejna Amerykanska produkcje tenisistow.
Win Berrer.
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Czy wie ktoś coś może na temat stanu zdrowia Opelki? Pod sam koniec wczorajszego meczu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Nie mogłem zobaczyć co się dokładnie dzieje z powodu braku transmisji. Przy stanie 3 seta 4:3 dla Opelki poszedł pierwszy medical, mecz wznowiono za 10 minut i po ugraniu jednego gema (5:3) poszedł drugi medical również z 10 minutową przerwą. Willhill pisał o pierwszym medicalu dla Opelki, drugim dla Vasselina. Po wygraniu meczu przez Opelke spojrzałem na kursy jakie wystawiają buki na następny mecz Opelka-Giraldo i na Tipsporcie rozkładały się 1.8:1.8. Dziś rano podskoczyły do ok 2.5:1.5. Czyżby jakaś wiadomość o kontuzji? Czytał coś ktoś?
Nie sądze aby to była kontuzja.Opelka nie grał znakomicie z Francuzem a jego przeciwnik Kolumbijczyk naprawde ostatnio gra dobrze i notuje dobre wyniki.Jedynym atutem Amerykanina będzie dziś własna publiczność.Wczoraj słabo trzymał serwis i dziś myśle ze gładko wygra Giraldo
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Samper-Montana AH +6g 1,78 ZWROT
Pinnacle


Ja rozumiem , ze Donaldson jest w zyciowej formie , ja rozumiem ze ma swietny sezon na hardzie , i tez rozumiem ze pokonal niezlych graczy i nawet rozumiem ze walczyl z tuzami , ale ma mily bog 1,06? Przeciez to jest tylko Jared Donaldson. Czy udowodni dzisiaj taka przewage nad relatywnie slabszym graczem?
Tak , wiem Samper to jest zaden grajek , ale chce zobaczyc jak Amerykaniec go miazdzy.


Weintraub AH + 5,5g 1,98 ✅
unibet


Adekwatna sytuacja jak wyzej. Radek gra ostatnio rewelacyjnie , bez dwoch zdan , jest murowanym faworytem tego meczu. Tylko czy zniszczy Izraelczyka? Watpie , Amir powinien spokojnie dojechac w jakims secie do tie breaka. Takie handi biore.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Witam, ktoś jest mi w stanie powiedzieć jaki jest koszt biletu na daną sesję (poranną) dajmy na to w poniedziałek? Chodzi o bilet na te małe korty, nie na stadiony.
 
wiking 87

wiking

Użytkownik
Witam, wie ktoś może o której czasu polskiego będzie losowanie głównej drabinki turnieju, bo nie mogę znależc takowej informacji?
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Spotkanie: Satral J. - Nedovyesov O.
Typ: 1
Kurs: 2,2
Bukmacher: sts
✅
Obydwaj podobne wyniki na hardzie w tym roku. H2H dla Satrala ze stycznia tego roku również na nawierzchni twardej.W poprzedniej rundzie obaj grali z wyżej rozstawionymi przeciwnikami. Satral wygrał gładko,Nedovyesov męczył 3 sety.Zawodnicy bardzo wyrównani i szykuje się pewnie zacięte spotkanie.Mam jednak wrażenie,że Jan jest obecnie w wyższej formie,a kurs zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom