>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
U 7

ushat

Użytkownik
Tradycyjnie już w Wielkich Szlemach skupię się na overach setowych.

Verdasco - Wawrinka over 3.5 @1.65
Mahut - Kohlschreiber over 3.5 @1.45
Young - Struff over 3.5 @1.55
Simon - Stepanek over 3.5 @1.45

AKO: 5,38

Wszystkie kursy z bettson.

Odnośnie pierwszego spotkania - o Wawrince nie trzeba się rozpisywać, jeden z czołowych tenisistów świata, zawsze niesamowicie groźny, jednak Verdasco w ostatnich tygodniach prezentuje się naprawdę dobrze i kwestia ugrania przez niego seta powinna być formalnością. Poza tym jest to zawodnik który w swojej przeszłości wielkoszlemowej wielokrotnie toczył pojedynki 5-setowe z najlepszymi i tym razem tanio skóry nie sprzeda.

Mahut i Kohli - zawodnicy zbliżeni poziomem gry, typowy mecz 50/50. Francuz potrafi trzymać serwis, ale miewa przestoje w grze, podobnie sytuacja się ma z Niemcem, nie wyobrażam sobie aby ktoś był w stanie zakończyć ten pojedynek w 3 setach. Mimo niewielkiego kursu, typ jak najbardziej do gry.

Young powinien wziąć to spotkanie, jest w niezłej formie, gra przed swoją publicznością, ale z pewnością nie przyjdzie mu to łatwo. Struff nie jest ogórkiem, mimo że dla większości pewnie kojarzy się z grą w challengerach. Powinien trzymać serwis i skorzystać ze słabszej dyspozycji czarnoskórego reprezentanta USA. Set jest tutaj jednak jak najbardziej do ugrania, stąd też wchodzę w over.

Ostatni pojedynek to Simon, chyba największy przebijacz w tourze kontra doświadczony Radek Stepanek. Francuz może mieć spore problemy w starciu ze starszym kolegą, spodziewam się tu nawet pięciu partii (co faworyzowałoby do końcowego triumfu Gillesa), ciężko mi sobie wyobrazić aby którykolwiek z graczy zamknął ten mecz bez straty seta.
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Ivo Karlovic-Yen-Hsun-Lu
Typ:1
Kurs:1.48 ✅
Buk:pinnacle

Najpewniejszy bet dnia.Dr Ivo naprawdę ostatnio jest w znakomitej dyspozycji.Serwisik siedzi i myśle,ze spokojnie Chorwat to wygra.Yen ostatnio z Bautistą wygladał słabo i wątpie ze w tak krótkim czasie da rade poprawić braki.Dr Ivo da dla preciwnika ugrac max 1 seta.Kurs fajny i polecam grac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Zverev Alexander v Brands Daniel

Niemiecki pojedynek, młody Zverev podejmie bardziej doświadczonego Brandsa. Ogólnie oboje w trochę innym miejscu w swojej karierze, Alex od jakiegoś czasu dobija się do ATP, natomiast Daniel swoje już chyba ugrał i lepiej nie będzie ???? Mimo wszystko to szlem, gramy do 3 wygranych setów i kursy moim zdaniem lekko przeszacowane.

Brands +2,5 seta @ 1.83 ✅


i bez analizy bo średnio z weną na pisanie

Pablo Carreno-Busta vs Ilya Ivashka (+6.5g) @ 2.05 ⛔
Ricardas Berankis (+5.5g) vs Malek Jaziri @ 1.825 ✅
Nicolas Mahut (+2.5 Sets) vs Philipp Kohlschreiber @ 1.3 ✅


kursy z Pinnacle

Alex od jakiegoś czasu dobija się do ATP,

dobija się?
chłopak jest 28 rakieta świata a Ty piszesz że dobija sie do atp?
dziwna sprawa
Może trochę nie sprecyzowałem, bardzo fajnie że kręci się aktualnie w TOP30, nie odmawiam mu talentu, umiejętności i ogólnie niczego. Chodziło mi bardziej oto że to 19 letni młokos jeszcze, chociaż faktycznie ze świetnymi wynikami i najlepszymi grajkami na rozkładzie mimo takiego wieku, brawo. Z tym że ja np. na ranking ATP patrze z lekkim przymrożeniem oka i nie jest to dla mnie wyznacznik w sumie żaden ???? przecież nawet nasz Juri był TOP15 i co, powiesz o nim że to ścisły TOP touru ? Mimo wszystko faktycznie, dobija się do ATP mogło zabrzmieć jakby dopiero co wchodził z czelków do ATP, a on już jednak jest trochę dalej w swoje karierze.

pzdr!
 
M 138

misi3kk

Użytkownik
Podbijam Verdasco - Wawrinka over 3.5 seta. 1.61 w całorocznym. Wiemy jakie atuty mają obaj panowie, Stasiu magiczny backhand a Dasco rogale z forehandu. Ogólnie wydaje mi sie, ze zawodnicy poslugujacy się jednorecznym bh największy problem mają z piłkami lecacymi pod końcową linię, a do tego z dużą rotacja i wyższym kozlem , bo polwolej jednoreczny jest dość trudny w wykonaniu, dlatego czesto grają oni dalej od linii tak aby złapać piłkę na dobrej wysokości. Fernando widać że forma jest w porządku więc takie piłki będzie Stasiowi grał. Dołozmy do tego fakt ze Dasco jest leworęczny a co za tym idzie w wymianach po crossie Stanimal nie będzie miał raczej przewagi. Swoich szans dość często będzie musiał szukać po prostej, grając do backhandu Hiszpana. Wiadomo, jak mu siedzi backhand wzdłuż linii to nie ma co zbierać, (o czym się przekonał Djoko na garossie w tamtym roku) ale po pierwsze Staś nie wygląda jakby był u szczytu formy, a po drugie znamy go i wiemy jak często wchodzi w turnieje.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Verdasco - Wawrinka

Verdasco wygra: 3,50 bet365 ⛔

Verdasco wygra 3:2 - 9,00 bet365 ⛔

Możecie się dziwić ale ja... idę w stronę Hiszpana. Grali ostatnio ze sobą w tym roku w czerwcu w Londynie, wtedy wygral dośc gładko Verdasco (wiem inna nawierzchnia, ale to nie powinno być sporym problemem dla doświadczonego Hiszpana, ogólny bilans bezpośrednich meczów 3-2 dla Dasco. Zgadzam się z tym co napisal Misi3kk, Stan cieżko wchodzi w turnieje, można powiedzieć że często traci sety ze słabeuszami w 1 rundach, a tu trafia na doświadczonego i czołowego tenisiste , więc nie zdziwie sie jak poleci w 1 rundzie a już nie takie niespodzianki widzielismy, twarda nawierzchnia powinna być atutem dla Szwajcara, na jego silny backhand, ale ja poszukam tutaj niespodzianki, buki za bardzo faworyzują Wawrinke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja po 1 dniu jak na razie zadowolony jestem (7/11), dobre jest to na szlemach, że można grać +2,5 seta co jest naprawdę niezłym pomysłem w niektórych meczach.
Dziś widzę też mocno kurs przesadzony na Lopeza.
???? Simon G. - Stepanek R.
Stepanek R. ::: 2,17 ::: 0,5/3 Pinek ⛔
H2H 1:2 z lat 2008-2009 więc dość dawno. 31 lat vs. 37, 31 miejsce w rankingu vs. 113. Jednak Francuz w tym roku naprawdę zawodzi, w ostatnim czasie w ogóle widać, że jest pod formą. Na Winston-Salem porażka ze Schwartzmanem, w Cincinnati z Dimitrovem ugrał zaledwie 4 gemy, jeszcze na Olimpiadzie coś tam powalczył, ale ogólnie nie wygląda najlepiej i spokojnie jest do pokonania przez każdego.
Stepanek może i asem tenisa nie jest w ostatnich latach, to jednak werwy do gry mu ciągle nie brakuje. Gra tutaj od kwalifikacji, łącznie już 3 zwycięstwa na koncie, to na pewno jakiś handicap w jego stronę, że zapoznał się z kortami, klimatem US Open itd. Na French Open potrafił zagrać 5 setów z finalistą Andy Murrayem, wyszedł na prowadzenie nawet 2:0. Typ jest bardziej przeciwko Simonowi niż za Stepankiem.
Wynik: 6:3 6:1 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
R. Ram @ 2,62 ⛔
bet 365

Hmm kurs na Evansa 1,44 ?
Nie dajmy sie zwariowac. Rajev lubi grac z takimi pykaczami.
Zagrozenie ze strony Anglika male , mozna sobie spokojnie akcje ofensywna przygotowac.
Amerykaniec bedzie wywieral presje , ma wiekszy repertuar zagran,
Win R. Ram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
To ja odradzam granie na Rajeeva.
Ram jest przy****** jak papa do dachu. W kwietniu gość kręcił się koło pierwszej 50tki rankingu. Teraz wypadł z setki, mimo że w ostatnim czasie grane były turnieje na hardzie i trawie, czyli na jego preferowanych nawierzchniach. Gość na grassie przegrał z takimi tuzami jak Sela, Estrella czy Mathieu.
Hindus jest po prostu zdziadziały i prócz jako takiego serwisu oraz przyzwoitej gry przy siatce nie ma nic. Jeśli nie trafia pierwszym serwisem, to jego gra się kończy.
Evans natomiast ma obecnie najwyższą pozycję w rankingu i ostatnio pykał na miękko Fratangelo czy Dimitrova, także drewnianego Rama powinien pogonić.
Ja w tym meczu wziąłem over 3.5 seta ✅, ale i tak martwię się o dyspozycję Rama, szczególnie po tym co wczoraj pokazał chociażby Mandaryna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Oglądał ktoś mecz Gasquet -Edmund? To Kyle grał tak dobrze,czy Rysiu tak słabo? Chodzi mi po głowie taki typ:
Spotkanie: Escobedo E. - Edmund K.
Typ: Czy zawodnik 1 wygra więcej niż jednego seta?/NIE
Kurs: 1,60 bwin ✅
Co myślicie?
 
jozzy22 565,9K

jozzy22

Użytkownik
Oglądał ktoś mecz Gasquet -Edmund? To Kyle grał tak dobrze,czy Rysiu tak słabo? Chodzi mi po głowie taki typ:
Spotkanie: Escobedo E. - Edmund K.
Typ: Czy zawodnik 1 wygra więcej niż jednego seta?/NIE
Kurs: 1,60 bwin
Co myślicie?
Rysiek zmaga sie kontuzją pleców
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Spotkanie: Ryan Harrison (USA) - Milos Raonic (CAN)
Typ: Ryan Harrison (USA) +6,5
Kurs: 1,90 ✅
bwin
Harrison złapał formę.US OPEN daje mu dodatkową motywację.Ograł Mannarino w 3 setach.Myślę,że powalczy z Kanadyjczykiem.Wiadomo jak pierwszy serwis będzie wchodził to Milos potrafi być dominatorem.Jednak Ryan też serwować potrafi i wystarczy 3-6,4-6,6-7 żeby pokryć to handi. Myślę nawet,że stać Ryana na seta.W końcu gra przy swojej publiczności
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Oglądał ktoś mecz Gasquet -Edmund? To Kyle grał tak dobrze,czy Rysiu tak słabo? Chodzi mi po głowie taki typ:
Spotkanie: Escobedo E. - Edmund K.
Typ: Czy zawodnik 1 wygra więcej niż jednego seta?/NIE
Kurs: 1,60 bwin
Co myślicie?
Myślę że to strata kasy, grać takie coś.Edmund to żaden regularny gracz żeby odprawiać sobie tutaj kolejnych rywali bez straty seta, poza tym nie raz już było tak że słabszy gracz, który pokonał wyżej notowanego zawodnika w następnej rundzie z teoretycznie łatwiejszym rywalem gra dużo słabiej.Zagraj sobie z tego meczu +2,5 Escobedo dorzuć do tego +2.5 Pelle i czysty win Jacka Socka ze starszym ze Zverevów i masz kurs prawie 2.80 a powodzenie tego tripla praktycznie pewne.
edit. sorry nie doczytałem masz tam czy wygra więcej niż jednego seta, szczerze to nie wiem zagraj co chcesz ja ci podałem moją propozycję jak ugryźć jutrzejszy dzień
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
Oglądał ktoś mecz Gasquet -Edmund? To Kyle grał tak dobrze,czy Rysiu tak słabo? Chodzi mi po głowie taki typ:
Spotkanie: Escobedo E. - Edmund K.
Typ: Czy zawodnik 1 wygra więcej niż jednego seta?/NIE
Kurs: 1,60 bwin
Co myślicie?
3:0 na edmunda? rysiu po kontuzji, w winston-salem od milmana dostal, niby edmund gladko to wygral a escobedo meczyl pale ale wedlug mnie escobedo wyciagnie seta, w challengerach przed usopen dobrze wygladal a edmund forma nie zachwycal wczesniej
Dół: Fakt, zle przeczytalem.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
3:0 na edmunda? rysiu po kontuzji, w winston-salem od milmana dostal, niby edmund gladko to wygral a escobedo meczyl pale ale wedlug mnie escobedo wyciagnie seta, w challengerach przed usopen dobrze wygladal a edmund forma nie zachwycal wczesniej
Ale kolega pytał, czy Edmund wygra z handi setowym -1,5 a nie -2,5. Czyli pyta, czy warto grać, że Edmund wygra 3:0 albo 3:1. Jak dla mnie nie warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szaszibdg 7

szaszibdg

Użytkownik
Witam wszystkich,
Dzisial chce pograc w strone Sock&#39;a i Jużnego.
Kursik łączny to 1.99
na bet365.
Sock po małych perypetiach ze swoim rodakiem, powinien rozprawić się bez większych problemów ze straszym ze Zverev&#39;ów. Widać, że Skarpeta nie odpuszcza zdnej piłki i walczy do końca, a 2 runda dla Zverev&#39;a to i tak dużo, gdyby w ostatnim meczy Herbert był lepiej dysponowany to by go &quot;zjadł&quot; ???? Więcej o Sock&#39;u nie trzeba pisać, bo większość ludzi tu wie dokładnie jak on gra.
Teraz Jużny. Jeśli kolo będzie potrafił utrzymać swoje podanie to wróżę mu dobry wynik US Open. Wiadomo, że mecz meczowi nie równy, ale to co Rosjanin zrobił z Klizan&#39;em w 1 secie, to naprawdę było coć pięknego. Nie mogę sobie przypomnieć kiedy Klizan nie wygrał ani jednego własnego podania (i to na szybkiej nawierzchni).
Dlatego zacząłem od servisu Jużnego, jeśli bedzie lepszy niż w pierwszym meczu, o wynik tego nikt nie powinien sie obawiac.
Na SOLO:
Youzny 1.50
Sock 1.33

buk: Bet365
Pozdrawiam.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Bardzo rzadko udzielam się tutaj w dziale Tenis, jednak dziś mam chęć pograć grubiej w stronę Kuznetsova .
Co sądzicie o tym spotkaniu ? Panowie spotkali się w styczniu 2015 roku w Australii, gdzie to właśnie Rosjanin okazał się lepszy wygrywając 3:1. Ramos po długim 5 setowym meczu z Benneteau. Kuznetsov za to fajnie poradził sobie z Belluccim który fajnie pokazał się na igrzyskach.
Według mnie fajny kurs i zagram, jednak jeszcze chętnie poczytam waszych opinii.
Pozdrawiam !

Kuznetsov - Ramos
Kuznetsov @ 1.68
✅
Przy kursie podajemy bukmachera. Zawsze./Macko18
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Wczorajszy dzień bardzo dobry, kilka typów które podałem weszły, kilka zza firanki również ????
No, ale runda 1 za nami, czas skupić się na dalszych meczach. Co bardzo mnie cieszy ruszają też debliści !
Vasek Pospisil (+2.5 Sets) v Anderson Kevin @ 1.62⛔
Co tu można napisać, moim zdaniem za wysoki kurs na serwismana z RPA.
Vaszek to też nie byle jaki asior i swoje podanie trzyma dobrze. Nie widzę sensu pisania kto kogo ograł i jakie miejsce ma w rankingu bo to każdy wie.
Moim zdaniem czyste value, do wyboru opcja na +2.5s lub dodatni hc w strone Pospisila, zależy kto co lubi.

Lucas Pouille vs Marco Chiudinelli (+2.5 Sets) @ 1.64✅
Kolejny raz przeciwko Pouille, nie wiem dlaczego buki tak faworyzują Francuza w kolejnym już meczu zresztą. O jednym jak i o drugim już co nieco pisałem w dziale, liczę że Marco znów mnie nie zawiedzie i seta zgranie.

Koolhof Wesley/Middelkoop Matwe v Carreno-Busta Pablo/Garcia-Lopez Guillermo @ 1.8⛔
Solidni czelendżerowcy z Holandii v Hiszpański składak który coś tam od święta ze sobą pogra. Carreno powinien skupić się na singlu, bo z jego formą coś tam może ugrać nawet, a GGL już pewnie spakowany czeka na wylot, bardzo słaby mecz z lekko dojechanym Agutem. Stawiam na jakość deblową.
i tak na suchara
Benoit Paire vs Marcos Baghdatis @ 2.5⛔
Mannarino/ Mathieu v Lajovic/ Troicki @ 2.5⛔
kursy z Pinnacle i bet365

//T R A G E D I A//
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Sock + Tsonga + Raonic + Cilic + Cibulkova + Kerber ako 2.03 Pinnacle 10/10j

Sock
Teoretycznie to najbardziej ryzykowany typ na tym kuponie. Za Jankesem przemawia fakt, że gra we własnym kraju, na turnieju który lubi i zna doskonale. Do tego ma bardzo korzystny bilans z leworęcznymi 30-12! Zverev przebrnął kwalifikację, następnie pokonał Herberta.. Dla niego i tak to będzie udany występ, a moim zdaniem Sock to już za wysokie progi.

Tsonga
Dla Tsongi porażka na początku turnieju oznaczać może wypad z TOP 10, dlatego liczę na jego mobilizację. W zeszłym roku był w ćwierćfinale, także teraz nie może pozwolić sobie na porażkę w 2 rundzie. Duckworth to gracz z poziomu challenger. Gościł w TOP 100, ale obecnie jest dużo niżej.

Raonic
Kanadyjczyk w tym sezonie jest mega solidny. Nie zdarza mu się przegrywać z byle kim. Harrison ostatnio złapał niezłą formę, ale z tej klasy graczem jakim jest obecnie Raonic to może liczyć na wygranie seta, ale nie meczu.

Cilic
Cilic nie dość, że w ostatnich latach świetnie grał w US Open (2014 wygrał turniej, 2015 był w półfinale) to jeszcze w ostatnich turniejach pokazał, że jest w bardzo wysokiej formie. Świadczy o tym zwycięstwo w prestiżowym turnieju Cincinnati, gdzie w finale pokonał samego Murray’a. Stakhovsky to groźny i ciekawy gracz, ale w obecnej dyspozycji nie ma szans z Chorwatem.

Cibulkova

Słowaczkę obserwowałem w 1 rundzie, gdzie pokonała Magdę Linette. Widać, że Dominika po zamieszaniu związanym ze swoim ślubem jest już gotowa na kolejne dobre wyniki. Rodina ma słaby sezon, ogólnie ujemny bilans 22/30. Jakoś ciężko wyobrazić mi sobie, żeby ograła „Domi”.

Kerber
Osiągnięć Kerber z tego sezonu nie będę wymieniał, bo lista byłaby naprawdę długa. Świetna forma, dobrze poukładane w głowie i super przygotowanie fizyczne to trzy argumenty, którymi może pochwalić się Niemka. Jej dzisiejsza rywalką będzie doświadczona Lucić, która gra tenis bardzo ofensywny, popełnia przy tym bardzo dużo punktów. Z solidną Kerber, która potrafi dokonywać cudów w defensywie nie ma najmniejszych szans.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Troicki - Donaldson (1/32 US Open) wynik: 0:3 (5-7 3-6 3-6)

Donaldson 2,40 Unibet ✅✅✅

Buki trochę przesadziły z kursami na Donaldsona i ja to pobieram z wielką radością 2,40 to spory kurs. Troicki aż takim faworytem aby kursy wynosiły odpowiednio 1.57 na Troickiego i 2,40 na Donaldsona? Serb miał już kłopoty w 1 rundzie i tak na dobrą sprawę mógł pakowąc walizki już po 1 rundzie w której zmierzyl się z Albotem. Przegrywał 2:0 zeby odwrócic wynik spotkania, co jak co ale Albot to nie jest zbyt wymagający przeciwnik.

Donaldson przeszedł kwal. US Open jak burza nie tracąc przy tym żadnego seta, pokonał m.in Giraldo gladko. Ale warte odnotowania z kim amerykanin rozprawił sie w 1 rundzie US Open, to Dawid Goffin, jeden z czołowych tenisistów, obecnie 14 rakieta świata, pokonał go dosyc pewnie tracąc przy tym tylko 1 seta, a więc widać że Donaldson jest w formie, dlatego idę w stronę reprezentanta USA po fajnym kursie 2.40 jaki daje unibet. :cool:

Można też zagrać Donaldson +1.5 seta 1.72 Unibet, ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Almagro @2.25 bet365 ✅✅milo lekko i przyjemnie ;)
A mi się podoba kurs na murzynka ???? dwa jednoroczne bh, będzie fajny mecz, ale czuję win Almagro, który to ma lepszy serwis od Pablo, q to może być kluczowe w tym meczu, bardzo podobne techniki grania, Cuevas ostatnio lepsza forma, ale wiemy co się dzieje na szlemach, kurs zacny , a szanse daje większe Almagro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom