>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 2017 #cocovandey

pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Postanowiłem założyć temat na okres turnieju US Open, będę tu podawał to co gram sam, stawki będą realne, na koniec zrobię podsumowanie. Cel to ugranie tysiaka, ale nie ukrywam, że mam chrapkę na więcej.

Bukmacherzy to 1xbet, ale i ziemniaki, bo czasami mają ciekawe linie na handicapy, overy.

Do każdego typu będzie dodana analiza.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Sympatyzuje z Coco, liczę na jej dobry występ. Być może pojawi się jakiś bet w jej stronę, bo wobec tak słabej konkurencji optymalna forma Vandey może wystarczyć na wygranie szlema.

#1 / 1xbet

Kvitova - Jankovic 1 @1,23
Kerber - Osaka 1 @1,45
Karlovic - Fratangelo 1 @1,33


ako: @2,37
stawka: 320 zł

Karlovic
Kvitova, Kerber
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
#2 / 1xbet
Konta - Krunic (+8,5 gemów) 2 @1,21
Kokkinakis - Tipsarevic 1 @1,33
Halep - Sharapova 1 @1,55

ako: @2,49
stawka: 110 zł

Krunic samym serwisem te 4 gemy powinna wygrać. Kokkinakis wrócił po kontuzji do optymalnej formy, Tipsarevic zaś w formule &#39;best of five&#39; będzie miał trudno wytrzymać fizycznie intensywność wymian na korcie. Halep ma szansę na pokonanie Sharapovej po raz pierwszy, jak zagra tak jak potrafi to wygra.
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
A potrafisz wytypować jeden mecz bo dobrym kursie? Jest pierwsza runda i duży wybór, bo barcelony reale to gra każdy, a żaden buk jeszcze nie zbankrutował
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
A potrafisz wytypować jeden mecz bo dobrym kursie? Jest pierwsza runda i duży wybór, bo barcelony reale to gra każdy, a żaden buk jeszcze nie zbankrutował
value możesz mieć nawet w kursie @1,20, dogi też się pojawią
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Okey, próbuj cos wyłapać na pierwszej rundzie i nie pisz o value @ 1.20 w trakcie dwóch tygodni typowania bo za 14 dni skończysz w kartonie. Bez względu czy grasz Combo czy Single to się nie patrzy na niskie kursy (moim zdaniem minimum @ 1.50 na pojedyncze zdarzenia). Będę śledził Twój temat, lecz jak nie zmienisz podejścia to wszystko przegrasz. Bo rozumiem że nie liczy się fame, a Twoje pieniądze, przyszłość, czy zdrowie
Powodzenia nie życzę, bo sam siebie nie będę okłamywać
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Okey, próbuj cos wyłapać na pierwszej rundzie i nie pisz o value @ 1.20 w trakcie dwóch tygodni typowania bo za 14 dni skończysz w kartonie. Bez względu czy grasz Combo czy Single to się nie patrzy na niskie kursy (moim zdaniem minimum @ 1.50 na pojedyncze zdarzenia). Będę śledził Twój temat, lecz jak nie zmienisz podejścia to wszystko przegrasz. Bo rozumiem że nie liczy się fame, a Twoje pieniądze, przyszłość, czy zdrowie
Powodzenia nie życzę, bo sam siebie nie będę okłamywać
Nie bawie się w bukmacherkę od wczoraj, każdy gra po swojemu. Tak, minimum @1,50, a jak wypatrzysz jakiś gruby bet któremu dajesz 83% ale kurs jest @1,45 to już nie grasz?
Poza tym to jest temat na US Open, nie gram za całość bankrollu, wiem na co mogę sobie pozwolić. Załóż swój temat i tam graj po swojemu.
Jak coś masz dalej to PW, tutaj w temacie dyskutujmy o tenisie i betach.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
#3 / 1xbet

Sharapova - Halep Sharapova -3,5 asów @2,10

stawka: 55 zł


Sharapova ma potencjał w tym elemencie, w tym sezonie potrafiła zaserwować 11 asów z Vinci. Halep max 1 as, a więc pięć do wykonania przez Sharapovą.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
#4 / 1xbet

Sharapova - Halep 2 @1,53

stawka: 135 zł

Z racji iż Kokki prawdopodobnie wdupi mecz z Tipsy z 2-0 gram na Halep. Dla mnie to będzie kpina jeśli druga rakieta świata (powiedzmy) przegra z tenisistką, która ma problemy z kontuzją i nie jest w rytmie meczowym. Halep ma swoje klimaty, często na korcie snuje się bez celu, ale nie wierzę, że nie będzie chciała w końcu pokonać na Arthur Ashe Stadium Sharapovej. Jeśli zagra jak ze Stephens, tyle wystarczy. Trzymanie piłki pod baseline.
 
K 25

kmarzejon

Użytkownik
Szybciej dajesz typ że Sharapova będzie walić jak z armaty i zrobi więcej 4 asy. A później dajesz typ na pewne zwycięstwo przeciwniczki, argumentując że Sharapova jest po kontuzji i nie jest formie. Według mnie jest w pewnym sensie konflikt typów. Uznawany jesteś za znawce tenisa, a Twoje typy rzadko wchodzą i przypuszczam że yield na minusie 20%. Do tego te analizy, w których kompletnie nic nie wynika i również można pisać w drugą stronę. Dziwię się że Tobie nie wstyd publikować typy.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Szybciej dajesz typ że Sharapova będzie walić jak z armaty i zrobi więcej 4 asy. A później dajesz typ na pewne zwycięstwo przeciwniczki, argumentując że Sharapova jest po kontuzji i nie jest formie. Według mnie jest w pewnym sensie konflikt typów. Uznawany jesteś za znawce tenisa, a Twoje typy rzadko wchodzą i przypuszczam że yield na minusie 20%. Do tego te analizy, w których kompletnie nic nie wynika i również można pisać w drugą stronę. Dziwię się że Tobie nie wstyd publikować typy.
No widzisz jakoś mi nie wstyd ???? Nigdzie nie napisałem, że Sharapova będzie walić jak z armaty, asy a zwycięstwo w meczu to dwie różne opcje, można być bez formy i nabić 10 asów.

Co do drugiej części ja znam swoją wartość, nie musisz korzystać z moich typów. Dalsze uwagi wal na PW.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
#5 / 1xbet

Zhuk - Putintseva 1 @2,15

stawka: 120 zł


Zhuk to talencik, zwyciężczyni juniorskiego Wimbledonu. Ma potencjał i predyspozycje do gry na szybkich nawierzchniach. Uderza płasko, często tuż po koźle. W tym sezonie 26/9. Przeszła kwalifikacje bez straty seta, a więc korty na US Open jej odpowiadają. Putintseva ostatni mecz to rowerek od Cornet, na twardych kortach w tym sezonie gra słabo. Bardzo emocjonalnie reagująca tenisistka, ma charakter, jednak kiedy nie idzie, ten jej rytm się zaburza, pojawiają się proste błędy. Zhuk zapewne sama będzie szukać winnerów, często atakować słaby serwis Putintsevej. Dałbym Rosjance tak 60 procent, jest w formie, lubi grać na twardych kortach, a rywalka nie jest w najwyższej dyspozycji. Taki kurs zatem jest dla mnie dużym value
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
#1 - ⛔
#2 - ⛔
#3 - ✅
#4 - ⛔
Kerber i Halep przegrały, o ile Halep nie zagrała źle, a to Sharapova była bardzo dobrze dysponowana, to już &#39;Angie&#39; słabiutko.
Jeszcze trochę o stawkowaniu - generalnie na pierwszą rundę nie gram zbyt mocno, bo to jednak nie wiadomo do końca jak dany tenisista czy tenisistka zareagują na nawierzchnię, warunki itp. Stawki będą wzrastać, choć na to reguły nie ma.
Wszystko zależy od kursu i pewności typu, są mniejsze i większe okazje.
#6 / 1xbet

Bouchard - Rodina 1 @1,38
Zverev - Coric 1 @1,18
Radwańska - Martic 1 @1,30


ako @2,11
stawka: 370 zł

Sam jestem nieco zdziwiony, że gram na Genie, jednak uważam, że w końcu podejdzie do meczu na poważnie. Dodatkowym plusem jest fakt, że zagrają na Arthur Ashe Stadium (swoją drogą trochę kuriozalne, że to akurat Bouchard i Rodina wyznaczono na centralny). Rodina nie jest w formie, słabe statsy, tenis Rosjanki niczym się nie wyróżnia.
Zverev dużo lepsza forma, uważam, że nie jest jeszcze gotowy do zwycięstwa w szlemie, jednak Coricia powinien ograć.
Radwańska - kolejny bet, który jeszcze kilka dni temu uważałem za bezsensowny. Tyle, że Martic to rywalka, z którą nasza tenisistka, jak i inne prezentujące styl &#39;junk ball&#39; czy &#39;pusher&#39; grać lubią. Chorwatka ma predyspozycję do szybkiej gry, ale musi być w formie i potrzebuje ogrania. W Wimbledonie było bardzo dobrze, ale tam miała okazję pograć w kwalach, rozegrać się. Tutaj może tych błędów być sporo i liczę na regularną grę Radwańskiej. H2H 3-0, bez straty seta.
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Jesteś już około -900 pln (jak się nie pomylilem) na I rundzie. Zresztą wiedziałem ze nie wygrasz bo to widać po samym sposobie gry (mniejsza z dyscypliną i stawkami)
Miałeś cel minimum +1000 pln za całe US Open, a teraz masz za cel to odzyskać. Aktualnie nie należy Ci wierzyć że to w ogóle grasz, bądź będziesz grał.Tym sposobem gry to nikt na tym świecie nie wygrał. Zapewne to jest Twoja oryginalna metoda od lat, a to oznacza że masz chyba z 200 żyć.
Tak jak wcześniej powodzenia nie życzę, bo nie ma do czego, tu musi być tylko ⛔
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Jesteś już około -900 pln (jak się nie pomylilem) na I rundzie. Zresztą wiedziałem ze nie wygrasz bo to widać po samym sposobie gry (mniejsza z dyscypliną i stawkami)
Miałeś cel minimum +1000 pln za całe US Open, a teraz masz za cel to odzyskać. Aktualnie nie należy Ci wierzyć że to w ogóle grasz, bądź będziesz grał.Tym sposobem gry to nikt na tym świecie nie wygrał. Zapewne to jest Twoja oryginalna metoda od lat, a to oznacza że masz chyba z 200 żyć.
Tak jak wcześniej powodzenia nie życzę, bo nie ma do czego, tu musi być tylko ⛔
O co Ci chodzi, pisałem już, że tutaj proszę o komentarze odnośnie betów, a rady zostaw sobie dla siebie. Poza tym nie żyję z bukmacherki - gram swoje i jak Ci nie pasuje to po prostu nie zaglądaj do tego tematu.
Na podsumowanie przyjdzie czas po US Open, a nie po pierwszej rundzie. Typerów masz w dziale VIP i tam możesz prawić swoje mądrości, jakoś nie zauważyłem jeszcze żebyś wrzucił gdzieś jakąś analizę z typem, samo biadolenie.
Jak ktoś ma jakieś uwagi - PW, tutaj piszemy o typach i tenisie.
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
No bo piszesz jakie to masz doświadczenie i że wiesz co robisz! Chcesz pomóc ludziom przegrywać kasę?
Nic do Ciebie nie mam, jesteś dobry chłopak, ale nie zgrywaj speca i nie udawaj ze grasz.
Jest to zwykla symulacja for fun która nigdy Ci nie wyszła i nie wyjdzie
Wiedziałem to od początku, bo mnie nie oszukasz! Ale nie pomagaj ludziom przegrywać kasy!
Ja martwię się o czyjeś dobro, a nie pisze dla zabawy zrywając w zasadzie kogo? Realia sa takie że nie umiesz typować i to nie na Twoją głowę, a znamię tematu stawiania tenisa to odległa sprawa dla Ciebie
Ten post ma dobre zamiary! A PW mam nieczynne!
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
#6 - ⛔
Bouchard nadal olewa mecze, czy to centralny na Flushing Meadows, czy jakiś boczny.
#7 / 1xbet

Zverev - Coric 1 @1,18
Sharapova - Babos poniżej 8,5 asów w meczu @1,85


ako: @2,18
stawka: 390 zł

#8 / 1xbet

Krunic - Tomljanovic 2 @2,57

stawka: 130 zł

Tomljanovic
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Jak mam nie pisać to mi to napisz to się &quot;odczepie&quot;
Czemu piszesz tak o Bouchard! A co ona ma na czole napisane że jest zwyciężczynią
Miała dobre wejście na początku w karierze a teraz to nawet nie pamiętam jej ost dobrego meczu, jest poprostu cienka i oglądałem ten mecz
Wybacz, że krytykuje ale ty nawet założeń na grę nie masz, czysta improwizacja, a raczej brak nawet improwizacji, a jak tu wygrywać (daleka droga)
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Nie chcesz, to nie korzystaj i nie zaglądaj do tego tematu powtarzam raz jeszcze.
Nie jestem typerem, gram jak chcę i tyle w temacie.
A co do Bouchard to podśmiechujki po kolejnych autach w jej wykonaniu są żałosne, liczyłem, że może na szlem się zepnie, ale ona olała tenis, tak jak Bernie &#39;brakuje mi motywacji i tenis mnie już nie bawi, może pogram jeszcze z 10 lat i zarobię sporo kasy&#39; Tomic. Za takie podejście powinni ich banować na parę miesięcy.
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Ja nie wiedziała jak ugryźć rywalkę to waliła z zamkniętymi oczyma, ona z Tomicem to drewniaki i nie wiem co widzisz w tych tenisistach
Jak chcesz to usuń moje posty i miłej wirtualnej zabawy
Pa
 
Do góry Bottom