>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 2017 - turniej główny

Status
Zamknięty.
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Goerges-Stephens 2 @1.52

Obydwie zawodniczki spotkaly sie niespelna dwa tygodnie temu w Cincinnati i w dwoch setach wygrala Stephens, co wtedy typowalem nawet pamietam.
Niby nie znaczy to, ze kolejnego meczu nie moze wygrac rywalk(a), ale jednak wciaz bardziej wierze w Amerykanke. Pisalem wtedy tez, ze obydwie w dobrej formie i to sie sprawdza.
Stephens miala bardzo dobre dwa tygodnie w Toronto i Montrealu, bo ona stracila tak duzo z tego sezonu, ze tutaj nie ma mowy o zmeczeniu materialu. .
Zwrociłbym te uwage na bezposrednie pojedynki Stephens i Goerges i te naprawde wazne mecze o stawke lub w tych najbardziej prestizowych turniejach wygrywa w tej rywalizacji Stephens.
Tak bylo w renomowanym Cincinnati lub gdy panie spotkaly sie w finale w Auckland w tamtym sezonie.
To wlasnie jest glowny problem Julii Goerges, ze ona nie potrafi pokonywac lepszych zawodniczek, gdy sa w formie.
Przeciwniczki na swoje drodze zdecydowanie trudniejsze miala Stephens i pokonanie takiej Cibulkovej jest wart wiecej niz dotychaczaosowe mecze Goerges, moim zdaniem.
Sadze, ze Stephens wyciagnie maksymalnie i z US Open jak i tych turniejow przed USO i wtedy na pewno bedzie czuc sie spelniona, ze ten jej powrot udal sie dobrze i ona sama wyciagnela z tego tyle ile mogla jako Amerykanka na swoim kontynencie. Na papierze Stephens jednak wygrac powinna, wiec tak typuje.
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Tyle napisałeś, a tam nic nie ma, nawet nie wyszło Ci fantazjowanie, ze nie wstyd ci DX2 umieszczać takich analiz. Kurs też żadnym value nie jest. Jakbyś się odniósł to poprzednich meczów tych Pań na tym turnieju, czyli Stephens z Barty i Goerges z Krunic to by Twój wpis coś dał, a tak to totalny bzdet i strata czasu. To co mozna tam było zauważyć?, bo Stephens jest do ruszenia na własnym serwis, to Barty zagrała kompletna padake a mimo to łamała serwis Stephens, która sama też potrafi się połamać jak nie wejdzie pierwszy serwis. Goerges obecnie jest 2x lepsza od Barty. Kapitalnie serwuje, dobrze i mocno gra w polu. Potrafi zagrać to co Stephens i nawet lepiej
Goerges na takim kursie to zawsze dobry pomysł
Julia Georges 2.60 za 1000 pln
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Warto się zastanowić nad Kvitova. Muguruza to 50/50 a nawet wskazanie na Kvitova która bardzo dobrze się czuje na tej zje...nawierzchni na US Open.
Czas i pora na gorszy Szlem dla Mugu, koncert życzeń musi się skończyć. Kvitova ręki nie zatrzymuje i może nawet zrobić 2-0. Mugu musi grać wymiany na tym turnieju więc będzie dużo okazji. Czas na zjazd w dół na tym etapie sezonu, zresztą jak przed rokiem. Śmiać mi się chce z tych co zagrali w tym momencie że Mugu wygra US Open za marne 3.00 - 3.30
Ja dziś gram Kvitova wygra 3.00 z Muguruza za 1000 pln
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Kasatkina D. - Kanepi K. 2 Kanepi +1.5 seta 1.68 1xbet
Od pewnego czasu przyglądam się jak Estonka, mimo kontuzji i już 32 lat powraca na korty i osiąga naprawdę coraz lepsze rezultaty. Trapiona kontuzjami spadła aż na 513 miejsce w rankingu i podobnie jak Rosjanka Sharapova jest tenisistką, której ranking w ogóle nie odzwierciedla umiejętności i doświadczenia. Obie na US OPEN rozgrywają na razie dobre zawody.
Kaia &quot;przed&quot; US OPEN postanowiła wystartować w malutkim turnieju w Parnu, gdzie na kortach ziemnych rozegrała 5 spotkań, oddając w nich rywalkom w sumie 10 gemów (!)... Oczywiście nie można sugerować się tymi występami jednak podaję to jako ciekawostkę bo przyznacie, że nie często spotyka się taki wyczyn, nawet jak gra się z zawodniczkami bardzo nisko sklasyfikowanymi.
Na amerykańskich kortach startuje już od kwalifikacji. Pokonanie 6-2 6-4 Su-Wei Hsieh pokazało, że 32-letnia zawodniczka jest w dobrej dyspozycji. Potwierdziło się to w kolejnych rundach turnieju. Kolejne trzy wygrane a na polu walki pokonane odpowiednio: Schiavone, Wickmayer i ostatnio waleczna Osaka.
Dzisiaj po drugiej stronie stanie młodsza o 2 lata koleżanka z Rosji, Daria Kasatkina, która dwa dni temu pokonała bardzo pewnie Ostapenko 63 62 i przyznam, że tak pewna wygrana robi na mnie wrażenie.
Spójrzmy jednak na wcześniejsze występy Rosjanki, tuż przed US OPEN. Porażka w dwóch setach z Martens i Svitoliną czy zaledwie trzy gemy ugrane w pojedynku z Keys. Z wiekową już Vinci wygrana po dwóch TB. W pierwszej rundzie tegorocznego US OPEN oddanie seta Wang po TB. To pozwala mi sądzić, że przy odpowiedniej koncentrancji (a przy takim doświadczeniu nie obawiam się o to) Kaia ma szansę na wyrwanie seta swojej rywalce. Jedynie czego się obawiam to zmęczenia. W końcu zdrowie już nie to co pokazały ostatnie dwa lata.
Mimo wszystko kurs dla mnie atrakcyjny i do grania - bezpiecznie. To może być naprawdę bardzo ciekawe spotkanie dzisiejszego dnia i liczę na to, że je obejrzę.
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Muguruza - Kvitova
DW 2:0 @1,9 STS ⛔ Muguruza od 4:1 zaczęła popełniać proste błędy a Kvitova trzymała piłkę w korcie. Szkoda bo mecz spokojnie do wygrania ale pokazała że jest tylko kobietą. Brawa dla grających Petrę.
Muguruza gra obecnie najlepszy tenis jeżeli chodzi o kobiety. Pewnie zmierza do finału a może i wygrania kolejnego szlema. Kvitova wraca po woli do dawnej gry ale jest jeszcze bardzo daleko od optymalnej dyspozycji. Gra bardzo nieregularnie. Potrafi seriami popełniać niewymuszone błędy, proste piłki wyrzucać w aut. Muguruza jest mocno skoncentrowana nad odniesieniem kolejnego sukcesu i bardzo chce zasiąść na fotelu liderki. Dla mnie ten mecz zamknie Hiszpanka w dwóch setach a kurs to promocja.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Mugu po tytuł ?? jutro Keys vs Svitolina . Jestem ciekaw czy Ukrainka ja wyrzuci. Nie raz jak sie Svitolina spiela to nie dawala zadnych szans rywalkom. Keys w formie. Mecz mega ciekawy i zwyciezczyni zrobi wielki krok w strone tytulu.
Czuje ze Stephens poleci. A co sadzicie o Carli ? Czasem gra zenujaco ale czy Venus znow ja ogra ?? Na wimblu w 1 secie ja Carla zlamala dwa razy a potem przegrala w Tie i Venus ja zniszczyla. Patrzac na poruszanie sie po korcie to Venus tragedia, w dodatku to nie WImbledon i moze zabraknac faworyzowanej Williams sil. Carla jak zagra tak jak z Makarova to jest tutaj w stanie wyrzucic Venus a kurs na Goerges i na Carle warty gry. I calkiem mozliwe typy do wejscia.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Sharapova (-5,5 asów) - Sevastova 1 @1,75 ⛔ 1xbet
Sharapova 27 asów w trzech meczach. Sevastova bez żadnego asa. Wiadomo, że Rosjanka serwuje płasko, często szuka linii, zaś rywalka zupełnie w tym elemencie odstaje, głównie skupia się na rotacji. Spodziewam się dosyć zaciętego meczu, zatem okazji na asy powinno być sporo.
Kvitova - Muguruza Kvitova pierwszy DF @1,55 ✅ 1xbet
Statsy poniżej, Kvitova popełnia sporo podwójnych błędów, Muguruza pod tym względem dużo solidniejsza.
I hicior - jak ktoś gra w STS
Kvitova - Muguruza Muguruza poniżej 5,5 asów @1,57 ✅ STS
Na ostatnich 21 meczów w 20 Muguruza posłała mniej niż 6 asów. Tylko raz zaserwowała więcej niż 5,5. Wiadomo, że dochodzi do tego długość trwania meczu, rywalka, jednak na przestrzeni tych pojedynków grała z różnymi zawodniczkami. Garbine często skupia się na rotacji, serwisie na ciało przeciwniczki. Rzadko płasko.
Statsy asów i double faultów - oferta w STS i 1xbet
Sharapova - 20 DF w trzech meczach - 7, 6, 7.
Sevastova - 8 DF w trzech meczach - 3, 2, 3
Goerges - 17 asów w trzech meczach - 8, 3, 6 - 4 DF w trzech meczach - 1, 2, 1
Stephens - 6 asów w trzech meczach - 2, 3, 1 - 4 DF w trzech meczach - 2, 2, 0
Venus - 8 asów w trzech meczach - 2, 6, 0 - 18 DF w trzech meczach - 8, 2, 8
Suarez Navarro - 7 asów w trzech meczach - 1, 4, 2 - 6 DF w trzech meczach - 1, 3, 2
Muguruza - 8 asów w trzech meczach - 0, 6, 2 - 3 DF w trzech meczach - 1, 1, 1
Kvitova - 12 asów w trzech meczach - 1, 6, 5 - 10 DF w trzech meczach - 6, 3, 1
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
V. Villiams - Suarez Navarro typ Suarez Navarro kurs 2.85 Unibet⛔6-3 3-6 6-1
Ciekawy kurs na ciotkę Venus swoją drogą ciekawe czy była na pępkowym. Bilans meczów pomiędzy zawodniczkami 4-3 dla Venus i zazwyczaj mecze zacięte ostatnio na Wimbledonie co prawda dwa sety dla Williams, ale po walce 7-6 6-4. W Nowym jorku Carla gra bardzo dobrze ograła będąca w świetnej formie Makarovą. Według mnie korty w tym roku bardzo odpowiadają Hiszpance nie są zbyt szybkie sprzyjają dłuższym wymianom co odpowiada Carli natomiast niekoniecznie Venus, która lubi krótkie akcje wiadomo styl grania, ale i wiek daje o sobie znać. Oglądałem mecze Venus i grała słabo jednak przeciwniczki nie umiały tego wykorzystać. Dzisiaj moim zdaniem warto zagrać na Carlę bo szanse na wygraną dużo większe niż przewidują buki.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA US OPEN
Godzina: 01:00
Spotkanie: Kvitova - Muguruza
Typ: ilość setów over 2,5
Kurs: 2,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Kolega wyżej zdecydował się na typowanie w tym meczu Petry Kvitovej i w tym kursie około 3 jest Value.Ja jednak zdecyduję się w tym meczu obstawiać że padną sety po obu stronach siatki.
H2H 2:1 dla Czeszki i w tych meczach dwa razy grsły 3 sety i raz 2.
Garbine co by nie mówić jest w życiowej formie , gra fantastycznie ostatnio zatrzymała ją tylko Madison Keys i Svitonina.
Petra ostatnio mocno pod formą ale są pewne zalązki powrotu do optymalnej formy.Ogladałem ostatnimi czasy Petrę w meczu z Zhang i nie wyglądało to jakoś bardzo źle , zwłaszcza pod wzgledęm kondycyjnym i motorycznym a także strategicznym , Petra grała z pomysłem gorzej było z wykonaniem.
Mocno zawodził CELOWNIK pod względem celownika była to KVITOWA bez piątego biegu.
W meczach z Garcią i Cornet wygladało to już nieco lepiej ten celownik mocno się poprawił.
Choć ten piąty bieg nie wskakiwał w 100% za każdym razem.Petra wygrała 2 ostatnie mecze z Muguruzą
i wtedy miała ją rozpracowaną przez Davida Kotyzę który jest na turnieju US open wraz z Karoliną Pliskovą.Napewno coś jeszcze Kvitovej podpowie.
Jeśli Petra odpali ????i to jest kluczowe pytanie!!!!!jest w stanie pokonać Muguruzę ale czy 2:0???
wątpię.Czy Mugiruza możę pokonać Petrę 2:0 ????na pewno może ale łatwo na pewno nie będzie???
Ja liczę że te wątpliwości się tutaj zbalansują i że obie panie zdobędą w tym meczu seta.
Jeszcze taka mała ciekawostka obie panie od pięciu meczy grają tylko dwó-setówki .
Tylko że Garbinie wygrała wszystkie 5 meczów bez straty seta a bilans Petry 3:2 ale ona na pewno w fazie wznoszącej.
Gram trzy sety i to wydaje się rozsądny bet po całkiem spoko ursie 2,5
a wynik: ???chyba z lekkim wskazaniem jednak na Hiszpankę 2:1.
No zobaczymy.O ile któraś się nie posypie powinien być dobry mecz.Mam nadzieję że nie gorszy niż wczorajszy IŚKI z COCO.
 
jozzy22 565,9K

jozzy22

Użytkownik
Skusiłem się na postawienie zwycięzcy
Muguruza wygra Kurs: 5.00
No cóż .... Garbine wygląda mi najpewniej grającą zawodniczką na twardych.Wiadomo to są kobiety wszystko w międzyczasie może się wydarzyć ale jednak przy założeniu,że wszystko będzie grało to powinno być ok.
Początkowe rundy powinny być na luzie.W 1/8 może się trafić Kvitova ale umówmy się szału to ona nie robi więc nie powinna być trudną rywalką.Schody robią się już od 1/4 gdzie może czekać Woźniacka,a kto wie może pozostałem faworytki w dziwnych okoliczniściach będą odpadać?!
No cóz postawione i czekamy 2 tygodnie na wyniki
Wynik:
niestety Petra okazała się za mocna ⛔
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Bardzo ciekawe mamy w tym roku us open, z powodu absencji sereny i braku formy u kerber tak naprawde od poczatku nie bylo faworyta do wygrania turnieju. Dzisiaj przegladalem oferte na zwyciezce i przy tych kursach obstawialbym Svitoline po kursie 7,00. Od dwoch lat tobi ona progres, jest taka bardziej agresywna halep z lepszym serwisem (osobiscie wole tenisistki ktore potrafia pograc troche w korcie niz zawodniczki typu Muguruza czy oszustka z Rosji). Jakie sa wasze przewiduywania na tym etapie?
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
KASATKINA - KANEPI 1 KURS 1.50 STS ⛔ Co mnie podkusiło z tą niestabilną Rosjanką..
Stawiam na młodą, wypoczętą dobrze grającą i wygrywającą z zawodniczkami z czołówki zawodniczkę. Kanepi plastry na barku, grała eliminacje musi odczuwać zmęczenie i to będzie kluczowe w tym meczu. Kasatkina przyszła TOP5 zamęczy Łotyszkę. Już dwa lata temu wygrała z nią na cegle. Jedyny minus to gra czasami słabsze mecze. Ostatnio grała ze Svitoliną prowadziła wysoko i wtopiła 7/5 w pierwszym secie, więc rozchwianie to jej duży problem.
SVITOLINA - KEYS 1 KURS 1,75 STS ⛔ Jak kulą w płot to WTA
Ukrainka wygrała w Toronto w świetnym stylu, gra lepiej na dużych turniejach i zawodniczkami z czołówki. Keys w bardzo dobrej dyspozycji przed US OPEN, lecz zraziła mnie meczem z Muguruzą , gdzie doznała kontuzji mózgu przy 3 meczowych w trzecim secie. Jeśli Svitolina ją przytrzyma to Amerykanka sama się wystrzela. Grały raz , Svitolina skreczowała dwa lata temu. Trzy sety z Vesniną też nie zwiastują świetnej gry Medison.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Bardzo ciekawe mamy w tym roku us open, z powodu absencji sereny i braku formy u kerber tak naprawde od poczatku nie bylo faworyta do wygrania turnieju. Dzisiaj przegladalem oferte na zwyciezce i przy tych kursach obstawialbym svitoline po lursie 7,00. Od dwoch lat tobi ona progres, jest taka bardziej agresywna halep z lepszym serwisem (osobiscie wole tenisistki ktore potrafia pograc troche w korcie niz zawodniczki typu Muguruza czy oszustka z Rosji). Jakie sa wasze przewiduywania na tym etapie?
Tutaj psychika może mieć duże znaczenie, bo Svitolina ma duże szanse zostać liderką WTA i wygrać swojego pierwszego Szlema i ma na to największe szanse patrząc na dyspozycję Pliskovej, ale Czeszki bym jeszcze nie skreślał. U Panów wiadomo, albo Nadal, albo Federer, tutaj to nawet Kanepi może wygrać....
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Kasatkina - Kanepi Kanepi under 4,5 asów @1,80 ✅ STS
Kanepi 17 asów w sześciu meczach, a więc średnia niecałe 3. W trzysetowych meczach ze Schiavone bez asa, z Osaką 2 asy. 6 asów z Wickmayer, ale tam Belgijka po prostu odpuściła sobie return w niektórych momentach. Lvbet ma linię 2,5 i taka byłaby adekwatna.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Pliskova - Brady typ Brady kurs 5.3 Unibet⛔6-1 6-0
Brady ma dziś szansę z Karoliną? Dlaczego nie Czeszka bardzo się męczy w turnieju dwukrotnie była bardzo blisko przegranej zarówno z Zheng gdzie Chinka miała piłki meczowe wcześniej z Gibbs też trzysetówka. Styl gry Pliskovej bardzo podobny do Brady świetny serwis i mocny w przypadku Pliskovej zabójczy forhend. Zawodniczki spotykają się pierwszy raz. Wiadomo Karolina jako numer 1 rankingu jest zdecydowana faworytką jednak przydarzały się jej wpadki z Rybarikową na Wimbledonie. problemem Brady jest brak planu awaryjnego podczas gry i gdy piłki nie wchodzą zaczyna się problem natomiast Karolina nie przypadkowo jest numerem 1 i potrafi wygrać nawet grając słabo ja jednak uważam że z tą forma potknie się i nastąpi to dziś.
46 minut na korcie dawno nie widziałem tak krótkiego meczu:eek:
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Stephens @1.64

Konsekwentnie trzeba grać na następczynie Sereny. Pokazuje na prawdę kapitalny tenis od Turnieju w Toronto. Zaliczyły 2x półfinał w Kanadzie i Cincinnati i przegrała tam z Halep oraz Wozniacki, czyli samym topem, a pokonywała m.in Kvitovą, Safarovą, czy Makarovą. Jest ewidentnie w gazie, nie widać u niej braku kondycyjnego spowodowanego długą przerwą od gry, ale i też o zmęczeniu nie powinno byc mowy, bo miała sporo czasu przed US Open na odpoczynek, a tutaj dużo wyczerpujących spotkań nie rozegrała, chociaż nie były to łatwe przeprawy. Dla Łotyszki udział w 1/4 finału to już duży sukces i chyba w dodatku pierwszy w karierze, fajnie ułożyła się drabinka, bo dopiero w 4 rundzie czekała na nią Sharapova. O dziwo Sevastova zdołała wygrać, ale trzeba zwrócić uwagę na to, że Rosjanka wraca do gry po dłuższej przerwie i nie jest jeszcze w rytmie meczowym i dużo sił poświęciła na pokonanie w 1 rundzie Halep, więc porażka nie jest dużym zaskoczeniem. Teraz za rywalkę Łotyszka dostaje bardziej regularną zawodniczkę, która zdecydowanie popełnia mniej niewymuszonych błędów i gra równie ofensywny tenis co Maria, więc o kolejną niespodziankę i życiowy sukces będzie już zdecydowanie trudniej. Stephens jest w gazie i trzeba to wykorzystać.
Keys -1.5 seta @1.51
Keys -5.5 gema @1.91

Kanepi wraca do gry po dłuższej przerwie, musiała grać w kwalach, będzie to jej 8 mecz podczas US Open, nie spodziewała się chyba, że dojdzie tak daleko, więc 1/4 finału to można powiedzieć życiowy sukces po tak długiej rozłące od tenisa. Widziałem końcówkę meczu z Kasatkiną, Estonka była zajechana jak ruski czołg, więc nei spodziewam się fajerwerków w meczu ćwierćfinałowym, zwłaszcza, że teraz trafia na najtrudniejszą rywalkę ze wszystkich, która podobnie jak Stephens ma najlepszy okres gry w tym roku. Poziom meczu Keys-Svitolina, a Kanepi-Kasatkina to zupełnie inna bajka, nie widzę żadnych szans na ugranie nawet seta przez zajechaną Kanepi, Keys powinna to przy obecnej dyspozycji ogarnąć w dwóch setach.
Pozostałe spotkania odpuszczam, 4 ofensywne zawodniczki popełniające masę niewymuszonych błędów, chciałbym, żeby Venus awansowała dalej, na pewno psychicznie wygląda najlepiej spośród wszystkich zawodniczek, zaliczyła finał w Melbourne i Londynie, może i tym razem, kurs na prawdę fajny, ale Kvitova również z meczu na mecz coraz lepiej, może być różnie, bo jak Czeszka wszystko trafia to ciężko ją pokonać.
Pliskova z Coco to dla mnie absolutny no bet, obydwie mogą spalić się psychicznie, pierwsza walczy o utrzymanie pozycji nr.1 w rankingu, druga im mecz o ważniejszą stawkę to zawodzi, tak było w Melbourne, i tak było w Londynie. Jedyne co bym zagrał to over gemowy, jedna i druga z dużymi przestojami w grze, co może owocować 3 setami.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Przesadzasz trochę z tym, że Kanepi była zajechana. Wielki szlem dla kobiet jest łatwiejszy niż normalne turnieje. Tu i tak grają do dwóch wygranych setów, a grają co drugi dzień, a nie codziennie jak w normalnych turniejach. Do tego Kanepi szybko wygrała swój mecz, ok. półtorej godziny i dwa sety to nie jest długie spotkanie, Keys grała o pół godziny dłużej.
To, że Kanepi wygrała dość szybko pozwoli jej na odpowiednie zregenerowanie sił. Oczywiście Keys jest faworytką i prawdopodobnie wygra, ale nie liczyłbym na to, że Kanepi padnie kondycyjnie, bo ja tam po niej jakiegoś wielkiego zmęczenia nie widziałem, a teraz po dość krótkim meczu może się zregenerować.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Stephens - Sevastova under 2,5 podwójnych błędów w pierwszym secie @1,75 ✅ 1xbet
Stephens 5 df, Sevastova 10 df w czterech meczach. W pierwszych setach mają mało podwójnych, Sloane zaledwie 2 podwójne błędy w otwierających partiach. Sevastova więcej, jednak bez przesady - 3 df w pierwszym secie z Witthoeft, następnie 2, 1 i 0. Panie serwują bezpiecznie, nie ryzykują drugim podaniem. Wydaje się, że to spoko bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Pliskova vs Coco. Coco 2.5 Fortuna 2:0 izzi.
Keys vs Kanepi. Keys 1.2 Fortuna 2:0 Keys.
Stephens vs Sevastova. Sevastova +1.5 seta Fortuna
Jakim cudem ? Kontuzja w 1 secie, medical i wygrywa seta. Kobiecy cyrk WTA.

Brady przegrala bo jest beztalenciem tenisowym, ktorych jest w Tourze wiele i innego wyniku byc nie moglo jak gwalt. Tym razem Plisko ma przeciwniczkę,ktorej sie mózg wyłącza, ale jak jej mecz wyjdzie to nie ma mocnych. Idę w Coco tylko z racji tego,ze Plisko miala problem z nadgarstkiem albo z barkiem w meczu z Zhang i ze tam juz nie odpadla to byl to po prostu fuks. Publicznosc swietnie pomaga Coco a Coco lubi jak ją nakręca publika i gra zdecydowanie lepiej. Przed nia wielka szansa, publika będzie wyć z radosci , Plisko w koncu nie wytrzyma psychicznie oraz tu stawiam bardziej na to : nie wytrzyma fizycznie bo kontuzja w koncu da o sobie znac. Idę w Coco -krecz = brak zwrotu, gdyby Pliskova miala dosc i zwiala z kortu.
Keys na spokojnie ogra Kanepi. Kanepi swietny turniej ale tutaj z faworytka gospodarzy dostanie lanie. Dodam,ze Kanepi w 2 secie tracila serwis za serwisem. A Kasatkina przegrala, bo jest za slaba fizycznie i jej serwis to poziom serwisu Agi. A Kanepi wchodzila w takie serwisy jak w masło. Keys serwuje lepiej, porusza sie po korcie lepiej, nieźle zagrala przed US i tutaj wygląda rownie dobrze. Dla Kanepi wg mnie koniec turnieju na Keys.
Dwie amerykanki w polfinale powinnismy zobaczyc. Co do Venus to sobie odpuszcze ją, bo Kvitova ma na nią patent. Z kolei publika bedzie wyprowadzac z rownowagi Petre, a z pomocą publiki Venus moze powalczyc. mecz 50 na 50 wiec nie biorę.
Sloane z kolei jest tutaj faworytką ale Goerges zagrala 3 set patologie a Sevastova jest rowniejsza zawodniczką. Tutaj publika rowniez moze pomoc Sloane i jej agresywny tenis moze byc kluczem do sukcesu, jednak ogladalem mecz z Goerges i w 2 secie, gdy niemka lekko przycisnela i nie wyrzucala za linie tenis Sloane byl w rozsypce. Ja tu pogram ostrozniej bo +1.5 seta Sevastova i nawet jak Sloane wygra to watpie,by to zrobila 2:0.
Powodzenia
 
ino500 4

ino500

Użytkownik
Proszę o poradę i pomoc ponieważ został mi ostatni mecz na kuponie za prawie 700 zł w tenisa Plisikowa Karolina jakie są jej szanse na wygranie? Z góry dziękuję za pomoc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom