>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 2017 - turniej główny

Status
Zamknięty.
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Damir Dzumhur vs Andrey Rublev Typ: Andrey Rublev win @1,82 eFortuna.pl ✅
Pewniak na dziś ???? Śmiało można zastawiać domy na Rublewa. Jasne że, oboje są w dobrej formie. Ale myślę że Andrey gra na wyższym poziomie!
Udało mu się wygrać tytuł w Umag, nie tak dawno. W tym turnieju pokonał dwóch wysokiej jakości graczy tzn. Bedene i Dimitrova. Nie stracił nawet seta. Szczególnie na uwagę przychodzi ta druga wygrana w której pokazał jaki jest silny psychicznie. On gra strasznie agresywnie, lubi atakować i kończyć szybko wymiany. Ma lepszy serwis od Damira, i z pewnością posyła więcej asów w swoich pojedynkach. Andrey dojrzał, i jego gra jest zupełnie na innym poziomie niż rok temu. Damir też ostatnio zaskakuje bo, dotarł do finału Winston Salem, a w tym turnieju pokonał już Cuevasa i Stebe. Tak że, trafił z formą na turniej. Ale to jest ograniczony zawodnik. On opiera swoją grę tylko na obronie. Ta nawierzchnia zdecydowania pasuje bardziej do Rublewa. Ważna kwestią jest to że, on przecież wrócił co z Winston Salem gdzie rozegrał jednak trochę tych pojedynków i myślę że, w jakiś sposób może to na niego wpłynąć. Nie jest już tak świeży i może popełniać błędy! Rusek go ogarnie, tak jak w 2015 i to na glinie ! Andrey zdobędzie przewagę tutaj i potwierdzi swój dbr. mecz z Bułgarem. Andrey jest zdecydowanie silniejszy a kursy to nieporozumienie !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Dzisiaj gram dubelka :
AH -1,5 seta dla Dominica
oraz Win Rubleva AKO 2,55. Typy bardziej na czutkę. Dominic myślę, że szybko będzie chciał odprawić Mannarino. Thiem w pełni sił. Co do Rubleva, myślę, że każdego zaskoczył win z Dimitrovem. Jeśli ktoś chce to niech pogra. Nie mam zbyt dużych argumentów na to, że jest to pewniak, ale myślę, że warto spróbować.
Typ na niedzielę :
AH -1,5 seta dla Querreya lub do Dubelka czysty win.
Bądźmy szczerzy. Zverew bazuje na schemacie serwis - volley. Wygrana z Isnerem nie była zbytnio niespodzianką. Sam jednak pograłem wtedy Isnera, myślałem, że ruszy łepetyną, jednak dla niego było to zbyt trudne. Querrey jest o klasę lepszym zawodnikiem. On potrafi powymieniać się piłką, a co najważniejsze trafia mocnymi piłkami w kort. Przełamanie Mischy nie będzie dla niego jakimś wielkim wyczynem, chyba, że Mischa zmieni taktykę. Typ godny uwagi i myślę, że spokojnie 3-1 Querrey to weźmie. Wszystko zależy jak wejdzie w mecz, dlatego nie biorę chytrze 3:0, bo może być podobna sytuacja co z Albotem.
bukmacher iforbet
Dubelek na ✅.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Tak sobie patrze teraz na mecz Nadala i Mayera i mysle sobie ze Nadal moze z nim.odpasc spokokojnie ze wzgledu.na forme w jakiej jest tak samo federer moze z lopezem i czemu nie mozna bylo puscic takiego kuponu ze odpadnie dzs Nadal z Fedem ako byloby 50..
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
To mogles puscic, Fedex tak jak pisalem 3-0, Nadal tez na spokoju. Jeden z nich odpadnie w polfinale a drugi wygra turniej.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nadal chyba idzie po tytuł.
Shapovalov vs Carreno. Shapo 1.7 Fortuna

Grubo w kanadyjczyka. Carreno powoli powraca ale jego korty to ziemia a nie hard. Ogladalem go w meczu z Ferrer i tam, gdy Ferrer naciskal Carreno nie mial nic do powiedzenia. Shapo mogl poleciec z Kylem, bo Kyle ladnie gral, madrze w pierwszym secie ale potem przyszla kontuzja. Carreno rowniez po French Open narzekal na miesnie brzucha. Serwis za Shapo przemawia, wola zwyciestwa tez za Shapo. Carreno gra lepiej ostatnio, ale myslę, ze młokos go wyrzuci bo jest w lepszej formie a Carreno z tym przebijaniem powinien poleciec jak wczoraj Agut.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Dzisiaj są dwa mecze tzw. podwyższonego ryzyka. Tj.
Shapovalov D. - Carreno-Busta P.
Pouille L. - Schwartzman D.
Kursy wystawione ok. W pierwszym meczu większym faworytem Kanadyjczyk, w drugim spotkaniu buki upatrują lekkiego faworyta w Pouille.
Statystycznie rzecz biorąc to w jednym z tych dwóch spotkań wygra under dog, czyli albo Carreno-Busta albo Szwarcman.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Wg mnie Szwarcman juz sie wystrzelal, cocpraeda Pui nie jest w optymalnej formie ale jeslo tylko serwis bedzie siedzial to Szwarcman poleci w trzech. Mniej argumentow za Szwarcmanem. Typowy ziemniak, na tym etapie Pui wrzuca kolejny bieg i Diego leci.
 
R 44

rosik30

Użytkownik
Nadal chyba idzie po tytuł.
Shapovalov vs Carreno. Shapo 1.7 Fortuna

Grubo w kanadyjczyka. Carreno powoli powraca ale jego korty to ziemia a nie hard. Ogladalem go w meczu z Ferrer i tam, gdy Ferrer naciskal Carreno nie mial nic do powiedzenia. Shapo mogl poleciec z Kylem, bo Kyle ladnie gral, madrze w pierwszym secie ale potem przyszla kontuzja. Carreno rowniez po French Open narzekal na miesnie brzucha. Serwis za Shapo przemawia, wola zwyciestwa tez za Shapo. Carreno gra lepiej ostatnio, ale myslę, ze młokos go wyrzuci bo jest w lepszej formie a Carreno z tym przebijaniem powinien poleciec jak wczoraj Agut.
Analiza beznadziejna-chce postawić na chłopa ale nwm co o nim napisać a to napiszę że kilka miesięcy temu&quot;narzekał&quot; na mięśnie brzucha i akurat dzisiaj w meczu z shapovalovem będzie to mieć jakiś wplyw. Wola zwycięstwa u shapovalova większa to już wgl wygrałeś xD Osobiście stawiam Carreno -1.5 po kursie 2.75 pozdrawiam wszystkich obserwujących na tym forum i radzę nawet nie czytać jego miernych wypocin
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Lorenzi - Anderson
Lorenzi +6.5 gema 2.07 unibet
Lorenzi +2,5 seta 2.0 paddypower
Lorenzi win 6.1 unibet
Tutaj kursy na Włocha sporo przesadzone.Owszem Anderson nie stracił jeszcze seta ale też i przeciwników miał raczej nie za groźnych , owszem w h2h 3:0 dla Kevina ale Lorenzi wygrał z Mullerem który jest dosyć podobnym graczem do Andersona.Moim zdaniem na seta Paulo ma spore szanse , na pokrycie handi +6,5 również a za drobne chyba warto pograć też niespodziankę i zwycięstwo Lorenzziego.
To włoch w tym turnieju złapał wiat w żagle i chyba jest w lepszej formie niż zwykle , Kevin raczej w swojej normalnej formie do tego wolniejsza ciut w tym roku nawierzchnia więc warto próbować.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Ciekawa sytuacja w drugiej połowce, ani jeden zawodnik nie był nawet w finale turnieju wielkoszlemowego, brak Murka i Dżoka to ogromna życiowa szansa dla wiecznych średniaków typu Zverev, Querrey, Kolby ale także dla tych młodszych jak Pouille czy Shapovalov. Mogą być bardzo ciekawe i wyrównane mecze, ciężko stwierdzić faworyta na finał. Jednakże nie ma co się oszukiwać, zwycięzcę turnieju poznamy juz w połfinale ????
 
adik1992 408K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Anderson - Lorenzi DW 3:0 @1,8 STS
A ja się nie zgodzę że Kevin miał słabych rywali. Według mnie to Paolo nie miał z kim przegrać. Sousa to mecz typowy 50/50, następnie Muller który w meczu z Tomicem pokazał że jest w nie najlepszej formie. A mecz z Fabiano to nie ma co komentować. Anderson natomiast ograł Gulbisa który ostatnio zaczął dobrze pogrywać, następnie Corica który pokazał się z dobrej strony w meczu z Zverevem. Co prawda Chorwat zgłaszał problemy zdrowotne ale jednak wygrana 3:0 mogła zrobić wrażenie. Kevin dysponuje znacznie lepszym serwisem i powinien gładko wygrywać swoje gemy. Na returnie tez sie znacznie poprawił. Nie widzę aby Włoch mógł jakoś specjalnie zagrozić afrykanerowi. Nawet jeśli doszłoby do TB to ważne punkty wygra Anderson. Obaj zdają sobie sprawę że ten turniej może byc życiowym sukcesem dla jednego i drugiego. Idę jednak w stronę Kevina który dla mnie prezentuje się lepiej na tym turnieju i nawierzchnia też daje mu lekką przewagę. Stawiam więc na jego pewne zwycięstwo w trzech setach.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Z tym Kevinem bym uwazal. kurs 1.14 beznadziejny. Do tego Kevin z Dolgopolovem mial problem bodaj z plecami. Jak Lorenzi bedzie 3 mal serwis to jest w stanie tutaj powalczyc. Kevin to drewno i jak nie ma dnia gra zenujaco. Lorenzi trzeba przyznac serwuje nieźle jak na niego i stara sie trzymac wlasne podanie. Jakis handicap gemowy w strone Lorenziego warty pogrania.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dokładnie, Włocha jak najbardziej stać tutaj na wygranie seta albo i nawet na mecz. Korty wolniejsze, plus dla Lorenziego. Oboje mają słabą psychę, mecz będzie na pewno bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Lucas Pouille vs Diego Schwartzman Typ: Over 38,5g @1,89 Unibet✅
Diego Sebastiana Schwartzmana osiągnął tu już sukces, na US Open nie doszedł nigdy tak daleko, w ogóle na szlemach z tego co pamiętam często szybko pakował walizę. Z drugiej strony Lucas Pouille broni tu ćwierćfinału z poprzedniego sezonu. Zapowiada się zacięte spotkanie ! Lucas 20 w rankingu za to Diego 33 miejsce. Obaj gracze są w dobrej formie, wygrali po 3 mecze. Tutaj dla mnie oboje mają podobne szanse. Diego musi być naładowany dobrą energią po zwycięstwie na Cilicem co było ogromnym zaskoczeniem. Nie ważne w jaki sposób to osiągnął. Lucas miał sezon w którym widzieliśmy dużo zwycięstw i to na wszystkich nawierzchniach ale miał też dużo niespodziewanych porażek w których był zdecydowanym faworytem. Diego to bardzo niski gracz, tacy z reguły nie mają jakiegoś nadzwyczajnego podania. Co jest ważną bronią na takich kortach. Ale w takim razie skąd on tu się wziął? Schwartazman to utalentowany tenisista, jest piekielnie szybki, to na co warto zwrócić uwagę to na jego nogi. To jest jego mocna broń którą nadrabia np. swój wzrost. Pouille ma na pewno lepszy serwis i on powinien skracać wymiany. Będzie grać agresywnie, przeciwko takiemu tenisiście. Ale jego umiejętności którymi próbuje szybko zakańczać akcje często utrudniają mu życie. Może popełniać błędy ! Oni już grali ze sobą i Diego wygrał. Na pierwszy rzut oka Francuz powinien trzymać swój serwis i wygrać ale to nie będzie takie proste przeciwko tenisiście który walczy o każdą piłkę. Czy to jest 1 set czy 5 ! Dla mnie to nie będzie szybki pojedynek. Tym bardziej że, każdy z nich gra troszkę inny tenis. A takie spotkania właśnie są najbardziej wyrównane !
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Maly cialem ale wielki sercem Diego Schwarz ma aktualnie najlepszy wspolczynnik break/hold 107.8 ze wszystkich osmiu matadorow grajacych w dzisiejszym dniu (Pouille 100.3)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom