>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open - 31.08-13.09.2009 - kwalifikacje i turniej główny.

Status
Zamknięty.
F 0

filweb

Forum VIP
Wydaje mi się, że Djokovic raczej jest w formie na grę z Nadalem, niecały tydzień temu ograł go dość wydatnie w 1/2 Cincinatti Masters.

Poza tym Serb miał pecha, że trafił taką drabinkę, z Fedem w półfinale, bo w przeciwnym wypadku obaj byliby dla mnie murowanymi faworytami do zagrania w finale. Co do Murraya się zgodzę, Szkot nie jest już tak przekonujący i agresywny jak rok temu, czy nawet wiosną w Miami. C&#39;Mon z jego ust w odpowiedzi na podwójny błąd Juliena Bennettau w Cinci ostatecznie skreśliło dla mnie tego zawodnika, życzę mu jak najgorzej i mam nadzieję, że Juan Martin Del Potro pokona go w 1/4 i zmierzy się w walce o finał prawdopodobnie z Nadalem lub Tsongą. W tej części drabinki nie należy zapominać o Davidzie Ferrerze - jego forma w Stanach wyglądała z meczu na mecz coraz lepiej i osłabiony Nadal lub chimeryczny Tsonga to zawodnicy w jego zasięgu.

Myślę, że zachwycanie się Samem Q to lekka przesada. Zawodnik pracowity, solidny, ale bez większych szans na osiąganie wielkich sukcesów. Nagroda US Open Series baaaaaaaaaaaardzo straciła dla mnie na prestiżu, skoro wystarczy dobrze zagrać w małych, słabo obsadzonych eventach, żeby ją zdobyć.

Tak więc podsumowując, Roddick i Djokovic mieli pecha trafiając w swoim draw Feda, finalistą z drugiej części drabinki będzie wg mnie Del Potro, Nadal albo Murray. Na największy zawód turnieju typuję Nikolaya Davydenkę, bo na hardzie idzie mu bardzo słabo ostatnimi czasy i w finałowej 8-ce nie widzę go w żaden sposób.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Robin Soderling - Albert Montanes
Typ: 2 ⛔
Kurs: 11,00
Szwed jest (a może był?) w życiowej formie, co pokazał przede wszystkim na Garrosie osiągając finał (przegrany z Federerem), a wcześniej eliminując m.in. sensacyjnie Nadala. Trawiasty Wimbledon już był słabszy, także przegrał z Federerem, ale już w czwartej rundzie, a w poprzednich spotkaniach męczył się z dużo słabszymi zawodnikami. Potem był wygrany turniej na własnym terenie w Szwecji. W Hamburgu odpadł w drugiej rundzie z Almagro w dwóch setach, a w Cincinnati z Hewittem w pierwszym meczu. Już nie trafia w same linie, co nieustannie robił na Roland Garros, nie wytrzymując presji dopiero w finale. Wiadomo, grał na luzie i to mu się opłaciło. Tenis jest sportem - bywa loteryjny, szczęśliwy, a dla drugiej osoby pechowy. Wolę nie patrzeć na jego poprzednie tegoroczne wyniki. Przejdźmy do Hiszpana. Zawodnik bez większych sukcesów w swojej karierze, ale zawsze groźny, mocny, lubiący sprawiać rywalom niemałe problemy. Montanes od Wimbledonu (gdzie przegrał z rodakiem Verdasco) grał tylko jeden turniej, w holenderskim Scheveningen, gdzie pewnie doszedł do finału, w którym skreczował ze względów zdrowotnych. Dwa miesiące przerwy musiało zrobić swoje. Odpoczął, ale też trenował, by wyskoczyć z grubej rury na US Open ;] na pewno powalczy z Robinem w jutrzejszym spotkaniu. Czy H2H 0:1 na korzyść Alberta powiększy się jeszcze bardziej? Ogromny, moim zdaniem grubo przesadzony kurs na Montanesa jest absolutnie warty ryzyka.
edit: niestety Monte przegrał 1-3, ale na pewno był w stanie ugrać więcej
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
nie wiem czemu uczepiliście się tak tego biednego Soderlinga ????
Chłopak nie jest może jakimś wielkim wirtuozem na korcie, ale zawsze swoje ugra i minimum 3. runda US Open dla tego pana to moim zdaniem pewnik. Szanuję Alberta, ale na twardym korcie w NY wielkich szans ze Szwedem nie ma.
 
E 15

elo_wino

Użytkownik
Witam, obserwuje to forum Wasze juz od dłuzszego czasu, praktycznie 1-2 lata, i aby czytam i dowiaduje sie ciekawych rzeczy ???? , aż w końcu postanowiłem sam cos napisac od siebie!.Podam Wam typ godny uwagi:Luczak-Troicki, jak dla mnie dużeee value na serba.Warto dodac , iż Victor rok temu doszedł tutaj do 3 rundy i z pewnością będzie chcial obronic pkt:].Luczak kwale przyzwoicie , lecz moim zdaniem nie starczy to na Serba, Troicki zaś ostatni turniej grał 18.08 i w tym meczu skreczował, niewiem jak z tym Jego urazem, ale pewno będzie chciał powrócic do pełni sił na US.Victor od powrotu z Wimbledonu na hardzie nic nie wygrał,przegrywał w 1 rundach, lecz uważam iz czas sie przełamac i w końcu cos ugrac, lepszej mozliwości niema jak z kwalifikantem,byeee
P.S. Kurs na Serba 1.85 :&gt;
 
F 0

filweb

Forum VIP
Troicki kreczował ostatnio bardzo często i to z różnych powodów, przegrał także bardzo gładko ze zmagającym się z kontuzją Ferrerem (Masters Canada). Łuczak z tego co wiem przeszedł kwale i jest jednym z wyróżniających się w tym sezonie graczy Challenger Tour ( chyba preferuje clay). Ja z uwagi na wielką niewiadomą, jaką jest od Wimbledonu Troicki ten mecz odradzał.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
dobra, jedziemy z tym koksem ???? parę typów na początek
Paul Henri Mathieu - Mikhail Youzhnyi @ 2.12 bwin ✅ ✅ ✅
Rosjanin to prawdziwa zmora Francuza. Wszystko zaczęło się w Paryżu, w 2002 roku, w finale Pucharu Davisa. Mathieu prowadził 2-0 w setach i wysoko w 3. partii, by ostatecznie przegrać mecz w pięciu setach. Można zauważyć, że już nigdy Mathieu nie wrócił do formy sprzed tej porażki. Czy wrócą okropne wspomnienia? Obaj bardzo nierówni, jednak ja stawiam na Miszę.
Rainer Schuettler - Jan Hernych @ 2.16 pinnacle ⛔ ????
Bardzo ładny kursik wystawili bukmacherzy na to spotkanie, zwłaszcza, że większość atutów leży po stronie Niemca. H2H 3-0, obaj w podobnej dyspozycji, zdrowi i gotowi do walki. Janek bardziej pasuje mi do antuki, dlatego stawiam na Rainera :]
Potito Starace - Marco Chiudinelli @ 2.19 bwin ⛔
Skąd ten kurs? Chyba buki sugerują się jedynym ich meczem sprzed 6 lat (2-6 3-6), a nie poziomem gry obu panów. Może i Włoch to typowy ziemniak, ale i tak pozostaje dla mnie faworytem tego pojedynku.
John Isner - Victor Hanescu @ 1.8 unibet ✅ ✅ ✅
Amerykanin ma zabójczą broń - potężny serwis, którym rozbijał już nie takich zawodników jak Rumun. Własna publika + dobra dyspozycja serwisowa = awans do drugiej rundy.
Marc Gicquel - Dmitrij Tursunov @ 2.32 pinnacle
Obaj gracze już dość zaawansowani wiekowo, przyzwoicie grający na hardzie. Rosjanin ostatnio kontuzjowany, więc tutaj znak zapytania dotyczy jego zdrowia. Jeżeli będzie odpowiednio przygotowany, na co liczę, to nie mam wątpliwości, że wyjdzie z tego pojedynku jako zwycięzca.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Troicki kreczował ostatnio bardzo często i to z różnych powodów, przegrał także bardzo gładko ze zmagającym się z kontuzją Ferrerem (Masters Canada). Łuczak z tego co wiem przeszedł kwale i jest jednym z wyróżniających się w tym sezonie graczy Challenger Tour ( chyba preferuje clay). Ja z uwagi na wielką niewiadomą, jaką jest od Wimbledonu Troicki ten mecz odradzał.
Luczak chyba jako lucky loser gra bo przecież w ostatniej rundzie kwali przegrał z Michaelem Yani
 
predictions 0

predictions

Użytkownik
Spójrzcie na ich poprzednie mecze z kim wygrywali a z kim wtapiali.
Nie twierdze, że Starace nie wygra ale szanse widze 40-60 że tak się stanie. Jeszcze przed godziną można było złapac na Chiudinelliego 2,10 a teraz role się odwróciły i jest 1,90.
A nie zdziwiło Was, że na początku kursy zostały ustalone na poziomie 1,80 Starace i 1,95 Chiudinellli? Coś za dużo ale już sie połapali
Dla mnie NO BET!
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Federer, Murray, Del Potro, chwile pozniej Nadal i Djokovic wedlug mnie beda sie liczyc w tegorocznym US Open. Najlepiej zycze mlodemu Argentynczykowi, tylko zeby mu zdrowie i psychika dopisaly. Federer zdaje sie byc najpewieniejszy w stawce, z kolei Murray grajac nawet swietny tennis nie jest jeszcze na tyle stabilnym graczem by grac na poziomie mistrza calego Szlema i moze mu sie noga podwinac z jakims Tsonga czy innym Verdasco.
Na jutro ladnie sie swieci Leonardo Mayer, Youzhny, a potem ewentualnie Seppi, Kunitsyn, wedlug mnie. powodzenia wszystkim!
 
T 0

tennis

Użytkownik
Spotkanie: Kunitsyn I. - Rochus O.
Typ: 1
Kurs: 1,68
Bukmacher: pinnacle
Wynik: ?-?
Analiza:

Czas na US Open 2009. Z pierwszej rundy wybrałem kilka perełek, oto jedna z nich. Bukmacherzy w tej parze delikatnie faworyzują Rosjanina - Igora Kunitsyna. Moim zdaniem ma on znacznie większe szanse na wygranie tego meczu, myślę, że około 80% co daje spory valuebet. Kunitsyn jest ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji, o czym świadczą ostatnie wyniki. Może i w turniejach daleko nie zachodził, ale przeważnie trafiali mu się już na początku w II rundzie mocni zawodnicy, Acasuso (New Haven) czy Davydenko (Cincinnati). Mimo to nawiązywał z nimi wyrównana walkę, mecze kończyły się trzecim setem. Jeśli jednak trafiał na rywala na &quot;swoim&quot; poziomie lub zawodnika będącego bez formy to przeważnie wygrywa. Przykładem będą tu ostatnie wygrane z Blakem (Cincinnati) i Dentem (New Haven). Igor dysponuje bardzo dobrym serwisem i na hardzie powinien mu pomagać.
Olivier Rochus to stosunkowo niski zawodnik (168 cm), dobry z niego deblista. Ostatnio grywał przede wszystkim w turniejach mniejszej rangi - challengerach. Wyniki może i ma dobre, ale turnieje przeważnie mają słabą obsadę. W ubiegłym tygodniu próbował swoich sił w turnieju ATP, który był rozgrywany w New Haven. Nie poszło mu dobrze, przegrał z przeciętnym Mayerem bardzo gładko 2-0.
Co ciekawe obaj zawodnicy są rówieśnikami, ponieważ urodzili się w 1981 roku. W rankingu znacznie wyżej jest Kunitsyn (42 miejsce), Rochus zajmuje 90 lokatę. Nie mam pojęcia, dlaczego kursy są tak wystawione, dla mnie maksymalnie na Rosjanina powinno być 1,40. Jak dają więcej to trzeba korzystać, będzie to pierwsze oficjalne spotkanie obu panów. Oby US Open 2009 zaczął się po mojej myśli.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Hanescu - ISNER 2 1.80✅✅✅
Kolega uprzedził mnie w typowaniu Kunitsyna (również uważam że kursy przesadzone) dlatego zająłem się meczem Rumuna z jankesem. Obaj mają świetny silny serwis (lepiej wypada tu Isner). John pokazuje w tym sezonie że na amerykańskiej ziemi ciężko go ograć. Jeśli tylko wygrywa swoje podanie i trafia pierwszym to gry praktycznie nie ma. Osobiście sądze że może to być nawet pięciosetówka z kilkoma tiebreakami, ale w decydujących momentach lekka przewaga serwisu Isnera może przesądzić o wyniku (zwłaszcza w tiebreaku).
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
U Panów wynalazłem na I. r. takie coś:
Ilhan, Gucio, Blake, Young +6.5g, Kendrick, Soda, Simon, Benneteau, Querrey, A-Rod, Ball, Llodra +4.5g
Ilhan kwalifikant kiedyś groźny tylko u siebie jak i w czelach w krajach byłego Związku Radzieckiego teraz przeszedł kwale pokonywał jednego Amerykanina z WC, następnie De Chaunaca i w finałowej rundzie Mellę jak jeden z lepszych talentów na te nawierzchnie gra z Krzysiem Rochusem to po prostu można to zagrać bo Turek gra bardzo agresywnie, a Krzysiu to nie to co kiedyś może mieć naprawdę ciężko z pierwszym Turkiem który gra @ USO. Gucio podczas USO Series grał bardzo dobrze w meczuz Fishem czy z Tsongą to był majstersztyk opanowania i ładowania atomowego serwisu punkt za punktem, Cuevas miał w sezonie parę szans zaistnieć lecz jednak myślę że w tym spotkaniu Australijczyk pokaże mu miejsce w szeregu. Blake od II. Szlemów przegrywa w I. rundzie teraz natrafił na RRH no jak z nim przegra to już naprawdę będzie mógł dac sobie spokój z tenisem, Young z handim chłopak bardzo dobrze w kwalach wreszcie sezon mu wychodzi, gdzie Robredo to aż strach mówić że była to kiedyś rakieta z TOP10, myślę że Donald da radę zagrać na styku z Hiszpanem. Kolejny zawodnik to Kendrick rok temu ostro cisnełem na niego że przejdzie kwale który wygrał teraz gra z VA który totalnie nie wiem co robi w tej elicie gdzie nie trzeba się bać o miejsca w turniejach myślę że po tym turnieju zanotuję straszny spadek, gdzie Kendrick powinien go ograć i podskoczyć z punktami w ranku. Kolejny zawodnik to Soda rok temu chyba odpadł w I. r. teraz gra z Montanesem który wraca po kontuzji nie widzę go żeby złamał Szweda przynajmniej trzy razy i utrzymał serwis, kolejna osoba to Simon z kim jak z kim ale z Gimeno-Traverem to też powinien sobie na spokojnie wygrać mecz, następnie Querrey z Yanim który punkty sobie przez kwalifikację nabił, a nie po to Querrey wygrał USO Series by być teraz rozstawionym i przegrać ze słabym jednak krajanem. Następnie A-Rod kursy nie powalają na kolana ale bez jaj ten chłopak to na pewno będzie fawem miejscowych do wygrania USO, następnie jest Ball który przeszedł kwale bez szwanku gdzie zagra z Argentyńczykiem Polskiego pochodzenia J.P Brzezickiem który na hardzie nigdy wirtuozem nie był i myślę że młody Australijczyk powinien wykorzystać swoją szansę i brnąć dalej w swoim najlepszym sezonie. No i została LLodra handim w spotkaniu z Kieferem który myślę że wreszcie upadł i miał tyle młodości co kot żyć, lecz teraz powinna przyjść kryska na matyska. Opuściłem jeszcze Benneteau który ma łeb nie od parady i jego kursik najbardziej mi się podoba, Cipolla wirtuozem HC to jest ale w meczach ze Stasiem Wu, nie sądzę by tutaj Julien miał jakieś poważniejsze kłopoty z Włochem który serwis naprawdę nie ma aż tak bardzo dobrego, gdzie Juliena bym przypisał do Francuzów którzy bardzo lubią grać na HC.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Ilhan kwalifikant kiedyś groźny tylko u siebie jak i w czelach w krajach byłego Związku Radzieckiego teraz przeszedł kwale pokonywał jednego Amerykanina z WC, następnie De Chaunaca i w finałowej rundzie Mellę jak jeden z lepszych talentów na te nawierzchnie gra z Krzysiem Rochusem to po prostu można to zagrać bo Turek gra bardzo agresywnie, a Krzysiu to nie to co kiedyś może mieć naprawdę ciężko z pierwszym Turkiem który gra @ USO.
Hellraiser, Ilhan nie gra &quot;bardzo agresywnie&quot;, to bardziej ofensywny counter-puncher. Lubi dłuższe wymiany, wielu błędów zza linii końcowej nie popełnia. &quot;Ma solidny FH, którym potrafi przyspieszyć, ale duża część uderzeń z tego skrzydła to bardziej z topspinem.&quot;
Edit by Hellraiser:
I o to właśnie mi chodziło ????
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Na dziś wybrałem takie typy Monfils, Ram, Ball, Melzer, Guccione. Myśle ze forma tych graczy z ostatnich tygodni, przyzwoite wyniki w US Tour jak i ogólna charakterystyka ich gry pasująca do twardej nawierzchni wyraznie przemawiają za postawieniem na ich umiejętności ???? i tutaj ciekawostka co do kursów, porównałem ako na te mecze w bwin i DOXXbet i w bwin AKO wynosi 7.24 a w DOXXbet 10,76... Ja rozumiem ze bwin zwykle zaniza kursy na faworytow ale to chyba lekka przesada, albo DOXX przesadza w druga stronę ???? Różnica jest spora wiec chyba nawet wpłace kase na DOXX specjalnie na ten kupon ????
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
No wlasnie zauwazylem ze Guccione i Monfils na jutro...a w ofercie bylo na dzisa na kuponie 2. 09 ???? no nic, juz zagralem i za pozno na odwolanie kuponu wiec musze poczekac.. a co do Melzera i Safina... byc moze nie powinienem skreslac bylego mistrza US Open ale wydaje mi sie Melzer jest bardzo solidny i równy i chyba tym pokona Safina. Zobaczymy ????
 
T 0

typerexpert

Użytkownik
Luczak – Troicki , wtorek 1 wrzesień 17.00
Typ:Luczak
Kurs:1.93@ Betfair
Stawka:2/10
Troicki doznał w ciągu ostatnich 10 dniu aż trzech kontuzji. Zawodnik potrzebuje odpoczynku a przede wszystkim rehabilitacji. Mimo to zdecydował się na udział w kolejnych zawodach
Luczak jest w dobrej formie . Wygrał 8 meczy na 10 . W rankingu jest dalej od Troickiego , ale biorąc pod uwagę zaistniałe okoliczności gram na niego.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
ZEBALLOS - BERRER 1 1.68✅✅✅
Na Argentyńczyku w kwalifikacjach można było naprawdę zarobić niezłe pieniądze (z malisse 2.5 z koubkiem 1.8). Ewidentnie jest to zawodnik niedoceniany choć ma dobre warunki, mocny serwis i świetnie porusza się po korcie. Michael Berrer - gracz którego główną bronią jest serwis jednak Niemeic nie jest tak szybki jak Zeballos (Berrer 190 cm 100kg - chudnij chłopie). Mecz napewno będzie trudny ale liczę że argentyńczyk po raz kolejny mnie nie zawiedzie
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Chciałbym przypomnieć, że to jest dział przeznaczony na ANALIZY spotkań. Pozostałe posty będą usuwane, a w wypadku nagminnego pisania tutaj pierdół będziemy używali kartek:|
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Cuevas Pablo (URU) vs. Guccione Chris (AUS)
Typ: 0-3 (Dokładny wynik)
Kurs: 5.00
DOXXbet


(w DOXXbecie kurs nawet 5.02 ale zaniżyłem do regulaminowego 5.00)

I runda US Open. Cuevas vs Guccione. Wydaje się że dośc łatwo wskazać faworyta w tym meczu. Urugwajczyk to typowy latynoski specjalista od nawierzchni ziemnych gdzie najlepiej sobie radzi i rzadko wyściubia nosa poza clay. W tym roku zagrał tylko w New Haven, przechodząc skutecznie kwalifikacje gdzie najpierw odprawił anonimowego Paula, a następnie uporał się z zawsze groźnymi Stakhovskim i O. Rochusem. Już w turnieju głównym pokonał w 1 rundzie Golubeva w 2 setach. Jego dobra passa skończyła się w następnej rundzie gdzie przegrał z Melzerem po kreczu w 2 secie. Trzeba przyznać, że są to całkiem przyzwoite wyniki. Jednak mają się nijak do występów Guccione na hardzie w tym roku.. Wystarczy wspomnieć Cincinnati gdzie po przejsciu jak burza kwalifikacji (Golubev i Kendrick), w turnieju głównym w pokonanym polu pozostawił Kohlschreibera i Tsongę! Te wyniki mówią same za siebie. Dopiero w 3 rundzie znalazł pogromcę w Berdychu, co ujmy nie przynosi. Przewaga fizyczna jest również po stronie Australijczyka. Wykorzystując swoje 200cm powinien pokazać Cuevasowi jak się serwuje co przy bardzo szybkiej nawierzchni Deco Turf sprawia odbierającemu dużo problemów i może przesądzić o łatwym zwycięstwie Guccione. Za to Urugwajczyk ze swoimi 180 cm nie bardzo ma czym postraszyć jeśli chodzi o serwis. Reasumując: przewiduję dość łatwe zwycięstwo i zdziwiłbym się gdyby Guccione zgubił jakiegoś seta. Stąd też mój typ.

Ostatnie mecze obu zawodników

Cuevas
New Haven, 2R, 25.08.2009
✖ Melzer - Cuevas 1:0 6:3 3:0 (P.Cuevas retired)
New Haven, 1R, 24.08.2009
✔ Cuevas - Golubev 2:0 6:3 6:4
New Haven, Q-QF, 23.08.2009
✔ Cuevas - Rochus 2:0
New Haven, Q-R16, 22.08.2009
✔ Cuevas - Stakhovsky 2:1
New Haven, Q-1R, 22.08.2009
✔ Cuevas - Paul 2:0

Guccione
Cincinnati - Masters, R16, 21.08.2009
✖ Berdych - Guccione 2:0 6:4 6:3
Cincinnati - Masters, 2R, 19.08.2009
✔ Guccione - Tsonga 2:0 7:6 6:2
Cincinnati - Masters, 1R, 18.08.2009
✔ Guccione - Kohlschreiber 2:1 7:5 2:6 6:3
Cincinnati - Masters, Q-R16, 16.08.2009
✔ Guccione - Kendrick 2:0
Cincinnati - Masters, Q-1R, 15.08.2009
✔ Guccione - Golubev 2:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom