>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

US OPEN!!! - typy i analizy

Status
Zamknięty.
M 76

marian555

Użytkownik
FERRER-SERRA 1 1.15 (sts) ✅
Doświadczony Hiszpan, grający równo, w 1 rundzie odprawił z kwitkiem do domu Mayera. Mecznie był zacięty, Ferrer wygrał 6:3, 6:2, 6:3. W rankingu Dawid Ferrer zajmuje 15 pozycję. Jego przeciwnikiem jest przeciętny Francuz Florent Serra, który zajmuje 89 miejsce w rankingu. Jego gra pozostawia wiele do życzenia, w poprzedniej rundzie pokonał Werner Eschauera 3:eek:ne: 6:7 7:6 6:4 6:2. Mówiąc, że jego gra ma wiele zastrzeżeń, mam na myśli to, że gra nierówno:
Dutch Open Tennis, Amersfoort, Netherlands-przegrana w ćwierćfinale z Robin&#39;em Hasee&#39;m
Croatia Open, Umag, Croatia- przegrana w 1. rundzie z Mihail&#39;em Zverev&#39;em.
Cincinnati, Ameryka- przegrana w kwalifikacjach z Andrei Pavelem.
Chce dodać, że STS, daje całkiem duży kurs na Ferrera. Wtoto-mixie jest to 1.12, w bet-at-home 1.10, a na bwin tylko 1.04. Ostatni argument na zwycięstwo Davida Ferrera jet to, że grał juz na Serrę i w dodatku w Wielkim Szlemie. Było to na kortach Australian Open, wygrał wtedy oczywiście Ferrer 4:6 6:3 6:1 6:4. Była to 1. runda tego turnieju.
 
M 76

marian555

Użytkownik
Tu się podaje typy i analizy, a nie komentuje, że to jak mecz ,,Brazylii z Burgundi&quot;. Nie znaczy to, że ktoś musi tylko ten mecz na kupn wziąć, to może być jako jeden, z kilku meczy w kuponie.
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Oto moje pewne typy.

Jużnyi - Kohlschreiber 1 1,30
Myślę że przeciętny Niemiec nie postawi wielkiego oporu doskonałemu Rosjaninowi. Jużnyi może zajśc w tym turnieju bardzo daleko więc ten typ wejdzie na 100%.
Safin - Wawrinka 1 1,60
Bardzo dobrze ze Marata uważa się za zawodnika bez formy. Dzięki temu kurs na jego zwycięstwo jest bardzo wysoki. Rosjanin ma więcej atutów niż Szwajcar który ledwo przeszedł 1 rundę (męczył się z przeciętnym Korolevem wygrywając dopiero po 5 setowym pojedynku). Uważam że Safin pomści swojego rodaka i pewnie pokona Wawrinke.
Lopez - Young 1 1,40
Ta rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie. Feliciano Lopez pokonał w 2 rundzie po 5 setowym pojedynku znakomitego Rosjanina Andrejeva. Teraz na jego drodze stanie zawodnik słabszy ale i nieobliczalny. Daniel Young ma dopiero 18 lat i 3 runda US OPEN jest już dla niego sporym sukcesem. Jednak teraz żarty się skończyły i po tym meczu pożegna się z turniejem.
 
voodo154 0

voodo154

Użytkownik
Davydenko N. - Almagro N. 1,20 4,20 typ 2
Zwycięstwo almagro moze byc bardzo cięzkie ale myslę ze ze ostatnio rosjanie odpadają w dziwnych meczach i to bedzie ten mecz dla davyidienki. Almagro naprawde ostatnio ma forme walczy i przegrywa tylko z mathieu jeszcze wiekszy walczak i federerem i to po zaciętych meczach 2-1. Takze cięzki mecz stawiam 3-2 almagro :spokodfhgfh:
PS. Almagro juz wygral raz z rosjaninem rok temu.






weekend ( kosimy buki )
 
voodo154 0

voodo154

Użytkownik
???? Chan Y.-J./Chuang C.-J. - Bondarenko A./Bondarenko K. 1,40 2,35 TYP-1
No to sie kurs trafil itak fajny przeciez siostry bondarenko nie mają tu nic do gadania bo są nowym slabym deblem. stawiajcie bo kurs spada a warto to dodac do innych meczy.
Chan Y.-J./Chuang C.-J. jezeli przegrają to z deblem black/huber albo raymond stosur na tym turnieju. w deblu buki dają fajne kursy czasem. ▶ ???? ????
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Pewniaki już się skończyły. Przegrali: Hewitt, Jużnyi,Safin,Dementieva.
Na dzisiaj niczego nie jestem pewien ale warto zagrac
Dawidenko-Almagro 1 1,25
Rosjanin musi wygrac ponieważ hard to jego ulubiona nawierzchnia a Hiszpanie to wiadomo, najlepiej grają na clayu.
Haas - Grosjean 1 1,40
Jeżeli Haas&#39;owi nic nie dolega to nie powinien miec problemów z pokonaniem tego chimerycznego Francuza.

Dziwi mnie dlaczego Berdych jest faworytem w spotkaniu z Verdasco. Hiszpan wyeliminował dwóch naprawdę silnych rywali :Mathieu i Simon. Uważam że jest także w stanie pokonac Czecha. Odradzałbym stawianie w tym meczu na Berdycha.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
PS. Almagro juz wygral raz z rosjaninem rok temu.
Hm, wynik 7-6 (6) i krecz Denki nie pamiętam z jakiego powodu to nie jest zwycięstwo.

Kurde nie Lubię Ruska ale jest mocny. Almagro gra dobrze, bo widziałem jego meczyk z Fedexem kilka dni temu i prawie go ograł. Kurs na Almagro warty zagrania ale to jest bardzo niepewne.

Ktoś pisał o Verdasco, rzyeczywiście imponuje ostatnio i kursik w pojedynku z wiecznie zawodzącym Czechem jest ponownie warty zagrania.

Co do kolejnych spotkań. Haas i Roddick powinni gładko wygrać. Nasza Aga też nie jest bez szans, ale to wielki szlem i wtedy piekna Szarapova gra wyśmienicie.

Niespodzianki mogą sprawić Szavay, Young i Mirza. Ta pierwsza chyba jest najpewniejsza, jest w gazie a Petrova niby gra swoje ale to co ona gra nudzi i zamula.

Dla mnie pewniakami są obydwoje powracający do formy: Kirilenko i Murray, powinna wygrać także dzika Vaidisova ah &lt;mniam&gt; fajnie ostatnio złamała rakietę, ma parę dziewczyna, jest sexy no i gra naprawdę dobrze a israelski czołg pozostaje cały czas w cieniu. Tak powinno być i tym razem.

Dziwi mnie tak wysoki kurs na Koubka. Moze nie gra pięknie ale skutecznie. Blake ostatnio wymęczył zwycięstwo z Santoro a Koubek dwie rundy gładko po 3-0. Myślę, że Stefan może zasmucić Amerykanów i pokonać Blakea, który niby wraca do formy ale jednak to nie jest to co kilka lat temu.

To takie moje spostrzeżenia, jeśli się z nimi zgadzacie lub nie, wyraźcie to!
 
K 0

krzymak

Użytkownik
Siema, w większości się z Tobą zgadzam :spokodfhgfh: Jednak wydaje mi się, że dziś Lee można trochę pokrzyżować plany Murrayowi, Koreańczykowi leży ta nawierzchnia, a Andy przechodził męczarnie z Bjorkmanem... myślę że to jeszcze nie ta forma , która zachwycał jakiś czas temu ;-) Pozdro
 
K 0

kuba9515

Użytkownik
No i nasza aga sie postarala zagrala swietny emcz i wygrala z sharapova napewno to troche naglosni jej nazwisko. Do posta wyzej tez w wiekszosci sie zgadzam dobre typy ???? Niepsodzianka Szavay trafiona. Ja przejechalem sie wczoraj na safinie i dzis tenis odpuscilem chociaz oferta na dzis naprawde niezla.
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
No i nasza aga sie postarala zagrala swietny emcz i wygrala z sharapova napewno to troche naglosni jej nazwisko. Do posta wyzej tez w wiekszosci sie zgadzam dobre typy ???? Niepsodzianka Szavay trafiona. Ja przejechalem sie wczoraj na safinie i dzis tenis odpuscilem chociaz oferta na dzis naprawde niezla.
Ja bym powiedzial ze to Szarapowa przegrala niz Aga wygrala. Ale jak ona tylko potrafi mocno uderzac... Nie zawsze musi trafic ;D Wiatr tez pomogl
 
K 0

kuba9515

Użytkownik
No i nasza aga sie postarala zagrala swietny emcz i wygrala z sharapova napewno to troche naglosni jej nazwisko. Do posta wyzej tez w wiekszosci sie zgadzam dobre typy ???? Niepsodzianka Szavay trafiona. Ja przejechalem sie wczoraj na safinie i dzis tenis odpuscilem chociaz oferta na dzis naprawde niezla.
Ja bym powiedzial ze to Szarapowa przegrala niz Aga wygrala. Ale jak ona tylko potrafi mocno uderzac... Nie zawsze musi trafic ;D Wiatr tez pomogl
Nie umniejszajmy wygranie Radwanskiej tlumaczeniem ze szarapowa miala slabszy dzien duzo bledow itp w tym meczu radwanska byla lepsza bo tenis jak wiele sportow to gra bledow kto popelnia mniej ten wygrywa, a dzis a bardziej wczoraj juz byla to Radwanska. Mowienie ze sharapova potrafi tylko mocno uderzac tez bez sensu bo gdyby tak bylo nie byla by od paru lat w pierrwszej piatce WTA. Tlumaczenie wiatrem tez jest ebz sensu wiatr dla obu zawodniczek byl taki sam!!

WIEC GRATULACJE DLA AGNIESZKI !!
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
No i nasza aga sie postarala zagrala swietny emcz i wygrala z sharapova napewno to troche naglosni jej nazwisko. Do posta wyzej tez w wiekszosci sie zgadzam dobre typy ???? Niepsodzianka Szavay trafiona. Ja przejechalem sie wczoraj na safinie i dzis tenis odpuscilem chociaz oferta na dzis naprawde niezla.
Ja bym powiedzial ze to Szarapowa przegrala niz Aga wygrala. Ale jak ona tylko potrafi mocno uderzac... Nie zawsze musi trafic ;D Wiatr tez pomogl
Nie umniejszajmy wygranie Radwanskiej tlumaczeniem ze szarapowa miala slabszy dzien duzo bledow itp w tym meczu radwanska byla lepsza bo tenis jak wiele sportow to gra bledow kto popelnia mniej ten wygrywa, a dzis a bardziej wczoraj juz byla to Radwanska. Mowienie ze sharapova potrafi tylko mocno uderzac tez bez sensu bo gdyby tak bylo nie byla by od paru lat w pierrwszej piatce WTA. Tlumaczenie wiatrem tez jest ebz sensu wiatr dla obu zawodniczek byl taki sam!!

WIEC GRATULACJE DLA AGNIESZKI !!
A czy ktos napiasal ze zwyciestwo sie jej nie nalezalo? Popatrz sobie w statystyki, Sharapova miala 2 razy wiecej winnersow niz Aga. Poza tym ona ciagle gra tak samo, mocne pilki przy liniach, a wczoraj jej nie wchodzily. 49 niewymuszonych bledow.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Nie wiem nad czym ta cała dyskusja..... Wygrała Polka powinniśmy sie cieszyć a nie doszukiwać sie błędów jakie popełniała, albo mówić, że to Sharapova przegrała, a nie Radwańska wygrała. :spokodfhgfh:


Jak dla mnie jest to bardzo duży sukces młodej krakowianki i liczę na to, że pokona w kolejnej rundzie Izraelkę Peer. Jest podbudowana psychicznie, na pewno powalczy. ????
 
M 76

marian555

Użytkownik
Też kibicuję Agnieszce Radwańskiej. A oto mój klejny typ z US Open:
NALBANDIAN-FERRER 2
kurs: 1.95(toto-mix)
Do bezpośrednich meczy między tymi zawodnikami doszło aż szećsiokrotnie. Ferrer wygrał 4 razy, natomiast Nalbandian 2 razy. Ranking również jest za Ferrerem, który zajmuje 15 miejsce, David Nalbandian jest w tym rankingu 24. Ferrer pokonał w US Open Florenta Serrę i Floriana Mayera. Oglądałem jego grą, jest jak zawsze równa, czasami zdarzają się mu tylko głupie błędy. David Nalbandian w US Open łatwo wygrał w 2. rundzie z Xavierem Malisse 6:4 6:4 6:2, natomiast niewiarydonie długo męczył się z ,,średniakiem&quot; Ivanem Navarro Pastor, z którym po męczarniach wygrał 7:5 7:6 7:6. Mimo, iż bukmacherzy dają większe szanse Argentyńczykowi, ja wierzę i przeczuwam że wygra David Ferrer, więc warto postawić na Ferrera(1.95 w toto-mixie).
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
ufff,dzięki za typ,emocje ogromnie i pierwszy mój mecz tenisowy obejrzany w całości...
póki co nalbandian jest mimo wszystko lepszym tenisistą od hiszpana,przegrał tylko przez zmęczenie...i to było widac jak nie mógł grac przez kilka ostatnich gemów.
Na koniec dzięi za podsunięcie typa .
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Peer - Radwanska 1 1,62
Dlaczego nie stawiam na Agę w tym meczu?? Jestem patriotą ???? i życzę jej jak najlepiej, ale obawiam się, że będzie jej bardzo ciężko pokonać zawodniczkę z Izraela... Przeanalizowałem dokładnie występu obu zawodniczek w tym sezonie. Peer jest przede wszystkim bardziej doświadczoną zawodniczką. W tym sezonie naprawdę świetnie sobie radzi ogrywając takie zawodniczki na hardzie jak Ana Ivanovic, M.Shaughnessy, P.Schnyder, T.Golovin, S.Kuzntesova, Chakvetadze, Hantuchova no i w 3 rundzie Vaidisova. Lista jest imponująca, są to zawodniczki z pierwszej 30 WTA ???? :wowsdf: . Wydaje się, że hard to jej ulubiona nawierzchnia.... Natomiast Agnieszka jakby dopiero wchodzi, przebija się do tej najlepszej 30, w zasadzie to jest pierwszy rok w jej wydaniu, gdzie Agnieszka gra naprawdę dobry tenis. Myślę, że mecz będzie jednak 3 setowy i zacięty, ale to ogranie z zawodniczkami z czołówki może być decydujące. Obym się mylił :p
 
szetyn 15

szetyn

Użytkownik
Hej... co do poprzedniego posta, to może i zgadzam sie z typem, ale mówienie że ogranie shaugnessey jest sukcesem jest... śmieszne. Ostatni sezon jaki zakończyła z dodatnim bilansem spotkań na hardzie to 2003 (25 zw., 13 por.) w tym roku 5-11, poprzednich latach 11-11 6-16... ona jest jednym słowem mówiąc cienka! I ogranie jej dla szanującej sie zawodniczki jest obowiązkiem... a co do anorektycznej Danieli (ale i tak jest łądna ???? ), ona potrafi grać tylko w jednym turnieju: NASDAQ OPEN w miami... tam jest piekielnie mocna... nie wiem dlaczego, ale gdzie indziej już nie ma tak dużo do powiedzenia... cos jak florian mayer i turniej w sopocie, ten sam kompleks.. teraz blondynka w czerwonych stringach(patrz: wimbledon 2007) ???? , czyli Tatiana Golovin... ta dziewczyna grac potrafi, i to lepiej od wcześniej wymienionych, ale wtedy nie była w najlepszej formie gdy przegrywała z peer.. zresztą było to neiznaczne zwycięstwo, po ciężkim boju... tatiana odrzyłą teraz po kontuzji, i dopiero ww toronto pokazała że jest klasową zawodniczką.... co do reszty zawodniczek to respekt dla niejza ich pokonanie, i nie mam nic do powiedzenia, bo były to wspaniałe występy peer... ale przecierz agniecha też pokonała dobre zawodniczki, takie jak myskina,VENUS WILLIAMS, dementieva, no i masza szarapova... a więc wcale nie jest gorsza od Peer... ja osobiście obstawiłem, że agniecha ugra przynajmniej seta, a jak będzie zweyfikuje kort...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Moim zdaniem 1/8 ? to dla Agi juz duzy sukces (niewiadomo jak tam jej psychika, czy popadla w samozachwyt ?), a Peer to solidna zawodniczka ktora moze spokojnie wygrac 2:0.



a co do anorektycznej Danieli (ale i tak jest łądna )
Sory ze nie na temat, ale na tym zdjeciu to jest szkielet.

 
szetyn 15

szetyn

Użytkownik
No to włąśnie pisze że zapewne wygra Peer, ale aga może coś ugrać... z psychiką raczej o.k, wreszcie to jedna z jej mocniejszych stron.. .tylko że z drugiej strony teraz odnosi największy w życiu sukces, i prawdziwa próba psychiki nastąpi właśnie teraz... no nic, zakłądy zawarte poczekamy do 18.00 i zobaczymy... pozdro !
P.S co do zdjęcia, to rzeczywiście, przestraszyłęm się ???? masz 100% racji... no ale np. tu nie jest juz tak źle... choć i tak jest źle :p no ale twarz o.k...
http://www.oldschoolnews.com/archives/images/hantuchova2.jpg
 
szetyn 15

szetyn

Użytkownik
Może to troche za wcześnie, ale postanowiłem napisać coś op jutrzejszych meczach... tak sobie mysle co obstawić i wpadłem na pomysł by posłać coś takiego:
Justine Henin - Williams 1 1,35
Williams - Jankovic 1 1,60
Wawrinka - Chela 1 1,70
Djokovic - Monaco 1 1,10
-----------------------------------------------ANALIZA-----------------------------
Stwaiam na zwycięstwo henin, ponieważ: przez turniej idzie jak burza, gra dobry tenis, jest w formie, i jest główną faworytką do zwycięstwa w turnieju, serena zaś nie ustrzega sie błędów, i ma momenty, w których poprostu gra słabo... wiem, wyniki mówią coś innego, ale gdy oglądałęm transmisje tv to rzeczywiście tak było, i tylko dzięki swojej wielkiej klasie i umiejętnością mimo wszytsko tłamsiła rywalki... jednak Henin nie da sie stłamsic, to nie ten poziom... podsumowójąc, typuje zwycięstwo Henin w dwóch ciężkich setach
----
Pojedynek dwóch pań ze śwaitowej czołowki. Dlaczego Venus? bo gra u siebie, fantastycznie gra na hardzie, ma dobra formę... co do Jeleny, to również prezentuje sie dobrze, ale.. ile ona może wytrzymać? kapitalny sezon, maxymalne obciążenia, nieludzki wysiłek... to ją może zniszczyc... i podejrzewam że gdy Venus odjedzie jej troszeczke( wystarczy 2-0, 3-0) to może jej powoli brakować sił na pościg za potężną amerykanką... zresztą, gdy już Jankovic zostanie chodźby raz przełamana, to potężny serwis Venus może zagwarantować amerykance minimalne zwycięstwo 6-4. I nawet jeśli później amerykanka przegra seta, to mysle że w trzecim secie Jankovic może nie wytrzymać fizycznie...Mój typ na wynik to zwycięstwo w trzech setach Venus
P.S A. Ivanovic 2-1 J. Jankovic 4-6 6-3 7-5
V.Williams 2-0 A. Ivanovic 6-4 6-2 --&gt; bez komentarza, wnioski nasuwają sie same :d
----
Czas na panów...Szczerze mówiąc, to mecz wawrinka-chela jest najmniej pewny... Jednakże mysle, że kurs jest naprawde ciekawy i warto zaryzykować... Wawrinka jest objawieniem ostatnich miesięcy, doszedł do fianłu mercedes cup w któym uległ nadalowi(na clay&#39;u), zaś już w ameryce odpadał z Youzhnym(po mało ciekawym meczu), Hewittem(gdyby nie 60(!) niewymuszonych błędów Staszka LLeyton zchodził by z kortu pokonany...)
no i ostatnio z Fishem(nie ma sie co okłamywać, wtopa w pełni zasłużona) bilans spotkań z ostatniego miesiąca na hardzie: 7-3(a więc taki sobie, całkiem niezły) Chela zaś sezon na kortach twardych przed US OPEN miał zdecydowanie krótszy, przegrał z verdasco w pierwszej rundzie( a verdasco to clay&#39;owiec), później baghdatisem w drugiej, no i teraz gra w US OPEN.. bilans:4-2 ( razem z us-open) ... co do poprzednich meczów, to obaj stoczyli pięciosetowe pojedynki, a więc zmęczenie powinno być podbne... wawrinka odziwo męczył sie z Gineprim i Korolevem, a łatwiótko ograł Safina.. choć marat jest bez formy, no ale to inna historia... Chela ograł powracającego dopiero Ljubicicia i dwóch młodych amerykanów, Odesnika i Mcclune... podsumowójąc, bedzie to mecz walki, i mam nadzieje że zakończy sie zwycięstwem Wawrinki, jednak nie można być tego pewnym...
----
Djokovic - Monaco. Tutaj nie będe sie rozpisywał, Djoko jest faworytem, gra dobrze, obawiałem sie o stan fizyczny po boju ze stepankiem, ale na szczęście ograł łatwo Del potro, i troszke zregenerowałsiły... Monaco to clay&#39;owiec, bez sukcesów na Hardzie.. podsumowójąc, łatwe zwycięstwo Djokovicia... obstawił bym z Handicapem, ale sTs nie daje takiej możliwości :/
--
To tyle ode mnie, teraz pytanie skierowane do was, co o tym myślicie ? szczególnie cenna jest dla mnie opinia osób z dużą ilością gwiazdek... Pozdro for all&amp; wielu wygranych życzę!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom