>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

USA - zakaldy online ??

K 0

krawiu

Użytkownik
Czy jest mozliwosc korzystac z jakiejs strony zakladow bukmacherskich w Stanach?? Wiem ,ze niby tu jest zabronione ,ale czy jest jakis kruczek,obejscie i czy mozna stawiac bedac w Ameryce. Uzywalem wczesniej williama,paddy power, bet 365. Kazdaz z tych stron ni eotwiera sie przy logowaiu. Zgory dziekuje za odpowiedzi i pomoc
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Czy jest mozliwosc korzystac z jakiejs strony zakladow bukmacherskich w Stanach?? Wiem ,ze niby tu jest zabronione ,ale czy jest jakis kruczek,obejscie i czy mozna stawiac bedac w Ameryce. Uzywalem wczesniej williama,paddy power, bet 365. Kazdaz z tych stron ni eotwiera sie przy logowaiu. Zgory dziekuje za odpowiedzi i pomoc
Pobierz program surfeasy i nie ma problemu albo vpnonline (kody doladowujace mozna kupic na allegro)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Pobierz program surfeasy i nie ma problemu albo vpnonline (kody doladowujace mozna kupic na allegro)
Każde połączenie vpn daje taką możliwość. Masz pełno tego typu programów za 10 usd miesiecznie sprawa załatwiona. Nie ważne gdzie jesteś czy w USA czy w chinach łącząc się przez vpn jesteś widoczny jak byś był w docelowo wybranym kraju. Np bedac w usa laczac sie przez Polski serwer widoczny jestes jak bys fizycznie byl w Polsce mimo ze jestes w USA wiec nie masz zadnych blokad terytorialnych dla USA a jedynie dla Polski.
A z tych programów to korzystałem z kilku i chyba najlepszy z nich z największą liczbą serwerów i adresow ip który mogę Ci polecić to ukryj moją dupę.
&#39;
 
K 0

krawiu

Użytkownik
Dziekuje za pomoc .Ostatnio kontaktowalem sie z kolega i wysyallem pieniazki paypalem on stawial,ale niestety to nie to samo miec to przed nosem i grac po swojemu...Dziekuje Edi 8 (probowalem pisac do tego kolegi ale mam za malo postow zeby wysylac privy)...pokombinuje cos z tym surf easy i zobaczymy.Dziekuje jeszcze raz panowie za pomoc. pozdrawiam
 
Do góry Bottom