>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
W prawie rzadko można coś stwierdzić z przekonaniem graniczącym z pewnością, tak w tym wypadku stwierdzenie &quot;pocałuj mie pan w dupe&quot; będzie z pewnością obciążać &quot;kieszeń&quot;. Rozumiem, że następuje wulgaryzacja polszczyzny, ale to oczywiste znieważenie funkcjonariusza państwowego, które bywa karane w Polsce nawet karę bezwzględnego pozbawienia wolności.
Pisałem to już raz wcześniej... przesłuchanie należy odbyć spokojnie, pohamować młodzieńczy temperament by uniknąć stworzenia następnych tym razem realnych problemów. Jako podejrzany odmówić składania wyjaśnień, jako świadek odmawiać odpowiedzi na pytania, które bezpośrednio nas dotyczą, żądać postawienia zarzutów.
Przy wielu sprawach zastanowiłbym się także nad terminem przedawnienia... dlaczego upierać się przy niekorzystnych 5 latach ? :]
Jagr - odpowiedzialność za czyn ponosi sprawca po ukończeniu 17 roku życia. Pełnoletność nie ma znaczenia.
jasna sprawa B3A ze ten pogrubiony tekst to z przymruzeniem oka ????
dwa wczesniejsze za to jak najbardziej na serio

kolejnych atakow psychicznego dziadka nawet nie komentuje,bo i po co
jak jest jakas osoba,ktora go szanuje i traktuje powaznie na tym forum to niech przemowi,to znikne z tego tematu ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A z ta grzywną to jest standard te 3000 zł czy troszkę, że tak napisze legenda ?
@Jagr --&gt; sprawa plusgms się nie zakończyła. Powtarzam to 55 raz. Sprawa jest w toku.
 
S 8

sawio1

Użytkownik
Chyba jeszcze nikt o to nie zapytał. BAH - ktoś się przyzna, dostanie strzelam 2 tyś, mija pół roku oczywiście kolejne pseudo legalne pozyskanie danych i strzelam Pinnacle, później Betway, Sbobet i inni jak leci...co wtedy? znowu 2 tyś? + 2 tyś? + 2 tys??? etc. etc?
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
konto mam w mbanku, skąd oni wgl mają moje dane? od Bah?
Z tego co mi wiadomo to bah + PKO wsypało użytkowników na spółkę .Nic mi nie wiadomo o mbanku musisz się przejść do banku i się zapytać dyskretnie.

Ale ja czytam te wypociny że niby 17 tys użytkowników mają namierzonych to przewracam się ze śmiechu .Jeszcze rok temu było zarejestrowanych 14tys aktywnych użytkowników u wszystkich internetowych bukmacherów to znaczy takich co regóralnie wpłacali i wypłacali kasę to naprawdę nie wiem skąd im się wzieło nagle 17tyś u jednego bukmachera ?? Szał pał normalnie .Do tego jak czytam o tych karach finsnsowych od 3tys do iluś tam milionów to naprawdę zaczynam co raz bardziej wierzyć w smoki .
 
L 0

lucqwer

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo to bah + PKO wsypało użytkowników na spółkę .Nic mi nie wiadomo o mbanku musisz się przejść do banku i się zapytać dyskretnie.


Ale ja czytam te wypociny że niby 17 tys użytkowników mają namierzonych to przewracam się ze śmiechu .Jeszcze rok temu było zarejestrowanych 14tys aktywnych użytkowników u wszystkich internetowych bukmacherów to znaczy takich co regóralnie wpłacali i wypłacali kasę to naprawdę nie wiem skąd im się wzieło nagle 17tyś u jednego bukmachera ?? Szał pał normalnie .Do tego jak czytam o tych karach finsnsowych od 3tys do iluś tam milionów to naprawdę zaczynam co raz bardziej wierzyć w smoki .
Ha,ha skąd wziąłeś te dane?
Według megapanel bet-at home ma ponad 3,5 mln użytkowników,a bet365 4,2 mln
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
parę razu już się udzielałem ale rzadko ;p ja dostałem we wrześniu z urzędu celnego do dzisiaj nic nie wiem ;p;p byłem na przesłuchaniu to mnie nie przesłuchali bo jestem mundurowym , to nie mogli , teraz czekam cały czas dowiaduje się że urząd celny w lesznie przesłał to do gostynia , gostyń odmówił a teraz do urzędu celnego do środy wlkp , adwokat itd jest załatwiane , oczywiście nie przyznam się bo przecież nie grałem :p
a odkad nie moga przesluchiwac mundurowych ? Co to za roznica ?
 
B 73

br1t

Użytkownik
jagr pamietaj ze bardzo ale to bardzo duzo osob porobilo konta na znajomych/rodzine zeby wyciagac bonusy sam znam osobe ktora na bahu zrobila chyba z 8 kont a takich &#39;&#39;madrych&#39;&#39; jest duzo. Polska to dziki kraj wiec twierdzenie ze przyznanie sie komus pomoze jest naprawde naduzyciem.Mowienie ze jak cie zlapia mow ze to nie twoja reka w tym kraju nie wzielo sie z przypadku , do dzikich zasad i dzikich ludzi trzeba sie dostosowac i grac na ich poziomie nie dajta sie zwariowac x]
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Adam k. Napisał
Witam, byłem,
wszedłem, celnik siedział za biurkiem, poprosił dowód,
w skrócie bede pisał, wizyta trwała godzine
byly standardowe pytania bezrobotny bez prawa do zasilku o rodzine o dzieci wszystko to wpisal w papiery
Ja: po co zostałem wezwany?
C: wyciągnął dokument że jestem podejżany o popełnienie przestępstwa z tego artykułu co na wezwaniu, i kazał podpisać że zostałem poinformowany, podpisałem, wtedy wyciagnal dwie kartki kazal mi sie z nimi zapoznac, jedna to o przysługujących mi prawach druga to informacja o dobrowolnym poddaniu sie karze, podpisalem ze sie zapoznalem z ulotkami,
ja: zapytalem sie o co chodzi po co zostalem wezwany?
c: pare żarcików, że o zakłady bukmacherskie chodzi
zapytał sie czy bede skladal wyjasnienia
ja: niech pan powie dokladnie o co chodzi pokarze jakies dowody jakies dokumenty wyjasni co mi grozi itp
c: na tym etapie nic panu nie moge pokazac
myslal ze sie sam przyznam
ja: to ja mu na to ze odmawiam skladania wyjasnien
c: bedzie pan odpowiadal na pytania?
ja: zalerzy jakie to beda pytania i czego beda dotyczyc
c: okej czy gral pan w internetowych zakladach buk?
ja: nie odpowiem na to pytanie
c: wszystkie takie pytania beda
ja: no to nie odpowiem na zadne ale niech je pan zadaje to moze na jedno odpowiem,
c: czy dokonywal pan wplat na konto buk internetowego/
ja: nie odpowiem na to pytanie
c: czy nr (jakis tam) jest pana numerem gracza?
janie odpowiem na to pytanie
c: czy posiada pan konto w bankach internetowych Skrill Moneybookers i doleo cos tam?
ja: nie nigdy nie posiadalem i nie posiadam
c: czy posiada pan konto bankowe?
ja: kiedys posiadalem teraz nie posiadam
c: dobra teraz pokaze panu dokument i pokazal mi wydruk z kompa ze na poczcie wplacalem200zł na buka, nic orginalny druczek przelewu tylko wydruk imie nazwisko nr gracza i kwota i nr konta buka, a drugi to ze byla wyplata na konto w polsce 50 zł,
ja: podpisalem ze sie zapoznalem z tymi dokumentami i tyle
tyle bylo pytan,
pytam sie go ale dlaczego tam pisze ze to jest przestepstwo skarbowe a nie wykroczenie, a on mowi ze na tym etapie tak zostalo przyjete, to mowie kto bedzie prowadzil sledztwo pan czy policja? on mowi ze na tym etapie to jeszcze nic nie wiadomo,
ja: to co spotkamy sie w sadzie czy jeszcze raz do pana bede musial przyjezdzac?
c: ze nic nie moze powiedziec ze dokumenty musi uzupelnic i dac to dalej i sie okarze,
aha i tyle
duzo zartowal czyli gral ze mna w psychologa jeden cwaniak, o dzieci sie pytal ze ladna pogoda na dworze itp,
glupoty takie, podpisalem zeznanie i dowidzenia i wyszedlem, godzina sie zeszla zanim to na kompie wszystko ogarnal, moja teczka ma z 15 stronc nie wiencej z czego ja widzialem dwie, wzielem sobie wglad do akt,

Jednak najbardziej nieprawdopodobny, najlepiej opisał ????
 
O 0

obraniak

Użytkownik
jestem pewny że nie dostane wezwania bo w bahu to ja grałem z 8 lat temu, po prostu znaleźli sobie januszow kozly ofiarne, a gdyby mnie wezwali to bym tym gnojom cwelnikom nieźle przygadal. Myślę że to będzie wyglądało tak, że bahowcow będą nękać i szukać frajera, a od czerwca i wyborów parlamentarnych kepiej nie grać im ręce swedza. W każdym razie ja wyjeżdżam z tego policyjnego kraju.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
ale że o skrilla Cie pytali ?
mają jakieś dane ?
to by był zonk hehe
ciekawe czy na koncie PKO jak sie przez przelewy 24 wpłaca jest ślad i dane osoby wpłacającej
 
A 1

adrian1896

Użytkownik
Ja mam spotkanie z nimi w piątek, dam też znać jak poszło, jeszcze ciekawi mnie dlaczego nie którzy dostają wezwanie w charakterze świadka (ja takie dostałem) a nie którzy w charakterze podejrzanego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom