>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
C 445

cristovao

Użytkownik
Czy ktoś może ściągnął lub skopiował tekst z poniższego linku? :
http://www.wolnypoker.org/Media/Defa...azardowych.pdf
Nie ma już dostępu, ocenzurowali? ????
już poprawione, link do poradniku działa
http://www.wolnypoker.org/aktualnosci/informacja-ws-internetowych-gier-hazardowych
i naprawdę przestańcie śmiecić postami o wezwaniach
kolega @plusgsm pokazał skany pism administratorom a w całym necie ja osobiście znalazłem tylko 3 skany wezwań także już po raz kolejny apeluję aby &quot;poszkodowani&quot; założyli temat dotyczący wezwań i wstawiali tam swoje skany pism (oczywiście zakrycie danych itp. to kwestia max 10 min)
i jak już każdy wie to forum i tak jest pod obserwacją, wstawianie loginów, adresów e-mail prowadzi do konkretnych osób np. wklepać e-mail do fb i mamy nieraz odnośnik do konkretnej osoby i naprawdę trzeba być nieprzytomnym aby nie wiedzieć, że forum jest obserwowane i niektóre osoby mogą wpaść przez swoje głupie posty typu &quot;przelewać od buka na konto bankowe 1000 zł czy nie&quot; ?
 
E 0

eklipse

Użytkownik
już poprawione, link d
i naprawdę przestańcie śmiecić postami o wezwaniach
kolega @plusgsm pokazał skany pism administratorom a w całym necie ja osobiście znalazłem tylko 3 skany wezwań także już po raz kolejny apeluję aby &quot;poszkodowani&quot; założyli temat dotyczący wezwań i wstawiali tam swoje skany pism (oczywiście zakrycie danych itp. to kwestia max 10 min)
i jak już każdy wie to forum i tak jest pod obserwacją, wstawianie loginów, adresów e-mail prowadzi do konkretnych osób np. wklepać e-mail do fb i mamy nieraz odnośnik do konkretnej osoby i naprawdę trzeba być nieprzytomnym aby nie wiedzieć, że forum jest obserwowane i niektóre osoby mogą wpaść przez swoje głupie posty typu &quot;przelewać od buka na konto bankowe 1000 zł czy nie&quot; ?
Ale więcej zamieszania robicie tymi postami wstaw zdjęcie bo Ci nie wierzę.... nie obchodzi mnie to czy wierzysz czy nie ja mogę powiedzieć że dostałem a jestem do tego stopnia leniwy ze nie chce mi się robić skanu otwierać painta by jakiś przytepawy niedowiarek uwierzył w to co pisze... co dorzuciles ostatnim postem ciekawego do tematu bo według mnie nic co mogło by kogokolwiek zaciekawić.... oprócz płaczu i szlochania....
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Ale więcej zamieszania robicie tymi postami wstaw zdjęcie bo Ci nie wierzę.... nie obchodzi mnie to czy wierzysz czy nie ja mogę powiedzieć że dostałem a jestem do tego stopnia leniwy ze nie chce mi się robić skanu otwierać painta by jakiś przytepawy niedowiarek uwierzył w to co pisze... co dorzuciles ostatnim postem ciekawego do tematu bo według mnie nic co mogło by kogokolwiek zaciekawić.... oprócz płaczu i szlochania.
np. przejrzałem kilka stron wstecz i odpowiedziałem użytkownikowi @MatLaurent
temat uważam jest o ustawie i o prawie hazardowym a nie o wezwaniach
wydaję mi się, że więcej płaczu jest w postach typu &quot;dostałem wezwanie i co teraz?&quot;
aha i lepiej prowadzi się dyskusję jak z użytkownikiem @plusgsm, mimo, że on skany dał tylko adminowi on to potwierdził i można było pisać o wezwaniu
czy zadałeś sobie ten trud odnalazłeś ten wątek i poczytałeś trochę czy lepiej napisać x post typu &quot;dostałem wezwanie, mam pełno w gaciach bo okazałem się totalnym amatorem?
wpadli amatorzy którzy wypłacali bezpośrednio na konta bankowe i teraz chcą się ratować postami na forum
także załóżcie sobie wątek o wezwaniach, dawajcie sobie rady i pokazujcie skany bo z wiarygodnymi ludźmi się lepiej prowadzi konwersację a nie z osobami po tysiącem nicków
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
oświeć nas i przybliż z czego to wywnioskowałeś ???? ?
spać spokojnie mogą ci co korzystali ze skrilla, przelewy24 czy innych portfeli elektronicznych i nie wpłacali/wypłacali bezpośrednio na i z konta
tyle wiemy na dziś a co przyniesie przyszłość ? kto to wie
Czyli ponad 90% grających. Na forum można spodkać pojedyńcze przypadki gdzie ktoś rzeczywiscie wpłacał bezpośrednio na konto bukmachera, w dzisiejszych czasach nikt już tego nie robi bo na taki przelew czeka się min 2 dni robocze.
Oczywiscie jeżeli ktoś rozumie na czym polega wpłata bezpośrednia bo możesz to nie którym milion razy tłumaczyć a i tak nie zrozumieją.
 
D 0

darooo

Użytkownik
Czyli ponad 90% grających. Na forum można spodkać pojedyńcze przypadki gdzie ktoś rzeczywiscie wpłacał bezpośrednio na konto bukmachera, w dzisiejszych czasach nikt już tego nie robi bo na taki przelew czeka się min 2 dni robocze.
Oczywiscie jeżeli ktoś rozumie na czym polega wpłata bezpośrednia bo możesz to nie którym milion razy tłumaczyć a i tak nie zrozumieją.
DZIŚ..... ale za okres jaki udało im sie wyrwac dane sporo ludzi nie korzystało z innych sposobów , a wlasnie przelewało i wypłacało za pomocą konta bankowego .
Niemniej dziadostwem i żebractwem polskiego panstwa jest karanie ludzi za cos co w głowie sie nie miesci , Gość za własną opodatkowaną kase zagrywa sobie kuponik np. na euro 2012 cieszy sie kibicuje , oczywiscie przegrywa i ma to gdzies był fan była zabawa . poza tym grał do momentu az przegrał wszystko czasem cos wygrał , aby potem wtopić i BILANS JEST NA 99 % UJEMNY , nie zgłosił straty do US , co chyba jest korzystne dla Panstwa i moze jeszcze kiedys zagra , moze nie. A TU NAGLE OJCZYZNA PUKA DO DZWI I WYCIAGA ŁEAPE ....ZNOWUUU WYCIAGA ŁAPE , to jest wstretne chore i należałoby to nagłosnic w tv , aby swiat usłyszał z jakim zasciankiem ma do czynienia , wstyd mi ,ze tak okrada sie nas polaków we własnym domu. Sposób w jaki sie to robi jest dodatkowym blamażem dla polskiego kraju &quot; WYKRADZIONE &quot; , ZDOBYTE W PODSTEPNY SPOSÓB NIEWIADOMO JAK DANE OSOBOWE ....zal zal zal i zenada , zero honoru i dokręcanie sruby
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Drodzy koledzy ale to wina aparatu którzy rządzi i kieruje tym naprawdę pięknym krajem jakim jest Polska.
Cóż ostatnio czytałem, że mądre urzędasy ze skarbówki planują nowy podatek od (UWAGA !!!):
- jeżeli podwozicie kogoś po drodze do pracy i on Wam oddaję część, dokłada się na paliwo to w świetle tego nowego podatku to ma nie być rekompensata za paliwo tylko to już jest przychód !!! bo ktoś Nam oddaję całość lub część za paliwo
- jeżeli wynajmujecie pokój u babci, cioci, wujka i dokładacie się częściowo do pokrycia kosztów to wtedy babcia, ciocia ma przychód i podatek
niedługo wyjdzie na to, że jak mieszkam u rodziców i dokładam się do opłat to wtedy oni mają przychód ... a, że Polska jest zadłużona po uszy (więcej niż za Gierka) to urzędasy będą ściągać z porządnych obywateli każdy za**any grosz!
 
legia 122

legia

Użytkownik
@ Cristovao
Niedługo wysranie się w gościach będzie stanowiła Twoją osobistą korzyść, bo przecież we własnym domu zapłaciłbyś za zużycie wody ! Więc tu US powinien pomyśleć o samoopadatkowaniu się !
Społeczeństwo wybiera taki a nie inny układ POlityczny, więc jest jak jest !
Ktoś musi zapłacić za te olbrzymie defraudacje, przekręty i drenaż publicznych pieniędzy !
Skok na kasę z OFE się udał (zobaczycie w PL emerytury jak świnia niebo), a apetyt rośnie w miarę jedzenia
 
C 445

cristovao

Użytkownik
W Urzędzie Celnym w Ciechanowie prowadzonych jest około 50 postępowań przygotowawczych w sprawie niedozwolonych przypadków hazardu w internecie.
Docierają do nich na ogół za pośrednictwem numerów kart płatniczych, dzięki którym gracze dokonują transakcji. W biurze prasowym Izby Celnej w Warszawie usłyszeliśmy, że jedna z komórek tej instytucji zajmuje się wyłącznie niedozwolonym e-hazardem. Jak wynika z informacji Ministerstwa Finansów, służba celna zidentyfikowała ponad tysiąc domen oferujących nielegalne gry internetowe. Do części z nich, o ile tylko jest to możliwe, blokowany jest dostęp. Pokusa pozyskiwania pieniędzy z zabronionego źródła jest tak duża, że głowa odcinana hydrze stale odrasta.
http://www.e-play.pl/gry-hazardowe/item/4049-ciechanowscy-celnicy-tropi%C4%85-e-hazard
rozumiem, że karta Skrill jest bezpieczna bo służy jedynie do wypłaty środków oraz zapłaty za towar zawsze i wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty MasterCard?
problem pojawia się dopiero gdy wpłacamy VISA lub MasterCard na konto buków tylko pytania jak oni do tego docierają (banki kablują?)
 
A 294

art300

Użytkownik
Do części z nich, o ile tylko jest to możliwe, blokowany jest dostęp.
Na jakiej podstawie?
Nie ma takiej podstawy prawnej.

Docierają do nich na ogół za pośrednictwem numerów kart płatniczych, dzięki którym gracze dokonują transakcji.
Kolejna bzdura. Musi się toczyć postępowanie przeciwko konkretnej osobie, aby występować o uchylenie tajemnicy bankowej.

Jakiś kolejny niewydarzony albo przekupiony dziennikarzyna wypisuje głupoty.
Jak do tej pory nie ma najmniejszych podstaw do tego, aby twierdzić, że dane, które pozyskała SC w sprawie hazardu, są czymś więcej, niż tym samym odpryskiem jednej i zarazem innego rodzaju sprawy. Danymi, którymi w liczbach chwalił się generałobercelnik Kapica. Danymi, co do legalności pozyskania których są wątpliwości, tak poza tym.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Na jakiej podstawie?
Nie ma takiej podstawy prawnej.

[...]
Uprzedziłeś mnie, właśnie chciałem poruszyć tę kwestię.
Urzędasy z ministerstwa nie wiedzą chyba w ogóle o co kaman.
I wypuszczają w świat brednie, byle tylko móc się pochwalić osiągnięciami.
Dziennikarz się cieszy bo ma temat. Później, &quot;ciemny lud to kupuje&quot;.
 
A 294

art300

Użytkownik
Fachowcy z branży informują, że łatwo paść ofiarą nielegalnego hazardu, bo..,.
Nietrudno się domyslić, kto jest tym &quot;fachowcem z branży&quot;.
Zawiewa nieświeżo &quot;Juroszkami&quot; z daleka :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
A 294

art300

Użytkownik
Urzędasy z ministerstwa nie wiedzą chyba w ogóle o co kaman.
Ale to nie urzędasy, tylko dziennikarzyna.
Do tej pory takie straszaki jeszcze trzymały jakiś elementarny poziom.
A tutaj tekst jak z przedszkola.
Jedno z dwóch: albo gość jest pożyteczym idiotą albo przekupionym gnojkiem.
Nie wiadomo co gorsze ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ale to nie urzędasy, tylko dziennikarzyna.
[...]
... albo, albo. Informację uzyskał z Ministerstwa Finansów. Tzn. być może to jemu ???? się wydaje, że z jakiejś &quot;informacji Ministerstwa Finansów&quot; wynika to o czym napisał.
 
A 294

art300

Użytkownik
Informację uzyskał z Ministerstwa Finansów.
Nie. Napisał że uzyskał. To róznica. Zasadnicza.
W tekście ani jednego cytatu, nie mówiąc już o podaniu personaliów cytowanego.
Typowa, kłamliwa wrzutka. Niejakiego RN, czyli &quot;raczej niekumatego&quot; ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie. Napisał że uzyskał. To róznica. Zasadnicza.
W tekście ani jednego cytatu, nie mówiąc już o podaniu personaliów cytowanego.
Typowa, kłamliwa wrzutka. Niejakiego RN, czyli &quot;raczej niekumatego&quot; ;)
Dopisałem, że może mu się coś wydawać (&quot;jak wynika&quot;). Mógł po swojemu zinterpretować jakąś informację podaną publicznie przez MF. Nie musiał osobiście zasięgać tam języka,. Nie napisał, że &quot;uzyskał&quot;. Nie napisał: &quot;jak wynika z informacji uzyskanej w ...&quot;.
Niewykluczone jednak, że na usługach władzy albo zwyczajnie niekumaty. Biorąc pod uwagę stan obecnego przygotowania dziennikarzy do wykonywania zawodu, schylam się ku tej drugiej przyczynie. Pewnie tylko intuicyjnie.
 
A 294

art300

Użytkownik
Poza tym zobacz, jak się idealnie niemal zgadza w proporcjach: 50 postępowań w Ciechanowie, czyli z całego powiatu. A cały powiat ma ok. 90 tys. ludności.
Prosta proporcja na 17,5 tys. zidentyfikowanych przez Kapicę potencjalnych grajków:
90 000 x 17 500/ 50 = 31,5 mln.
Czyli niemal idealne proporcje do całości kraju.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Faktycznie. Ciekawe spostrzeżenie. Polska w pigułce ;)
---
Już go &quot;mam&quot; (dziennikarz).
Roman Nadaj
Tutaj:
panu redaktorowi można jak sądzę, zadać pytania w sprawie informacji zawartych w cyt. materiale.
 
B 8

bonusman

Użytkownik
Docierają do nich na ogół za pośrednictwem numerów kart płatniczych, dzięki którym gracze dokonują transakcji
A jak docierają do numerów kart płatniczych? Dajcie spokój. Co za brednie. Co chwilę jakąś nową wyssaną z palca metodologię ktoś podkłada. Za chwilę jakiś matoł napisze, że dane mają od Pań z Żabki, które nakazne mają przy transakcjach kartą zapamiętywać numer karty, potem spisywać i w tygodniowych raportach przesyłać do służby celnej w zamian za przymykanie oka na przemyt fajek z Ukrainy. Radosna twórczość dziennikarska. Zresztą jeśli nawet to co to zmienia. Wciąż wpłaty i wypłaty nie są dowodem gry niezależnie od metody.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom