>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
koneser 339

koneser

Użytkownik
wypłacając pieniądze przez np. skrill jesteśmy kryci?
TAK, jesteś kryty
służby jakie by one tam nie były mogą prześwietlać konta pod kontem tego czy nie było wpłat/wypłat z/na konto bukmacherana
ale z np skrillu może być wpłata na Twoje konto bankowe ze 100 różnych źródeł, jest to nie do zweryfikowania bez wjazdu na konta skrilla i współpracy ze skrillem co jest na dziś totalnie awykonalne i typowe S/F
więc i bez karty elektroniczny portfel typu skrill chroni gracza na 100%
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
TAK, jesteś kryty
[...]
Z jednym wyjątkiem.
Jeśli kiedykolwiek jakikolwiek organ skarbowy miał będzie dostęp do (sytuacja do dyskusji, w jakich okolicznościach) rachunku bankowego takiej osoby.
Wtedy znaczenie będzie miała, każda niezgłoszona do opodatkowania kwota.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Ale jest coś takiego jak dochód nieujawniony, więc wypłacanie ze Skrilla na konto tez nie jest najlepszym pomysłem, oczywiście też zalezy jakie sumy, przezorny zawsze ubezpieczony
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ale jest coś takiego jak dochód nieujawniony, więc wypłacanie ze Skrilla na konto tez nie jest najlepszym pomysłem, oczywiście też zalezy jakie sumy, przezorny zawsze ubezpieczony
Jak kogoś posądzą o dochody nieujawnione to zawsze może wkręcać że prostytuował się za pieniądze. Kiedyś czytałem o lasce która oficjalnie nie pracowała a posiadała majątek wielkośći kilku milonów złotych. Skarbówka ją dojechała, powiedziała że była prostytutką i miała bogatych klientów. Jedyne co jej kazali to udowodnić że się prostytuowała za pieniądze. Przyprowadziła paru bogatych klientów którzy to potwierdzili i urząd nałożył na nią zwykły podatek. Zapłaciła i kasa legal ????
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Jak kogoś posądzą o dochody nieujawnione to zawsze może wkręcać że prostytuował się za pieniądze. Kiedyś czytałem o lasce która oficjalnie nie pracowała a posiadała majątek wielkośći kilku milonów złotych. Skarbówka ją dojechała, powiedziała że była prostytutką i miała bogatych klientów. Jedyne co jej kazali to udowodnić że się prostytuowała za pieniądze. Przyprowadziła paru bogatych klientów którzy to potwierdzili i urząd nałożył na nią zwykły podatek. Zapłaciła i kasa legal ????
Ale będzie szok dla skarbówki jak się dowie że pół Polski daje d*py i ma dochód na Skrillu..
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Ale będzie szok dla skarbówki jak się dowie że pół Polski daje d*py i ma dochód na Skrillu..
hehe dobre ????
Panowie bez paranoi ;)
jak ktoś nie robi innych przestępstw nikt mu ze względu na jakieś przelewy typu tysiak czy dwa raz na miesiąc na konto nie wskoczy ;) jeszcze jak ma normalne legalne nazwijmy to dochody
bądźmy realistami
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Do niedawno można było oprócz uprawiania kurewstwa, zbierać runo leśne ;)
Jednak Najjaśniej panująca nam obecna władza, coś tam o ile pamiętam, w sprawie leśnego zbieractwa się pluła i nie wiem jak sprawa się zakończyła.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Jak kogoś posądzą o dochody nieujawnione to zawsze może wkręcać że prostytuował się za pieniądze. Kiedyś czytałem o lasce która oficjalnie nie pracowała a posiadała majątek wielkośći kilku milonów złotych. Skarbówka ją dojechała, powiedziała że była prostytutką i miała bogatych klientów. Jedyne co jej kazali to udowodnić że się prostytuowała za pieniądze. Przyprowadziła paru bogatych klientów którzy to potwierdzili i urząd nałożył na nią zwykły podatek. Zapłaciła i kasa legal ????
Nałożony został podatek za uprawienie nierządu? Myślę, że nie do końca znasz temat w, którym się wypowiadasz. Kwoty uzyskane z tytułu własnej prostytucji nie podlegają pod żaden podatek. Myślę, że piszesz o wyroku II FKS 2034/10 tylko, że tam kwota była rzędu miliona z hakiem, a nie kilka milionów. (tutaj pełna treść wyroku http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/9B6043DD0B), a podatkiem została objęta w tej sprawie kwota gdzie nie uprawdopodobniono jej źródła jako prostytucji.
Proponuję też przeczytać wyrok II FSK 1857/10 (http://www.orzeczenia-nsa.pl/wyrok/ii-fsk-1857-10/podatek_dochodowy_od_osob_fizycznych_w_tym_zryczaltowane_formy_opodatkowania/1efd1f4.html) by zrozumieć, że samo podanie źródła pochodzenia, pieniędzy jako nierządu nie wystarczy. Organy obecnie wymagają dowodów. Więc należałoby się jednak przygotować jeżeli ktoś ma zamiar przedstawiać taką wersję. Przede wszystkim odnośnie sposobu pozyskiwania klientów, miejsca spotkań, kwot jednostkowych za spotkanie/godzinę, liczby spotkań, nie ma natomiast obowiązku ujawniania danych klientów.
Poza tym jeżeli ktoś stanie przed taką sytuacją to proponuję zasięgnąć porady prawnej zamiast snuć dziwne historie o własnym prostytuowaniu się ponieważ istnieje wiele innych możliwości by uniknąć opodatkowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nałożony został podatek za uprawienie nierządu? Myślę, że nie do końca znasz temat w, którym się wypowiadasz. Kwoty uzyskane z tytułu własnej prostytucji nie podlegają pod żaden podatek. Myślę, że piszesz o wyroku II FKS 2034/10 tylko, że tam kwota była rzędu miliona z hakiem, a nie kilka milionów. (tutaj pełna treść wyroku http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/9B6043DD0B), a podatkiem została objęta w tej sprawie kwota gdzie nie uprawdopodobniono jej źródła jako prostytucji.
Proponuję też przeczytać wyrok II FSK 1857/10 (http://www.orzeczenia-nsa.pl/wyrok/ii-fsk-1857-10/podatek_dochodowy_od_osob_fizycznych_w_tym_zryczaltowane_formy_opodatkowania/1efd1f4.html) by zrozumieć, że samo podanie źródła pochodzenia, pieniędzy jako nierządu nie wystarczy. Organy obecnie wymagają dowodów. Więc należałoby się jednak przygotować jeżeli ktoś ma zamiar przedstawiać taką wersję. Przede wszystkim odnośnie sposobu pozyskiwania klientów, miejsca spotkań, kwot jednostkowych za spotkanie/godzinę, liczby spotkań, nie ma natomiast obowiązku ujawniania danych klientów.
Poza tym jeżeli ktoś stanie przed taką sytuacją to proponuję zasięgnąć porady prawnej zamiast snuć dziwne historie o własnym prostytuowaniu się ponieważ istnieje wiele innych możliwości by uniknąć opodatkowania.
Podatek od nieujawnionych dochodów
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Podatek od nieujawnionych dochodów
Przepisy o podatku od nieujawnionych dochodów zostały uznane za niekonstytucyjne, była przecież fala wznowień postępowań, żeby dalsza dyskusja była merytoryczna należałby wskazać daty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 1

cyga90f

Użytkownik
Ok żeby na bet365 zapłacić prze skrill to założyć najpierw konto u nich i wybrać formę depozytu skrill? i tyle? kartę już założe u nich na stronie zgadza się?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 8

neekenvip

Użytkownik
Podkomisja stała do kontroli realizacji budżetu (FPB)
sala 24/bud. G
Rozpatrzenie rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o grach hazardowych (druk nr 2927).
godzina 17 na tv sejm. Jak myślicie, co będzie jak przepchną?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom