>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
tokarz1989 0

tokarz1989

Użytkownik
nie musi mnei nikt traktować poważnie bo pomocy nie potrzebuje, już zdobyłem informacje, xpiccolox jak chcesz jakieś info zapraszam na priv
 
B 50

bukowina

Użytkownik
tokarz1989 - jak nie chcesz publicznie udzielać informacji, to po co publicznie zadajesz pytania i oczekujesz pomocy??? Trzeba było iść od razu do adwokata ( Nie radcy prawnego - bo to sprawa karna ) i nie zawracać d.... Oczekujesz pomocy? - podziel się KONKRETAMI. Nie chcesz? PA PA!
 
tokarz1989 0

tokarz1989

Użytkownik
nie oczekuje pomocy jak chcesz bukowina prześle Ci dowody na to że nei możesz spać spokojnie a jak nie to papa bukowina ????
 
B 50

bukowina

Użytkownik
Śpię spokojnie. Jak na razie to TO FORUM jeszcze nie jest zabronione, ani niezgodne z jakąkolwiek ustawą. A jak nie chcesz sam upublicznić niczego, to jak piszesz, prześlij mi na priw wyrok, a ja potem tylko potwierdzę ( bez ujawniania czegokolwiek ), że jesteś wiarygodny.
 
T 13

txc

Użytkownik
To jest FORUM, a nie czat... Zabierasz głos na FORUM, więc bądź konsekwentny i podaj na FORUM to, o co Cię prosi kilka osób.
Czy ktoś w ogóle dostał od niego coś interesującego na prv, o który tak zabiega?
PS. Jeszcze raz powtórzę, sprawdź historię konta bankowego i sprawdź, czy gdzieś nie zaplątał się ZWYKŁY przelew do buka, bo pisząc, że capneli Cię przez p24 robisz straszny zamęt. Jest to niewiarygodne po prostu.
 
tokarz1989 0

tokarz1989

Użytkownik
o nic nie zabiegam, bo większość osób jakieś ataki robi i mam coś udowadniać nie udzielając przy tym żadnych rzeczowych informacji
 
A 144

askania

Użytkownik
tokarz1989 - jak nie chcesz publicznie udzielać informacji, to po co publicznie zadajesz pytania i oczekujesz pomocy??? Trzeba było iść od razu do adwokata ( Nie radcy prawnego - bo to sprawa karna ) i nie zawracać d.... Oczekujesz pomocy? - podziel się KONKRETAMI. Nie chcesz? PA PA!
tak infomracyjnie - Radca prawy już może reprezentować klienta również w sprawach karnych
 
B 50

bukowina

Użytkownik
Dostałem od tokarz1989 skany i mogę potwierdzić Jego wiarygodność. Tak jak pisałem wcześniej - Nic więcej z tego nie ujawnię.
 
L 35

lolu

Użytkownik
Proponuję zasadę. Dostałem wezwanie/wyrok nakazowy, czy jakiekolwiek pismo, mówię o nim, więc wklejam skan. Tyle w temacie. Inaczej jest żłobek, żłobek i omamy.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
lolu, tę samą procedurę dawno już zaproponował Admin - ale niewielu wpisujących się tu, tym się przejęło...
 
L 35

lolu

Użytkownik
To co wkleiles to paski z wpłat na konto bukmachera.Nie wiadomo jaka metodą. Nic. Zatrwazajaca jest kwota 20zl. A gdzie ten wyrok nakazowy?
 
tokarz1989 0

tokarz1989

Użytkownik
Damian0012 nie po to przesyłam komuś cokolwiek żeby zamieszczał publicznie tylko żeby pomóc i jeśli ktoś miał podobnie pomógł, a wszyscy uważający że to skany ściągnięte są z internetu niech dalej tak myślą, nie zależy mi czy ktoś wierzy czy nie
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Damian0012 nie po to przesyłam komuś cokolwiek żeby zamieszczał publicznie tylko żeby pomóc i jeśli ktoś miał podobnie pomógł, a wszyscy uważający że to skany ściągnięte są z internetu niech dalej tak myślą, nie zależy mi czy ktoś wierzy czy nie
Przyznam szczerze że ciągle próbujesz się bronić, ciągle piszesz o oskarżeniach a zero konkretów kolego. Jak dla mnie przyszedłeś tutaj siać ferment.....
 
tokarz1989 0

tokarz1989

Użytkownik
Przyznam szczerze że ciągle próbujesz się bronić, ciągle piszesz o oskarżeniach a zero konkretów kolego. Jak dla mnie przyszedłeś tutaj siać ferment.....
No i myśl sobie tak dalej, prawda jest nieco inna, wysłałem usherowi bukowino skan wyroku nakazowego który dostałem, nie mam zamaru niczego już udowadniać bo to bez sensu jak ktoś nie widzi nic więcej jak czubek własnego nosa, chciałem przestrzec przed nadużyciami jakie robi służba celna i sąd jak widać nie potrzebnie, to mój ostatni post pozdrawiam
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Wiadomo coś czy Prezydent podpisze/podpisał tą nowelizację do ustawy ?
Wcześniej coś się przebąkiwało o tym - kadencja się zbliża, dzisiaj coś tam podpisał więc ?
A i jeszcze jedno - myślicie że gdyby buki chciały wejść na polski rynek to konta zakładałoby się nowe ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom