>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
B 50

bukowina

Użytkownik
marcin1981 - całe środowisko związane z hazardem, z graczami na czele napier..la na obecne przepisy, a Ty tego nie widzisz? I piszesz, że nikt nie narzeka? Skąd Ty się wziołeś? Cokolwiek zmienią, będzie lepiej niż teraz. Poczekajmy na konkrety rządowe i dopiero ocenimy, a bez tego, to tylko niezdrowe podniety.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
tommy83- dokładnie to co wypisuje Juroszek o zagranicznych firmach to herezje jakies i najgorsze że ta kur... nie tak dawno ten cwe.. wypuscil strone na ktorej pisało ze za granie na zagranicznych firmach grozi 3 lata i grzywna milion złotych w celu wystraszenia graczy, jakim cudem ktos kto lobuje pod swoja firme ma znaczace zdanie odnosnie ustawy, przeciez wiadomo ze nie bedzie bezstronny tylko bedzie klamal jak robil to do tej pory, nie wspominajac ze to polscy naziemni bukmacherzy łamia prawo nie sprawdzajac dowodow dzieciom ktore stawiaja zaklady, u mnie pod blokiem z tego co widze pół gimnazjum stawia kupony i nikt tego nie nadzoruje.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
bukowina- co ty bredzisz człowkieku jakie całe srodowisko hazardowe i gracze??? graczom bardzo odpowiada taki stan rzeczy jaki jest a jedynymi osobami ktore sa niezadowolone to bukmacherzy polscy bo chcieli by miec monopol a najlepiej dla nich byloby jakby zagraniczne firmy zostały zablokowane, slepy jestes czy udajesz chorego psychicznie? i twoje zdanie na koniec - Cokolwiek zmienią, będzie lepiej niż teraz - co ty pierdo..... człowieku kazda zmiana bedzie na nasza niekorzysc jako graczy, widze ze kolejny przydupas Juroszka wypisuje bzdury na tym forum, jak tak go bronisz idz mu zrobic gałe na perłowo.
 
B 50

bukowina

Użytkownik
bukowina- co ty bredzisz człowkieku jakie całe srodowisko hazardowe i gracze??? graczom bardzo odpowiada taki stan rzeczy jaki jest a jedynymi osobami ktore sa niezadowolone to bukmacherzy polscy bo chcieli by miec monopol a najlepiej dla nich byloby jakby zagraniczne firmy zostały zablokowane, slepy jestes czy udajesz chorego psychicznie? i twoje zdanie na koniec - Cokolwiek zmienią, będzie lepiej niż teraz - co ty pierdo..... człowieku kazda zmiana bedzie na nasza niekorzysc jako graczy, widze ze kolejny przydupas Juroszka wypisuje bzdury na tym forum, jak tak go bronisz idz mu zrobic gałe na perłowo.
Zmień dilera, bo ci szkodzi. Ty nawet rozmawiać nie potrafisz, tylko babrasz się we własnym gównie i jeszcze obrzucasz nim innych.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
metallica- z ziemi jestem a ty komu du... lizesz?? bo zauwazylem ze bardzo ci zalezy na zmianie nowej ustawy az za bardzo, zarejestrowales sie miesiac temu i wypisujesz bzdury na nasza nie korzysc, wypad do juroszka i reszty bandy bo ty nie jestes po stronie graczy tylko po stronie stsu, fortuny i reszty śmieciuchów, niestety konfidenta tu łatwo wyczuć.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
never777- ta rozmowa tu z niektórymi nie ma sensu bo pojawiło się kilka osob od Juroszka ktorzy staraja sie nam wmowic jakies brednie i jeszcze smierdzace petycje podsuwaja do zmiany ustawy, mettalica i bukowina dwoch smierdzacych konfidentow od Juroszka stara sie nam wmowic jak to my gracze mamy teraz zle a tak naprawde to sa zlote czasy dla graczy i nikt grajacy nie narzeka tylko kur.... z sts, fortuny i reszty ich przydupasów.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
prawda jest taka, ze dla graczy obecny stan rzeczy jest dobry a moze byc tylko gorzej.
w tym momencie grasz gdzie chcesz, nic nie blokuja i na dodatek wszystko &#39;tax free&#39; ;)
traca wszyscy pozostali, ktorzy chca cos urwac dla siebie z tej puli : rzad, zwiazki i kluby sportowe i rodzimi bukmacherzy.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
całe środowisko związane z hazardem, z graczami na czele napier..la na obecne przepisy
Ciekawe skąd masz takie informacje?
Obecne przepisy są złe dla graczy? Mogą zarejestrować się w każdym buku, wpłacać i wypłacać wszelkimi metodami, mogą grać a organy państwowe nie są w stanie im nic zrobić, więc gdzie tu jest tragedia? Oczywiście nie piszę tu o osobach grających rekreacyjnie, jeden kupon na weekend. Teraz będzie zmiana i na pewno się dużo zmieni, na pewno na gorsze, nie mam tu na myśli tego sponsorowania polskiego sportu, ale ban dla buków którzy nie wykupią licencji czy inwigilacja państwa we wszelkiego rodzaju transakcje dokonywane na linii buk-gracz. Z resztą, minusów będzie o wiele więcej, ale kto jest choć trochę obeznany w tym temacie to raczej o nich wie.
 
B 50

bukowina

Użytkownik
Zapomniałeś dodać, że to dotyczy bukmacherki. A ja chciałbym pograć w pokera na turniejach w Polsce, a nie tułać się po innych krajach. Pisałem trochę wyżej, że ustawa nie dotyczy tylko bukmacherki, a Wy ciągle to samo. No i co? zksstal, dla Ciebie pokerzyści to nie gracze? A każdy choć trochę obeznany w temacie wie jak jest obecnie.
 
B 50

bukowina

Użytkownik
No i brawo Ty! A jak się nie mylę, to chyba na tym forum ktoś pisał, że nie zwracają wszystkiego. Jak widać nie zawsze. Czyżby to zależało od sędziego? Wiesz coś na ten temat?
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Stanowski na twitterze
Dostałem dzisiaj telefon „z sejmu”. Opodatkowania wstecz zagranicznych bukmacherów nie będzie, mimo że niektórzy za tym lobbują.
Swoją drogą STS to sponsor Reprezentacji Polski więc niech ten prezesik teraz zarejestruje swojego buka i reklamuje go podczas Euro 2016 we Francji, niech da dobry przykład a co zamierza się tam legalnie reklamować? Ciekawi mnie ilu kibiców prze neta z terenu Francji postawi w STS? (Francja blokuje buków online?)
Tak jak pisałem wcześniej, jest panika w polskich śmiesznych bukach bo wchodzi taki bwin lub bet365 i daje Lechowi 3-4 mln euro za sezon i żegnaj STS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
P 69

przemek866

Użytkownik
Nie mam pojęcia czy to zależy od sędziego. W gruncie rzeczy nie pytałem się nawet o to adwokata jak to będzie naliczane tylko spokojnie czekałem na wyrok sądu i okazało się że oddadzą wszystko, ale skoro widać można wszystko to i inne sądy powinny wydawać podobne orzeczenia.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
gratulacje za wygrana walke z &#39;systemem&#39; ????
szkoda tylko ze nie ma odpowiedzialnosci majatkowej dla wydajacych te absurdalne decyzje.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
never777- SZACUNEK KOLEGO ZA TO CO NAPISAŁEŚ WYŻEJ 100% prawdy i napisane idealnie lepiej się tego nie dało ująć, w końcu ktoś kto myśli tak samo jak ja. Piona Kolego. ???? ZAPAMIĘTAJCIE NA TYM FORUM WIĘKSZOŚĆ PROBLEMÓW JAKIE SĄ TO SĄ PROBLEMY DZIĘKI CWELOSZKOWI KTÓRY NARZEKA JAK BY NIE MIAŁ CO JEŚĆ i pierdzieli o wysokich podatkach których sam nie płaci bo wszystko przerzucił na graczy, jakoś dziwnym trafem z twitera pokasował zdjęcia z kolacji z Jackiem Kapicą i wiele innych bzdur które wypisywał w celu wystraszenia graczy, gość się uważa za wielkiego PREZESA a jest zwykłym bananem któremu wystaje słoma z butów. Jakim cudem w ogóle CWELOSZEK uczestniczył w konsultacjach odnosnie ustawy hazardowej skoro pewnym jest to że będzie lobował pod swoją firme, w konsultacjach powinny uczestniczyć osoby bezstronne a nie osoby lobujące.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom