>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
Sprawa tyczy się wszystkich nielegalnych niby to bukmacherów , które nie mają licencji również kasyna , poker . Po prostu mój stary kumpel jest prawnikiem ma trochę znajomych to tak mi powiedział .Sporo pieniędzy poszło na 500 plus różne podwyżki dla mundurowych i rozpaczliwie poszukują forsy. Można sobie z tego robić jaja jak mój znajomy prawnik , który już po prostu sika ze śmiechu w bokserki z tej sprawy , ale będą kozły ofiarne to jest pewne , aby odstraszyć innych .
No to jak potrzebuja pieniedzy niech sensownie ureguluja i beda mieli pchajacych sie drzwiami i oknami bukmacherow europejskich i pieknie na tym wyjda
350 tys? Kilka tysiecy osob wystarczy zeny opanowac kluczowe instytucje jak parlament, siedziby ministerstw plus kilka pseudojednostek i cale to pseudopanstwo kolonialne mozna zwinac
 
ester 87

ester

Użytkownik
Co wy tu wypisujecie. Po pierwsze jak The Hendon Mob ma do bukmacherki? Przecież to serwis gromadzący dane o pokerzystach grających LIVE, a więc nawet nie ma tam tych pokerzystów, którzy grają online. Po drugie nikt niczego nie wykradł tylko ministerstwo normalnie ściągnęło dane z serwera, które to dane są ogólnodostępne dla każdego. Tylko zamiast pani Halinki, która wszystko ręcznie musiałaby spisywać, wystukano naprędce bota, który im to gładko ściągnął.
Wejdzie sobie na tę stronkę, wpiszcie Dominik Pańka, i dostaniecie wykaz turniejów, w których startował live. Ot, i cała niezwykle tajemna wiedza, jaką dostał Kapica. Jak to się ma do niniejszego tematu? Może Piotr44 odpowie, bo on pisał, że powyższe ma być dowodem w jakiejś sprawie. W jakiej niby?
 
P 0

piotr44

Użytkownik
Panowie jeszcze jeden post ode mnie i koniec , bo zaraz mnie tu goje ochszczą agentem Mossadu . Nie jestem ani informatykiem , ani prawnikiem , ale znam ludzi , którzy sporo wiedzą i się orientują . Ciężko dyskutować jak się zaraz człowieka oczernia a to agent STS a to agent Juroszka . ***** mnie STS obchodzi jak i Juroszek . Napisałem to co usłyszałem od kumpli w pubie przy piwie . W pierwszym kwartale 2017 problem hazardu ma być już załatwiony . Wszyscy słyszeli ile kasy poszło na 500 plus dzieciom na lody , coca - colę , frytki itp . Były już podwyższki bądż są planowane dla mundurówki . Zażartuje sobie i napiszę zawód policjanta jest w Judeopolonii niebezpieczny , bo można dostac w pysk od majora czy pułkownika . Kazdy o tym słyszał . Kraj chory to i pułkownik daje w pysk policjantowi . Najwyżej dostanie jakieś zawiasy i odeślą na emeryturkę .
Kolega u góry napisał ,że to kolonialne państwo Usraela zwnae judeopolonią można obalić paroma tysiącami ludzi , to czemu oni rzadzą prawie 30 lat i nikt ich nie obala , a Piskorski siedzi o coś tam oskarżony . Ludzie myśleć a nie w każdym widzieć agenturę . Żegnam .
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Czyli najrozsądniej wycofać kasę z buków do końca roku i nie robić żadnych operacji po 1 stycznia. Z tego co mi wiadomo, od nowego roku nie będzie już pobłażania dla grających u zagranicznych buków.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Na koniec dodam ,że planowane jest tylko na razie plany - rozdawanie ulotek np po mszach o szkodliwości hazardu .
a ja słyszałem od kumpli przy piwie, że po nowym roku w każdym kościele będzie koło do ruletki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
P 0

piotr44

Użytkownik
Odpowiadiam już po raz ostatni panu o nicku shingper . Wejdę na to forum w lutym i proszę o przeprosiny za pana głupie żarty , gdy się to wszystko potwierdzi co napisałem . Do zobaczenia w drugiej połowie lutego . Liczę ,że ma pan honor .
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Będzie ustawa czy nie będzie jeden pies. Wszystko da się obejść zawsze jest jakieś wyjście, chyba nie myślicie że ktoś zarabiający na zakładach poważne kwoty nagle po wejsciu ustawy przestanie grać i pogodzi się z tym faktem bądź zacznie grać w jakiś tam sts lub innym syfie. Amatorzy i niedzieli gracze mogą grać legalnie w tym forbet, reszta będzie korzystać z vpnow i e portfeli nielegalnie lecz skutecznie. Osobiście już dłuższy czas korzystam z vpn do skrill i pinnacle bo w UK jest zablokowany pinnacle. Wszystkie transakcje jak i gra bez żadnych problemów. Co do innych bukmacherów to nie miałem okazji próbować vpn no poza europejska wersja dafabet i o dziwo wszystko działało normalnie. A co do ustawy jeszcze w ostateczności zostaje nam asianconnect88.com , więc choćby stworzyli przeustawy zakazy i blokady to ogarnięci ludzie dalej będą zarabiać na zakładach stawiając w poważnych firmach bukmacherskich gdzie limitem jest tylko popularność danego rynku a nie limit personalny. Także głową do góry i nie trzepać majtkami że strachu jak ktoś doda komentarz że będą ścigać łapać ,karać bo takich narzędzi nie ma , chyba że ktoś będzie używał konta bankowego do bukmacherskich to sam się wystawi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 40

fly198

Użytkownik
hmm myśle że to nie jest dobre miejscy aby mówić o sposobach na ominięcie blokady a co do szarej szarej strefy była i bedzie i nic tego nie zmieni no chyba że rząd poućina ręce wszystkim graczom to jest jedyny sposób na szarą strefe pozdrawiam trolla mam nadzieje że w lutym bedziesz miał też odwage się odezwać na tym forum
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 294

gostek365

Użytkownik
hmm myśle że to nie jest dobre miejscy aby mówić o sposobach na ominięcie blokady a co do szarej szarej strefy była i bedzie i nic tego nie zmieni no chyba że rząd poućina ręce wszystkim graczom to jest jedyny sposób na szarą strefe pozdrawiam trolla mam nadzieje że w lutym bedziesz miał też odwage się odezwać na tym forum
W sumie masz rację . W jakimś tam stopniu można uchylić rąbka tajemnicy ale trzeba uważać. Zbyt wiele czasu i pracy człowiek poświęcił na to wszystko co związane z bukmacherka żeby innym podawać wszystko na tacy. Swoje trzeba przegrać na początku i spędzić multum czasu aby zakłady dawaly zyski, nie każdy ma tyle determinacji i wiedzy żeby zarabiać na zakładach. Żeby ktoś mógł wygrać to ktoś musi przegrać.
 
P 0

piotr44

Użytkownik
hmm myśle że to nie jest dobre miejscy aby mówić o sposobach na ominięcie blokady a co do szarej szarej strefy była i bedzie i nic tego nie zmieni no chyba że rząd poućina ręce wszystkim graczom to jest jedyny sposób na szarą strefe pozdrawiam trolla mam nadzieje że w lutym bedziesz miał też odwage się odezwać na tym forum
Odezwę sie choćby dlatego , aby przeczytać twoje przeprosiny za tego trolla . Jeżeli moje słowa się nie sprawdzą przeproszę naprawdę szczerze . Agent , troll , wysłannik tyle tylko potraficie ,a żyd to czyta i ma ubaw po pachy . Naprawdę myślicie ,że tego odpowiedni ludzie nie czytają . Ludzie ogarnijcie się , przestańcie pluć jadem , bo pejsaci do końca świata będą mieć z nas kabaret . Tego chcecie? . Także do widzenia w lutym .
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Ludzie skąd ta nienawiść? Piotr44 pisze to w dobrej wierze. Przecież on wcale nie namawia Was do grania u ziemniaków. Mówi tylko o potencjalnych przykrych konsekwencjach. Zrozumcie, że gdy uda się PiS-owi przepchnąć tę ustawę, to praktycznie nie będziecie mięli żadnych szans na wybronienie się przed sądem.
Trzeba zdać sobie sprawę, że jedyną opcją na spokój, będzie wyjazd poza granice naszego kraju.
 
L 124

lemko

Użytkownik
G 294

gostek365

Użytkownik
Ludzie skąd ta nienawiść? Piotr44 pisze to w dobrej wierze. Przecież on wcale nie namawia Was do grania u ziemniaków. Mówi tylko o potencjalnych przykrych konsekwencjach. Zrozumcie, że gdy uda się PiS-owi przepchnąć tę ustawę, to praktycznie nie będziecie mięli żadnych szans na wybronienie się przed sądem.
Trzeba zdać sobie sprawę, że jedyną opcją na spokój, będzie wyjazd poza granice naszego kraju.
Czytając ostatnie zdanie z twojej wypowiedzi proponuje abyś zakończył wystawianie kolejnych postow w tym temacie, jeśli nie dysponujesz odpowiednią wiedzą to nie wprowadzaj innych w błąd.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Ustawa dotyczy tylko i wyłącznie rezydentów RP, dlatego napisz proszę gdzie wdał się błąd w mojej ostatniej wypowiedzi?
A ja proponuję żebyś popierał swoją tezę argumentami, bo jakoś w ostatnim Twoim krytycznym poście ciężko się ich doszukać.
Dlatego proszę udowodnij w merytorycznej dyskusji, że to Ty masz rację, wtedy nie będę już zabierał głosu w tej sprawie.
Proszę również pozostałe osoby, żeby nie pisały postów typu: tak, bo tak, nie bo nie.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Ludzie skąd ta nienawiść? Piotr44 pisze to w dobrej wierze. Przecież on wcale nie namawia Was do grania u ziemniaków. Mówi tylko o potencjalnych przykrych konsekwencjach. Zrozumcie, że gdy uda się PiS-owi przepchnąć tę ustawę, to praktycznie nie będziecie mięli żadnych szans na wybronienie się przed sądem.
Trzeba zdać sobie sprawę, że jedyną opcją na spokój, będzie wyjazd poza granice naszego kraju.
moze i w dobrej wierze, ale &#39;zaslyszane przy piwku&#39; jest tak samo wiarygodne jak &#39;kolezanka mojej cioci podaje kawe gowinowi i slyszala ze ...&#39; .
narazie nie wiadomo jakie stanowisko zajmie ke, a tutaj juz scenariusze pisza - dwa dni temu tez rzad sie chwalil ze maja 2 gotowe projekty podatku handlowego, a dzisiaj juz mowia ze trzeba czekac do listopada az go przedstawia ;)
 
L 124

lemko

Użytkownik
Piszcie merytorycznie, a nie jakieś &quot;zasłyszane przy piwku&quot;, albo &quot;ruletka w kościele&quot;. Trzeba czekać na to, co się stanie.
 
K 297

krejos

Użytkownik
Największą &quot;polewkę&quot; mam z tych rekinów bukmacherki, którzy chcą wyjechać do Tajlandii, Malty itp., kupić tam mieszkanie i dalej wygrywać grube miliony (w jakiej walucie nie wiem). Ogarnijcie się leszcze, bo dobrzy typerzy już dawno odeszli z tego forum i zostaliście tylko wy bijący pianę z niczego i opowiadający bajki na dobranoc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom