>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
A 57

arturkus

Użytkownik
Akurat MF przeczy samemu sobie - wydając jednocześnie informacje o tym, że ktoś się ubiega o licencję jak i taką, że nikt się o licencję nie ubiega.
http://www.wykop.pl/wpis/22525201/poker-bukmacherka-ustawahazardowa-heheszki-jeszcze/
może się czepiam słówek, ale w tym drugim piśmie jest napisane &quot;... nie rozpatruje obecnie żadnego wniosku ...&quot;
To może być sprytna odpowiedź. Aktualnie nie rozpatruję żadnego wniosku bo piję kawę, ale jak znajdę czas to zacznę rozpatrywać te co są złożone ;)
 
K 102

kristo45

Użytkownik
&quot;Autor zajmuje się także nowelizacją ustawy hazardowej, która ma wejść w życie w dniu 1 kwietnia 2017 roku. Zauważa, że bardzo restrykcyjne przepisy zakładają monopolizację rynku hazardu online oprócz zakładów bukmacherskich obarczonych nierealnym i absurdalnym 12 % podatkiem od obrotu, który zniechęca zagraniczne firmy bukmacherskie do ubiegania się o polską licencję.

Podkreśla, że powołując się na zmiany w prawie polski rynek opuścił duży gracz z zakresu hazardu internetowego, firma Pinacle, która dwa lata wcześniej w podobnych okolicznościach wyszła z rynku amerykańskiego obawiając się konsekwencji prawnych.

Według Hendersona nowelizacja ustawy jest kwestionowana przez komisję europejską, która nie zgadza się na monopolizację rynku kasyn internetowych jednak rząd polski nie bierze tej opinii pod uwagę.&quot;

&quot;Autor podkreśla również, że po 1 kwietnia rynek hazardowy w Polsce drastycznie się nie zmieni. Blokowanie domen oraz operacji finansowych jest ekstremalnie trudne do przeprowadzenia a państwo nie ma dość determinacji, żeby ścigać obywateli za błahe wykroczenia.&quot;

Źródło:
http://e-play.eu/nowa-polska-ustawa-hazardowa-grozi-naruszeniem-przepisow-ue/
 
S 4

szykus

Użytkownik
Witam panowie, nie śledzę za bardzo tematu, także podejżewam iż Wy możecie wiedzieć coś więcej.
Czy Rivalo zamknął już sie konkretnie na klientów z polski. Dzisiaj gdy chciałem sie zalogować :


Niestety nie możemy zaakceptować klientów z kraju, z którego uzyskano dostęp do naszej strony.

Teraz nie wiem czy pisać do supportu o wypłatę środków, czy to tylko jakis chwilowy błąd?
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Witam panowie, nie śledzę za bardzo tematu, także podejżewam iż Wy możecie wiedzieć coś więcej.
Czy Rivalo zamknął już sie konkretnie na klientów z polski. Dzisiaj gdy chciałem sie zalogować :


Niestety nie możemy zaakceptować klientów z kraju, z którego uzyskano dostęp do naszej strony.

Teraz nie wiem czy pisać do supportu o wypłatę środków, czy to tylko jakis chwilowy błąd?
Niestety nie możemy zaakceptować klientów z kraju, z którego uzyskano dostęp do naszej strony.
to samo, czyli się wycofali, pisz do nich
 
L 124

lemko

Użytkownik
&quot;Autor zajmuje się także nowelizacją ustawy hazardowej, która ma wejść w życie w dniu 1 kwietnia 2017 roku. Zauważa, że bardzo restrykcyjne przepisy zakładają monopolizację rynku hazardu online oprócz zakładów bukmacherskich obarczonych nierealnym i absurdalnym 12 % podatkiem od obrotu, który zniechęca zagraniczne firmy bukmacherskie do ubiegania się o polską licencję.
To akurat mówi prezes RGA o firmach, które mają koncesje na Gibraltarze. Firmy, które stawiają bardziej na marketing niż na produkt być może będą się decydować na wejście, aby kontynuować pełną reklamę w Polsce.
Według Hendersona nowelizacja ustawy jest kwestionowana przez komisję europejską, która nie zgadza się na monopolizację rynku kasyn internetowych jednak rząd polski nie bierze tej opinii pod uwagę.&quot;
To akurat pewnie jest prawdą, bo w Czechach była podobna sprawa i czeski rząd zrezygnował z monopolu na kasyna internetowe, aby nie mieć problemów z ustawą w KE.
Wydaje się że blokowanie stron jeśli zostanie wprowadzone to dopiero od lipca
Blokowanie stron i monopole wchodzą od lipca.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Ciekawa sprawa z tym Rivalo, bo wygląda on na typowego Krzak-Buka.
Zarejestrowany na Curacao, nie powinien przecież przejmować się polską ustawą hazardową.
To co zrobił ten bukmacher, to typowy skok na kasę.
Ponadto wchodząc na ich stronę z zagranicznego IP, ukazuje się komunikat o pracach konserwacyjnych.
To może potwierdzać, że firma całkowicie zawija się z rynku i nie ma zamiaru nikomu oddawać pieniędzy.
http://imgur.com/a/ITdPT
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie panikujcie, bo logując się z polskiego IP też jest informacje o pracach konserwacyjnych, a nie o blokowaniu dostępu. Ostatnio do Oddsring chciałem się zalogować to był podobny problem.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Nie panikujcie, bo logując się z polskiego IP też jest informacje o pracach konserwacyjnych, a nie o blokowaniu dostępu. Ostatnio do Oddsring chciałem się zalogować to był podobny problem.
Obawiam się, że w tym przypadku absolutnie nie masz racji, bo wchodząc z polskiego IP, ukazuje się komunikat:
http://imgur.com/a/oXjes
.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Pojawia się komunikat o pracach konserwacyjnych, później kliknąć w ikonę Rivalo, przekierowuje do strony głównej i jest komunikat blokady, jeżeli jeszcze nie to wystarczy się zalogować : &quot;Niestety nie możemy zaakceptować klientów z kraju, z którego uzyskano dostęp do naszej strony.&quot;
Czat działa to popytajcie o co chodzi.
 
A 0

agatagy

Użytkownik
Ja pisałam. Nie będa już świadczyc usług w Polsce.
Ma być dzisiaj wysłana jakaś informacja mailowa do użytkowników, ale sami jeszcze nie znają szczegółów.
Mnie to interesuje dość mocno, bo mam dwa prawie wygrane zakłady tenisowe i nie moge się zalogować, Pan powiedział, że nei jest mi w stanie powiedzieć co w takiej sytuacji..
 
A 0

agatagy

Użytkownik
Ja pisałam. Nie będa już świadczyc usług w Polsce.
Ma być dzisiaj wysłana jakaś informacja mailowa do użytkowników, ale sami jeszcze nie znają szczegółów.
Mnie to interesuje dość mocno, bo mam dwa prawie wygrane zakłady tenisowe i nie moge się zalogować, Pan powiedział, że nei jest mi w stanie powiedzieć co w takiej sytuacji..
Oczywiście mówię o Rivalo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom