>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
reakcja bet365 na zaistniałą sytuację jest i tak przedwczesna. Mają oni teoretycznie czas do 1 lipca natomiast decydują się na taki krok o zaprzestaniu działalności w PL już teraz.
Mylisz się, gdyż Ustawa o grach wchodzi w życie od 1 kwietnia - natomiast od 1 lipca wejdą w życie jedynie zapisy na temat blokowania przez dostawców Internetu dostępu do tych firm, które nie mają polskiej licencji.
 
A 20

a-303

Użytkownik
Większość stron bukmacherskich jest oparta o technologię Flash, stąd moje pytanie: Czy Flash przypadkiem nie zdradza lokalizacji?
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Większość stron bukmacherskich jest oparta o technologię Flash, stąd moje pytanie: Czy Flash przypadkiem nie zdradza lokalizacji?
Nie wydaje mi się żeby bukom zależało, żeby gracze z PL nie grali. Wręcz przeciwnie. To co muszą zrobić - zrobią żeby dostosować się do nowej ustawy ale nie będą sie specjalnie starac zeby wyeliminować polskich graczy.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Bo często używam na mobilnych urządzeniach i widzę kiedy mi sie GPS załącza.
Co za bzdura. A jak tel nie ma opcji gpsa? Albo karte wlozysz do modemu podpietego na usb do kompa to jakie lokalizowanie przez GPSa bedzie niby? ???? Sa BTSy, ale nie zadne GPS...
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Czy dla mnie że ta ustawa weszła to coś zmieni w moim stawianiu??
Zmieni i to bardzo.

Do tej pory mogłeś się tłumaczyć,że nie wiedziałeś że łamiesz prawo,grając u zagranicznego buka.
Teraz,omijając blokady (zakładając konta na wujka z Londynu,VPSy itd) świadomie będziesz łamał przepisy.


Zgodnie z art. 107 § 2 Kodeksu karnego skarbowego karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Chyba trzeba napisać coś dużymi literami i to bardzo:
Ad.1 USTAWA ZABRANIA KORZYSTANIA Z USŁUG OPERATORÓW BEZ LICENCJI REZYDENTOM PL
Ad.2 NIGDZIE NIE MA ZAPISU,JESTEŚ POLAKIEM TO JUŻ NIGDZIE NIE POGRASZ,WIĘC OBYWATELSTWO MOŻNA SOBIE ZOSTAWIĆ
Ad.3 GRAĆ MOŻNA WSZĘDZIE GDZIE JEST TO PRAWNIE DOZWOLONE,KWESTIĄ JEST ADRES I IP LOGOWANIA
Ad.4 PRZYPOMINAM,PRZEBYWAJĄC NA TERENIE INNEGO KRAJU EMIGRANT PODPORZĄDKOWUJE SIĘ DANEJ JURYSDYKCJI PRAWNEJ

Pozdrawiam
Dziękuję Klemens za odpowiedź. Rozwiązaniem zatem vpn (już i tak sie kiedyś nad tym zastanawiałem tylko do innych celów...). No i jesCze adres... Ale to chyba można jakoś obejść. Założę jeszce konto na tym skrillu (zawsze wypłacalem se na konto xD)
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
Zmieni i to bardzo.

Do tej pory mogłeś się tłumaczyć,że nie wiedziałeś że łamiesz prawo,grając u zagranicznego buka.
Teraz,omijając blokady (zakładając konta na wujka z Londynu,VPSy itd) świadomie będziesz łamał przepisy.
czyli jak wujek z Londynu mnie odwiedził, i postawił coś z mojego komputera to będę miał problemy ????? pytam poważnie, naprawdę nie wiem

a wujek lubi pograć jak jest w Polsce
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Co za bzdura. A jak tel nie ma opcji gpsa? Albo karte wlozysz do modemu podpietego na usb do kompa to jakie lokalizowanie przez GPSa bedzie niby? ???? Sa BTSy, ale nie zadne GPS...
&lt;a href=https://zapodaj.net/16ea8833c966d.jpg.html&gt;IMG_1894.JPG&lt;/a&gt;
To powodzenia życzę, tak to będzie wkrótce w PL wyglądało. Nie masz pojęcia to sie nie wypowiadaj. Widzę sporo tu takich &quot;ekspertów&quot; kupujących mobilne IP na dworcach w Monachium lub logujących sie do mobilnych bez GPSu:grin:
 
W 0

wowek5

Użytkownik
Ludzie skąd wy się wzieliście, jakieś kupowanie kart w kioskach,gpsy,lokalizacje i inne cuda na kiju. Kupujecie dostęp do dobrego vpna, serwer na Niemcy/UK i to wszystko,
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Ludzie skąd wy się wzieliście, jakieś kupowanie kart w kioskach,gpsy,lokalizacje i inne cuda na kiju. Kupujecie dostęp do dobrego vpna, serwer na Niemcy/UK i to wszystko, sam tak robie i gram sobie na skybet czy betvictor.
VPN jak najbardziej tyle ze na stałym łączu, na mobilnym nic Ci nie da.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
Ludzie skąd wy się wzieliście, jakieś kupowanie kart w kioskach,gpsy,lokalizacje i inne cuda na kiju. Kupujecie dostęp do dobrego vpna, serwer na Niemcy/UK i to wszystko, sam tak robie i gram sobie na skybet czy betvictor.

możliwe , że to dla niektórych osób dziwne ale ja naprawdę nie wiem. czytam ten wątek od kilku dni i naprawdę nadal tylko domyślam się co mam zrobić

mój brat mieszka w UK. kiedyś założył na siebie konto na Betfair ale mu się nie podobało więc mi je oddał razem ze skrillem. nadal mieszka w UK , jest rezydentem


czyli załatwiam sobie vpn i wszystko jest jak było ?

oczywiście nie będę grał więcej ponieważ wiem , że łamię prawo
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
&lt;a href=https://zapodaj.net/16ea8833c966d.jpg.html&gt;IMG_1894.JPG&lt;/a&gt;
To powodzenia życzę, tak to będzie wkrótce w PL wyglądało. Nie masz pojęcia to sie nie wypowiadaj. Widzę sporo tu takich &quot;ekspertów&quot; kupujących mobilne IP na dworcach w Monachium lub logujących sie do mobilnych bez GPSu:grin:
takie coś to chyba tylko w produktach Apple, ja korzystam z kilku kont na różnych urządzeniach mobilnych (android) i ani razu nie pobierało lokalizacji, czy nie wymuszało tego przed zalogowaniem(cały czas wyłączona opcja). Buk widzi lokalizacje po IP która jest losowa jak ktoś korzysta z internetu mobilnego i w przypadku gdy ktoś nie posiada telefonu/tabletu Apple to taka karta z niemieckiego kiosku powinna w zupełności wystarczyć (jeżeli oczywiście to działa jak Hazzard napisał) ;-)
Jest jeszcze możliwość że logujesz się przez aplikację - spróbuj czy z poziomu przeglądarki będzie pobierać lokalizację.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
takie coś to chyba tylko w produktach Apple, ja korzystam z kilku kont na różnych urządzeniach mobilnych (android) i ani razu nie pobierało lokalizacji, czy nie wymuszało tego przed zalogowaniem(cały czas wyłączona opcja). Buk widzi lokalizacje po IP która jest losowa jak ktoś korzysta z internetu mobilnego i w przypadku gdy ktoś nie posiada telefonu/tabletu Apple to taka karta z niemieckiego kiosku powinna w zupełności wystarczyć (jeżeli oczywiście to działa jak Hazzard napisał) ;-)
To jest screen z terytorium Irlandii gdzie już istnieją przepisy regulujące hazard, od lipca podobna formuła będzie w PL, wiec wkrótce będziecie mogli sie spodziewać podobnych planszy.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
VPN lekiem na każde zło...a potem może być płacz przy próbie wypłaty większej kwoty.

...Jake Schindler, oskarża Poker Stars o konfiskatę 250.000$, zbanowanie jego konta i zablokowanie możliwości gry na EPT.

Poker Stars stwierdził, że Jake Schiindler grał w tym roomie z terenu Stanów Zjednoczonych, co jest zakazane. Miało to ponoć miejsce rok temu, zaraz po zakończeniu WCOOP 2014. Gracz oczywiście zaprzecza i twierdzi, że sytuacja taka nigdy nie miała miejsca, ponieważ grał on przy użyciu &quot;remote desktop&quot; czyli zdalnego pulpitu na terenie Kanady...
źródło: PokerTexas
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
To jest screen z terytorium Irlandii gdzie już istnieją przepisy regulujące hazard, od lipca podobna formuła będzie w PL, wiec wkrótce będziecie mogli sie spodziewać podobnych planszy.
zawsze można wejść na stronę z komputera czy na telefonie z trybu komputerowego na normalną stronę bet365 i problem lokalizacji GPS zniknie jeżeli rzeczywiście takie coś powstanie. Choć mi się wydaje że logujesz się przez aplikację od bet365, zobacz czy jak zalogujesz się przez zwykłą przeglądarkę(najlepiej nie safari) czy również będzie pobierało lokalizację (wyłącz w ustawieniach).
 
K 2

kyniu6

Użytkownik
Jeśli chodzi o mobilne VPN to grałem przez jakiś czas z terytorium kraju gdzie 365 był zabroniony i nie było najmniejszych problemów. Kwestia kupienia odpowiedniego VPN&#39;a, który też działał normalnie na telefonie i zmieniał lokalizację. Te darmowe raczej odpadają.. ;)
 
H 12

hazzard

Użytkownik
Lokalizacja nie ma nic do rzeczy. Przed chwilą byłem w Niemczech i na telefonie z PLAY jest taki komunikat:
http://ifotos.pl/zobacz/IMG0022PN_assshhn.png
Proszę zauważyć, że sieć komórkowa e-plus (Niemiecka).
Kupiłem kartę Niemiecką, która działa na całą UE, oraz którą można aktywować poprzez internet również w Polsce.
Instrukcje tylko dla wybranych. Nie dla śmieci grających za 100 zł z tego forum
http://ifotos.pl/zobacz/IMG0023JP_assshrp.jpg
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
zawsze można wejść na stronę z komputera czy na telefonie z trybu komputerowego na normalną stronę bet365 i problem lokalizacji GPS zniknie jeżeli rzeczywiście takie coś powstanie. Choć mi się wydaje że logujesz się przez aplikację od bet365, zobacz czy jak zalogujesz się przez zwykłą przeglądarkę(najlepiej nie safari) czy również będzie pobierało lokalizację (wyłącz w ustawieniach).
Sprawdzę później, bo teraz nie mam prawie zasięgu, niemniej weź pod uwagę, ze całoroczny jest w irl zupełnie legalny. Z PL sie wycofują wiec tylko VPN według mnie zostanie. Żadne karty sim kupione w DE czy tez w Anglii nic nie pomogą.
 
E 9

edhansoft

Użytkownik
To jest screen z terytorium Irlandii gdzie już istnieją przepisy regulujące hazard, od lipca podobna formuła będzie w PL, wiec wkrótce będziecie mogli sie spodziewać podobnych planszy.
Możesz rozwinąć ? co tam wyregulowali w Irlandii ? słyszałem o całym 1% obrotowego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom