>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
S 674

slukasz123

Użytkownik
Chyba wychodza jednak eh a mieli dobre kursy ????
Pragniemy poinformować, że Firma winmasters bacznie obserwuje obecne zmiany prawne i najnowsze zmiany w zakresie regulacji w Polsce, ponieważ strategiczna decyzja firmy to działanie pod kontrolą środowiska na każdym rynku UE. Chcielibyśmy podkreślić, że lokalne przepisy prawne są poza naszą kontrolą i oczekujemy zmian w polskiej ustawie o grach, co ostatecznie zmieni wymogi uzyskania stałej licencji na obsługę produktu sportowego w ramach opłacalnego modelu opodatkowania.
Nasi klienci będą mogli wypłacić swoje fundusze, logując się na konta graczy lub kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Zapewniamy również, że Twoje fundusze są bezpieczne i zawsze możesz przekierować wszystkie zapytania do naszej obsługi klienta pod adresem [email protected] .
Chcielibyśmy podziękować za zaufanie i wybranie naszej marki jak również przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie zostały spowodowane.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ludzie piszą , że nie beda grać u złodziei STS i innych, ale skoro większość na forum twierdzi, że z bukmacherki da się żyć, że są na plusie, że mają dobry yeld, to może teraz czas zacząć ogrywać STS, mimo , że np. ze 100zl zamiast jak na necie 400 będzie wygrana 300 to i tak STS będzie 200zł w plecy i małą łyżeczką będą krojeni aż do bankructwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 20

a-303

Użytkownik
Ludzie piszą , że nie beda grać u złodziei STS i innych, ale skoro większość na forum twierdzi, że z bukmacherki da się żyć, że są na plusie, że mają dobry yeld, to może teraz czas zacząć ogrywać STS, mimo , że np. ze 100zl zamiast jak na necie 400 będzie wygrana 300 to i tak STS będzie 200zł w plecy i małą łyżeczką będą krojeni aż do bankructwa.
Tak, a z podatków będziesz sponsorował 500+.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ludzie piszą , że nie beda grać u złodziei STS i innych, ale skoro większość na forum twierdzi, że z bukmacherki da się żyć, że są na plusie, że mają dobry yeld, to może teraz czas zacząć ogrywać STS, mimo , że np. ze 100zl zamiast jak na necie 400 będzie wygrana 300 to i tak STS będzie 200zł w plecy i małą łyżeczką będą krojeni aż do bankructwa.
Jedynie co u Juroszka mozna grac to mecze z hitu dnia nic wiecej ostatnio mieli kurs 2,05 na polske gdzie po podatku wychodzi 1,81 a na sieci juz bylo 1,75 i mniej......Takze mozna cos znalesc ale suma sumarum sa to nie liczne wyjatki...Co do gry bez podatku zapraszam do totolotka jutro jak co tydzien macie promo w pt kurs 2,0 stawka min 100zl i podatek pokrywaja w calosci...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ludzie piszą , że nie beda grać u złodziei STS i innych, ale skoro większość na forum twierdzi, że z bukmacherki da się żyć, że są na plusie, że mają dobry yeld, to może teraz czas zacząć ogrywać STS, mimo , że np. ze 100zl zamiast jak na necie 400 będzie wygrana 300 to i tak STS będzie 200zł w plecy i małą łyżeczką będą krojeni aż do bankructwa.
Biorąc dosłownie to co napisałeś, to te rachunki nieco inaczej wyglądają dla tego przykładowego grania stawką 100zł AKO/kursu @4, przy porównaniu buka &quot;nielegalnego&quot; z STS:
100*0.88=88
88*@4=352zł
352-88=264zł
czyli jak trafisz w STS AKO/kurs @4, to ogrywasz ich nie na 200zł a na 264zł
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
He he nawet na polskim flash score , zniknely juz kursy bukmacherow.
Zostal tylko Unibet i Betsson.
Ciekawe ze wywalili tez BAHa.
Zreszta bez VPN nie ma sensu nigdzie juz obstawiac.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Ludzie piszą , że nie beda grać u złodziei STS i innych, ale skoro większość na forum twierdzi, że z bukmacherki da się żyć, że są na plusie, że mają dobry yeld, to może teraz czas zacząć ogrywać STS, mimo , że np. ze 100zl zamiast jak na necie 400 będzie wygrana 300 to i tak STS będzie 200zł w plecy i małą łyżeczką będą krojeni aż do bankructwa.
XD.
 
M 27

milt

Użytkownik
Ludzie piszą , że nie beda grać u złodziei STS i innych, ale skoro większość na forum twierdzi, że z bukmacherki da się żyć, że są na plusie, że mają dobry yeld, to może teraz czas zacząć ogrywać STS, mimo , że np. ze 100zl zamiast jak na necie 400 będzie wygrana 300 to i tak STS będzie 200zł w plecy i małą łyżeczką będą krojeni aż do bankructwa.
Każdy kto umie liczyć, wie czym jest yield i jest na plusie nigdy nie będzie grał z 12% podatkiem obrotowym. Jeśli ktoś grał w zagranicznych bez obrotowego i w dodatku wyższe kursy niż w ziemniakach i potrafił wykręcić yield kilka % na plus no to jak ma cokolwiek zarobić w takim STS czy innym badziewiu to jest fizycznie nie możliwe. U zagranicznych bukmacherów mogłeś zarobić ale u buków z takim podatkiem gracz nie zarobi nigdy, zarobi tylko państwo i bukmacher.
 
S 0

strzelacz

Użytkownik
Cześć, ktoś testował już porządnie jakiś*VPN tak żeby i z komputera i przez telefon w miarę ok działał? Bo jeszcze się*nie poddaje i chcę próbować przez VPN, tyle że sieci i to wszystko to trochę*nie jest moja mocna strona ???? W polskim internecie konkretów mało, z takiego większego zestawienia to trafiłem tylko na to dobryvpn.pl/porownanie-vpn ale w kwestii buków za wiele tam nie widzę :/ o Nord i Express VPN coś tam słyszałem ale bardziej przydatne byłoby info od kogoś kto faktycznie korzysta ????
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
myslicie ze VPN i jakies kombinowanie wam cokolwiek da ? na chwile, wkoncu się połapią i zamkna wam konta niespodziewanie z niewyplacana kasa i bedzie placz. Ale co ja tam wiem ???? Trzeba sie przejechać zeby uwierzyć.
 
A 20

a-303

Użytkownik
myslicie ze VPN i jakies kombinowanie wam cokolwiek da ? na chwile, wkoncu się połapią i zamkna wam konta niespodziewanie z niewyplacana kasa i bedzie placz. Ale co ja tam wiem ???? Trzeba sie przejechać zeby uwierzyć.
Jeszcze jak dojebią*wezania, to w ogóle zabawa będzie.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, na taką skale emigracji firm bukmacherskich z polskiego rynku hazardowego, chodzi mi tu o bet365, betsson, czy kasyna mr green, to są potężne marki w których tysiące czy setki tysięcy polaków grało, to jest powolne wykoszenie rynku hazardowego w polsce, unia jednak ma tu nie wiele do gadania, myślałem że będzie inaczej, ale po tych pis-katolikach wszystko można się spodziewać, dziure po 500 plus trzeba jakoś załatać, paradoksalnie ograniczając handel w niedziele, wracając do tematu pis sie gubi w tym co robi, ale będą szukać dziury w całym ściągając podatki z czego się da,. Lewico wróć!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom