>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 102

kristo45

Użytkownik
Teraz wszedłem z ciekawości i widzę, że piszecie już tylko o ustawie.
Tak być powinno, bo to temat o ustawie.
Niestety daleko odbiegają co niektórzy od tematu tego wątku.
Ale offtopu pt. &quot;sprawy w sądzie&quot; dawno nie było - to prawda.
 
Z 14

zygzak84

Użytkownik
Tak być powinno, bo to temat o ustawie.
Niestety daleko odbiegają co niektórzy od tematu tego wątku.
Ale offtopu pt. &quot;sprawy w sądzie&quot; dawno nie było - to prawda.
Sprawa w sądzie dotycząca grania na bah to offtop w wątku, w którego tytule widnieje &quot;prawo hazardowe&quot;? ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeden podmiot stara się o polską licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych!
W dniu 30 marca pojawiła się informacja na jednym z portali bukmacherskich, że o polską licencję stara się firma Betathome oraz Unibet:

W ostatnich dniach z tego portalu napływały do nas różne nieprawdziwe informacje (nadzwyczajnie dla poprawienia statystyk wejść...) , dlatego postanowiliśmy skorzystać z pokerowego &quot;sprawdzam&quot; i napisaliśmy do Ministerstwa Finansów.
Jeszcze nie tak dawno MF informowało nas, że żadnej podmiot nie stara się o polską licencję. Jest to nieaktualne, gdyż na dzień 30 marca o licencję stara się jeden podmiot. Poniżej przedstawiamy odpowiedź z ministerstwa:
Obecnie o udzielenie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w sieci Internet ubiega się jeden podmiot. W związku z toczącym się postępowaniem, tożsamość tego podmiotu nie może zostać publicznie udostępniona.
Pełny zrzut wiadomości (współpraca z najlepszym portalem piłkarskim - zzapolowy.com)

Naturalnie rzecz biorąc, nie może to być Bet-at-home i Unibet, bo tylko jedna firma stara się o licencję, a nie dwie. Przestrzegamy przed korzystaniem z nierzetelnych źródeł informacji, czyli stron internetowych.
Oczywiście nie wykluczamy, że jedna z tych firm to Unibet lub Bet-at-home.
Lata doświadczenia, a przede wszystkim realia karzą nam dać do myślenia, że to ani BAH oraz Unibet. Bliżej nam do teorii, że o licencję może starać się bukmacher, który &quot;zawiesił&quot; swoje działania na polskim rynku. Nie chcą wchodzić w &quot;konflikt&quot; z &quot;MF&quot;, wycofał tymczasowo (do uzyskania koncesji) swoje usługi dla rezydentów z naszego pięknego kraju.
Szczerze to i ta wersja jest dla nas mało realna. Moim zdaniem o licencję stara się inwestor z Polski (podobnie jak to miało miejsce z Forbet oraz LvBet) bądź z Czech/Słowacji. Oczywiście to tylko moje, prywatne zdanie - hipoteza. Nie mam na to dowodów, ale poszlaki i informacje z pośrednich źródeł informacji na to wskazują....
Reasumując, nowa firma na &quot;legalnym&quot; rynku polskim wkrótce zawita. Dla graczy oraz partnerów to znakomita wiadomość.
Mam nadzieję, że po 1 kwietnia lista podmiotów, które ubiegają się o licencję na zakłady wzajemne się powiększy. Życzę to graczom oraz partnerom.
 
T 43

tomasz55

Użytkownik
Co z tego że po 1 kwietnia lista podmiotów, które ubiegają się o licencję na zakłady wzajemne się powiększy jak z takim podatkiem nie opłaca się grąć w tych firmach chyba że dla zabawy!!Jest wiele innych firm gdzie bez problemu będzie można grać bez tego złodziejskiego podatku i tak zajebistej marży
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
cyt ...Mam nadzieję, że po 1 kwietnia lista podmiotów, które ubiegają się o licencję na zakłady wzajemne się powiększy. Życzę to graczom oraz partnerom....
Ja bym raczej życzył żeby te najlepsze firmy NIE UBIEGAŁY SIE (choć najlepsze - Pinnacle , Bet365, oddsring już niestety postawiły na nas krzyżyk) ale nie wypinały sie na Polaków i jak się boją Unijnych restrykcji to niech zrobią jak Sportingbet/Sportingbull przenosząc klientów do swoich &quot;filii&quot; których unijne a tym bardziej polskie przepisy nie dotyczą..
Przecież granie z &quot;podatkiem&quot; a raczej tym złodziejskim 12% haraczem CAŁKOWICIE SIE NIE OPŁACA w dłuższym okresie, było to już wielokrotnie wałkowane i dziwi mnie że wiele osób jeszcze tego nie rozumie, więc nawet jak tych &quot;legalnych&quot; będzie i 20 czy 30 to i tak granie tam będzie posbawione jakiegokolwiek sensu , no chyba że komuś sprawia przyjemność ciągłe dokładanie &quot;do interesu&quot;,
W sumie picie alkoholu albo palenie czy inne używki też &quot;sie nie opłaca&quot; bo na dłuższą metę człowiek traci zdrowie a jednak ludzie to robią dla chwilowej przyjemności co jakiś czas.
Niestety wczoraj kolejna firma obwieściła że wypina sie na graczy z Polski - Leonbets - taka inna wersja Oddsring, niby już dawno nie można było tam zakładać kont z Polski ale jakoś do wczoraj dało sie grać nawet lepiej niż w oddsring lepsze limity i czasem kursy, przedwczoraj wyskoczyło że konto wymaga weryfikacji a jak dostali dokumenty zweryfikowali jak trzeba a następnego dnia że konto zablokowane i żeby potwierdzić skrilla, jak potwierdziłem mailem to za chwile kasa była na koncie a konto już nie zablokowane tylko &quot;nie możemy rozpoznać danych&quot;
Ciekawe czy wszyscy tak mieli czy sam ich sprowokowałem przez głupie pytania czy ta weryfikacja to po to żeby potwierdzić zamieszkanie w polsce i czy zostają u nas w kwietniu ?
Miałem nadzieję że skoro to ruski buk to tak jak 1xbet będą mieli w dup.e tą nasza ustawe a nawet ewentualne unijne restrykcje niestety też podkulili ogon ?
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Co z tego że wejdą na Polski rynek jak będzie podatek i pewnie podwyższą marżę, nie wiem kto normalny się z tego może cieszyć. No chyba że macie Yield jakieś 25% to wtedy okej, macie do tego prawo ???? ????
Jedyna opcja to granie przez brokerów, ale narazie ich mało
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jeden podmiot stara się o polską licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych!

W dniu 30 marca pojawiła się informacja na jednym z portali bukmacherskich, że o polską licencję stara się firma Betathome oraz Unibet:



W ostatnich dniach z tego portalu napływały do nas różne nieprawdziwe informacje (nadzwyczajnie dla poprawienia statystyk wejść...) , dlatego postanowiliśmy skorzystać z pokerowego &quot;sprawdzam&quot; i napisaliśmy do Ministerstwa Finansów.
Jeszcze nie tak dawno MF informowało nas, że żadnej podmiot nie stara się o polską licencję. Jest to nieaktualne, gdyż na dzień 30 marca o licencję stara się jeden podmiot. Poniżej przedstawiamy odpowiedź z ministerstwa:

Obecnie o udzielenie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w sieci Internet ubiega się jeden podmiot. W związku z toczącym się postępowaniem, tożsamość tego podmiotu nie może zostać publicznie udostępniona.

Pełny zrzut wiadomości (współpraca z najlepszym portalem piłkarskim - zzapolowy.com)



Naturalnie rzecz biorąc, nie może to być Bet-at-home i Unibet, bo tylko jedna firma stara się o licencję, a nie dwie. Przestrzegamy przed korzystaniem z nierzetelnych źródeł informacji, czyli stron internetowych.
Oczywiście nie wykluczamy, że jedna z tych firm to Unibet lub Bet-at-home.
Lata doświadczenia, a przede wszystkim realia karzą nam dać do myślenia, że to ani BAH oraz Unibet. Bliżej nam do teorii, że o licencję może starać się bukmacher, który &quot;zawiesił&quot; swoje działania na polskim rynku. Nie chcą wchodzić w &quot;konflikt&quot; z &quot;MF&quot;, wycofał tymczasowo (do uzyskania koncesji) swoje usługi dla rezydentów z naszego pięknego kraju.
Szczerze to i ta wersja jest dla nas mało realna. Moim zdaniem o licencję stara się inwestor z Polski (podobnie jak to miało miejsce z Forbet oraz LvBet) bądź z Czech/Słowacji. Oczywiście to tylko moje, prywatne zdanie - hipoteza. Nie mam na to dowodów, ale poszlaki i informacje z pośrednich źródeł informacji na to wskazują....
Reasumując, nowa firma na &quot;legalnym&quot; rynku polskim wkrótce zawita. Dla graczy oraz partnerów to znakomita wiadomość.
Mam nadzieję, że po 1 kwietnia lista podmiotów, które ubiegają się o licencję na zakłady wzajemne się powiększy. Życzę to graczom oraz partnerom.
Pewnie rumuński Superbet...
 
A 205

amindada

Użytkownik
Często oglądam jak się zyje w USA, tam nie ma brudasów, nie sprowadzaja do siebie byle kogo, nawet my musimy mieć wizy, ale tam każdego stać na domek, każdy jest usmiechniety, zobaczcie sobie mecz NBA, jak kamera jest w ludzi, ich druzyna przegrywa a tam zabawa na całego, grubas,łysy,chudy kazdy sie smieje i cieszy. Ludzie są otwarci na siebie. A unas ? kazdy mysli aby zarobic jakiś grosz, ludzie patrza na siebie spod byka, a jeden drugiego by wlyzce wody utopil. A zeby miec dobra robote to musisz dac d.. albo w przypadku facetów mieć znajomosci. Unas ktoś Cie okradnie ..spier... i nie ma winnego, w USA wyciganiesz glocka i sie nie masz czego bać, obronisz siebie. A w Polsce udaja kozaków, co to nie oni. Powiedzcie im w Las Vegas coś na temat ustawy hazardowej..haha. Polska zmierza na wschód a nie na zachód. .
Czlowieku zejdz na ziemie nie wiem skąd czerpiesz takie opinie, pewnie wylacznie z tv , albo w tym szczecinie takie niezdrowe powietrze, ze szkodzi na głowę. W USA nie ma brudasów?? Tam masz cale latynoskie albo murzynskie dzielnicie gdzie jakbys wszedł to byś przepadł, 50 % ludzi nie ma ubezpieczenia ani żadnego zaplecza spocjalnego, żyją z dnia na dzień. USA to raj dla bogatych, biedak lub przecietny czlowiek żyje na marginesie, to nie są juz lata 60 czy 70. Już widze jak bronisz siebie glockiem haha jak w razie napadu 3 gości ci wyciagnie jako pierwsi i przystawią do ryja to nie zdazysz nic zrobić. W USA hazard online tez jest restrykcyjny, nawet chyba nie ma kasyn naziemnych poza las vegas i atlanta, ale tu nie jestem pewien.
 
w8ing4death 198

w8ing4death

Użytkownik
Co z tego że wejdą na Polski rynek jak będzie podatek i pewnie podwyższą marżę, nie wiem kto normalny się z tego może cieszyć. No chyba że macie Yield jakieś 25% to wtedy okej, macie do tego prawo ???? ????
Jedyna opcja to granie przez brokerów, ale narazie ich mało
Ci, którzy piszą o graniu u złodziejskich ziemniaków (czyt. też internetowych z podatkiem), to albo ich pracownicy albo po prostu (przepraszam ale inaczej tego nie można nazwać) debile. ????
Z debilami się nie dyskutuje, takich ludzi trzeba ignorować. Ty im każesz Yield liczyć ? Jeśli któryś z nich wiedziałby co to w ogóle jest Yield i jak się go liczy, byłbym bardzo zdziwiony.
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
golićBUKI gram w Leonbets bez problemów (konto zweryfikowane dawno).
A próbowałeś sie logować tam wczoraj albo dzisiaj ?
Ja też miałem u nich zweryfikowane od dawna ale właśnie pare dni temu pojawił sie czerwony napis że &quot;wymaga weryfikacji&quot; jak podesłałem dokumenty to przysłali maila :
&quot;Hello. Please be advised that according to our license agreement we are no longer allowed to accept residents of Poland. Please also note that we are not associated with the mentioned company.&quot;
Ty nie dostałeś?
PS czemu nie moge napisać do Ciebie PW ?
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Ci, którzy piszą o graniu u złodziejskich ziemniaków, to albo ich pracownicy albo po prostu (przepraszam ale inaczej tego nie można nazwać) debile. ????

Z debilami się nie dyskutuje, takich ludzi trzeba ignorować. Ty im każesz Yield liczyć ? Jeśli któryś z nich wiedziałby co to w ogóle jest Yield i jak się go liczy, byłbym bardzo zdziwiony.
Zlodziejskie? Po prostu musza placic podatek bo innej mozliwosci nie maja. Kursy tez logiczne, ze maja mniejsze, bo samo utrzymanie lokalu to kilkanascie tysiecy miesiecznie na jeden punkt, wiec logiczne, ze kurs musi byc nizszy niz u wirtualnych. Miliony ludzi gra w lotto i za debili ich nie uwazam, ale to pewnie dlatego, ze w przeciwienstwie do Ciebie mam szacunek dla ludzi bo poza graniem w naziemnych moga robic rzeczy ktorych nigdy nie osiagniesz, ale to Ty gimbusie bedziesz mowil, kto jest debil, a kto nie - moze najpierw w lustro spojrz i siebie ocen?
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Zlodziejskie? Po prostu musza placic podatek bo innej mozliwosci nie maja. Kursy tez logiczne, ze maja mniejsze, bo samo utrzymanie lokalu to kilkanascie tysiecy miesiecznie na jeden punkt, wiec logiczne, ze kurs musi byc nizszy niz u wirtualnych. Miliony ludzi gra w lotto i za debili ich nie uwazam, ale to pewnie dlatego, ze w przeciwienstwie do Ciebie mam szacunek dla ludzi bo poza graniem w naziemnych moga robic rzeczy ktorych nigdy nie osiagniesz, ale to Ty gimbusie bedziesz mowil, kto jest debil, a kto nie - moze najpierw w lustro spojrz i siebie ocen?
Nie ma sprawy, jak im tak źle z punktami naziemnymi, to mogą skupić się na necie. Myślisz, że wtedy te złodziejskie kursy by podnieśli? Od razu ci napisze, że nie zrobią tego, bo nie kierują się chęcią patriotycznego płacenia podatków, ale potężnym zyskiem. Te naziemne punkty, to giga odkurzacze z kieszeni &quot;Januszy za 2 zł&quot; (akurat się składa, że doskonale znam obsługę takiego punktu w pewnym dużym mieście). No tak, zapomniałem, że ziemniaki mają dodatkowe koszta w postaci opłacania takich jak, żeby pierniczyli farmazony na forach i udawali porządnych obywateli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom