>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Przypadkiem udało mi sie troche &quot;zemścić&quot; na Pinnacle za zamknięcie zakładów dla polaków ????
Skoro chamy postanowili sie wypiąć na nas i uniemożliwić nam granie to ostatniego dnia gdy można było jeszcze wpłacać wpłaciłem tysiaka żeby troche pokombinować pokończyć obroty różnymi bonusami m.in oddsring (600) i pare innych i jakoś tak wyszło że z tysiąca sie zrobiło 10tysi ???? właśnie zleciłem wypłate i za sekunde była już na koncie (szybsi są chyba nawet od betssona) szkoda że nie całośc to mój zysk ale im wyrwałem troche kasy &quot;za kare &quot; ????

Tymczasem od LSbet wiadomość &quot;Nie przegap tej wyjątkowej okazji uzyskać ogromne 50% Reload Bonusu&quot; gdzieś jednak dalej można grać bez podatku ???? niestety nie mając pełnego wyboru z co najmniej kilkunastu najlepszych buków, ograniczając sie do jednego a nawet kilku to yield spada o kilka procent i wychodzenie na plus jest baaardzo trudne
Ogolnie gratulacje ale jaka to kara dla nich? Czemu niby oni sa winni? Ukarz panstwo Polskie i nasz kochany rzad a nie buka za to ze wychodzi bo musi. Post Twoj jest anty firmom bukmacherskim co jest smieszne ograj fortune czy sts na 100 tys to bede skakal z radosci ????
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Ogolnie gratulacje ale jaka to kara dla nich? Czemu niby oni sa winni? Ukarz panstwo Polskie i nasz kochany rzad a nie buka za to ze wychodzi bo musi. Post Twoj jest anty firmom bukmacherskim co jest smieszne ograj fortune czy sts na 100 tys to bede skakal z radosci ????
Wcale nie MUSI ustawa jeszcze chyba nie jest &quot;obowiązująca w znaczeniu jakichś restrykcji unijnych&quot; tylko &quot;może być&quot; a oni już wyszli z Polski, nie mogli by zrobić jak Sportingbet ze sportingbullem ?
Jeszcze teraz brakuje tylko do pełni &quot;szczęścia&quot; żeby skrill zaprzestał świadczenia usług polakom w zakresie przelewów do i z firm bukmacherskich to już byłby pełny &quot;nokaut&quot; a dziś do nich wpłynęła prawie cała moja kasa z bukmacherki ładnych kilkanaście tysi
A w STS , Fortunie a nawet Forbecie NIGDY nawet nie przyszło do głowy sie rejestrować ani grać u nich, nawet nie chodzi o ten podatek ale nigdy nic nie wiadomo czy przypadkiem nie zechcą się przysłużyć &quot;państwu&quot; udostępniając dane swoich klientów żeby odpowiednie organy nie prześwietliły naszych kont czy przypadkiem ich klienci przypadkiem nie grali u &quot;nielegalnej&quot; konkurencji
Swoją drogą dobrze by było jakby na znak protestu wszyscy przestali grać w tych &quot;polskich - legalnych&quot; bukach żeby ustawodawcy przemyśleli czy to sie naprawde opłaciło, ale niestety zbyt wielu jest &quot;nałogowców&quot; co im wszystko jedno gdzie przegrają wcześniej czy później
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Jeszcze teraz brakuje tylko do pełni &quot;szczęścia&quot; żeby skrill zaprzestał świadczenia usług polakom w zakresie przelewów do i z firm bukmacherskich to już byłby pełny &quot;nokaut&quot; a dziś do nich wpłynęła prawie cała moja kasa z bukmacherki ładnych kilkanaście tysi
Akurat tego nie sa w stanie zrobic bo az takich mozliwosci nie maja. Tak jak mowie brawo i naprawde szczerze sie ciesze gdyz zawsze dla mnie jest radoscia jak ktos z nas ogrywa buka a czasami moge razem z kims to zrobic, ale oni zrobili co musieli jak dla mnie bo naprawde nie jestesmy az tak dochodowym rynkiem dla nich jak sie niektorym wydaje. Mi zal calorocznego gdzie najwiecej bylo gry, nie mam jak niektorzy znajomych w uk i dla mnie oznacza to praktycznie koniec...
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Jakim VPN-em można jechać na Bet365?
ExpressVPN - szare tło
Cybverghost - nie działa w ogóle
Niedługo to spotka także dobrego i kiedyś wysłużonego Norda, którego sam polecałem ale niestety ma teraz za duży udział w rynku, że tak to ujmę.

Ghost razem z Tigerem kiedyś ładnie dawali radę, podobnie jak Express a teraz stało się shitem ????

Jest wiele ich ale lepiej w sumie, żeby nie były tak popularne, bo zaraz stracą na wartości, przeciążenia jak w poprzednikach ich spotkają.
 
O 0

oki100

Użytkownik
Jest w tej chwili jakiś bukmacher którego można odpalić z PL bez kombinacji z VPNami, który relacjonuje przebieg meczu, statystyki coś podobnego do 365.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Bwin nawet z podatkiem będzie lepszy od firemki Cweloszka. To on stale płakał jak Ci nielegalne dymają PL na kasę, płakał aż wypłakał blokadę, nie wiem jakim trzeba być aby u niego dalej grać, nawet jak Bwin będzie miał mniejsze kursy z podatkiem 12% to i tak wolę to niż tę firemkę Cweloszka.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Nalezy dodac ze konta anglojezyczne smigaja ???? Na tej stronie az dziw.........
I z innej baczeki zaczela sie walka o klienta wlasnie wszedlem na totolotku popatrzec czy cos &quot;legalnie&quot; jak co piatek mozna zagrac bez podatku i nie uwierzycie daja 700zl z easy obrotem......Nie dlugo admin to opisze pewnie!!
 
K 16

kaniado

Użytkownik
Witajcie ????
Niektórzy szukają informacji czy od jutra ich bukmacher będzie nadal działał ???? O to potwierdzona informacja :
Bukmacher Stanowisko Ostatnia aktualizacja
Bet365 Z dniem 30 marca polscy użytkownicy przestają być obsługiwani 24.03
BetClic Według firmy bukmacher stara się o licencję na działanie w Polsce 24.03
Betano Od stycznia 2017 bukmacher niedostępny dla Polaków 24.03
Betway Firma nie zamierza opuszczać rynku polskiego po 1 kwietnia 30.03
Betgun Brak informacji o ewentualnym wyjściu z Polski 24.03
Betfair Od 1 kwietnia polscy użytkownicy nie będą obsługiwani 24.03
Bettilt Brak informacji o ewentualnym wyjściu z Polski 24.03
Betsafe Od 1 kwietnia polscy użytkownicy zakładów bukmacherskich nie będą obsługiwani 31.03
Betsson Od 1 kwietnia polscy użytkownicy zakładów bukmacherskich nie będą obsługiwani 31.03
Bwin Firma złożyła wniosek o licencję. Po 1 kwietnia polscy użytkownicy nie będą mogli stawiać żadnych zakładów aż do momentu uzyskania licencji. 31.03
Bet-at-home Serwis bet-at-home.com nadal będzie kontynuował swoją działalność na polskim rynku. W odniesieniu do polskiej ustawy hazardowej, zdaniem bukmachera jest ona sprzeczna z prawem Unii Europejskiej. 28.03
BetOlimp W najbliższych tygodniach firma wycofa się z obsługi Polaków 29.03
ComeOn Firma z dniem 1 kwietnia zablokuje wszystkie usługi hazardowe dla Polaków. Według nieoficjalnych informacji firma postara się o licencję na działanie w Polsce pod nazwą Polskie Zakłady Bukmacherskie (PZBuk) 26.03
Dafabet Firma traktuje polski rynek jako bardzo istotny i nie zamierza na tą chwilę wprowadzać żadnych zmian 25.03
Energybet Od 1 kwietnia polscy użytkownicy nie będą obsługiwani 24.03
Expekt Według firmy bukmacher stara się o licencję na działanie w Polsce 24.03
Favbet Brak informacji o ewentualnym wyjściu z Polski 24.03
Fonbet Brak informacji o ewentualnym wyjściu z Polski 24.03
Intragame Firma zostaje na rynku 25.03
Interwetten Od 1 kwietnia polscy użytkownicy nie będą obsługiwani 28.03
LSBet Brak informacji o ewentualnym wyjściu z Polski 24.03
Matchbook Brak informacji o ewentualnym wyjściu z Polski 26.03
Marathonbet Na chwilę obecną firma nie planuje żadnych zmian pod kątem obsługi polskich graczy 28.03
Mr Green Firma zamyka rejestracje dla nowych graczy z Polski 28.03
Oddsring Od 1 kwietnia polscy użytkownicy nie będą obsługiwani 24.03
Paddy Power Od 1 kwietnia polscy użytkownicy nie będą obsługiwani 27.03
Pinnacle Od 1 kwietnia polscy użytkownicy nie będą obsługiwani 24.03
Redbet Firma zablokowała wszystkie usługi hazardowe dla Polaków 24.03
Rivalo Od marca 2017 nowi użytkownicy z Polski nie mogą rejestrować się u bukmachera 24.03
Planetwin365 Brak informacji o ewentualnym wyjściu z Polski 24.03
RoyRichie Od 1 kwietnia polscy użytkownicy nie będą obsługiwani. Firma ma ubiegać o polską licencję pod inną marką. 30.03
Sbobet Firma analizuje zmianę regulacji prawnych w Polsce (prawdopodobnie z dniem 1 kwietnia firma zawiesi obsługę polskich graczy) 30.03
Sekabet Firma zostaje na rynku polskim 25.03
Smarkets Od 1 kwietnia polscy użytkownicy nie będą obsługiwani 24.03
Sportingbet Od 1 kwietnia polscy użytkownicy nie będą obsługiwani. Konta wszystkich graczy zostają przeniesione do Sportingbull. 29.03
Tipbet Brak informacji o ewentualnym wyjściu z Polski 24.03
Unibet Na chwilę obecną firma zostaje na rynku polskim 30.03
VulkanBet Brak informacji o ewentualnym wyjściu z Polski 24.03
Winmasters Od 1 kwietnia polscy użytkownicy nie będą obsługiwani 28.03
William Hill Firma zablokowała wszystkie usługi hazardowe dla Polaków 24.03
1xbet Gracze z Polski będą nadal obsługiwani, to na nich spoczywa odpowiedzialność za czynności na stronie internetowej 25.03
10bet Od 1 kwietnia polscy użytkownicy nie będą obsługiwani. Konta użytkowników mogą zostać przeniesione do Betrally. 30.03


Tutaj pełny artykuł : http://e-playbet.com/stanowiska-bukmacherow-temat-nowej-ustawy-hazardowej-aktualizowane-biezaco/
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Nalezy dodac ze konta anglojezyczne smigaja ???? Na tej stronie az dziw.........
I z innej baczeki zaczela sie walka o klienta wlasnie wszedlem na totolotku popatrzec czy cos &quot;legalnie&quot; jak co piatek mozna zagrac bez podatku i nie uwierzycie daja 700zl z easy obrotem......Nie dlugo admin to opisze pewnie!!
a propos właśnie walki o klienta ???? totolotek się rozwija ????
 
sila-spokoju 20

sila-spokoju

Użytkownik
Panowie powiedzcie mi czy grając w totolotku muszę się jakoś rozliczyć z wygranych wypłaconych pieniędzy (w zeznaniu podatkowym wpisać czy cokolwiek?) czy te 12% podatku na start załatwia sprawę definitywnie i ja jestem już rozliczony w momencie zawierania zakładu ?
 
sila-spokoju 20

sila-spokoju

Użytkownik
@Gamebooker,
kolego co ma staż na forum do pytań odnośnie POLSKICH BUKMACHERÓW ? Ostatnio grałem w nich, gdy byłem bardzo młody stąd być może moja niewiedza.
Czy tak trudno odpowiedzieć na pytanie bez wygłaszania głupich komentarzy ?
Dziękuje za odpowiedź!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 674

slukasz123

Użytkownik
@Gamebooker,
kolego co ma staż na forum do pytań odnośnie POLSKICH BUKMACHERÓW ? Ostatnio grałem w nich, gdy byłem bardzo młody stąd być może moja niewiedza.
Czy tak trudno odpowiedzieć na pytanie bez wygłaszania głupich komentarzy ?
Dziękuje za odpowiedź!
Nie musisz nic sie rozliczac zadne zeznanie itd...Malo tego moga wystawic ci zaswiadczenie o wygranej kwocie tyle ze jest lipa bo jest chyba 12 pkt na cala Polske takze co niektorzy musza 100km jechac po taki kwitek ale mozna odebrac...Ja osobiscie gram u nich i sam raz na jakis czas jade po takie zaswiadczenie w razie draki i jest sposob jak zalatwic zaswiadczenie o wygranej jak masz kupony sprzed 3 miesiecy jesli ktos nie wie smialo pisac na pw to im wyjasnie co i jak nalezy zrobic!!!
Pytanie do kolegi co dal link do bet365 czy ta strona jest w pelni bezpieczna i omija wszelkie ip na jakiej tj zasadzie moze ktos wyjasni ????
 
M 12,3K

mistrzu995

Użytkownik
Pytanie do kolegi co dal link do bet365 czy ta strona jest w pelni bezpieczna i omija wszelkie ip na jakiej tj zasadzie moze ktos wyjasni ????
jeśli dobrze kojarzę to jest to tylko bot do podgladów kursów i zakładów live. Nie mozna sie rejesrować i logowac. Czy jest legalna? W sumie widziałem kilka takich stron na rejestrze stron zakazanych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom