>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
R 32

rafael1987

Użytkownik
Lukasz dyn&gt;&gt; w sposób oczywisty odnosisz się do moich wpisów, więc i Tobie jako ciemnemu jak przysłowiowa &quot;tabaka w rogu&quot; wyjaśnię iż wg mojej oceny ~90% tu się wpisujących nie miało dotąd pojęcia, iż podatek obrotowy od zakładów sportowych obowiązuje w Polsce od 25 lat, gdyż został wprowadzony w roku 1992 za rządów Hanny Suchockiej z Unii Demokratycznej - a mądrzy inaczej wylewają w tym wątku swoje gorzkie żale na to, że to niby PIS wprowadził ten podatek wraz z od dziś wchodzącą w życie Ustawą o grach, co jest z ich strony przejawem totalnej niewiedzy którą zmuszony jestem prostować, pisząc im o nieznanych tym dzieciakom faktach z zakresu naszego prawa podatkowego w odniesieniu do bukmacherki.
To rządy Hanny Suchockiej oraz Donalda Tuska wprowadziły te podatki, początkowo w wysokości 10% od 1992 roku a następnie w wysokości 12% od roku 2009 - zaś co do tego, że zagraniczne firmy nie wycofały się wtedy masowo z Polski (bo jednak kilku znaczących buków jak np. Ladbrokes czy WilliamHill już wtedy zaprzestało obsługi Polaków będących rezydentami Polski) już przy poprzedniej Ustawie hazardowej autorstwa PO, to jedynie efekt tego, że tamta Ustawa nie została notyfikowana KE, na skutek &quot;fachowości&quot; tamtej ekipy - i na tym bazowano nadal obsługując Polaków...
Tak więc obecna Ustawa nie jest ani na jotę bardziej restrykcyjna wobec graczy na zakładach sportowych niż ta, którą wprowadziła koalicja PO/PSL w 2009 po tym, gdy ujawniono mataczenie Schetyny, Rycha, Mira i Zbycha połączone ze spotkaniami na cmentarzu - bowiem zarówno wysokość podatku obrotowego jest ta sama i wciąż wynosi 12% i tak samo jak poprzednio jest zakaz gry w firmach, które nie mają wymaganego zezwolenia od MF.
To własne decyzje właścicieli i zarządów firm bukmacherskich powodują po konsultacjach z prawnikami dopiero teraz wycofywanie się ich z obsługi Polaków z krajowymi adresami - bo polskie prawo w tym względzie jest w zasadzie wciąż takie samo w kluczowych kwestiach dotyczących sektora zakładów sportowych z punktu widzenia poprzedniej Ustawy, a obecnie jedynie dopełniono w ub. roku obowiązkowi notyfikacji (w znaczeniu powiadomienia) KE o projektach/tekście zapisów aktualnej Ustawy, której istotne zmiany dotyczą przecież sektora gier hazardowych.

Albo jesteś tak głupi albo bezczelnie kłamiesz, bo to ściganie graczy rozpoczęło się za rządów PO w roku 2015, na mocy ich Ustawy z roku 2009 - tak więc faktycznie, przed wyborami trzeba o tym wciąż pamiętać ????
Różnica jest taka ,że ustawy z 2009 czy 1992 roku nikt nie odczuł.Chodzi mi o tych grających w internecie.
Może tyle ,że ladbrokers uciekło oraz jeszcze tam ktoś i to z tych buków co niemiłosiernie limitowali.
Wpadło pare osób którzy się przyznali i mieli wpłaty bankami lub osoby które reklamowały buczki na stronach (affilaty itd)
Jak widać do 2017 roku nikt kurka nie dokręcił.
Jak jesteś taki stary ,to pewnie nie chodziłęś jako przedszkolak z grupy starszaków z muchomorkiem naszytym na worku od kapci i mogłeś protestować już wtedy w 1992r.
Obecna władza szuka kasy na realizację projektu 500+ i innych. Jak tego nie pojmujesz to urwałeś się z choinki.
Wiele osób myśli ,że ta kasa z nikąd się bierze.
Dadzą 500 wezmą 800 tak żeby oni jeszcze zarobili.
Cały ten biznes to naczynia połączone i jedno ma wpływ na drugie.
Teraz padło na buki.
Wyjeżdżasz z Tuskami i 1992r. a prostej rzeczy zrozumieć nie możesz.
Licząc od 1992 roku , minęło 25lat i nie stało się tyle co teraz.
O blokowaniu bukmacherów już nie wspomne.
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Jaki miał twórca projektu cel?
niewiem, ale ja na przyklad korzystam z tej strony bo jestem przyzwyczajony do beta w sensie takim ze są tam wyniki na bieżąco, szybsze niż na livescorze, czas jaki został do końca meczu itp. dla mnie bomba.
 
cock 756

cock

Użytkownik
niewiem, ale ja na przyklad korzystam z tej strony bo jestem przyzwyczajony do beta w sensie takim ze są tam wyniki na bieżąco, szybsze niż na livescorze, czas jaki został do końca meczu itp. dla mnie bomba.
Tak pytam, bo mnie taka charytatywność zawsze śmierdzi.
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Właścicielem domeny 288365.com jest nikt inny jak... bet365. Mają dziesiątki takich domen jest to tzw. mirror strony. Jak ktoś nie wierzy to niech sobie sprawdzi w bazie whois. Na 288365 można się logować normalnie z IP polskiego, ale tylko na konta zagraniczne
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Różnica jest taka ,że ustawy z 2009 czy 1992 roku nikt nie odczuł.Chodzi mi o tych grających w internecie.
Już dawno nic bardziej debilnego nie czytałem w tym wątku o Ustawie hazardowej!
A nazwisko Jacek Kapica coś Ci dzieciaku mówi?

Bo to jest ten gość, który jesienią 2014 roku w randze nadinspektora jako szef Służby Celnej w rządzie Donalda Tuska, na mocy Ustawy hazardowej z 2009 roku poinformował o namierzeniu 24 636 graczy, którzy wbrew prawu zawarli zakłady poprzez Internet i będą pociągani do odpowiedzialności wynikającej z zapisów Ustawy hazardowej z 2009 wprowadzonej przez PO.
................
http://bukmacherzyrazem.pl/news,12.html
Nielegalne zakłady bukmacherskie: Służba Celna ściga graczy
Kilka miesięcy temu Służba Celna wytypowała prawie 24 tysiące osób, które grały u bukmacherów zagranicznych niezarejestrowanych w Polsce. Zaczęła je ścigać oraz karać grzywną i zwrotem wygranej.
http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1529338,Nielegalne-zaklady-bukmacherskie-Sluzba-Celna-sciga-graczy
A teraz 3 proste pytania:
1/ Kto sprawował władzę w Polsce na jesieni 2014 roku?
2/ Kto stał na czele rządu w roku 2009, gdy wprowadzono Ustawę hazardową napisaną na kolanie oraz kto stał na czele rządu gdy jesienią 2014 zaczęto ścigać graczy grających w Internecie?

3/ Od kiedy firmy bukmacherskie takie jak np. potentaci tego rynku Ladbrokes czy WilliamHill zaprzestały obsługi graczy zakładów sportowych z polskimi adresami i czy aby nie było to związane z Ustawą hazardową z 2009 wprowadzoną przez rząd Donalda Tuska?
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Rafael nie ma co dyskutować. Ten cały edi to jakiś pisior który tutaj sieje fałszywą propagande. Nikt nie wie tylko w jakim celu. Wszystko czego jesteśmy świadkami to jest tylko i wyłącznie wina pisu. Wystarczyło mieć mb(kiedyś) i można było grać. Treaz nie można bo buki zareagowały przez pis tylko i wyłącznie. Dziękuje dobranoc a edi niech raz raz czmycha do stsa.
 
cock 756

cock

Użytkownik
edi Ty to jesteś tępy jednak....

Nie graczy tylko debili którzy wypłacali z baha na konta bankowe w PKO.
I jak nigdy w obronie Ediego. ;) Kojarz fakty...

To powiedz nam Fonfe KTO DAŁ INSTRUMENTY KAPICY? PIS? ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Nie będę wdawał się z pisiofanatykami w debaty.
Daruj sobie. PIS i PO jeden pies. Razem wódkę piją, tylko nie wszystko w telewizji pokazują.
Kto jest mądry i tak będzie grał u buka tak jak przed 1 kwietnia.
I nie odwracaj Alika ogonem, bo puentujesz rozmowę słowani których nikt nie kwestionował. Marnie.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Wystarczyło mieć mb(kiedyś) i można było grać. Treaz nie można bo buki zareagowały przez pis tylko i wyłącznie...
Buki tak zareagowały bo obawiają się że stracą możliwość działania w innych krajach UE ...(stracą posiadane licencje)
Nigdy nie miały i nie mają zamiaru działać &quot;legalnie&quot; w Polsce (przynajmniej zdecydowana większość z nich)
 
P 5

petmay

Użytkownik
Buki pewnie zaraz powołają jakieś firmy-córki z licencjami w egzotycznych miejscach i tam Polakom umożliwią obstawianie. Pewnie obecnie naradzają się z prawnikami.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wszystko czego jesteśmy świadkami to jest tylko i wyłącznie wina pisu. Wystarczyło mieć mb(kiedyś) i można było grać. Treaz nie można bo buki zareagowały przez pis tylko i wyłącznie.
Wytęż te resztki mózgu i odpowiedz sobie* forumowy matołku na 2 proste pytania:

1/ Kto stał na czele rządu w roku 2009, gdy wprowadzono Ustawę hazardową napisaną na kolanie w ramach pośpiesznego tuszowania afery korupcyjnej w PO grupy Rycha, Mira i Zdzicha - oraz kto stał na czele rządu gdy jesienią 2014 zaczęto ścigać graczy grających w Internecie?

2/ Od kiedy uznane firmy bukmacherskie jak Ladbrokes, Victor Chandler, Skybet, Stan James, BetVictor, Coral, Totesport, Boylesports, Centrebet czy WilliamHill zaprzestały obsługi graczy zakładów sportowych z polskimi adresami i czy aby nie było to związane z Ustawą hazardową z 2009 wprowadzoną przez rząd Donalda Tuska?
* mnie nie musisz odpowiadać, bo znam odpowiedzi na te proste pytania ????
 
P 5

petmay

Użytkownik
Nie ma się co kłócić, kto jest winny politycznie, bo taka jest kasta polityków w Polsce, że robią wszystko dla własnych karier i własnego majątku. Jest nieprawdopodobnym skandalem, że pozwala się różnym lobbystom (ładna nazwa dla pseudo-korupcji) na dostęp do urzędników różnych ministerstw(czyli władzy wykonawczej) i tam zabieganie o swoje.
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Wytęż te resztki mózgu i odpowiedz forumowy matołku na 2 proste pytania:

1/ Kto stał na czele rządu w roku 2009, gdy wprowadzono Ustawę hazardową napisaną na kolanie oraz kto stał na czele rządu gdy jesienią 2014 zaczęto ścigać graczy grających w Internecie?

2/ Od kiedy uznane firmy bukmacherskie jak Ladbrokes, Skybet, Stan James, Coral czy WilliamHill zaprzestały obsługi graczy zakładów sportowych z polskimi adresami i czy aby nie było to związane z Ustawą hazardową z 2009 wprowadzoną przez rząd Donalda Tuska?
ty powaznie nie jestes zbyt inteligentny. Tak wolontaryjnie to wypisujesz? Do 30 marca 2017 wszyscy grali bez wielkich kombinacji i bez kosekwencji. Twoj pis doprowadzil do tego co sie wlasnie dzieje.Dam ci dobra rade - wez tu juz nic nie odpisuj bo juz sie skompromitowales ???? i marsz do stsa.
 
A 20

a-303

Użytkownik
Buki pewnie zaraz powołają jakieś firmy-córki z licencjami w egzotycznych miejscach i tam Polakom umożliwią obstawianie. Pewnie obecnie naradzają się z prawnikami.
Tja, a ty będziesz grał i dopierdolą ci kary nawet za same granie. Może wtedy ci się odechce. Nałogi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom