>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
G 294

gostek365

Użytkownik
Pany gdzie teraz gracie jak nam bet365 zamkneli?
Przecież masz listę dostępnych bukmacherów Marcin Odra specjalnie zrobił taka listę żebyś wiedział w czym możesz wybierać a co wybierzesz to już indywidualna kwestia,jeden wybierze Dafabet ktoś inny sbobet jak komu pasuje.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Witam!
Chciałbym się zapytać co tak naprawdę się zmieniło po tym 1 kwietnia? Bo z tego co widzę i czytam to i tak wszyscy logują się i grają u nielegalnych. Wnioskuję że jedyna zmiana jak ma być z tej ustawy to blokowanie stron po 1 lipca? a do tego czasu można sobie jeszcze pogrywać?
Jak to co się zmieniło ? Dużo firm zablokowało rejestrację na polskie adresy i z takim adresem nie pograsz , spora część ludzi musiała się wysilać i kombinować żeby grać dalej , a uwierz że każdy by wolał grać normalnie na uczciwych zasadach ,ale państwo na to nie pozwoliło .
 
B 293

buks65

Użytkownik
Więcej pokory młodzi,gdy starszy bezinteresownie dzieli się swoją wiedzą
Jaką wiedzą? Przecież każdy średnio ogarnięty w temacie posiada taką wiedzę, a to co robi edi8 - kopiuj wklej z google - to nawet mało ogarnięty powinien umieć zrobić.

Dla mnie edi8 (podrawiam przy okazji) był (czasy MuliPasko),jest i będzie guru.
Guru? Lepiej zobacz co to słowo znaczy. edi8 potrafi tylko zrobić kopiuj - wklej z googla i co najgorsze, traktuje to jak własną wiedzę, której za wiele nie posiada. A szacunku do innych, to powinien się zacząć uczyć. Na naukę nigdy nie jest za późno. Każdego, kto tylko ma odmienne zdanie lekceważy, ba wręcz poniża i wyzywa, nazywając m.in. ODPADAMI SPOD TRZEPAKA I ŚMIETNIKA. I to ma być dla Ciebie guru? Wybacz, ale ogarnij się i otwórz oczy. Jeżeli dla Ciebie edi8 to guru, to dla mnie to tylko zwykły prowincjonalny prostak nie szanujący nikogo, kto tylko ma inne zdanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
K 0

kokopas

Użytkownik
Napisałem poradnik odniośnie BET365, temat czeka na zatwierdzenie przez moderatora.
Można logować się u zagranicznych przez dobre VPNy Yony. Bet365 ma najmocniejsze zabezpieczenia, ale reszta spokojnie śmiga bez żadnych udziwnien.
Nalegam za zaakceptowaniem tego poradnika, myślę, że taka dawka praktycznej wiedzy dawno na tym forum się nie pojawiła :cool:
 
B 293

buks65

Użytkownik
Od 1.04 koncesje na używanie komputerów i ich rejestracja w Urzędzie Celno-Skarbowym? Serio - jest taka analiza prawnika, który mówi, że zapis w ustawie hazardowej urąga logice.
lemko to dlatego dzisiaj tyle ludzi z laptopami było przed UC.
A na komisariatach kolejki ze sztućcami do rejestracji, jako potencjalne narzędzie zbrodni... na ziemniakach, albo nie daj Boże jakimś mięchu. :grin:
@lemko, nieźle mnie i usera @shingper ubawiłeś.
 
cybul108 8

cybul108

Użytkownik
Poproszę o kontakt z adminem, na priva nie mogę odpisywać bo nie mam wymaganych 10 postów (miałem tyle ale wszystkie zostały usunięte).
 
L 124

lemko

Użytkownik
A na komisariatach kolejki ze sztućcami do rejestracji, jako potencjalne narzędzie zbrodni... na ziemniakach, albo nie daj Boże jakimś mięchu. :grin:
@lemko, nieźle mnie i usera @shingper ubawiłeś.
To tylko PiS ze swoją definicją urządzenia do gier może bawić, a nie ja :grin:
 
cybul108 8

cybul108

Użytkownik
vpn + kont zagraniczne i gramy w bet365.

teraz dobry bonus 1000pln do wpłaty na kontach uk polecam !
Ciekawe jak zgarniesz ten Bonus jak wpłaty przez Skrill, Neteller nie liczą się do warunków obrotu...
I nie każdy VPN chodzi na 365 bo większość jest zablokowana, a w dodatku lepiej mieć IP brytyjskie jak się ma konto na brytola bo ban/limit szybki będzie.????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ciekawe jak zgarniesz ten Bonus jak wpłaty przez Skrill, Neteller nie liczą się do warunków obrotu...
I nie każdy VPN chodzi na 365 bo większość jest zablokowana, a w dodatku lepiej mieć IP brytyjskie jak się ma konto na brytola bo ban/limit szybki będzie
@Cybul108
Kurde, brawo... Amerykę odkryłeś...
Twój post został odrzucony przez system, gdyż zawierał reflinki. Regulamin forum tego zabrania.
Twój poradnik to odpowiedni program VPN (z reflinkiem) plus &quot;zagraniczne konta&quot;...
Stary, o tym na forum pisano już w marcu, gdy bet365 ogłosił wycofanie się z polskiego rynku.

Przy okazji. Przestrzegamy przed kupowaniem kont z niepewnego źródła. Jest dużo oszustów, którzy oferują konta na swoich &quot;znajomych&quot; w UK lub podrobienie dokumentów. Nie dajcie się oszukać, pierwsze ofiary niestety już są.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
B 293

buks65

Użytkownik
To tylko PiS ze swoją definicją urządzenia do gier może bawić, a nie ja :grin:
Czy aby na pewno? A może to &quot;chora&quot; interpretacja przepisów przez &quot;chorego prawnika&quot;?
Cytat z Twojego linku:
&quot;Pojawiły się absurdalne interpretacje, że za tzw. maszyną hazardową w związku z powyższym można uznać wszystko: laptop, smartfon.&quot;
Tak jak napisałem ironicznie, w takiej chorej interpretacji, sztućce można uznać za broń i posiadanie bez zezwolenia to przestępstwo.
Może lepiej zacząć myśleć i nie powielać absurdów?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
@Cybul108
Kurde, brawo... Amerykę odkryłeś...
Twój post został odrzucony przez system, gdyż zawierał reflinki. Regulamin forum tego zabrania.
Twój poradnik to odpowiedni program VPN (z reflinkiem) plus &quot;zagraniczne konta&quot;...
Stary, o tym na forum pisano już w marcu, gdy bet365 ogłosił wycofanie się z polskiego rynku.
Przy okazji. Przestrzegamy przed kupowaniem kont z niepewnego źródła. Jest dużo oszustów, którzy oferują konta na swoich &quot;znajomych&quot; w UK lub podrobienie dokumentów. Nie dajcie się oszukać, pierwsze ofiary niestety już są.
Skoro to Admin napisał to tylko dodam, że nie kupicie &quot;dobrego&quot; konta jeśli chodzi o UK za 100 czy 200zł. I jeśli sprzedający nie wyśle wam np. chociaż loginu i hasła (jeśli macie obawy i chcecie tego) to możecie byc pewni, że co zwykły SCAM tłumacząc się, że został oszukany. Buhahahaha, nie da się ukraść konta przez znajomość tylko Loginu i Passu.
Sprawdzajcie limity, wiadomo, są kraje który z góry mają 1/5 tego co inne Europejskie. Do tego zgodne Email z Bet i Skrill.
To taka bardzo mała pigułka.
W razie potrzeby piszcie a postaram się pomóc jak ktoś będzie miał wątpliwości.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Czy aby na pewno? A może to &quot;chora&quot; interpretacja przepisów &quot;chorego prawnika&quot;?
Cytat z Twojego linku:
&quot;Pojawiły się absurdalne interpretacje, że za tzw. maszyną hazardową w związku z powyższym można uznać wszystko: laptop, smartfon.&quot;
Tak jak napisałem ironicznie, w takiej chorej interpretacji, sztućce można uznać za narzędzie zbrodni.
Może lepiej zacząć myśleć i nie powielać absurdów?
Przeczytaj lepiej całość artykułu zamiast wyciągać jakieś fragmenty, które odnoszą się do jeszcze innego artykułu.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Bardzow ciezko sie dowiedziec czegos sensownego w tym dziale. W sumie to moze jest tu 2 - 3 osoby z ktorymi mozna sensownie pogadac na priv reszta to jakies nawiedzeone oszolomy.
I w sumie dobrze. Bo chociaż sam jestem ciekaw, jakie to są sposoby, to takie sytuacje lubią ciszę. A że sam po prostu nie zamierzam kombinować i grać na vpnach itp. tylko u polskich bukmacherów, to po co mi ta wiedza potrzebna, skoro nic nie zmieni? ;)
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Ale ciekawosc zostanie zaspokojona.
Albo chcesz się rozwijać i masz w tym interes żeby się dowiedzieć albo nie , inaczej przez twoją ciekawość marnujesz czas poważnym osobą które mogą udzielić ci wskazówek przez co zmarnuja swój czas jak i twój czas gdyż niepotrzebnie zawracasz sobie tym głowę skoro jesteś tylko ciekawy i ta informacja nie jest ci do niczego potrzebna w praktyce . Nie pisze tego żeby cię obrazić tylko stwierdzam fakty.
 
P 0

pokorny9

Użytkownik
1. Jaka jest różnica, czy gra się przez brokera czy na bukach, które zostały ? Z tego co czytam to i to nielegalne, a jednak sporo buków zostało więc jest w czym wybierać.
2. Przeglądam Pinnacle Sports i widzę, że nie ma kilku lig, które mnie interesują typu 3. liga włoska, faktycznie brakuje tych mniej znanych, czy źle patrzę ?
3. W Mniej znanych ligach nie ma under/over 2,5 tylko 2,0 ? Jeśli tak to duży minus
 
L 16

lipko111

Użytkownik
Granie ze skrillem/PSC jest nadal legalne?
Powiedzmy, jeżeli by mnie złapali to jak są naliczane te kary? Od wypłaconych pieniedzy, obstawionych czy wpłaconych?
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Granie ze skrillem/PSC jest nadal legalne?
Powiedzmy, jeżeli by mnie złapali to jak są naliczane te kary? Od wypłaconych pieniedzy, obstawionych czy wpłaconych?
Nadal legalne ? Nigdy nie było więc jak może być nadal legalne ? ;)
1. Jaka jest różnica, czy gra się przez brokera czy na bukach, które zostały ? Z tego co czytam to i to nielegalne, a jednak sporo buków zostało więc jest w czym wybierać.
2. Przeglądam Pinnacle Sports i widzę, że nie ma kilku lig, które mnie interesują typu 3. liga włoska, faktycznie brakuje tych mniej znanych, czy źle patrzę ?
3. W Mniej znanych ligach nie ma under/over 2,5 tylko 2,0 ? Jeśli tak to duży minus
Jeśli kursy takie same to over 2,0 i over 2,5 to jest to samo przecież, jeśli pierwszy rozliczany jest 3-drogowo
 
T 0

trueloque

Użytkownik
Chciałem znaleść ciekawe informacje na tym forum . Czytam nie wiem , z 10 stron , nic nie ma , albo powtarzane informacje , które są wiadomo albo oczywiste , albo jakieś kłótnie . Mam jedną sprawę , może ktoś akurat wie , jak to zrobić . Chcę grać i na swoim pinnacle i na swoim betfair , ale nie mam adresu z uk . Jak łatwo zmienić adres i dostać na to potwierdzenie ? Wiem , że mogę to zrobić ręcznie przez przyjazd do Anglii , i dostanie jakieś rachunku na przykład na elektrykę czy na bank . Ale czy nie ma jakiejs szybszej drogi ? Nie bardzo Mi się chce jechać do Anglii . Oczywiście podanie komuś obcemu swoich danych nie wchodzi w grę , obawiam się oszustwa . Kupiłem do tej pory jedno konto bet365 , z długą historią , za 800 złotych jedno , drugie za 600 od tego samego oszusta . No , i straciłem na tym . Dlatego żadne takie szemrane Mnie nie interesują . Może ktoś coś doradzić ? Nie tylko Mi się przyda . Dzięki z góry .
 
T 2

tom100

Użytkownik
@trueloque no na Pinnacle teraz tylko przez brokera masz przecież temat na forum i bez dobrej znajomości angielskiego się nie obejdzie. Jeżeli chodzi o Bet365 to teraz mega ciężko będzie chyba ze ktos ma dobrego znajomego w UK i lubi bawić VPN-ami. A Betfair sie nie interesuje to nie wypowiadam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom