>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
R 125

roger12

Użytkownik
ale mozna sobie przleac od ruskich na Paysafecard i potem na Skrilla i wyplacic karta bankomatowa Skrill , jedyny minus , ze pobiera z 3,5 % za przelew z PSC na Skrill
PSC to dobra opcja ale niestety to droga transakcja niestety choć jeśli nic się więcej nie zmieni to chyba będzie jedyna opcja. Ja mam nadzieje że, to tylko strach buków i poprostu zablokowali skrille ze swoich witryn a sam Skrill nie wdroży tego.
 
S 1K

shevc

Użytkownik
A czy ktos probowal wplacac poprzez skrill korzystajac, po zalogowaniu sie na konto skrill, z ktorejs z zakladek ktore tam sie znajduja (m.in. karta debetowa/kredytowa, sofort banking, rapid, trustly)?
Mam na mysli oczywiscie probe depozytu ze strony bukmachera poprzez opcje skrill (a nie zasilenie konta skrill podanymi sposobami).
 
N 0

nowicjusz92

Użytkownik
Czy mógłby ktoś podać email do unibetu, by się z nimi skontaktować? Strony jak wiecie nie działają, nie mogę znaleźć nawet kontaktu do nich. Chodzi mi o wypłatę środków z mojego konta. Czy jest możliwość zrobienia tego właśnie poprzez napisanie do nich?
EDYCJA:
Znalazłem sposób na zalogowanie, wpisałem w przeglądarkę adres do australijskiego unibetu i narazie działa. Czy bezpiecznie jest teraz wypłacić na SKRILL? Czy zablokują konto od razu?
 
R 0

rafiooza

Użytkownik
Czy bezpiecznie jest teraz wypłacić na SKRILL? Czy zablokują konto od razu?
Przez najbliższe 2 tygodnie skrill umożliwia wypłatę reszty środków z kont u bukmacherów z których się wycofują, natomiast wpłat już nie ma u buków znajdujących się na domenie zakazanych.

Śmiało wypłacaj póki możesz.
 
K 0

kurant_

Użytkownik
Witam wszystkich.
Wróciłem po długiej przerwie, chciałem dziś zobaczyć co dzieje się na bet365 i niesamowicie byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem ze strona jest zablokowana.
Przepraszam jeżeli zadaje być może naiwne pytania, ale czy w mediach w ogóle ktoś mówił głośno o tych zmianach które weszły w życie ?
Czy ta nowa ustawa hazardowa jest zgoda z prawem unijnym ? Czy coś się może zmienić ? i PIS wszystko cofnie ?
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Witam wszystkich.
Wróciłem po długiej przerwie, chciałem dziś zobaczyć co dzieje się na bet365 i niesamowicie byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem ze strona jest zablokowana.

Przepraszam jeżeli zadaje być może naiwne pytania, ale czy w mediach w ogóle ktoś mówił głośno o tych zmianach które weszły w życie ?
Czy ta nowa ustawa hazardowa jest zgoda z prawem unijnym ? Czy coś się może zmienić ? i PIS wszystko cofnie ?
Poczytaj ten temat to się wszystkiego dowiesz.

-----------------------

Korzysta ktoś z Entro Pay ? Jakieś opinie ?
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Z tego co sam widze buki walcza z nowa ustawa. Np unibet ma strone unibet-1.com
a sportingbull ma 147 w nazwie strony ;)
I to będzie taka walka z wiatrakami bo Skrill będzie blokował TYLKO strony które znajdą się w rejestrze.
Dziś chyba rządząca partia PiS zyskała dużo zwolenników w przyszłych wyborach.Za jaja i na hak z nimi ????
 
M 27

milt

Użytkownik
Witam wszystkich.
Wróciłem po długiej przerwie, chciałem dziś zobaczyć co dzieje się na bet365 i niesamowicie byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem ze strona jest zablokowana.
Przepraszam jeżeli zadaje być może naiwne pytania, ale czy w mediach w ogóle ktoś mówił głośno o tych zmianach które weszły w życie ?
Czy ta nowa ustawa hazardowa jest zgoda z prawem unijnym ? Czy coś się może zmienić ? i PIS wszystko cofnie
?
Media zajmują się grubszymi sprawami. Czy ustawa uzyskała notyfikację KE? Też z żadnych mediów trudno się dowiedzieć. Zawsze może się coś zmienić tylko czy na lepsze i nie liczyłbym że tą dobrą zmianę zrobi PIS.
 
R 0

rafiooza

Użytkownik
Powiem to że strona ta nie jest wpisana do rejestru. Każda pochodny link który teraz stworzyli to Wiadomka ze nie jest wpisany. To samo podobno Betclica się tyczy. Podałem informacje która trafiła do ogółu bukmacherów. Zobaczymy jak to się dalej rozwinie
 
K 0

kurant_

Użytkownik
noname007x trochę już poczytałem, i wiem trochę więcej. Z tym że zastanawia mnie w jakim kraju jeszcze w UE funkcjonuje taki system gdzie monopol mają buki krajowe, a reszta ma bana. Rozumiem, że zagraniczne buki nie chcą legalnie &quot;wejść&quot; na nasz rynek czyli płacić 12% podatku obrotowego, który jest za duży. Ciekawe jaki musiałby być ten podatek żeby opłacalne było wejście na PL rynek. Pewnie nierealna stawka. Nie wiem czy można wklejać tu linka bo dotarłem do fajnego artykułu z 2016r gdzie widać jak wygląda Polska na tle innych krajów jeżeli chodzi o podatki od firm bukmacherskich, wygląda to słabo. Ale pomijając to że kasa wypływa, sam fakt monopolizowania pojedynczych podmiotów jest moim zdaniem bezprawny. Ale piszę z perspektywy laika.

milt
za czasów Tuska, z afery hazardowej był niezły spektakl w mediach, a rząd PO też już zabierał się za hazard. Dziś cisza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom