>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
P 10

petepistol

Użytkownik
Tylko,że taki jegomość wrzuci problem do sieci i wtedy setki tysięcy graczy zacznie się zastanawiać czy ich to samo nie dopadnie.Więc po co buk ma ryzykować,jak już przez śmieszną ustawę wielu graczy zrezygnowało z gry w necie na rzecz buków &quot;stacjonarnych&quot;?
Tak, zgadzam się, tylko skąd ten jegomość będzie wiedział, że buk udostępnił jego dane? Wg mnie po prostu nie warto narażać się na niepotrzebne ryzyko.
 
P 10

petepistol

Użytkownik
Co rozumiesz pod tym pojęciem?
no właśnie kontrola pod kątem gry u zagranicznych buków, to o czym piszemy. jak ktoś nie grał u nich i chce założyć konto w polskim buku online to ok, ale w przeciwnym razie to nierozsądne - delikatnie mówiąc.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Pożyjemy zobaczymy. Może nadejdzie taki dzień kiedy będziemy się śmiać z tych postów o tym jak nie dać się złapać skarbówce za 100 złociszy bo naprawdę jak ktoś jest na plusie w postaci tysiaka złotówek miesięcznie z bukmacherki to ja szczerze gratuluję.
 
P 10

petepistol

Użytkownik
Pożyjemy zobaczymy. Może nadejdzie taki dzień kiedy będziemy się śmiać z tych postów o tym jak nie dać się złapać skarbówce za 100 złociszy bo naprawdę jak ktoś jest na plusie w postaci tysiaka złotówek miesięcznie z bukmacherki to ja szczerze gratuluję.
Cristovao, ale pamiętaj, że sam fakt grania jest wg prawa karalny. Nie jest istotne czy wygrywałeś, czy przegrywałeś. A kara od skarbówki to druga sprawa. Z resztą było to już pisane wiele razy, nie ma sensu 100 razy odgrzewać tego samego kotleta.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Cristovao, ale pamiętaj, że sam fakt grania jest wg prawa karalny. Nie jest istotne czy wygrywałeś, czy przegrywałeś. A kara od skarbówki to druga sprawa. Z resztą było to już pisane wiele razy, nie ma sensu 100 razy odgrzewać tego samego kotleta.
wg tego prawa wpłata na konto bukmachera i rejestracja nie jest karalna także czysta patologia i te słowa tego Kapicy, że nie mają zamiarów zmieniać prawda bo jest dobre ... masakra
gdyby wszystko było uporządkowane to nie byłoby obaw przed wypłatami i skarbówkami, wygrane do 2280 są zwolnione od podatków
ale nie jest uporządkowane i żyjemy w czystej patologii gdzie Ci wyżej &quot;WIEDZĄ&quot; lepiej
 
P 10

petepistol

Użytkownik
No chyba sam fakt grania nie jest karalny, a dopiero wygrywania czyli wypłacania kasy jest karalny bo nie opodatkowany w Polsce.
Przecież właśnie ta ustawa, o której wciąż trąbimy od kilku lat już kara sam fakt grania ;/ Zresztą niedawno napisał to też kolega temp na forum:

&quot;pete1989 nie ma żadnej kary 100% od nielegalnych przychodów z bukmacherki. W ustawie określone są konkretne kary (nie chce mi się teraz szukać, ale wynosi wielokrotność dziennej stawki). Tylko zauważ że prawo można złamać na 2 sposoby:
1) nielegalne uczestniczenie w zakładach bukmacherskich, które nie posiadają licencji
2) niewykazanie przychodu i nieodprowadzenie podatku
Każde złamanie może być rozpatrywane osobno. Jeżeli nie złapią cię za bukmacherke (bo np. nie ma dowodu), to mogą złapać za podatki.&quot;
 
G 2

garbaty

Użytkownik
ale po co grac w nielegalnych i sie narazac, skoro sa legalne buki ja sie pytam? wg.mnie jesli nie bedziesz na plusie w legalnych, to w nielegalnych tez nie, bedziesz tylko albo mniej tracil bez podatku, albo mniej wygrywal z podatkiem
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
12% różnicy , wynikające z poboru podatku obrotowego w legalnych firmach typu Totolotek, Fortuna, Milenium czy STS - stwarza przy grze w firmach w Polsce niezarejstrowanych , szeroki korytarz mogący decydować o tym czy w bilansie naszej gry jesteśmy po stronie wygranych czy przegranych.

Nie pisz więc , że te 12% nie odgrywają znaczenia , bo robiąc takie porównanie nie wolno zapominać innego aspektu gry w firmach legalnych i nielegalnych: takiego jak wysokość kursów z korzyścią na rzecz tych ostatnich.

Dopiero oba te aspekty widziane razem mówią wszystko...
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
ale po co grac w nielegalnych i sie narazac, skoro sa legalne buki ja sie pytam? wg.mnie jesli nie bedziesz na plusie w legalnych, to w nielegalnych tez nie, bedziesz tylko albo mniej tracil bez podatku, albo mniej wygrywal z podatkiem
Mylisz sie. To robi bardzo duzą roznice dla regularnie grającego &quot;zawodowca&quot;
12sto procentowy Yeld to bardzo dobry wynik dla kazdego gracza. teraz w STSie musisz to oddac czyli w najlepszym wypadku bedziesz na zero. Zaden regularnie wygrywajacy gracz nie bedzie zainteresowany STSem albo innym opodatkowanym bukiem, bo w praktyce ten podatek zabierze mu caly zysk.
 
P 10

petepistol

Użytkownik
Panowie, te wszystkie kwestie były już omawiane po stokroć razy. Gra u buka netowego zagranicznego ( celowo nie używam tu słowa &quot;nielegalnego&quot; bo to pojęcie względne ) jest nieporównywalnie bardziej opłacalna, jeśli ktoś ma zamiar wygrywać. Garbaty, chyba od niedawna się interesujesz graniem.
Gwoli ścisłości ja gram teraz u naziemnych ( ale nie online ), więc wiem co mówię. U netowych zagranicznych seria kilka kuponów trafionych pod rząd robi bardzo duży zysk. Teraz taka seria co najwyżej przyzwoicie zniweluje poprzednie porażki ( a wiadomo, że takie zawsze są ).
 
mireklll 6

mireklll

Hmmm...?
Ja wyczytałem takie coś na pewnym forum.
Pewien podobno urzędnik US napisał:

Pamiętajcie również, że bank jest waszym przyjacielem trzymacie tam
pieniądze im więcej tym więcej na was zarobią i tym bardziej się o
was troszczą.
Nie udostępnią danych wyciągów itp z kont bez zawiadomienia was
osobiście przez opiekuna konta.
Po prostu dostajesz telefon, że twoje środki są wątpliwego
pochodzenia i niedługo konto może zostać zamrożone poproszą o
osobisty kontakt.
Co robisz??? - ano podejmujesz całą gotówkę ukrywasz i likwidujesz
konto w tej samej chwili znika cały dostęp do twojej historii.
po co to piszę? bo muszę tutaj pracować za karę....... jeszcze przez
4 lata - no mi się nie udało ale i tak było warto za 4 lata wyjeżdżam
z tego pięknego kraju do innego w którym opiekun... będzie czekać.



Może coś w tym jest.....
 
C 20

celt

Użytkownik
Ja wyczytałem takie coś na pewnym forum.
Pewien podobno urzędnik US napisał:





Może coś w tym jest.....
tak tylko że jak jest zamrożone to bank na pewno nie da Tobie możliwości wypłaty gotówki, proste i logiczne...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ja wyczytałem takie coś na pewnym forum.
Pewien podobno urzędnik US napisał:

[...] ukrywasz i likwidujesz
konto w tej samej chwili znika cały dostęp do twojej historii.
[...]
Może coś w tym jest.....
Nie ma w tym nic. Jest to zwykła bzdura. Nie wnikam po kiego takie rzeczy są tutaj wypisuje ale każdy ma prawo sobie pogadać.
Historię to sobie możecie Koledzy wymazać w swojej poczcie email a i tak będzie ona wymazana jedynie w głowie Właściciela konta ????
Dopowiedzcie sobie jak będzie w przypadku likwidowanego rachunku bankowego i jakie ta instytucja ma zobowiązania wobec tak zwanego &quot;państwa&quot;.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Historię to sobie możecie Koledzy wymazać w swojej poczcie email a i tak będzie ona wymazana jedynie w głowie Właściciela konta ????
Dopowiedzcie sobie jak będzie w przypadku likwidowanego rachunku bankowego i jakie ta instytucja ma zobowiązania wobec tak zwanego &quot;państwa&quot;.
Banki mają ustawowy obowiązek trzymania historii konta przez okres 5 LAT i to niezależnie od tego czy ktoś zamknie rachunek czy nie zamknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Banki mają ustawowy obowiązek trzymania historii konta przez okres 5 LAT i to niezależnie od tego czy ktoś zamknie rachunek czy nie zamknie.
Właśnie.
Jest kilka państw w Świecie, gdzie banki naprawdę bezwzględnie chronią dane swojego Klienta.
Nie należy do nich Polska a szerzej, nie są to banki z terytorium Unii Europejskiej.
I zresztą, obywatele RP nie mają prawa trzymać w tych bezpiecznych bankach, swoich pieniędzy.
Pieniądze bowiem należy wg prawa polskiego i unijnego trzymać w bankach niebezpiecznych ???? .
&quot;Państwo&quot;, może sobie tam kiedy zechce zaglądać do naszych danych, a kiedy trzeba to nawet i zrobić takie małe &quot;kuku&quot; jak na Cyprze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom