>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
E 7

exp_

Użytkownik
skad ty mozesz wiedziec czy prezydent to podpisze czy nie? a niby czemu ma nie podpisac skoro to juz przeszlo przez sejm wiekszoscia glosow? nieuniknione jest ze ta ustawa poprostu wejdzie w zycie tak jak to mialo miejsce we Francji, i zaden trybunał ani KE nie pomoze, mimo ze napewno beda protesty, paradoksalnie ten podatek moim zdaniem bardziej nas ratuje bo jest on za wysoki i zaden buk przy zdrowych zmyslach nie bedzie chcial dzialac w Polsce placac taki podatek, wiec zapewne po krotkim czasie beda znowu przerabiac albo zdejmowac te ustawe, jednak ja jestem pewien ze i tak ona wejdzie, bo nasz prezydent niczym sie nie rozni od tych konserwatystow w sejmie i senacie.
Mino , ze prezydent wywodzi się wiadomo z jakiej partii, mimo iż na niego nie głosowałem to jest to człowiek inteligentny i ma suwerenność więc takich bzdur raczej nie puści.
Gdyby tam byli konserwatyści to by nie wymyślali 20 ustaw dziennie, akurat konserwatyzm w tym względzie jest pozytywny, tylko, że tam są socjaliści!
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Mino , ze prezydent wywodzi się wiadomo z jakiej partii, mimo iż na niego nie głosowałem to jest to człowiek inteligentny i ma suwerenność więc takich bzdur raczej nie puści.
Gdyby tam byli konserwatyści to by nie wymyślali 20 ustaw dziennie, akurat konserwatyzm w tym względzie jest pozytywny, tylko, że tam są socjaliści!
mimo ze jest inteligentny to skoro dla Kapicy te bzdury wydaja sie normalnoscia to dla prezydenta tym bardziej, PO bedzie chcialo zwlaszcza przed wyborami pokazac ze walczy z hazardem, bo ludziom samo slowo hazard kojarzy sie odrazu z czyms zlym. Pozatym obecny prezydent nie ma w zwyczaju wetowac ustaw tak jak robil to ś.p Kaczynski.
 
S 0

sparrco

Użytkownik
bo nasz prezydent niczym sie nie rozni od tych konserwatystow w sejmie i senacie.
a co ma konserwatyzm do ustawy hazardowej??
przecież to czyste interesy są, nie żaden konserwatyzm hehe
prezydent (...) jest to człowiek inteligentny i ma suwerenność więc takich bzdur raczej nie puści.
to się ubawiłem :grin:
normalnie poczułem bul i utratę resztek nadzieji,
aż palem się ze wstydu :grin:
o konstytucjach nie wspomne hehe
przecież to jakiś ***** jest, jakby go dopiero co od pługa oderwali, litości :?
Pozatym obecny prezydent nie ma w zwyczaju wetowac ustaw tak jak robil to ś.p Kaczynski.
w jakim celu powielasz te bzdury?
18 ustaw zawetował Kaczyński, 10 skutecznie - w 4,5 roku
Kwaśniewski ponad 40 w dwie kadencje, czyli podobnie
Wałęsa był rekordzistą, nie pamiętam ile, ale zawetował dużo więcej niż Kwachu
???? o jakim zwyczaju więc mowa????
 
S 0

sparrco

Użytkownik
no i doczekaliśmy się, właśnie pojawiła się informacja na prezydent.pl

Ustawa z dnia 26 maja 2011 r. o zmianie ustawy o grach hazardowych oraz niektórych innych ustaw – podpisana 16 czerwca 2011 r.
więc wchodzi w życie 30 czerwca :;/:
 
M 46

metalista

Użytkownik
na pewno nie 30 czerwca. To 14 dni liczy się od daty opublikowania w Dzienniku ustaw. Koledze, który zarzekał się, że Komorowski nie podpisze ustawy i skieruje ją do TK gratuluje poczucia humoru ????
 
A 2

algorytm

Użytkownik
Betgun
Grzegorz:
staramy sie wyjsc naprzeciw - 3 darmowe wyplaty na konto w mb
Grzegorz:
prosze korzystac do transferow pieniedzy z mb a bedzie ok
Grzegorz:
poniewaz obawiam sie ze konto w polskim banku bedziemy musieli zlikwidowac

nieciekawie sie robi
 
S 0

sparrco

Użytkownik
na pewno nie 30 czerwca. To 14 dni liczy się od daty opublikowania w Dzienniku ustaw.
Faktycznie, mój błąd.
14 dni od dnia ogłoszenia, nawet w ustawie jest napisane, ostatni art.
Czyli trochę może to jeszcze potrwać.

poniewaz obawiam sie ze konto w polskim banku bedziemy musieli zlikwidowac
Gdyby tylko na tym poprzestali, to nie będzie źle. Byle nie poblokowali dostępu dla ludzi z PL
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
bet-at-home.com
firma bet-at-home.com działa od wielu lat na wielu rynkach, posiada wszelkie wymagane zezwolenia i licencje oraz działa zgodnie z prawem (również w zakresie prawa podatkowego). Poza tym - jest spółka notowana na giełdzie, przez co podlega najsurowszym z możliwych kontroli finansowo - prawnych.
Serdecznie pozdrawiamy

wychodzi na to ze firmy bukmacherskie maja to w du*** ???? hehe
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Panowie ( i Panie ?)
Nie siejmy Paniki po podpisie prezydenta bo tego było można się spodziewać, poczekajmy jeszcze te 24 dni do oficjalnego wejścia ustawy, która aby tak jak mówią buki na razie nic nie pozmieniała w ich systemach dotyczących Polskich graczy.
Oby własnie tak zostało, a ta ustawa oby była martwym prawem pod publiczkę przed wyborami.
hazard był nielegalny, a teraz jest tak samo nielegalny - także nic się nie zmienia ????
nie wypytujmy tak tych bukow o to ze teraz ich działania są nielegalne, bo jeszcze nas w końcu poblukują za płacze ;)
 
S 0

sparrco

Użytkownik
hazard był nielegalny, a teraz jest tak samo nielegalny - także nic się nie zmienia ????
W kwestii nielegalności nic się nie zmienia, natomiast organa ścigania otrzymują narzędzia do ścigania, których wcześniej nie było. Pytanie, czy będą z nich korzystać i na jaką skalę :]
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
No własnie więc na logikę w kwestii nielegalności nic się nie zmienia, dlaczego więć buki miałyby coś zmieniać ? Mam na myśli np blokowanie kont, utrudnianie nam grania.
Narzędzia do ścigania to odrębny temat.
 
T 13

txc

Użytkownik
Pisanie, ze ta ustawa jest pod publiczke, bo ida wybory jest chyba nie na miejscu, bo chyba tych niezadowolonych jest znacznie wiecej niz tych, ktorzy skacza z radosci po podpisaniu tej ustawy (mowia tutaj o nas - szaraczkach).
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Pisanie, ze ta ustawa jest pod publiczke, bo ida wybory jest chyba nie na miejscu, bo chyba tych niezadowolonych jest znacznie wiecej niz tych, ktorzy skacza z radosci po podpisaniu tej ustawy (mowia tutaj o nas - szaraczkach).
wlasnie ze jest na miejscu bo czym w porownaniu z reszta spoleczenstwa ktora sadzi ze hazard to zlo (w wiekszosci starsi ludzie) jest nasza &#39;grupka&#39; graczy? wiadomo ze gracze nie sa zadowoleni ale my stanowimy maly procent.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Mam takie pytanie z innej beczki. Orientuje sie ktos z was czy posiadajac dzialalnosc gospodarcza zarejestrowana w Angli, mozna otworzyc tam rachunek bankowy?
I czy taka droga pozyskiwania kozysci majatkowych od bukmachera jest sprzeczna z ustawa..
 
S 0

sparrco

Użytkownik
Mam takie pytanie z innej beczki. Orientuje sie ktos z was czy posiadajac dzialalnosc gospodarcza zarejestrowana w Angli, mozna otworzyc tam rachunek bankowy?
I czy taka droga pozyskiwania kozysci majatkowych od bukmachera jest sprzeczna z ustawa..
Nie trzeba mieć działalności, nie trzeba tam pracować, nawet nie trzeba mieszkać, żeby mieć rachunek bankowy w UK. Przydaje się mieć jakiś &quot;zaprzyjaźniony adres&quot;, bo nie każdy bank wyśle umowę za granicę.

Co do drugiej kwestii - zależy skąd grasz i gdzie masz rezydencję podatkową. Jeśli grasz z UK i masz certyfikat rezydenta w UK, możesz tam grać legalnie i nie płacisz podatków, bo hazard jest zwolniony.

==============

Wracając do pytania TxC:

http://www.upr.org.pl/main/artykul.php?strid=1&amp;amp;katid=75&amp;amp;aid=8571
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Co do drugiej kwestii - zależy skąd grasz i gdzie masz rezydencję podatkową. Jeśli grasz z UK i masz certyfikat rezydenta w UK, możesz tam grać legalnie i nie płacisz podatków, bo hazard jest zwolniony.
No własnie podatki odprowadzam do UK, ale gram w polsce...
 
dark-white 11

dark-white

Użytkownik
Ja mam pytanie czy ta ustawa wymierzona jest bardziej przeciwko firmom bukmacherskim (za udzielanie możliwości gry w Polsce będą kary) czy przeciwko graczom (za granie na terenie Polski będą kary)?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom