>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Najwyżej się napisze do buka,żeby usunęli konto. Wielkie micyje ;-)
Jak dla mnie to możesz już teraz napisać,żeby ci pozamykali wszędzie konta.Myślisz(?),że będą kogoś karać za to,że posiada konto u buka?????
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Po za tym kto i po co ma Ci wejść na konto buka ? kto ma takie prawo ?
przecież bukmacherzy nie będą udostępniać danych graczy.

a jeśli chodzi Ci o konto bankowe, to wiedz że jak usuniesz to historia zostaje ????
 
dominikus_92 0

dominikus_92

Użytkownik
Po za tym kto i po co ma Ci wejść na konto buka ? kto ma takie prawo ?

przecież bukmacherzy nie będą udostępniać danych graczy.


a jeśli chodzi Ci o konto bankowe, to wiedz że jak usuniesz to historia zostaje ????

Nie zdziw się,jak pewnego dnia dane jednak wypłyna i buki przegrają.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Po za tym kto i po co ma Ci wejść na konto buka ? kto ma takie prawo ?

przecież bukmacherzy nie będą udostępniać danych graczy.


a jeśli chodzi Ci o konto bankowe, to wiedz że jak usuniesz to historia zostaje ????

Na przykładzie kolegi wyżej widać, że niektórzy jednak wierzą w teksty analfabetów, którzy piszą caps lockiem i przestaną grać mimo, że tą ustawę można zlać bo nijak się ma do unijnego prawa dotyczącego hazardu, a na wosie nie od dziś uczą, że prawo UE&gt;prawo krajowe.
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
witam, mam pytanie, otóż chciałbym się dowiedziec czy są buki u których można grac legalnie przez internet na dzień dzisiejszy w Polsce czy trzeba jeszcze na nie poczekac. może byc nawet z podatkiem.
dzięki z góry
 
flavious 19

flavious

Użytkownik
witam, mam pytanie, otóż chciałbym się dowiedziec czy są buki u których można grac legalnie przez internet na dzień dzisiejszy w Polsce czy trzeba jeszcze na nie poczekac. może byc nawet z podatkiem.

dzięki z góry

Na dzień dzisiejszy - każdy buk internetowy jest legalny i można u niego grać bez problemu.
Gdy zadasz to samo pytanie - odpowiedź będzie odwrotna ???? Naziemne firmy bukmacherskie do Internetu prędko nie wejdą, zaś wszystkie, które są obecnie dostepne, w myśl słynnej już ustawy, od jutra będą nielegalne i zakazane :]
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
witam, mam pytanie, otóż chciałbym się dowiedziec czy są buki u których można grac legalnie przez internet na dzień dzisiejszy w Polsce czy trzeba jeszcze na nie poczekac. może byc nawet z podatkiem.

dzięki z góry
Pewnie, są.Polecam Totomix gdzie oni mają taką opcję [ wiem, że niektórzy z fb grają tak ], ale nie wiem jak to działa, o taką licencję również będzie się starać STS.

Również odsyłam do tego posta http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-24.html#post2288215 i gorąco polecam założenie konta w STSie bądź innym, stacjonarnym bukmacherze, po poście Foxa widać, że się na pewno opłaci.

Pete, GMark szkoda tłumaczyć, zostawcie zrobią jak będą chcieli.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Ja w ogóle nie rozumiem sensu wprowadzenia tej ustawy w Polsce. Skoro jest ona niezgodna z prawem UE, to po co ją uchwalono? Skoro prawo UE jest ponad prawem polskim, mogę przecież nie przestrzegać zasad tej ustawy i nikt nie ma prawa mnie w żaden sposób ukarać. Jak w jej treści mogły znaleźć się informacje o karach w razie nieprzestrzegania ustawy? Mógłby ktoś to skomentować, bo najwyraźniej czegoś tu nie rozumiem.
Zasada pierwszeństwa prawa unijnego – zasada, która nie występuje expressis verbis w traktatach lecz jest jedną z podstawowych zasad występujących w prawie wspólnotowym. Wynika głównie z orzecznictwa ETS. Mówi ona, że:
- prawo unijne ma pierwszeństwo przed prawem krajowym państwa członkowskiego.
(...)
 
M 135

mhm

Użytkownik
bo do czasu uchylenia tej ustawy mozna kogos uwalic na grzywne a potem on bedzie musial w procesie cywilnym dochodzic odszkodowania od panstwa. Jest to czasochlonne i nie kazdy sie zdecyduje a dobry straszak jest. Poza tym nie ma do konca pewnosci czy to prawo jest niezgodne z UE.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
bo do czasu uchylenia tej ustawy mozna kogos uwalic na grzywne a potem on bedzie musial w procesie cywilnym dochodzic odszkodowania od panstwa. Jest to czasochlonne i nie kazdy sie zdecyduje a dobry straszak jest. Poza tym nie ma do konca pewnosci czy to prawo jest niezgodne z UE.
Jest pewność że jest niezgodna z UE ... tylko jak było dużo razy pisane rządzą nami idioci którzy nie mają pojęcia co robią i później wychodzą takie cyrki ... dziwne że ludzie dalej głosują na takich idiotów .
Prawa UE są ważniejsze niż krajowe ... karzą ci srać na stojąco to będziesz musiał ????
Spokojnie ktoś mądry się kiedyś wku.wi roz.... te całe towarzystwo i będzie normalnie .
 
cock 756

cock

Użytkownik
Oj eksperci...

UE zezwala regulację hazardu krajom członkowskim. Kiedy? A wtedy, kiedy hazard stanowi patologię społeczną. Kraj członkowski ma się zrzec reklamy i monopolu państwowego. Tymczasem nasz, gdyby zakrawało to na patologię, tego nie robi - i oferuje zdrapki lotto w sieci hipermatów Real...

Ogarnijcie wreszcie, że to kolesiowy ukłon. Straszak.

Ustawa jest ok, problemem jest notyfikacja. Bo nie wiem czy komisji można zgłosić jedynie nowelkę, bez matki. Bo tak zrobił to Black Jack Kapitza.

W przypadku braku zastrzeżeń ze strony UE vel KE - pańswto rezygnuje z reklamy i inwazyjnego marketingu, bo ciągoty wg białych kołnierzy na niebieskim tle starczą by jakieś 70% fb powędrowało do STSów. Złodziei i oszustów, którzy to rzekomo płacą podatek. Tylko czyimi pieniędzmi.

PS. Z przyjemnością powitałbym na rynku polską giełdę zakładów, z ofertą bet365 lub bwin, kursami pinnacle i elastycznością betfair. Wtedy sensu by nie miały istenienia przynajmniej dla mnie, łby które przy większej wypłacie jęczą o ostatnie rachunki za wodę lub TV, albo notarialne wyciągi z konta. Z przyjemnością przeszedłbym all inem właśnie do mocnego Polaka, ale nie takich quasi... jak teraz ????
 
blads 187

blads

Użytkownik
Na przykładzie kolegi wyżej widać, że niektórzy jednak wierzą w teksty analfabetów, którzy piszą caps lockiem i przestaną grać mimo, że tą ustawę można zlać bo nijak się ma do unijnego prawa dotyczącego hazardu, a na wosie nie od dziś uczą, że prawo UE&gt;prawo krajowe.
i te wypowiedź powinno się pokazywać każdemu następnemu, ja to samo tłukę niektórym znajomym...ale jak grochem o ścianę nic nie dociera ????
 
makalacz 2

makalacz

Użytkownik
Hazardowe prawo nie działa

Nowelizacja ustawy hazardowej zamiast ograniczyć nielegalny hazard w internecie, wprowadza dodatkowy zamęt - pisze &quot;Puls Biznesu&quot;. Nowelizacja ma umożliwić polskim bukmacherom oferowanie zakładów w sieci i ograniczyć szarą strefę zagranicznych serwisów z e-hazardem.
Jednocześnie ministerstwo finansów liczy, że zagraniczne serwisy będą musiały rejestrować działalność w Polsce i tu płacić podatki. Jednak, jak pisze &quot;Puls Biznesu&quot;, żaden z europejskich operatorów, zarejestrowanych w rajach podatkowych, nie jest tym zainteresowany. Zdaniem ekspertów, zakazu e-hazardu nie da się wyegzekwować poszanowania prawa od łamiących polską ustawę.
Dodatkowo, według gazety, nowelizacja zawiera buble legislacyjne, wśród nich zapis, który może zaowocować wycofaniem z rynku wszystkich automatów lub pozwami graczy, którzy przegrają na nich więcej niż 25 procent. Zapis dotyczy wprowadzonego progu minimalnej wypłacalności wygranych.

Więcej w dzisiejszym Pulsie Biznesu.

http://biznes.onet.pl/hazardowe-prawo-nie-dziala,18572,4791805,1,prasa-detal
 
H 28

henka

Użytkownik
Nie rozumiem tego artykułu.
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-obstawianie-meczow-w-internecie-znow-moze-byc-legalne,nId,349857
Zakłady bukmacherskie mogą wrócić do internetu, a reklamy na koszulki piłkarzy i bandy reklamowe. Dziś, 18 miesięcy po wybuchu afery hazardowej, w życie wchodzi druga część ustawy hazardowej. To o nią toczył się bój także z Komisją Europejską, bo pierwotnie rząd chciał blokować strony internetowe.
Jednak nieprędko obstawimy legalnie wyniki sportowe w internecie. Do wczoraj do resortu finansów nie wpłynął jeszcze żaden wniosek o licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w internecie. To będzie test, czy światowi giganci będą chcieli legalnie wrócić na polski rynek, czy nadal prowadzić biznes w krajach, gdzie nie ma takich obostrzeń, jak u nas. W Polsce muszą postawić serwery, by resort finansów mógł w każdej chwili sprawdzić, kto i za ile zagrał. Musi to być urządzenie rejestrujące, które będzie archiwizowało wszelkie ruchy między organizatorem zakładów wzajemnych a graczem - wyjaśnia Sylwia Stelmachowska z resortu finansów. Dodaje, że internetowa bukmacherka będzie możliwa jedynie, gdy pieniądze na zakład sportowy przelejemy z konta bankowego.
Firmy bukmacherskie, które spełnią wszystkie te warunki, będą mogły prowadzić sponsoring. Ich reklamy mogą wrócić na bandy reklamowe wokół boiska, na koszulki piłkarzy czy na plastrony skoczków narciarskich.
Przecież nawet przy wykupieniu licencji firma będzie miała zakaz reklamy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom