>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
99% donos, najpierw przesluchiwali kumpla i sie pytali o m.in. o mnie jak facet powiedzial, ze mnie nie zna to gosc do niego, ze ma mnie na facebooku (a ja na facebooku nie mam swoich danych) wiec ciekawa sprawa i ta droga zeszlo na mnie.
[delete] ???? , nawet się do niczego nie przyznawaj ????
 
G 0

gvizdek

Użytkownik
To jest zwykle wezwanie, beda pewnie przeswietlac mnie pod katem gry, wezwanie dostalo 5 osob z tego samego miasta ktore znam wiec jest to dziwna sprawa
każde wezwanie opatrzone jest podstawą prawną oraz podaniem w jakim charakterze
 
B 8

bonusman

Użytkownik
http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transmisje.xsp?unid=AE485D1EB3BBCAF7C1257DE20051E33F#
Kapica powiedział coś takiego: &quot;SC otrzymała od prokuratury do procesowego wykorzystania informacje o 1750 graczach (tyle też niby wszczęto postępowań) w toku innych czynności (to już wiemy od dawna) o graczach realizujących swoje przelewy przez 3 banki w stosunku do 5 firm nie posiadających zezwolenia. Obecnie do sądy skierowano 34 akty oskarżenia&quot;
Konkretnie chodzi mi o to: &quot;... o graczach realizujących swoje przelewy przez 3 banki w stosunku do 5 firm...&quot;
Jak na razie na forach przewija się tylko bah i pekao, przynajmniej na taką kombinację można znaleźć materiały w necie. A gdzie reszta? Ciekawe jakie banki to te pozostałe 4 bo jeśli chodzi o buki to można się domyśleć.
Dodatkowo stwierdzenie &quot;... o graczach realizujących swoje przelewy...&quot; albo jest celowe albo wskazuje, że nie tylko o wypłaty chodzi ale i wpłaty. Wpłaty nie stanowią żadnego dowodu ale po nitce do kłębka więc też mogły być prześwietlane.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Sprawa jest 2 torowa:
1. Na przesłuchaniu przyznajesz się do wszystkiego i celnik dzwoni do Szczecina w twojej sprawie, tam jestem szybko weryfikowany i przychodzi zaraz odpowiedź, można nałożyć kare grzywny 3000 pln. Po około 2 miesiącach, przychodzi uzasadnienie ze Szczecina do Ciebie i wniosek o ukaranie karą grzywny na którą się zgodziłeś. Sprawa jest załatwiana w najbliższym Sądzie Rejonowym Twojego zamieszkania. Poczta przychodzi Ci wyrok nakazowy. Masz 7 dni na odwołanie się od niego. Jeżeli tego niezrobisz wyrok staje się prawomocny. Sprawa jest WYCZYSZCZONA !!! Nie ma żadnego wpisu do KRS i masz to zgłowy. Jesteś CZYSTY!
2. Nie przyznajesz się do tego lub odmawiasz składania zeznań. Sprawa automatycznie idzie do Sądu. Czeka Cię normalna sprawa sądowa. Oskarżycielem w tym wypadku jest Urząd Celny, który będzie Ci stawiam zarzuty. Teoretycznie ma na Ciebie haki, wpłat i wypłat, Twoje przelewy, ale zaczynają się schody dla UC jak udowodnić że grałeś z terenu Rzeczypospolitej? Potrzebne są dowody jak w tej sparwie tego gościa ze Szczecinka, id komputera, ip komputera, potrzebne będą dowody zawarcia zakładów. Nakładasz na sibie ciężar miesiący a nawet lat użerania się z Sądami itd, teoretycznie UC może sie dobrać do historii logowań Twojego operatora internetowego...a jak Ci udowodnią, to Sąd może zasądzić wyższą kare, obciążyć cie kosztami większymi, dobrać się do Twoich zeznań podatkowych. Historia na lata użerania się z tym bagnem!
Wybór należy do Ciebie!
Żródło&gt; internet


A ja myślę, że te wyroki dopiero będą się pojawiały za miesiac - dwa, będzie coraz więcej ludzi sie ujawniać i opisywać swoje sprawy. Te postępowania ruszyły dopiero w styczniu, a znając tempo Polskich urzędwów i sądów to trwa to pare miesięcy. Poczekamy co będzie dalej w tej sprawie.

@ gdyby nie tych dwóch z cmentarza to pewnie dalej by obowiązywała ustawa z 2009 roku, ale PATOLOGIA OBYWATELSKA TO - ZŁODZIEJE&lt;KŁAMCY&gt;I OSZUSCI&gt;
---
 
F 263

fidelio

Użytkownik
skad ty masz takie dane ? Z ktorego internetu ? ???? szczegolnie jezeli chodzi o ten brak wpisu do krk ...
Właśnie, ktoś kto zostaje skazany na karę grzywny za popełnienie czynu zabronionego bez wpisu do KRK? Coś mi tu nie gra.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +16
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
zaraz ekspresowo ustawę zmienią pod państwowego monopolistę !
by żyło się lepiej...
Kodeks karny skarbowy od dawna to reguluje w Art.107 § 2:
Art. 107. § 1. Kto wbrew przepisom ustawy lub warunkom zezwolenia urządza lub prowadzi grę losową, grę na automacie, grę na automacie o niskich wygranych lub zakład wzajemny,podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym.
..............
...................
Przypomnę też, że pierwszy wyrok nakazowy* dotyczył przecież nie tylko zakładów wzajemnych, ale także i gier losowych:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/5500-zl-kary-za-hazard-w-internecie-7224391.html
*został wniesiony od niego sprzeciw i sprawa została skierowana do rozpoznania na zasadach ogólnych.
.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
99% donos, najpierw przesluchiwali kumpla i sie pytali o m.in. o mnie jak facet powiedzial, ze mnie nie zna to gosc do niego, ze ma mnie na facebooku (a ja na facebooku nie mam swoich danych) wiec ciekawa sprawa i ta droga zeszlo na mnie.
Majstersztyk detektywistyczny! Szerlok Holmes by się nie powstydził.

Zatrudnijmy więcej funkcjonariuszy, ktoś przecież musi szukać hazardzistów przez listy znajomych na portalach społecznościowych!

Robi się coraz zabawniej ???? ????

 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Komisja Europejska nie zaakceptowała projektu ustawy hazardowej
http://izbagospodarcza.pl/?p=2065
Czas dopiero pokaże, bo nie znam przecież reakcji KE i państw członkowskich na ten projekt Ustawy hazardowej, będący notyfikowany KE - i co ostatecznie, po uwzględnieniu ew. komentarzy i szczegółowych uwag z niego pozostanie w finale, czyli w wersji która trafi do Sejmu.
Zapewne MF wyda po 6.02 komunikat o przebiegu prac nad Ustawą w KE.
Czyli że Izba Gospodarcza Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych, była szybsza w wydaniu stosownego komunikatu niż MF...
................
@Panmc&gt;&gt;&gt; widzę, że masz w awatarze plakat z filmu Żądło - a znasz Żądło II?
http://filmowicze.tv/zadlo-ii-1983/
bo Żądło jest do obejrzenia np. tu: http://www.cda.pl/video/85124ab/Zadlo-_1973_-caly-film-komkrym
(Juliusz Machulski jak sam podawał, napisał scenariusz do Vabanku na podstawie Żądła)
.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Gdyby to nie było tak straszne i smutne to by było nawet śmieszne. Teoretycznie traktując tą bukmacherkę jako przestępstwo to policja powinna się zwrócić do adminów tego forum i wszystkich innych forów, zebrać IP i wtargnąć do kilkudziesięciu tyś ludzi o 6 rano. Jak były akcje policji o ściąganie z internetu zabronionych materiałów. W końcu jeśli mamy tu setki tysięcy ludzi, którzy podawali, łącznie ze mną w typach np Bet365 czy bah. Przecież to jest wystarczająca przesłanka do podejrzenia popełnienia przestępstwa. Bądźmy konsekwentni - jak to jest takie straszne przestępstwo. Ja oczywiście nie straszę tylko żartuję sobie, bo ten temat ścigania bukmacherki jest na jakąś błyskotliwą pracę mgr czy doktorancką na wydziałach prawa czy socjologii obrazującą jak wciąż mamy postperelowskie prawo tak konstruowane, żeby na każdego mieć &quot;haka&quot;. Co z tego, że połowa tych absurdalnych przepisów w ogóle nie jest egzekwowana. Na każdego coś miłego, a to nielegalny film czy gra pobrana z sieci, a to gra u buka i wiele innych. Roxanne padła ofiarą właśnie takiego &quot;haka&quot;. Całe szczęście, że mamy normalnych sędziów, którzy się śmieją z takich dokonań SC. Idź Roxanne do sądu i tyle, jak wpłaty były przez Skrilla to powiedz im, że się rozbierałaś na zagranicznych kamerkach i dostawałaś żetony, które zamieniałaś na wypłaty. Prawem podejrzanego jest kłamać, a świętym prawem świadka uchylić się od wszystkich pytań narażających nas lub naszych bliskich na odpowiedzialność karną.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Witam!
Mógłby ktoś wytłumaczyć mi czy granie u zagranicznych bukach jest legalne?
A jeśli są co do tego wątpliwości to jeśli wygram dla przykładu 2mln zł to wystarczy że się zatrudni dobrych prawników i sprawa wygrana?
Pozdrawiam
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Teoretycznie traktując tą bukmacherkę jako przestępstwo to policja powinna się zwrócić do adminów tego forum i wszystkich innych forów, zebrać IP i wtargnąć do kilkudziesięciu tyś ludzi o 6 rano. Jak były akcje policji o ściąganie z internetu zabronionych materiałów. W końcu jeśli mamy tu setki tysięcy ludzi, którzy podawali, łącznie ze mną w typach np Bet365 czy bah.
Ależ skąd. Przecież użytkownicy z forów bukmacherskich tylko tak sobie zaglądają na strony tych niedobrych firm i dywagują czy te cyferki są dobre czy też złe.

Pisanie typów i analiz nie jest żadnym dowodem na granie.

Odwiedzanie stron bukmacherów nie jest karalne.

Przypadkowy obrazek do tego.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nowelizacja do ustawy o grach hazardowych (14.07.2011 r.) wprowadziła zakaz uczestniczenia w grach hazardowych urządzanych w internecie.
Ale ten wspomniany już dziś przeze mnie pierwszy wyrok nakazowy*, dotyczył gry w okresie od 21.01.2009 - 30.12.2011
*został wniesiony od niego sprzeciw i sprawa została skierowana do rozpoznania na zasadach ogólnych.
 
K 0

karolec1989

Użytkownik
Mój kolejny post usuńcie także, powaliło kogoś jak zadaje konkretne pytanie to post jest kasowany.Komuś chodzi o to by ludzie siali panike i była duża klikalność, żegnam to forum raz na zawsze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom