>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
podbijam, sławetne pko czy inny ?
Już jednego poprawiałem chwilę wyżej, ale trudno było to przeczytać pewnie, nie?
PEKAO SA to był bank, z którego wyciekły pierwsze (i być może na razie jedyne, choć straszą, że mają więcej) informacje, a nie PKO BP.
Ludzie czytajcie i się ogarnijcie, bo przez to wlasnie jest spam, przez jakieś brednie i sprzeczne informacje.
 
O 24

obywatel88

Użytkownik
Potwierdzeniem twych słów niech będzie fakt, iż to właśnie szczeciński Prokurator wnioskował w mojej sprawie.
Czy w Twoich materiałach z postępowania przygotowawczego było coś na temat jak UC zdobyło dane graczy tzn chodzi mi o postępowanie prokuratury?[/quote]

Nie było żadnej informacji, która mogłaby wskazać w jaki sposób UC uzyskał dane.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
Obywatelu 88, nie napisałes w jakim banku miales konto jakby to byla tajemnica XXI wieku.
Zwodzisz i zwodzisz za nos a nic sensownego nie piszesz o co chłopaki pytają
 
O 24

obywatel88

Użytkownik
Obywatelu 88, nie napisałes w jakim banku miales konto jakby to byla tajemnica XXI wieku.

Zwodzisz i zwodzisz za nos a nic sensownego nie piszesz o co chłopaki pytają
Jeśli Twoim zdaniem bardziej sensowne jest kilkadziesiąt stron &quot;spamu&quot; ociekających artykułami, paragrafami i definicjami, które to każdy przy minimum umysłowego wysiłku jest w stanie sam odszukać w tzw. internetach, to gratuluje.

Co do banku. nie odpowiadam celowo a to dlatego że już zamieszczałem te informacje. Czy to jest aż tak wielki problem prześledzić moje poprzednie wpisy??? To forum jest wystarczająco zaśmiecone i powielanie po raz enty tych samych pytań i odpowiedzi do niczego nie prowadzi.

Pisałem raz i napisze kolejny. W miarę swoich możliwości i posiadanej wiedzy odpowiem na każde pytanie. Tylko k.... błagam, nie pytajcie sto razy o to samo!!!
 
K 0

krystjan

Użytkownik
Witam Panowie,
jestem tu nowy dlatego ze zainteresował mnie watek tego forum.
ja równiez dostałem pismo od UC z art 107 par2 tyle że jako świadek.
I też grałem na bahu w roku 2012 :/ . Co prawda rozmowa dopiero przede mną i nie wiem nawet co im gadać. Konto zaś miałem W BZ wbk.
Możecie cos doradzic?
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
wertuję wątek już chwilkę i nie widzę, za jaki okres gry była ta pierwsza, pierwotna lista osób z baha ?
 
ester 87

ester

Użytkownik
Obywatel88 chyba jeszcze nie padły następujące pytania:
1. Co z środkami, które wypłaciłeś? Czy one ulegają konfiskacie a prócz tego sąd zasądza karę? Czyli jeżeli np. wypłaciłeś 7000 zł z buka, to teraz grozi Ci łącznie utrata 7000 zł + 3000 zł (standardowa kara z wyroku nakazowego)?
2. Czy Urząd Celny wnioskuje o zniesienie tajemnicy bankowej w stosunku do wszystkich twoich kont bankowych, jedynie tego konta, na którym były przelewy z buka, całego okresu 5 lat i wszystkich transakcji, czy jedynie okresu, w którym były podejrzane transakcje?
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
Witam Panowie,
jestem tu nowy dlatego ze zainteresował mnie watek tego forum.
ja równiez dostałem pismo od UC z art 107 par2 tyle że jako świadek.
I też grałem na bahu w roku 2012 :/ . Co prawda rozmowa dopiero przede mną i nie wiem nawet co im gadać. Konto zaś miałem W BZ wbk.
Możecie cos doradzic?
a duzo robiles wplat i wyplat na konto przed kwietniem 2012 ?

ps ester poruszyl wazna sprawe - czy sprawdzali ci tylko to konto na ktore robiles przelewy z baha czy wszystkie jakie masz
 
O 24

obywatel88

Użytkownik
Obywatel88 chyba jeszcze nie padły następujące pytania:
1. Co z środkami, które wypłaciłeś? Czy one ulegają konfiskacie a prócz tego sąd zasądza karę? Czyli jeżeli np. wypłaciłeś 7000 zł z buka, to teraz grozi Ci łącznie utrata 7000 zł + 3000 zł (standardowa kara z wyroku nakazowego)?
2. Czy Urząd Celny wnioskuje o zniesienie tajemnicy bankowej w stosunku do wszystkich twoich kont bankowych, jedynie tego konta, na którym były przelewy z buka, całego okresu 5 lat i wszystkich transakcji, czy jedynie okresu, w którym były podejrzane transakcje?
Konfiskata z prawnego punktu widzenia nie jest możliwa. Grozi mi tylko i wyłącznie to co wynika z zapisów art. z którego to został mi postawiony zarzut.

Gwoli jasności to nie UC wnioskuje o ujawnienie tajemnicy bankowej a Prokurator. Wniosek dotyczy wyłącznie konta wskazanego w piśmie uzasadniającym stawiane zarzuty innymi słowy &quot;prześwietlany&quot; jest tylko rachunek na którym zostały zaksięgowane wpłaty z bah-u. Mało tego, wniosek prokuratorski dotyczy okresu wskazanego we wspomnianym już uzasadnieniu stawianych zarzutów a więc w moim przypadku dwóch miesięcy początku 2012r. a więc tylko transakcje z tego przedziału czasowego są przez bank udostępniane.
 
P 1

phelela

Użytkownik
Witam , dostalem pare dni temu Pismo od UC że mam się wstawić jako świadek kks2
&quot;Art. 107. § 1. Kto wbrew przepisom ustawy lub warunkom zezwolenia urządza lub prowadzi grę losową, grę na automacie, grę na automacie o niskich wygranych lub zakład wzajemny,podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym.&quot;

Problem polega na tym że owszem gralem na bet at home i paru innych bukach ale w życiu nie przypominam sobie żebym wypłacił choć złotówke + jak wplacalem to zwykle sumy 20 zł itp żeby sobie pograć , co robić , przyznac sie ? Czy mowic ze sie nie pamieta ? Pierwszy raz dostaje takie wezwanie wiec prosilbym o jakies porady . Jak dla mnie to nienormalne ze to obstawilem jakis mecz w buku nie majac pojecia ze to jest nielegalne w świetle prawa i sciga mnie za to urząd celny..
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
czyli wychodzi na to ze jak miales malo wplat / wyplat to dostajesz wezwanie jako swiadek, jak sporo to juz podejrzany. Nie moga lapac za art. 107 par 4 to wzywaja jako swiadek to moze akurat sie przyzna do 107 par 2 :/
 
P 12

pefkohori6

Użytkownik
Nie bylo mnie tutaj ze 2 miesiace ale widze ze terapia strachu dalej trwa ?!

Dziwne jest ze ponad 90% wezwan z UC dostaja osoby ktore maja tutaj 1 ,2 wpisy na forum ;) ze tez nikogo to nie zdziwilo ...

Ja mam tylko pytanie do tych wszystkich osob ktore otrzymaly wezwania ile placa ziemniaki za taki wpis na forum ??? Bo jesli to jest jakas fajna stawka to tez sobie porobie jaja
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
Nie bylo mnie tutaj ze 2 miesiace ale widze ze terapia strachu dalej trwa ?!
Dziwne jest ze ponad 90% wezwan z UC dostaja osoby ktore maja tutaj 1 ,2 wpisy na forum ;) ze tez nikogo to nie zdziwilo ...
Ja mam tylko pytanie do tych wszystkich osob ktore otrzymaly wezwania ile placa ziemniaki za taki wpis na forum ??? Bo jesli to jest jakas fajna stawka to tez sobie porobie jaja
taki cwany jestes bo akurat przelewow z baha nie robiles ... Prawda jest taka ze wylapuja tych co mieli tylko pare wplat bo oni nie wiedza co to skrill a na forum zarejestrowali sie dopiero po otrzymaniu wezwania bo wczesniej o tym forum nie slyszeli ... Taka prawda uc sciga tylko tych poczatkujacych bo tylko oni sie przyznaja i dzieki temu sa wyniki ...
 
K 0

krystjan

Użytkownik
Nie bylo mnie tutaj ze 2 miesiace ale widze ze terapia strachu dalej trwa ?!

Dziwne jest ze ponad 90% wezwan z UC dostaja osoby ktore maja tutaj 1 ,2 wpisy na forum ;) ze tez nikogo to nie zdziwilo ...

Ja mam tylko pytanie do tych wszystkich osob ktore otrzymaly wezwania ile placa ziemniaki za taki wpis na forum ??? Bo jesli to jest jakas fajna stawka to tez sobie porobie jaja
Ty sie chyba zle czujesz, ludzie tu wchodzą bo szukaja porad. A ta strona wyswietla sie w google gdy wpiszesz UC art 107 par 2...

Co do pisma zgadzam sie z rujoszek nie przyznawać się, nie wolno obciazac samego siebie. Z zebranej wiedzy wiem ze maja tylko te wplaty i wyplaty. Nie mogą nam udowodnic skad byly transakcje, dlatego czekaja az ludzie sami siebie wkopią lub przyjda z czynnym zalem. Nie dajcie sie manipulować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom