>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
P 12

pefkohori6

Użytkownik
bowiem sam nie czytasz tego co ważne:

Jeżeli w okresie przewidzianym w § 1 lub § 2 art. 44 k.k.s. wszczęto postępowanie przeciwko sprawcy, karalność popełnionego przez niego przestępstwa skarbowego ustaje z upływem 5 lat od zakończenia tego okresu.

.
Czyzby ?? Tylko za przestepstwo popelnione w 2009r. moga Ci ch.... zrobic bo masz racje ze w przypadku rozpoczecia postepowania wstrzymuje sie bieg przedawnienia tylko ze musialbys zostac o tym poinformowany do ostatniego dnia roku czyli 31 grudnia 2014 r
 
P 12

pefkohori6

Użytkownik
@edi8

A po drugie od samego poczatku kazdy kto osmieli sie napisac cokolwiek pozytywnego albo wskazujacego na fakt nieprzejmowania sie to od razu wyjezdzasz ze swoimi przepisami dobitnie pokazujac jaki to los moze ich czekac ....

tylko zobacz sam jak to wyglada w praktyce poki co ;)
zrob sobie proste dzialanie matematyczne ilosc wyrokow prawomocnych do ilosci grajacych czy tez zlapanych

Nie siej paniki wsrod ludzi ktorzy wplacili 20zl to robi sie kabaret
 
K 0

krystjan

Użytkownik
wracając do tematu, wątku:
jeśli cała ta ustawa hazardowa, prawo hazardowe to taki bubel odrzucony przez Komisje Europejską( gdyż kłoci się z podstawowym prawem Unii- o swobodzie przepływu produktów i usług) której prawo jest nadrzędne do naszego to jak to ma się do art. 107 par 2 i ogólnie do art 107 KKS? Czy to nie oczywiste że sprawa w sądzie powinna być wygrana czy coś przeoczyłem?
 
P 1

phelela

Użytkownik
Mam jeszcze pare pytań np na pytanie czy mam konto na tym buku odpowiadać że tak ale gdy zapytają sie czy grałem to wtedy odmowic zeznan ?
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Mam jeszcze pare pytań np na pytanie czy mam konto na tym buku odpowiadać że tak ale gdy zapytają sie czy grałem to wtedy odmowic zeznan ?
jak grałeś za drobniaki to sie przyznaj, zapłacisz moze pareset złotych i masz z głowy, za takie sumy żadne wpisy do KRK ci nie grożą więc nie masz co sie martwic
 
P 1

phelela

Użytkownik
jak grałeś za drobniaki to sie przyznaj, zapłacisz moze pareset złotych i masz z głowy, za takie sumy żadne wpisy do KRK ci nie grożą więc nie masz co sie martwic
No nie takie pareset złotych bo z tego co wiem to kary sięgają 3 tysiecy złotych a ja po prostu moge odmowic skladania zeznan obciazajacych mnie co bedzie najlepszym rozwiazaniem jak mniemam
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
No nie takie pareset złotych bo z tego co wiem to kary sięgają 3 tysiecy złotych a ja po prostu moge odmowic skladania zeznan obciazajacych mnie co bedzie najlepszym rozwiazaniem jak mniemam
możesz dostac wiele mniej nic 3 tys, spokojnie ok tysiaca, moim zdaniem gra warta swieczki, w sadzie pewnosci ze wygrasz ani jak sie to potoczy nie masz zadnej
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
szkoda że nie odpiszesz, bo jak nie wpłaciłeś/wypłaciłeś ani razu bezpośrednio na konto buka czy z konta buka do banku to jest to taki 1 przypadek
 
P 1

phelela

Użytkownik
Rozumiem że jak na innych bukmacherach grałem typu b win i bet365 to rowniez moga mnie za to dziabnac , co w tym kraju sie dzieje to po prostu nie mam pytan , Państwo w Państwie spróbuje jutro jakos sie z tego wykaraskac.
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
możesz dostac wiele mniej nic 3 tys, spokojnie ok tysiaca, moim zdaniem gra warta swieczki, w sadzie pewnosci ze wygrasz ani jak sie to potoczy nie masz zadnej
a skad masz takie informacje ? Dostal juz ktos taki niski wyrok bez wpisu do krk ?
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
a skad masz takie informacje ? Dostal juz ktos taki niski wyrok bez wpisu do krk ?
tak, w necie widziałem na 800 i 1200 bodajże na jednym z zamkniętych for jak mnie pamięć nie myli
ale czy to były oryginały czy nie to głowy nie dam
a co do wpisu do KRK wiadomo że jak się przyzna i zapłaci karę to nie będzie wpisu bo to przy takich stawkach i kwotach ledwie wykroczenie a nie przestępstwo
wałkowalismy to juz 10 razy
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Najbardziej bawi mnie tu wypisywanie, że w Urzędzie powiem nie pamiętam nie pamiętam i nie pamiętam i sprawa załatwiona...Litości. Ktoś to już chyba prostował, ale jeśli liczycie, że powiecie 15 razy nie pamiętam i będzie po sprawie to albo macie 15 lat albo kompletny brak pojęcia o procedurach.
 
P 1

phelela

Użytkownik
Najbardziej bawi mnie tu wypisywanie, że w Urzędzie powiem nie pamiętam nie pamiętam i nie pamiętam i sprawa załatwiona...Litości. Ktoś to już chyba prostował, ale jeśli liczycie, że powiecie 15 razy nie pamiętam i będzie po sprawie to albo macie 15 lat albo kompletny brak pojęcia o procedurach.
Że posiadam konto mogę się przyznać przecież to żadne wykroczenie, jedynie na pytania obciążające mnie będę unikał odpowiedzi, zobaczymy co z tego wyjdzie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
możesz dostac wiele mniej nic 3 tys, spokojnie ok tysiaca, moim zdaniem gra warta swieczki, w sadzie pewnosci ze wygrasz ani jak sie to potoczy nie masz zadnej
Ciężko wyjść ze zdumienia...
Setki ludzi w Polsce bez szemrania daje się nabrać na &quot;copyright trolling&quot; kancelarii prawnych lub quasi-prawnych. Kiedyś były prowadzone na masową skalę wyłudzenia przez interetowe &quot;pobieraczki&quot;. Dość skutecznie, ku uciesze naciągaczy.
Ktoś chce ściągnąć bezprawnie haracz, a ofiara z uśmiechem na ustach zgadza się na zapłatę części kwoty, bo wydaje jej się, że &quot;mogło być gorzej&quot;??
Czy jak słusznych rozmiarów smutni panowie zadzwonią do drzwi i złożą &quot;propozycję świadczenia usług ochrony&quot; za 10.000 miesięcznie to klient powinien podskakiwać z radości gdy po uwzględnieniu 90% rabatu zabuli tylko tysiąc?
Dzika Afryka.
Jak widać wystarczy zrobić groźną minę, wysłać sklecone na kolanie pismo zawierające frazesy prawne i już ludziska otwierają sakiewki.
:-|:-|:-|
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
A nie było to efektem czynnego żalu?Wtedy można zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary ????
no właśnie nie wiem
dla mnie najciekawszy aspekt ostatnich wpisów osób co mają wezwania to to, czy kiedykolwiek wpłacali do baha lub wypłacali z niego bezpośrednio na konto, bo jak nie to zmienia postać rzeczy w całej sprawie i całe rzesze na przykład korzystające z przelewy24 czy skrilla nie mogą czuć się bezpiecznie bo do nich też można się dobrać
 
L 516

lipny

Użytkownik
dla mnie najciekawszy aspekt ostatnich wpisów osób co mają wezwania to to, czy kiedykolwiek wpłacali do baha lub wypłacali z niego bezpośrednio na konto, bo jak nie to zmienia postać rzeczy w całej sprawie i całe rzesze na przykład korzystające z przelewy24 czy skrilla nie mogą czuć się bezpiecznie bo do nich też można się dobrać
nie śledze na bieżąco tematu ale rozbijasz sie o sumy wplat/wypłat a tu chyba chodzi o zawaracie zakladu wzajemnego na terenie RP z bukiem bez polskiej licencji? to jest przedmiotem postępowania (paragraf wyżej podawany), to jest ewentualnie karane i to jest co do zasady zdarzeniem do udowodnienia przez UC, UKS czy jaką tam jednostke? Może ograniczcie niewiele wnoszące wpisy, poczekajcie na posty osób które mają wątpliwą przyjemność w tym uczestniczyc jak to wygląda etc...
Jeśli nie mam racji to i tak nie poprawiaj, nie cytuj, nie zaśmiecaj tematu, napisz PM;)
Edit@down: A to nie bylo tak ze przy okazji jakiejs tam sprawy mieli wgląd do konta Bah&#39;a i na podstawie tego sie ruszyło? Po co gdybać siać panike puste posty tworzyc, osobom zainteresowanym powinni przedstwić materiał dowodowy i jego prawne posiadanie o ile sie nie myle, wtedy tu napiszą co i jak
ale jakby było tak że osoby ktore sa wzywane nie robiły bezposrednich transakcji wszystko sie zmienia
ale co sie zmienia, nie bedziesz spał po nocach czy pojdziesz wyrazić żal i skruche? Wyżej AuroksReno dobrze prawi, nie popadajmy w paranoje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom