>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Odbyłem ciekawą rozmowę z procownikie WH na czacie zapytałem o ustawę hazardową i jak się do niej odnosi wh powiedzała że działają zgodnie z prawem w polsce i że wszyscy ich klienci mogą spać spokojnie. Nie wiem czy napisał mi tak żeby mnie uspokoić czy rzeczywiście tak jest ;)
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Pani pokazała mi rzekomą wpłatę z niby mojego konta na kwote UWAGA 10zł.
jak rozumieć ten zwrot ?
dlaczego niby ? nie było twoje czy jak ?
10 zł ? :grin: szoook
ja bym od razu powiedział wpłaciłem bo na mecze oglądałem a 10 zł to taniej niż abonament na canal+
a czy grałem powiedział bym nie że nie grałem ale że odmawiam zeznań bo się boję by nie powiedzieć czegoś co zostanie uznane jako fakt świadczący przeciwko mnie bo nie znam się na prawie
wpłacałeś normalnie bezpośrednio ze swojego konta na konto buka ?
 
L 147

luminat

Użytkownik
A ten chłopak paweł1516 czy jakoś tak ( sorki adrian, to jego nick z Twoim pomyliłam) to jakim cudem wkleił skan, że jest świadkiem, a później napisał ze nagle został podejrzanym i skazanym? tak można na raz wszystko ;&gt;? Swoją drogą Fajni rodzice :p
Jak grał na ich dane i przelał pieniądze do i z bukmachera z kont bankowych rodziców, to nic dziwnego że rodzice chcieli się oczyścić ze sprawy i odciążyli swojego syna - bo ten mówił im że granie online przez internet jest legalne.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jak grał na ich dane i przelał pieniądze do i z bukmachera z kont bankowych rodziców, to nic dziwnego że rodzice chcieli się oczyścić ze sprawy i odciążyli swojego syna - bo ten mówił im że granie online przez internet jest legalne.
Chyba obciążyli...
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
pytanie do tych co byli do tej pory na &quot;wizycie&quot; - robil ktos z was przelewy karta kredytowa ub skrilem ? Bo widzialem na razie tylko przelewy i poczte
 
P 7

pawel1615

Użytkownik
A ten chłopak paweł1516 czy jakoś tak ( sorki adrian, to jego nick z Twoim pomyliłam) to jakim cudem wkleił skan, że jest świadkiem, a później napisał ze nagle został podejrzanym i skazanym? tak można na raz wszystko ;&gt;? Swoją drogą Fajni rodzice :p
Od rodziców to sie odpier... . Kazałem im tak powiedzieć to powiedzieli. Ciekawe jaki był by sens gdyby powiedzieli że to oni, a później nie wiedzieli by co to są zakłady sportowe.
A co do początku to normalnie- jak powiedzieli ze nie grali a ja to powiedział że ja bede przesłuchany w charakterze podejrzanego. A szczerze nie chciało mi sie bawić w sądy i może nie dostać nic, a może dostać kilkukrotnie wyższą karę.
A jeszcze co dotyczy samego wpisu to uważam że to nic pewnego, ponieważ prokurator czy kto mnie tam przesłuchiwał niby to powiedział, ale powiedział że CHYBA takie coś anuluje sie po 3 latach. Także sam chyba nie był pewien co mówi
 
Q 0

qurek789

Użytkownik
po pierwsze mogłeś co najwyżej rozmawiać z celnikiem - hazardem zajmuje się Urząd Celny

po drugie albo poddałeś się dobrowolnie karze i sąd przyklepie to wyrokiem potwierdzając grzywnę ustaloną w UC bez wpisu do KRK - zmieniono kwalifikację czynu z przestępstwa skarbowego na wykroczenie

albo też przyznałeś się lub nie, odmówiłeś zapłaty grzywny, skierowano akt oskarżenia, przyjdzie wyrok nakazowy, można składać środki odwoławcze od wyroku, wyrok skazujący kończy się wpisem do KRK
 
B 14

bartek0386h

Użytkownik
A ja byłem dzis u adwokata.
Teraz mam pewnosc ze celni nie od banków wiedza o przelewach.
Banki nie moga zdradzic danych klientów.
Bukmacher? Czy srałby w swoje gniazdo?

To wszystko smierdzi na kilometr.
 
E 4

elmoo6

Użytkownik
A ja byłem dzis u adwokata. Teraz mam pewnosc ze celni nie od banków wiedza o przelewach. Banki nie moga zdradzic danych klientów.
Niech Twój adwokat przeczyta art.105 Prawa Bankowego. Jest tam opisane komu bank musi udzielić informacji. Wśród podmiotów tam wymienionych jest też Służba Celna.
 
S 0

stspawel

Użytkownik
do Januszów co spamują z płaczem &quot;wypłaciłem 5 złoty, mam wezwanie czy będzie wpis do krk&quot; : TAK DOSTANIECIE 3000 grzywny i zawiasy + wpis do KRK na 10 lat...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
do Januszów co spamują z płaczem &quot;wypłaciłem 5 złoty, mam wezwanie czy będzie wpis do krk&quot; : TAK DOSTANIECIE 3000 grzywny i zawiasy + wpis do KRK na 10 lat...
Co wniosłeś swoja wypowiedzią do tematu nie Januszu ? Dziwisz się, że ludzie sie obawiają jak za 10 zł moga być wzywani ?
 
J 0

junior222

Użytkownik
Janusz Janusza Januszem nazywa
a w praktykce to obaj nawet nie stali obok normalnego obywatela ktoregos z cywilizowanych krajow jak Norwegia i obaj zgina w tym kraju okradnieci ze swych oszczednosci przez swoj rzad i narzekajac na wszystko do konca swoich dni.

taki juz los polskich Januszów

Janusze Januszom zgotowały ten los

jak &quot;pozbyc&quot; sie swoich januszowych korzeni?
proste:

-nauczyc sie jezykow
-zebrac na koncie duza ilosc gotowki
-rozwijac sie na wszystkich plaszczyznach
-wyejanuszowac z tego kraju do jakiegos z normalnym rzadem a przede wszystkim SPOLECZENSTWEM jak Norwegia,Australia,Nowa Zelandia,Malta,Luksemburg,USA,Kanada

i zaczac nowe zycie w kraju gdzie:
-spuszczenie wpierd... murzynowi nie jest &quot;cul&quot;
-narzekanie na wszystko nie jest &quot;cul&quot;
-kombinowanie jak &quot;zrobic w ch....&quot; pracodowawce,kolege,czy nauczyciela tez nie jest &quot;cul&quot;

wbrew pozorom takie KRAJE istnieja,uwierzcie sam w takim zylem i poza krotka przerwa zyc bede nadal.

juz nie wspominajac ze uprzedni nalezy wypierd.... wszystkie &quot;prawilne mordeczki&quot; z szacuneczkiem na dzielni &quot;usunac&quot; ze znajomych na fejsbuniu i zapomniec o istnieniu &quot;czegos&quot; takiego



dla 95% polskich januszow powyzsza &quot;instrukcja&quot; jest nieosiagalna,takze nie pozostaje nic innego jak pocieszenie ze drugi janusz jest jeszcze wiekszym januszem bo oglada mecz z pomalowana morda na bialo-czerwono,a wy nie wiec jestescie cul i ogar ziomy

tak samo jak emigracja do UK na zmywak i mieszkanie w pieciu nie jest cul i przebywanie w Hull nie znaczy ze jestescie wielkimi swiatowcami.


w załączniku większość forumowiczów za 30 lat ????
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
W wątku jest syf ponieważ już dawno powinien być założony przez administracje osobny temat z poradami jak zachować się gdy jest się wezwanym jako podejrzany lub jako świadek. To są chyba dwie osobne sytuacje. Tak każdy kto dostanie wezwanie pisze tutaj o tym, co więcej pisze ogólnikowo przez co jest tutaj zamieszanie. Osobny wątek z historią spraw danych użytkowników powinien wprowadzić tutaj większy porządek. A Januszów najwięcej krytykują Ci których sprawa nie dotyczy bo wypacali przez skrilla.
Co do wezwania. Ja bym nie kłamał że nie grałem -&gt; umówmy się jeżeli już Cię wzywają to coś na Ciebie mają -&gt; wpłaty lub wypłaty. Dla mnie to słaba opcja. Jednak tak sobie myślę i wychodzi na to że granie u buków zagranicznych jest nielegalne od któregoś lipca 2011 roku -&gt; mam rację? Jeśli się mylę to proszę o korektę. W związku z czym jeśli mają Twoje wypłaty ze np. września 2011 roku to nie jest to dowód na to że grałeś między tym lipcem a wrześniem. A jedynie dowód na to że we wrześniu wypłaciłeś pieniądze. Zatem czy nie jest lepszą linią obrony przyznanie się że grałem w bah ale np w kwietniu 2011 (kiedy to było legalne), a dopiero we wrześniu dokonałem wypłaty? Oni nie mają przecież historii zakładów, ani danych od kiedy ma się konto w bah.
Jeżeli mają wpłaty tylko, to przy małych sumach tłumaczyłbym się oglądaniem relacji live. A przy dużych:
- wezwanie w charakterze podejrzanego -&gt; odmowa zeznań
- wezwanie w charakterze świadka -&gt; tłumaczenie brakiem pamięci -&gt; było to tak dawno (chyba odmowa zeznań gdy jest się wzywanym jako świadek to nie jest dobre rozwiązanie).
Takie są moje przemyślenia. Co o tym sądzicie?
 
L 516

lipny

Użytkownik
@up. Dobre przemyślenia;)
ja mam 2 pytanka w kontekście tej zalewy wpisów:
1. Czy ktoś dostał wezwanie za gre w przedziale maj 2012r. do dziś
2. Czy na kwitach UC były wpłaty P24? czy tylko wpłaty / wypłaty bezpośrednie z konta
e: chodzi mi o konto-&gt;P24-&gt; buk, czy to ma UC czy tylko konto-&gt;buk, buk-&gt;konto bezpośrednio
e2: KoNeSeR wiem, chodzi mi czy tym ktorzy byli i tak wplacali pokazano kwit z wpłatami czy tylko wypłaty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom