>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
M 12

midify

Użytkownik
psie kapicy zamilcz raz na zawsze i przestan straszyc ludzi, bo tych farmazonow sie czytac nie da. Co ty probujesz uskutecznic ? Kogo nastraszyc? Boicie sie ze dobiora sie wam do dupy pieprzone urzednicze larwy utrzymywane za nasze podatki ? Ile ta patologia ma trwac ? Zapamietajcie sobie jedno to my na was pracujemy a nie wy na nas, jestesmy w UE I POD TO PRAWO podlegamy czy wam to sie podoba czy nie.
Prawo hazardowe to totalny bubel napisany na kolanie, a wy jestescie psami gonczymi. Ale spokojnie za 1,5 mc zmieni sie wladza i to was zaczna scigac, zobaczycie jak to jest po drugiej stronie barykady.
Olejcie tego kmiota, bo ktos kto pisze ze dostanie wyrok nakazowy probuje tylko nastraszyc, uc maja gowno nie dowody i nie sa w stanie zrobic nic wiecej, brak narzedzi procedur, mozliwosci uzyskania czegos wiecej, operatorzy przechowuja dane logowan raptem z 12 mc a zaden buk nie udostepni historii grania bo nie ma takiego obowiazku bo dziala legalnie wobec prawa UE.
Spijcie spokojnie a urzednicze larwy olejcie cieplym moczem.
Spokojnej nocy
Luzuj poślady i zastanów się zanim kogoś zaczniesz publicznie wyzywać koleżko. Sorry, nie chcialo mi się przegladac 278 strony, aby doczytać, że muszę wrzucić tu swój skan wezwania.. ????
Szczerze mowiac grzeje Mnie to i nie musze się tutaj nie wiadomo jak uwiarygadniać bo nie mam takiej potrzeby, a to że jakiś bladyrs ma problem, to juz nie moja wina. Napisałem jak sprawa wyglada i tyle. Pozdro dla normalnych.
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Luzuj poślady i zastanów się zanim kogoś zaczniesz publicznie wyzywać koleżko. Sorry, nie chcialo mi się przegladac 278 strony, aby doczytać, że muszę wrzucić tu swój skan wezwania.. ????
Szczerze mowiac grzeje Mnie to i nie musze się tutaj nie wiadomo jak uwiarygadniać bo nie mam takiej potrzeby, a to że jakiś bladyrs ma problem, to juz nie moja wina. Napisałem jak sprawa wyglada i tyle. Pozdro dla normalnych.
Przestań pajacować tylko wklejaj skan albo się nie wypowiadaj!
Były zasady ogłoszone przez admina jakiś czas temu i powinny być przestrzegane a wypowiedzi nie potwierdzone skanem siejące zamęt od razu usuwane!
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Luzuj poślady i zastanów się zanim kogoś zaczniesz publicznie wyzywać koleżko. Sorry, nie chcialo mi się przegladac 278 strony, aby doczytać, że muszę wrzucić tu swój skan wezwania.. :smile:
Szczerze mowiac grzeje Mnie to i nie musze się tutaj nie wiadomo jak uwiarygadniać bo nie mam takiej potrzeby, a to że jakiś bladyrs ma problem, to juz nie moja wina. Napisałem jak sprawa wyglada i tyle. Pozdro dla normalnych.
Przestań pajacować tylko wklejaj skan albo się nie wypowiadaj!
Były zasady ogłoszone przez admina jakiś czas temu i powinny być przestrzegane a wypowiedzi nie potwierdzone skanem siejące zamęt od razu usuwane!
Dokładnie, najpierw proszę załączyć skan, dopiero potem możliwa będzie dyskusja na ten temat. W przeciwnym razie, Twoje posty będą kasowane.
 
B 13

blaszka123

Użytkownik
Czy wyroki nakazowe które otrzymaliscie przyszły bezpośrednio z sądu czy za pośrednictwem UC?
Dzisiaj przyszło mi coś z uc, dodam że byłem na przesłuchaniu w marcu... List otworze dopiero w sobotę ???? bo jestem poza miejscem zameldowania... Czy uc wysyłał do was pismo .. O skierowaniu sprawy do sądu? Ostatnio ktoś na forum pisał że rozsylaja umorzenia.. Prośba o update... Dzieki
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Czy wyroki nakazowe które otrzymaliscie przyszły bezpośrednio z sądu czy za pośrednictwem UC?
Dzisiaj przyszło mi coś z uc, dodam że byłem na przesłuchaniu w marcu... List otworze dopiero w sobotę ???? bo jestem poza miejscem zameldowania...
Nie polecam tak odbierać pism (bo zakładam, że ktoś to pismo odebrał), w momencie podpisu zaczyna biec termin (chyba, że nic w piśmie nie ma albo to jest wezwanie na określony termin) i już do soboty jesteś kilka dni w plecy, gdyby list był awizowany to wtedy po odebraniu go z poczty, punktu liczony byłby termin i masz czas uzupełnić wiedzę, przygotować się.
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Dawno tu nie zaglądałem, ale widzę, że temat ciągle żywy, a ja bym go już dawno zamknął w pisdu.
Bo trzeba być tępym, żeby nie zauważyć że teraz co drugi post tutaj to piszą typy z buków naziemnych - konta kilkumiesięczne z kilkoma postami. Piszą po to żeby ludzie u nich zaczeli grać no i w sumie to im dobrze wychodzi.
Jak lubicie to czytajcie dalej te pierdoły, z tych 270 stron może 1, max 2 sprawy były prawdopodobnie prawdziwe.
 
T 7

thiago88

Użytkownik
Witam,
mam dwa pytania:
1. Jeśli ze Skrilla będę wypłacał (mam nadzieję w miarę regularnie) na konto bankowe ok. 1.5-2 tys zł miesięcznie (np. 2 wypłaty po 900zł) to czy może się ktoś przyczepić (np. UC) i czy potem z tego powodu mogę mieć problemy?
2. Jak wyrobię kartę Skrill to mogę nią bez obaw płacić oraz wypłacać pieniądze z bankomatu? Czy również należy uważać?
Dodam, że fundusze na Skrillu pochodzą i będą pochodzić z wygranych w Bet365.
Z góry dzięki za odpowiedzi,
pozdrawiam! ????
 
B 13

blaszka123

Użytkownik
Do użytkownika KUKU
To ze ktoś ma kilka postów to nie oznacza ze jest z obozu kaplicy itp... Jak ich tam nazywacie. Zeskanuje w sobotę to co mi Przyszło i udowodnie ci ze moja sprawa jest prawdziwa. Powiem Ci też ze bukmachera można się zajmować i na forum udzielac się nie trzeba. Jeśli Chodzi o mnie to pisałem kiedyś na ********.. Ale nieważne.dodam również ze w listopadzie -grudniu Tez nie dowierzałem że sprawy są prawdziwe do czasu jak końcem lutego nie otrzymałem wezwania ????
I napisałem tylko po to by się wymienić poglądami. Dodam również ze pisz cz ie dalej ze gracie itd... To forum jak również inne Uc czytają...

Przed swoim przesłuchaniem korzystałem z usług adwokata i jak sprawa trafi do sądu to linie obrony mam już opracowana.... W sobotę skan tak jak obiecałem...
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Witam,
mam dwa pytania:
1. Jeśli ze Skrilla będę wypłacał (mam nadzieję w miarę regularnie) na konto bankowe ok. 1.5-2 tys zł miesięcznie (np. 2 wypłaty po 900zł) to czy może się ktoś przyczepić (np. UC) i czy potem z tego powodu mogę mieć problemy?
2. Jak wyrobię kartę Skrill to mogę nią bez obaw płacić oraz wypłacać pieniądze z bankomatu? Czy również należy uważać?
1. Moim zdaniem nie. Nie wpadajmy w panikę, w ciągu dnia są setki tysięcy przelewów na kwotę 2 tys zł, nikt nie będzie każdego przelewu sprawdzał i kontrolował.
2. Tak

Panowie pytanie pewnie sie przewijalo setki razy, ale zapytam jeszcze raz
Jaka jest bezpieczna MAKSYMALNA suma zlecona z bwin na konto bankowe (mbank)
Nie ma takiej kwoty. Przelewając z buka bezposrednio na konto zawsze jest ryzyko.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Chodzi mi od jakiej sumy banki moga zglosic przelew do US
I czy to jednorazowa wplata czy np laczna suma w przeciagu miesiaca?
[...]
Czy Ty masz jakiś inny (niż pozostali Userzy), lewy, skrzywiony dostęp do Internetu? Po wrzuceniu do wyszukiwarki, wyskoczą dokładnie takie same treści. W tym wątku temat był wałkowany, sądzę, że wielokrotnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
PiotrH84,
nie skorzystałeś z wyczerpującej odpowiedzi. Napisałem o dostępie do Internetu i o wyszukiwarce (w domyśle, internetowej ogólnej a niekoniecznie tej zamieszczonej w obrębie Forum).
Co prawda faktycznie &quot;w domyśle&quot;, ale sądziłem, że jesteś domyślny.
Gdybyś np., zamiast zamieszczania kolejnego komentarza na Forum, &quot;odpytał&quot; Sieć,
wrzucając do wyszukiwarki choćby i
fragment
Twojego (&quot;słowo w słowo&quot;) zapytania, byłbyś sądzę bardziej odpowiedziami usatysfakcjonowany.
I tak ogólnie. Coś z Wami, niektórzy ludzie jest nie tak. Czasem żałuję czasów preinternetowych.
Efektem przebytej drogi do biblioteki lub czytelni i czasu w takich instytucjach spędzonego, był nie tylko pozytywny wysiłek ale rozwój samodzielności intelektualnej.
Teraz, nie chce się Wam nawet uruchomić wyszukiwarki.
Ok, przepraszam. Może wcale nie jesteście leniami patentowanymi. Może po prostu i zwyczajnie jesteście obecnie w takim stadium rozwoju osobistego, że nie wiecie, iż właśnie taką czynność można wykonać dążąc do rozwiązania problemu.
I dlatego właśnie, niniejszy wątek się rozrasta ????
 
T 7

thiago88

Użytkownik
Czyli posiadając kartę Skrill bez obaw mogę nią płacić oraz wypłacać pieniądze z bankomantu? Oraz od czasu do czasu ze Skrill na swoje konto bankowe również jakieś mniejsze kwoty mogę przelać i nikt się nie przyczepi?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 25

baronruprtvk

Użytkownik
Czyli posiadając kartę Skrill bez obaw mogę nią płacić oraz wypłacać pieniądze z bankomantu? Oraz od czasu do czasu ze Skrill na swoje konto bankowe również jakieś mniejsze kwoty mogę przelać i nikt się nie przyczepi?
Nikt Ci tego nie zagwarantuje. Obecnie NIKT, kto korzysta z tego sposobu nie zgłosił się i nie napisał, że Skrill również już nie jest bezpieczny. To, że dzisiaj jest wszystko OK, nie oznacza, że jutro będzie też OK.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 13

blaszka123

Użytkownik
tak jak obiecałem z lekkim opóźnieniem wrzucam skan... moja sprawa wygląda tak.. pierwsze wezwanie i wizyta w marcu (w charakterze świadka) po 6 miesiącach (za kilka dni w charakterze podejrzanego) miał ktoś podobnie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 3

kryst16

Użytkownik
tak jak obiecałem z lekkim opóźnieniem wrzucam skan... moja sprawa wygląda tak.. pierwsze wezwanie i wizyta w marcu (w charakterze świadka) po 6 miesiącach (za kilka dni w charakterze podejrzanego) miał ktoś podobnie?
Eh, widzę że im się w UC drukarka psuje bo jakaś kreska jest gratis...

Daj znać jak dalej sprawa pójdzie.
 
N 29

nostradik

Użytkownik
Ja miałem wezwanie jako świadek,ale status podejrzanego otrzymalem po pół godzinie przesłuchania. Z powodu nie odpowiadania na zadawane mi pytania. Coś w sensie &quot;Ahaaa.. Nie odpowiadasz to znaczy że coś ukrywasz.. &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 69

przemek866

Użytkownik
Witam!
Na innym forum przeczytałem że Sąd Najwyższy 14.10.2015 ma się zająć ustawą hazardową a raczej jej poprawkami. Tam coś pisze że będzie miało to znaczenie dla ludzi którzy otrzymali te wezwania z UC. Proszę mi objaśnić co dokładnie może to zmienić ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom