>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
gigix 5

gigix

Użytkownik
Panowie, wczoraj w nocy dostałem tajemniczą wiadomość na facebooku, rzekomo od pracownika Centralnego Biura Śledczego która brzmi: &quot;Witam. Dostaliśmy anonimowe zgłoszenie,że brał Pan udział w nielegalnych zakładach internetowych. Mógłby Pan to potwierdzić zanim przejdziemy do kolejnych czynności?&quot;
To jest link do profilu: https://www.facebook.com/profile.php?id=100004846728026
Prawda że to tylko ktoś sobie zrobił ze mnie żarty? Mam się czego bać? Przecież chyba w takiej sprawie CBŚ nie pisałoby na facebooku prawda?
 
gigix 5

gigix

Użytkownik
hahaha ale jaja fajnych masz znajpomych komus musialo sie bardzo nudzic w ostatkowa noc xD
Hehe i to bardzo xD Ale nie powiem, żart się udał bo jak wczoraj przyszedłem w nocy i to przeczytałem to aż mi się słabo zrobiło. Dopiero po 2 minutach zdałem sobie sprawę, że to muszą być jednak jakieś jaja ale na wszelki wypadek chciałem zapytać tutaj ekspertów ????
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Panowie, wczoraj w nocy dostałem tajemniczą wiadomość na facebooku, rzekomo od pracownika Centralnego Biura Śledczego która brzmi: &quot;Witam. Dostaliśmy anonimowe zgłoszenie,że brał Pan udział w nielegalnych zakładach internetowych. Mógłby Pan to potwierdzić zanim przejdziemy do kolejnych czynności?&quot;
To jest link do profilu: https://www.facebook.com/profile.php?id=100004846728026
Prawda że to tylko ktoś sobie zrobił ze mnie żarty? Mam się czego bać? Przecież chyba w takiej sprawie CBŚ nie pisałoby na facebooku prawda?
niestety to nie jest żart
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Mógłbyś coś więcej o tym napisać? Skąd ta pewność?
Szanujmy się. Na facebook ;) ?

Znajomy mój kiedyś za nielegalne ściągnięcie i udostępnianie filmu dostał telefon z policji. I wtedy rzeczywiście groziło mu kilkanaście tysięcy złotych kary i proces.
 
Z 693K
Szanujmy się. Na facebook ;) ?
Znajomy mój kiedyś za nielegalne ściągnięcie i udostępnianie filmu dostał telefon z policji. I wtedy rzeczywiście groziło mu kilkanaście tysięcy złotych kary i proces.
O czym wy piszecie.Do piaskownicy,albo w przedszkolu takie bajki opowiadac
 
gigix 5

gigix

Użytkownik
Przed chwilą dostałem kolejną informację z tego profilu: &quot;Wiemy,że wiadomość została przeczytana. Pozdrawiamy&quot; Odpisałem o co chodzi to mi napisali: &quot;Dostaliśmy e-maila od osoby,która podaje się za Pana bliskiego znajomego. Osoba ta poinformowała nas,że obracano ogromnymi sumami pieniędzy bez płacenia podatku w wysokości 10%.&quot;
Panowie, przecież ja nigdy nie obracałem ogromnych sum pieniędzy. To są jakieś żarty czy serio mam się bać?
 
K 66

kanarek

Użytkownik
Wygląda to dość poważnie kolego gigix...
Od nowego roku na wniosek szefa MSW została wyodrębniona nowa komórka CBŚ, która w praktyce ma wspierać działania UC w obszarze wykrywania osób i podmiotów parających się nielegalnym hazardem. Dostali do tego nowe narzędzia i stąd te wiadomości na FB...
Na twoim miejscu usunąłbym natychmiast konto na Face&#39;ie i tym forum. To powinno rozwiązać twoje (a przy okazji nasze) problemy ????
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
To nie przelewki, dodatkowo od dzisiaj śledzą na bieżąco Twoje wejścia na strony itp. więc tłumaczenie, że grałem za granicą nic nie da.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Przed chwilą dostałem kolejną informację z tego profilu: &quot;Wiemy,że wiadomość została przeczytana. Pozdrawiamy&quot; Odpisałem o co chodzi to mi napisali: &quot;Dostaliśmy e-maila od osoby,która podaje się za Pana bliskiego znajomego. Osoba ta poinformowała nas,że obracano ogromnymi sumami pieniędzy bez płacenia podatku w wysokości 10%.&quot;
Panowie, przecież ja nigdy nie obracałem ogromnych sum pieniędzy. To są jakieś żarty czy serio mam się bać?
Facebook i poważne sprawy? Zlej gościa, ja bym jeszcze mu coś odpisał miłego.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Odnośnie tego grożenia na Facebooku to powinna Wam się zapalić lampka w głowie.
Nie przyznawajcie się/nie chwalcie się na portalach społecznościowych do zawierania zakładów u &quot;nielegalnych&quot; w majestacie naszego pseudo prawa bukmacherów na terenie RP. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
B 0

buazzej

Użytkownik
A co do tej ustawy która weszła dzisiaj w nasze życie, możemy czuć się zagrożeni ? Skoro mają mieć dostęp do naszych wiadomości etc. To mogą mieć prawo dostępu do skrilla i kont u buka ????
 
A 294

art300

Użytkownik
Jest jeszcze gorzej.
Ponieważ impuls nerwowy powstaje ułamek sekundy wcześniej, niż my to sobie uświadamiamy, oni ten impuls przechwytują i wiedzą wcześniej, niż wiemy my.
Jedyną radą na to jest - nie myśleć !
Stosowaną z powodzeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 0

rogirogaty

Użytkownik
Mógłbyś coś więcej o tym napisać? Skąd ta pewność?
Bardzo łatwo to udowodnić. Wystarczy że sąd nie uwierzy w Twoje bajki dlaczego wpłacałeś i wypłacałeś po kilkanaście - dziesiąt razy pieniądze na i z konta bukmachera. Ciekawe jak Ty byś śpiewał jakbyś miał dobrą pracę. Ja akurat ucze wfu i wolałem mieć spokój
 
R 0

rogirogaty

Użytkownik
ale nie każdy jest tak mało inteligentny by płacić za coś czego nie mają prawa udowodnić, takich osób jest może 1 promil
Oczywiście to chciałem cytować.

I jeszcze jedno... Jeżeli dla Ciebie 15tys ludzi na których nałożono kary to mało w ciągu jednego miesiąca to sory ale nie mamy o czym gadać. Tym bardziej nie ma o czym gadać jeżeli tlumaczysz się tym że nie mogą Ci udowonić że nie grałeś....
Jeszcze z taką osobą nie miałem przyjemności rozmawiać która z przesłuchania wyszłaby bez kary albo w sądzie wszystko byłoby na jej korzyść.

tyle
 
R 0

rogirogaty

Użytkownik
Przed chwilą dostałem kolejną informację z tego profilu: &quot;Wiemy,że wiadomość została przeczytana. Pozdrawiamy&quot; Odpisałem o co chodzi to mi napisali: &quot;Dostaliśmy e-maila od osoby,która podaje się za Pana bliskiego znajomego. Osoba ta poinformowała nas,że obracano ogromnymi sumami pieniędzy bez płacenia podatku w wysokości 10%.&quot;
Panowie, przecież ja nigdy nie obracałem ogromnych sum pieniędzy. To są jakieś żarty czy serio mam się bać?
Podejrzewam, że przez face nikt by Cie nie informował.
Dostałbyś wezwanie i tyle.
Poza tym podatek ten to 12% a nie 10% oni raczej takie rzeczy wiedzą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom