>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
C 445

cristovao

Użytkownik

na konfie był też Boniek a więc ten projekt ustawy będzie brany pod uwagę, to projekt poselski z inicjatywy partii Gowina no ale myślę, że znając prace Sejmu itp. ta ustawa wejdzie już w lipcu w życie, oby wreszcie zapanowała normalność
swoją drogą jestem ciekawy ilu operatorów wejdzie na rynek po takim 20% podatku
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Pewnie wejdą te, w których gra najwięcej Polaków - nie wyobrażam sobie żeby taki B365 czy BAH nie zdecydowałyby się na wejście na polski, legalny rynek.

Konta pewnie będzie trzeba od nowa zakładać czy na starych ? ;)
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Pewnie wejdą te, w których gra najwięcej Polaków - nie wyobrażam sobie żeby taki B365 czy BAH nie zdecydowałyby się na wejście na polski, legalny rynek.
Konta pewnie będzie trzeba od nowa zakładać czy na starych ? ;)
Pewnie jak założą tutaj domeny .pl to będzie jakaś migracja bo jak mają już bazy danych no to mogą je przenieść, pożyjemy zobaczymy
ciekawe jak unibet i betsson bo myślę, że bet365 i bah to pewniaki
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Govin teraz bedzie przedstawial ustawe hazardowa a osoby ktore sie umawialy za PO na cmentarzu rychu zbychu do tej pory nie poniesli konsekwencji co obłuda, całą ustawa ma na celu wypierdo.... nas z kasy i o to w tym chodzi.
Gowin nawet nie wie co to jest betfair wiec jak takie zero ma przedstawiac ustawe, o pokerze tez wielki znawca bo widzi kase a 2 lata temu mowil ze poker to hazard!!!
 
S 0

shift

Użytkownik
Przepraszam ze zadam durne pytanie ale czy w stanie obecnym postawienie tych durnych 2zl jest nielegalne?
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Shift oni sie sami pogubili juz co jest legalne a co nie, wzywali ludzi po sadach za wplaty na betathome gdzie nie mieli prawa karac graczy a i tak ich karali, Juroszek szef stsu który dostał firme od tatusia bo sam nie zarobił w zyciu złotowki bo jest zwyklym bananem spotykał się z Kapica i omawiali jak lobowac i co ??? i nic bo ręka reke myje, a teraz nagle Gowin znawca hazardu wyskakuje z ustawa gdzie przez 8 lat za rzadow PO siedzial cicho bo brali kase pod stołem i wcale im to nie przeszkadzalo, to są obłudne skurwy.....
 
M 444

metallica

Użytkownik
Govin teraz bedzie przedstawial ustawe hazardowa a osoby ktore sie umawialy za PO na cmentarzu rychu zbychu do tej pory nie poniesli konsekwencji co obłuda, całą ustawa ma na celu wypierdo.... nas z kasy i o to w tym chodzi.
Gowin nawet nie wie co to jest betfair wiec jak takie zero ma przedstawiac ustawe, o pokerze tez wielki znawca bo widzi kase a 2 lata temu mowil ze poker to hazard!!!
Używasz mocnych słów, ale to że Gowin przedstawił projekt nowej ustawy, to chyba dobrze, nie? To nie jest jeszcze projekt rządowy, ale trzeba chwalić każdą taką inicjatywę, tym bardziej, że Gowin jest znaczącą osobistością w obecnej partii rządzącej. Dużo słyszymy w tym roku o zmianie bubla hazardowego, ale jeszcze nikt o takiej pozycji w rządzie jak Gowin nie przedstawił tak konkretnych propozycji i nie musi wiedzieć co to jest betfair, żeby zmieniać prawo. Tak, że zamiast narzekać i obrażać, zacznij się cieszyć, że o zmianie ustawy mówi jeden z wicepremierów. A na wyciąganie konsekwencji od Mirów Zbychów i innych przyjdzie jeszcze czas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przepraszam ze zadam durne pytanie ale czy w stanie obecnym postawienie tych durnych 2zl jest nielegalne?
Jeśli zakład postawiłeś u legalnego bukmachera w Polsce (czyli naziemne typu STS, Fortuna itp.) to zagrałeś legalnie bo pobrali Ci 12% podatku. Jeśli u buka który jest zarejestrowany poza naszym krajem to nielegalnie.
 
M 444

metallica

Użytkownik
Shift oni sie sami pogubili juz co jest legalne a co nie, wzywali ludzi po sadach za wplaty na betathome gdzie nie mieli prawa karac graczy a i tak ich karali, Juroszek szef stsu który dostał firme od tatusia bo sam nie zarobił w zyciu złotowki bo jest zwyklym bananem spotykał się z Kapica i omawiali jak lobowac i co ??? i nic bo ręka reke myje, a teraz nagle Gowin znawca hazardu wyskakuje z ustawa gdzie przez 8 lat za rzadow PO siedzial cicho bo brali kase pod stołem i wcale im to nie przeszkadzalo, to są obłudne skurwy.....
Prawie wszyscy ukarani, to ci co się sami przyznali, więc trochę sami są sobie winni. :zoltakartka: Przyznanie się jest królową dowodów. Nie bronię Juroszka, ale gdybyś sam coś dostał od ojca i nie musiał pracować, to chyba byś nie płakał co? ;) I jeszcze o Gowinie, odszedł z PO będąc znaczącym ministrem, nie trzymał się stołka i kasy, a to chyba coś znaczy, prawda?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 207

marcin1981

Użytkownik
metallica- 1 sprawa odnosnie Juroszka to on był głównym prowodyrem bezpodstawnego ścigania ludzi za to że ktos wpłacił sobie 5 złotych a ścigającym był szeryf Kapica przyjaciel tatusia, cała akcja miała na celu przestraszyc ludzi żeby lobować pod sts a za takie lobowanie idzie sie do pierdla, druga sprawa w sts graja dzieci i nikt ich nie sprawdza czy maja 18 lat a trzecia sprawa odnosnie Gowina jest taka że załozył nowa partie i dzieki nowej ustawie chce zapewnic sobie poparcie w swojej nowej partii i tylko o to sie rozchodzi.Zapewniam Cie że nie chodzi żebys ty miał lepiej jako gracz.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Ja uważam, że Gowin sam się wychylił z tą ustawą bo widział, że nikt ze środowiska się nie spieszy do załatwienia tej sprawy więc postanowił zbić na tym swój kapitał i przedstawił rozwiązania, teraz tylko szczegóły oby za dużo nie zmieniali.
Mówicie, że nikogo nie rozliczono bo się spotkali na cmentarzu, to prawda ale myślę, że Kaczyński ma inne rozliczenia innych afer (np. aferę SKOKów które oszukały większą liczbę ludzi przykryje Komisją ds. Amber Gold gdzie poszkodowanych jest mniej). Jarkowi nie w głowie teraz zajmowanie się Zbysiami, Grześkami, wali z grubej rury do tych co rządzili przez 8 lat.
To tylko czysta polityka, uważam, że nowe prawo z tymi 20% które płacić będą buki będzie dobrym rozwiązaniem, w końcu można będzie grać jak człowiek, nie kombinować jak wypłacać pieniądze, sport zyska sponsorów.
No i dobrze byłoby aby zrobiono coś na podstawie amnestii dla graczy którzy są ciągani po przesłuchaniach i muszą bronić się w Sądach. Pisałem to juz dawno aby umorzyć wszystkie postępowania bo ciąganie ludzi za 20 zł to straty budżetowe dla finansów Polski.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Cristovao- straty budżetowe powinien pokryć Mateusz Juroszek i Jacek Kapica te 2 osoby są odpowiedzialne za prześladowanie osób które wpłaciły 20 złotych a teraz muszą chodzić po sądach gdzie całe postepowanie wychodzi 50 razy więcej.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Ja uważam, że Gowin sam się wychylił z tą ustawą bo widział, że nikt ze środowiska się nie spieszy do załatwienia tej sprawy więc postanowił zbić na tym swój kapitał i przedstawił rozwiązania, teraz tylko szczegóły oby za dużo nie zmieniali.
toś bardzo naiwny skoro tak myślisz...

politycy tematem ustawy hazardowej nie zajęliby się, gdyby nie zabiegi środowiska
 
J 35

janusz00001

Użytkownik
Według mnie jak zostanie wprowadzona nowa ustawa to dostępne będą same śmieciowe buki, a reszta zostanie poblokowana, bo nie będą zainteresowani współpracą, dobrze myślę ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jeżeli tego nie wiesz, to przyjmij do wiadomości że np. Ladbrokes od dawna deklaruje, iż wejdzie do Polski wraz z wprowadzeniem podatku od zysku.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Według mnie jak zostanie wprowadzona nowa ustawa to dostępne będą same śmieciowe buki, a reszta zostanie poblokowana, bo nie będą zainteresowani współpracą, dobrze myślę ?
http://e-playbet.com/jacy-bukmacherzy-zarejestrowali-sie-na-rynku-dunskim/
http://www.surebety.pl/artykul/ustawa-hazardowa-2016

Skoro model duński to w podanych linkach masz pokazane, kto zarejestrował się w Danii, więc jest to jakieś odniesienie do Polski pod kątem tego jak to może wyglądać

Poza tym model duński jest postulowany właśnie przez buki zagraniczne.
 
M 444

metallica

Użytkownik
metallica- 1 sprawa odnosnie Juroszka to on był głównym prowodyrem bezpodstawnego ścigania ludzi za to że ktos wpłacił sobie 5 złotych a ścigającym był szeryf Kapica przyjaciel tatusia, cała akcja miała na celu przestraszyc ludzi żeby lobować pod sts a za takie lobowanie idzie sie do pierdla, druga sprawa w sts graja dzieci i nikt ich nie sprawdza czy maja 18 lat a trzecia sprawa odnosnie Gowina jest taka że załozył nowa partie i dzieki nowej ustawie chce zapewnic sobie poparcie w swojej nowej partii i tylko o to sie rozchodzi.Zapewniam Cie że nie chodzi żebys ty miał lepiej jako gracz.
Dla mnie to takie naiwne myślenie i naciąganie faktów. jak już pisałem nie bronię nikogo, ale powtórzę, Gowin odszedł z PO w 2013 roku będąc ministrem sprawiedliwości, a więc jednego z ministerstw &quot;siłowych&quot; i pisanie, że założył nową &quot;partię&quot;, aby zapewnić sobie poparcie poprzez nową ustawę hazardową, której nowe założenia teraz przedstawił (I TO NIE JEST PROJEKT RZĄDOWY)..... no wybacz, albo jesteś naiwny, albo dzieciak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 444

metallica

Użytkownik
Według mnie jak zostanie wprowadzona nowa ustawa to dostępne będą same śmieciowe buki, a reszta zostanie poblokowana, bo nie będą zainteresowani współpracą, dobrze myślę ?
Zawsze mnie śmieszyło określenie &quot;Śmieciowe buki&quot;. Czyli kto? Wow, a które są VIPowskie? :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Nie wiadomo jacy bukmacherzy zarejestrowali by się po ewentualnym prowadzeniu &quot;modelu duńskiego&#39;. Założenie, że ci sami jest błędne. Polska do dużo większy rynek więc można domniemywać, że bukmacherów byłoby więcej.


Jeżeli tego nie wiesz, to przyjmij do wiadomości że np. Ladbrokes od dawna deklaruje, iż wejdzie do Polski wraz z wprowadzeniem podatku od zysku.
Mi się wydaje, że większość dużych brytyjskich bukmacherów wejdzie na polski rynek po tym jak rząd usunie bariery prawne. Głosy o tym, że np. William Hill wycofał się z polskiego rynku bo Polacy zbyt dobrze grali to zwykła mrzonka. Wycofali się z powodu problemów prawnych.
 
J 35

janusz00001

Użytkownik
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom