>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Dyskusja? Na temat jednej literki w nazwie państwa? Z taką dyskusją to idź sobie na forum literackie a nazwa tego tematu to Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2
@down: no w tej sprawie jest to decydujące ????
jaki miałeś nick przed 20.04.2016?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 444

metallica

Użytkownik
Może jak kiedyś dorośniesz, to zrozumiesz, że i przecinek też jest ważny.
I żebyś nie zrobił głupiej miny to ci wyjaśnię. Afera Rywina.
nazwa tego tematu to Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2
Jak najbardziej, tylko co z Wami za dyskusja, jak każdy który tu coś napisze o kłopotach z UC jest przez Was glanowany. I to jest dyskusja wg ciebie? Zaczęliście od plusgsm. Facet, o którym głośno było w całym kraju, a Wy? Zero szacunku i &quot;glanowanie&quot;. A już nie daj Boże jak ktoś wypowie swoje zdanie. Zaraz go &quot;mędrcy&quot; zjedzą. Tak wygląda dyskusja na tym forum, więc jak miałeś okazję wysłuchać dyskusji dorosłych, to nie narzekaj. Jak coś się wydarzy w temacie, to będzie na tym forum udostępnione. Tylko po co wklejać, tak jak lemko tysiące linków w sumie o tym samym?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Yar000: jak widzisz szansę na notyfikację tego bubka przez KE?
zksstal,
zastanawiające, iż rządzący podkreślają, że projekt ustawy od razu prześlą do Komisji Europejskiej (notyfikacja = to po prostu zawiadomienie), od razu po przyjęciu projektu tej ustawy przez Rząd.
Zastanawiam się, czy Artur Górczyński nie ma racji pisząc to, co przywoływaliśmy tutaj w wątku wielokrotnie, czyli o możliwym gotowcu otrzymanym z Brukseli:
https://www.facebook.com/artur.r.gorczynski/posts/1175578085840062
Rządzący poprawią (czytaj: dokręcą śrubę) bubla Platformy, dodając swoje możliwie jak najdalej idące propozycje restrykcyjne. Następnie Komisja Europejska wytknie wiele błędów, wskaże możliwe rozwiązania, a to co z projektu ustawy pozostanie po uwagach Komisji Europejskiej i będzie przez nią do przełknięcia, to także pozostanie w projekcie rządowym ustawy.
I dopiero wtedy, ustawa zostanie przedstawiona w Sejmie.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Yar000: czytałem tą rozprawę Górczyńskiego i uważam że jego teoria jest mocno naciągana. Jednak zgadzam się z nim co do tego, że PiS nie wie jak się za tą ustawę zabrać, bo plotą bzdury jedna za drugą, najpierw mówiąc że nie chcą reklamy i nawet kosztem mniejszych wpływów budżetowych, chcą aby społeczeństwo odciągnęło się od hazardu (oczywiście tego zagranicznego, bo grając w sts się nie uzależnisz) a potem chcą zrobić ten wykaz stron legalnych bukmacherów, czy jakoś tak, które samo w sobie jest reklamą hazardu.
Jak najbardziej, tylko co z Wami za dyskusja, jak każdy który tu coś napisze o kłopotach z UC jest przez Was glanowany. I to jest dyskusja wg ciebie? Zaczęliście od plusgsm. Facet, o którym głośno było w całym kraju, a Wy? Zero szacunku i &quot;glanowanie&quot;. A już nie daj Boże jak ktoś wypowie swoje zdanie. Zaraz go &quot;mędrcy&quot; zjedzą. Tak wygląda dyskusja na tym forum, więc jak miałeś okazję wysłuchać dyskusji dorosłych, to nie narzekaj. Jak coś się wydarzy w temacie, to będzie na tym forum udostępnione. Tylko po co wklejać, tak jak lemko tysiące linków w sumie o tym samym?
Mistrzu, glanuję tylko osobników, którzy się zarejestrują za forum i napiszą: dostałem 30k grzywny - niczym tego wpisu nie popierając. Jeśli ktoś wklei screena wyroku/pisma, można dyskutować. Kto cisnął plusgsm? Przecież gość powklejał co trzeba i wtedy dyskusja wyglądała jak trzeba, bo ten user miał wielkie doświadczenie i widać było nie nie jest pierwszym lepszym łebkiem.
Zrozum, że to forum jest otwarte, każdy się może zarejestrować i pisać bzdury niczym tego nie podpierając, dlatego trzeba weryfikować niektóre sytuacje.
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Oglądałem właśnie Gowina w superstacji i z tego co mówi to dyskusje wciąż trwają co do jak to nazywa miękkiego hazardu czyli buki + poker. Powiedział że mają spór jeżeli chodzi włąsnie o ,, miękki hazard&quot;. Jeszcze nie wszystko stracone , zdaje sie że Gowin jest mocno zdeterminowany aby wprowadzono jego pomysły. Zobaczymy jak to będzie
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Jaki to był program i czy można go gdzieś obejrzeć w necie?
Program sie nazywa ,, Więc jak ? &quot;
Nie wiem czy można go obejrzec na necie ale o hazardowej mówili może 5 min i w skrócie to jest to co opisałem. Nic konkretnego ale napewno nie jest tak że sprawa jest już przegrana a Gowin mocno naciska .
 
A 294

art300

Użytkownik
Zastanawiam się, czy Artur Górczyński nie ma racji pisząc to, co przywoływaliśmy tutaj w wątku wielokrotnie, czyli o możliwym gotowcu otrzymanym z Brukseli
Jeżeli liczą na gotowca albo nawet tylko na &quot;szczegółowe&quot; poprawki, to nie zdążą do 1 stycznia:
Państwo, które jest autorem projektu jest zobowiązane do uwzględnienia otrzymanego komentarza w toku dalszych prac legislacyjnych. Natomiast otrzymanie szczegółowej uwagi powoduje poważne konsekwencje. Przede wszystkim okres wstrzymania procedury legislacyjnej zostaje wydłużony o kolejne trzy miesiące (w takim
przypadku łączny okres standstill wynosi sześć miesięcy) .

krmc.mc.gov.pl/download/50/6851/Infoosystemienotyfik20120806.pdf
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 444

metallica

Użytkownik
Program sie nazywa ,, Więc jak ? &quot;
Nie wiem czy można go obejrzec na necie ale o hazardowej mówili może 5 min i w skrócie to jest to co opisałem. Nic konkretnego ale napewno nie jest tak że sprawa jest już przegrana a Gowin mocno naciska .
Dla mnie to będzie taki &quot;wyznacznik&quot; jak silną pozycję ma w rządzie. Oby miał silną. ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=zksstal;6049045]Yar000: czytałem tą rozprawę Górczyńskiego i uważam że jego teoria jest mocno naciągana. [...]
zksstal,
no właśnie też tak patrzyłem na rewelacje :grin: Górczyńskiego.
Jednak, kiedy sobie przypomnę, gdy ktoś z kręgu naprawdę osób, dużowiedzących z otoczenia Gowina o ustawie, przekonywał mnie, że Gowin jako Wiceminister ma pozycję bardzo mocną, inaczej niż się powszechnie sądzi a gdyby dodać do tego tajemniczą ostatnio na twitterze pozę tegoż Wiceministra to się nie dziwię, że Górczyński wysnuł taką hipotezę. Gdzieś, w którymś momencie Rząd musi odpuścić. Poważnie odpuścić a nie tylko w zakresie zmiany nazwy jakiegoś rejestru. Zbyt wiele poważnych nacisków. Wewnętrznych (Gowinowcy) i niebawem zewnętrznych (Komisja Europejska). Z pozostałymi się (albo, już) nie liczą.
Może po notyfikowaniu, nie tylko uwzględnią (to akurat pewnie zrobią) opinię KE ale i wniosą poprawki wprost z projektu ustawy Gowina?
---
Oglądałem właśnie Gowina w superstacji [...] Jeszcze nie wszystko stracone , zdaje sie że Gowin jest mocno zdeterminowany aby wprowadzono jego pomysły. Zobaczymy jak to będzie
Edit:
właśnie.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ja mam takie pytanie.. czy ktośz Was orientuje sie czy w jakimś innym państwie Uni EUropejskiej doszło do takiego radykalnego ograniczenia rynku hazardowego ( poker + bukmacherka) jak to planują zrobic u nas?? Po prostu nie wierze że to sie dzieje .. jak żyć w takim zaściankowym ograniczonym mentalnie kraju?
 
K 1

krzysiek-l

Użytkownik
Niestety wiekszosc firm bedzie sie wycofywac z polski i sa juz takie co sie wycofały. Trudno ludzie bede grali w sts itd ale sam nie wiem co bede robic jak PokerStars sie wycofa a jestem pewny ze politycy to spierdola
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Jak niedawno bylem na wczasach na wyspach kanaryjskich (czyli nalezacych do Hiszpanii) jak chcialem sie zalogowac na expekt i betclic (rowniez wpisujac betclic.pl) wyskakiwala strona z informacja ze wg. prawa nie mozna wyswietlic strony.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
bmoran&gt;&gt; obecnie w Hiszpanii gracze są pod lupą urzędników, wobec konieczności rejestrowania się w firmach mających oficjalną licencję rządu i tam płacących podatki.Te firmy musiały założyć spółki-córki z netową domeną .es i do rejestracji graczy ( tylko obywatele Hiszpanii i rezydenci ) niezbędne jest przedstawienie karty zdrowia.
Dochody z gry w necie muszą być zgłaszane w zeznaniach podatkowych i od nich płaci się podatki.
.........
http://forum.bukmacherskie.com/f98/e-hazard-w-hiszpanii-115505.html
http://forum.bukmacherskie.com/f98/jak-grac-bedac-w-hiszpanii-119438.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom