>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
wie ktos w jakicvh krajach bukmacherka w europie jest zakazana?
Commonly Asked Questions About European Sports Betting Sites
Q:
Is online sports betting legal in Europe?
A:
There are no online gambling laws that cover the whole continent, and most countries have their own relevant legislation. While most of this legislation is directed at the companies running sports betting sites rather than those using them, you should be aware of the laws in your own country before betting online.
http://www.gamblingsites.com/sports-betting/sites/european/
http://www.gamblingsites.com/online-gambling-jurisdictions/europe/
Please use this guide for the laws to the most prominent countries where gambling thrives with or without laws:
http://www.onlinebetting.com/legal/
...............
http://ec.europa.eu/growth/sectors/gambling_en
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Dziwna sprawa, prawdopodobnie to tylko jakas awaria, ale:
jestem atualnie u tesciow, maja oni internet z Cyfrowego Polsatu, probuje sobie wejsc na strone Skrilla i wyskakuje mi informacja:
&quot;Odmowa dostępu do http://www.skrill.com
Nie masz autoryzacji do wyświetlania tej strony.
HTTP ERROR 403&quot; Przez pierwsze lepsze proxy strona dziala.
To samo na telefonie i tablecie przez WiFi. Jak wylaczam WiFi to normalnie laduje mi strone Skrilla (na internecie z Playa).
Netteler dziala bez zarzutow.
Edit: znalazlem podobna sytuacje na forum, prawdopodobnie IP zostalo zbanowane. Ciekawe dlaczego skoro nikt z tego IP nie korzystl ze Skrilla.
No w kazdym razie sprawa niezwiazana z tematem.
 
anzelmo 143,9K

anzelmo

Użytkownik
Dziwna sprawa, prawdopodobnie to tylko jakas awaria, ale:
jestem atualnie u tesciow, maja oni internet z Cyfrowego Polsatu, probuje sobie wejsc na strone Skrilla i wyskakuje mi informacja:
&quot;Odmowa dostępu do http://www.skrill.com

Nie masz autoryzacji do wyświetlania tej strony.
HTTP ERROR 403&quot; Przez pierwsze lepsze proxy strona dziala.

To samo na telefonie i tablecie przez WiFi. Jak wylaczam WiFi to normalnie laduje mi strone Skrilla (na internecie z Playa).

Netteler dziala bez zarzutow.

Edit: znalazlem podobna sytuacje na forum, prawdopodobnie IP zostalo zbanowane. Ciekawe dlaczego skoro nikt z tego IP nie korzystl ze Skrilla.
No w kazdym razie sprawa niezwiazana z tematem.
ja tak mam co chwile konto weryfikowałem dawno brak limitów ...i co chwila to samo podobno jak sie zadzwoni mozna to załatwić poprzez jakaś weryfikacje 2 stopnia czy cos
 
L 124

lemko

Użytkownik
Prace nad tzw. ustawą antyhazardową poskutkują między innymi stworzeniem rejestru stron internetowych, do których dostęp z terytorium Polski będzie zablokowany, lub przynajmniej utrudniony. Dotąd bowiem niewiele było wiadomo na temat metod ograniczania dostępów do zasobów Sieci. Więcej światła na tę kwestię rzuca dostępna już nowelizacja ustawy, choć nie muszą to być regulacje, które trafią do ostatecznego projektu.
Gwoli przypomnienia, ustawa przewiduje utworzenie Rejestru Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą, na który trafią adresy serwisów oferujących gry hazardowe bez koncesji i spełnienia wymogów stawianych przez ustawodawcę. W zeszłym miesiącu jasnym stało się, że zamiast kojarzącej się z cenzurą informacji o blokadzie, wyświetlane będą zamiast żądanych witryn reklamy legalnego hazardu. Niewiadomą pozostawało to, jak rząd chce blokować witryny.
Jak zauważa Zaufana Trzecia Strona, w artykule 15f pojawił się punkt 5, który zobowiązuję dostawcę usług internetowych do uniemożliwienia dostępu do stron (…) poprzez ich usunięcie z systemów teleinformatycznych przedsiębiorców telekomunikacyjnych, służących do zamiany nazw domen internetowych na adresy IP. Zapis ten nie pozostawia zatem wątpliwości, że władza chce blokować strony na poziomie serwerów DNS.
r e k l a m a

Co jest poniekąd dobrą wiadomością dla wszystkich miłośników nielicencjonowanego internetowego hazardu, gdyż nie sposób twierdzić, aby blokada DNS-ów była szczególnie trudna do ominięcia za pomocą darmowych i legalnych sposobów. Wystarczyć powinno wykorzystanie darmowych serwerów oferowanych np. przez Google czy OpenDNS, czy choćby zagranicznego serwera proxy. Zawsze można też po prostu skorzystać z sieci Tor.
Czy ustawa w aktualnej wersji jest wyrazem niewiedzy lub bezradności? Dla chętnych skorzystanie z powyższych rozwiązań nie będzie żadnym problemem, trudno więc mówić tutaj o szczególnej skuteczności działań prawodawców. Nie sposób także doszukiwać się znacznie większych przychodów państwa w związku z próbą zachęcania graczy do korzystania z zalegalizowanych serwisów.
Być może władza przestraszyła się nieco metki cenzora Internetu, która niewątpliwie przylgnęłaby do niej po wprowadzeniu bardziej skutecznych metod blokowania dostępu i zapewne poskutkowała spadkami poparcia wśród młodszego elektoratu. Blokada na poziomie DNS-ów może być zatem półśrodkiem – zwolennicy blokowania gier nie mogą zarzucić rządzącym bierności, zaś gracze będą musieli poświęcić zaledwie kilka minut na konfigurację przeglądarki, aby kontynuować dotychczasowe przyzwyczajenia
http://www.dobreprogramy.pl/Wilk-syty-i-owca-cala-wladza-zablokuje-internetowy-hazard-na-poziomie-DNSow,News,75080.html
Będzie ten sposób, który można najłatwiej obejść ????
Blokadą nie ma się co martwić, są gorsze opcje.
 
L 124

lemko

Użytkownik
[PILNE] USTAWA HAZARDOWA TRAFIŁA DO KOMISJI EUROPEJSKIEJ
Dziś t.j. 29 lipca 2016 do notyfikacji w Komisji Europejskiej trafił projekt ustawy o zmianie ustawy o grach hazardowych zaakceptowany na posiedzeniu Rady Ministrów.
Okres zawieszenia został wyznaczony do 31.10.2016 r. i do tego czasu Komisja Europejska będzie przyjmować uwagi dotyczące projektu od podmiotów zainteresowanych ze wszystkich państw członkowskich Unii Europejskiej.
Podstawowa treść

„Zgodnie z projektem operatorzy oferujący gry na automatach oraz gry hazardowe online zobowiązani zostają do wdrożenia regulaminu odpowiedzialnej gry mającego na celu ochronę małoletnich i ochronę graczy. W tym celu projekt wprowadza regulacje dotyczące utworzenia Rejestru Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą, zasad blokowania domen internetowych umieszczonych w Rejestrze oraz zakazu udostępniania usług płatniczych przez dostawców usług płatniczych na stronach internetowych wykorzystujących domeny wpisane do Rejestru. Projekt wprowadza również możliwość urządzania gier hazardowych przez sieć Internet, w formie monopolu realizowanego przez utworzoną w tym celu jednoosobową spółkę Skarbu Państwa (z wyłączeniem zakładów wzajemnych i loterii promocyjnych). Projekt wprowadza prawo do oferowania gier na automatach poza kasynami gier, przez utworzoną w tym celu jednoosobową spółkę Skarbu Państwa, w formie monopolu państwa na ten rodzaj działalności i ograniczenia w posiadaniu automatów do gier (co nie dotyczy podmiotów oferujących legalne gry na automatach). Na gruncie projektu liberalizacji ulegają zasady urządzania gry w pokera. Zniesieniu ulega obowiązek uzyskiwania świadectw zawodowych przez osoby nadzorujące i bezpośrednio prowadzące gry hazardowe.”
Krótkie uzasadnienie

„Niniejszy projekt ustawy o zmianie ustawy o grach hazardowych oraz niektórych innych ustaw wprowadza istotne zmiany w obszarze rynku gier hazardowych podyktowane koniecznością ograniczenia występowania zjawiska nielegalnego urządzania gier hazardowych, zapewnienia jak najwyższego poziomu ochrony graczy przed negatywnymi skutkami hazardu oraz podniesienia poziomu społecznej świadomości co do zagrożeń wynikających z korzystania z usług nielegalnych operatorów hazardowych. Osiągnięcie określonych celów ma zapewnić jak najdalej idące zmniejszenie występowania szkodliwych społecznych i ekonomicznych skutków hazardu.”
zrodło: http://e-play.pl/pilne-ustawa-hazardowa-trafila-komisji-europejskiej/
Kto mi wywalił link do tweeta, który mówił o legalizacji pełnej reklamy legalnych bukmacherów? (z wiarygodnego źródła): https://twitter.com/EPLAYNEWS/status/759108625583468544
 
L 124

lemko

Użytkownik
Polskie buki teraz mogą tylko umieszczać informację o sponsoringu (nie mogą n.p. napisać &quot;Obstaw w ...&quot; - w miejsce kropek wstaw nazwę firmy).
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
a mi się śniło ostatnio że oglądałem mecz w TV i na banerach naokoło boiska było logo betfair ale je ocenzurowali (takie jakby było za mgłą ale każdy kto wie jakie mają logo to by wiedział że chodzi o tą firmę ???? )
 
K 102

kristo45

Użytkownik
http://www.dobreprogramy.pl/Wilk-syty-i-owca-cala-wladza-zablokuje-internetowy-hazard-na-poziomie-DNSow,News,75080.html
Będzie ten sposób, który można najłatwiej obejść ????
Blokadą nie ma się co martwić, są gorsze opcje.
I oby ten sposób DNSowy pozostał bo np. przez sieć VPN na bet365 się dostać mogą być problemy. Próbowałem 3 programami do VPN i lipa. Dwa z nich to programy zewnętrzne oraz jedna wtyczka do Firefoxa (z opcją premium na 7 dni). Nie dało rady się zalogować.
Strona też zazwyczaj nie ładuje się do końca. Jedynie górna i prawa ramka.
Sprawdzałem kilka protokołów, min. SSTP i wiele krajów. Nic to nie daje. Może są gdzieś jakieś VPNy co działają z bet365 ale ja nie trafiłem. Mnie właściwie tylko ten buk interesuje do gry.
 
S 0

soplicas

Użytkownik
Według was jest jakaś szansa by kiedykolwiek można było grać legalnie u zagranicznych buków? - A jak to jest naprzykład w Anglii u nich jest to legalne i normalnie po wypłacie wygranych pieniędzy na konto odprowadzają podatek? - W sumie na sts byłoby to dobre, gdyby nie na starcie pobierali podatek tylko po wypłacie kasy na konto, ale pewnie to niemożliwe.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Według was jest jakaś szansa by kiedykolwiek można było grać legalnie u zagranicznych buków? - A jak to jest naprzykład w Anglii u nich jest to legalne i normalnie po wypłacie wygranych pieniędzy na konto odprowadzają podatek? - W sumie na sts byłoby to dobre, gdyby nie na starcie pobierali podatek tylko po wypłacie kasy na konto, ale pewnie to niemożliwe.
Trochę chaotyczny ten Twój wpis, ale jest już polski buk, który podatek obrotowy wziął na siebie i za ile obstawisz, za tyle grasz.To forBET
 
F 40

fly198

Użytkownik
I oby ten sposób DNSowy pozostał bo np. przez sieć VPN na bet365 się dostać mogą być problemy. Próbowałem 3 programami do VPN i lipa. Dwa z nich to programy zewnętrzne oraz jedna wtyczka do Firefoxa (z opcją premium na 7 dni). Nie dało rady się zalogować.
Strona też zazwyczaj nie ładuje się do końca. Jedynie górna i prawa ramka.
Sprawdzałem kilka protokołów, min. SSTP i wiele krajów. Nic to nie daje. Może są gdzieś jakieś VPNy co działają z bet365 ale ja nie trafiłem. Mnie właściwie tylko ten buk interesuje do gry.
może używałes bramki proxy,jak grałem przez vpn wszystko wporządku było
 
S 0

soplicas

Użytkownik
Trochę chaotyczny ten Twój wpis, ale jest już polski buk, który podatek obrotowy wziął na siebie i za ile obstawisz, za tyle grasz.To forBET
Czyli tam w pełni legalnie można grać? - W sumie wszystko fajnie, ale gdzieś wyczytałem, że blokują często wygrywających.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Czyli tam w pełni legalnie można grać? - W sumie wszystko fajnie, ale gdzieś wyczytałem, że blokują często wygrywających.
Tak, grasz tam jak najbardziej legalnie. Mają zezwolenie MF i co najważniejsze, grasz bez podatku, tak jak u buków zagranicznych. Ja o blokadach u nich nic nie wiem. Nie wiem skąd Ty masz takie info. Podziel się nim. Tylko może nie tutaj, bo to inny temat. Jest na forum wątek forBET. Tam poczytasz więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom