>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
H 32

hortex

Użytkownik
Dzięki za informacje tylko komu to potrzebne ? Tylko idiota może używać konta bankowego bądź kart płatniczych do transakcji z bukami ????
Jeśli ktoś wypłaca śmieszne kwoty raz na jakiś czas to nie stanowi to zagrożenia. A dwa, nie każdy ma możliwość używania skrilla, nie każdy buk ma taką formę płatności, etc. Nie wnikam w powody, informuję.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
shingper 563

shingper

Użytkownik
Jeśli ktoś wypłaca śmieszne kwoty raz na jakiś czas to nie stanowi to zagrożenia. A dwa, nie każdy ma możliwość używania skrilla, nie każdy buk ma taką formę płatności, etc. Nie wnikam w powody, informuję.
Powiedz to tym co za 100 czy 200 zł użerali/użerają się z UC ;)
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Mój błąd , oczywiście masz racje nie PO a PiS i nie Wojciechowski tylko Wójcikowski od Kukiza . .Dziwna sprawa bo gowinowcy na TT dalej sie odgrażają że ich poprawki mają duże szanse i będą je zgłaszać na komisji finansów. Coś musi być na rzeczy bo ten Wójcikowski był ewidentnie przygotowany i chyba jako jedyny na sali wiedział o czym mówi.
 
P 68

pawelcz41

Użytkownik
Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale przy podatku jak byla mowa i ta Zuba się pyta kto jest przeciw tej poprawce, nikt się nie odezwał tylko ta starucha, że zgłasza sprzeciw, i to ona też zagłosowała na nie. Dokładnie tego wysluchałem
 
B 293

buks65

Użytkownik
Mój błąd , oczywiście masz racje nie PO a PiS i nie Wojciechowski tylko Wójcikowski od Kukiza
To że nie Wojciechowski, a Wójcikowski poprawiłeś, ale przynależność polityczna? Nie PO a PIS od KUKIZA to już zwykły chaos. Następnym razem podaj tylko nazwisko, bez przynależności politycznej, a jak ktoś będzie chciał to sobie sprawdzi.
 
B 293

buks65

Użytkownik
Mój błąd , oczywiście masz racje nie PO a PiS i nie Wojciechowski tylko Wójcikowski od Kukiza
To że nie Wojciechowski, a Wójcikowski poprawiłeś, ale przynależność polityczna? Nie PO a PIS od KUKIZA to już zwykły chaos. Następnym razem podaj tylko nazwisko, bez przynależności politycznej, a jak ktoś będzie chciał to sobie to sprawdzi.
Do usunięcia, Dwa razy nie z mojej winy.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Zrobiłem małe śledztwo i agent rozliczeniowy banku PKO BP czyli eservice blokuje wypłaty na kartę z buków do banku. Bank nie jest tu nawet winny, tylko sam agent. ???? Ładne cyrki. Co im do tego? Czy sama wypłata środków z bukmachera jest nielegalna? Ktoś wie?
 
B 293

buks65

Użytkownik
Zrobiłem małe śledztwo i agent rozliczeniowy banku PKO BP czyli eservice blokuje wypłaty na kartę z buków do banku. Bank nie jest tu nawet winny, tylko sam agent. ???? Ładne cyrki. Co im do tego? Czy sama wypłata środków z bukmachera jest nielegalna? Ktoś wie?
To zależy, których bukmacherów masz na myśli.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zrobiłem małe śledztwo i agent rozliczeniowy banku PKO BP czyli eservice blokuje wypłaty na kartę z buków do banku. Bank nie jest tu nawet winny, tylko sam agent. ???? Ładne cyrki. Co im do tego? Czy sama wypłata środków z bukmachera jest nielegalna? Ktoś wie?
Zapewne bank obowiązują odpowiednie przepisy i paragrafy by nie przyjmować wpłat od bukmacherów czy. Cocaina Columbia sp. z o.o. albo innych dark site / deep web / onion / tor itd.
W ogóle jak czytam niektórych tutaj to ręce się załamuję. A wypłacajcie sobie bezpośrednio z bukmacherów na konta bankowe tylko mam taką prośbę:
- Nie zakładajcie później tematów z pytaniami o porady prawne, albo co zrobić w przypadku wezwania do urzędu celnego itd.
@Edit:
Do buks65 (poniżej post): spójrz na datę tej nowości - 24-05-2016 19:30:00
 
B 293

buks65

Użytkownik
cyt. &quot;INFO: Rząd PiS będzie blokował strony nielegalnych bukmacherów i płatności związane z nielegalnymi zakładami - donosi wyborcza.biz.
Resort finansów przygotował projekt nowelizacji ustawy hazardowej. Zapowiada w nim blokowanie stron internetowych nielegalnych w naszym kraju bukmacherów. Będzie też blokowanie płatności związanych z nielegalnymi zakładami. Ministerstwo zapowiada też objęcie monopolem państwa organizowanie poza kasynami gier na automatach zwanych jednorękimi bandytami. Ponadto mają też zostać zaostrzone sankcje, które grożą za naruszanie ustawy o grach hazardowych. Złagodzone zostaną natomiast przepisy dotyczące gry w pokera. Grać można będzie także poza kasynami, a nawet w Internecie.&quot;
http://korwin-mikke.pl/polska/zobacz/rzad_pis_bierze_sie_za_hazard_w_sieci/129946
 
H 32

hortex

Użytkownik
Czyli tylko blokowanie. Mowa o Marathonie. Aczkolwiek w tym wypadku środki powinny wrócić na konta graczy, a nie wracają...bank ich nie ma, buk też. Agenci robią cyrki. Poza tym nadal nie mam pewności czy wypłaty z brytyjskich legalnych bukmacherów podchodzą pod blokowanie płatności. Poza tym blokowanie tych płatności to projekt. Jak kilka lat gram, tak nigdy się z tym nie spotkałem.
https://www.knf.gov.pl/Images/Stanowisko_ws_posrednictwa_dostawcow_platniczych_w_platnosciach_za_gry_hazardowe_w_Internecie_tcm75-48077.pdf
 
B 293

buks65

Użytkownik
Mowa o Marathonie....Poza tym nadal nie mam pewności czy wypłaty z brytyjskich legalnych bukmacherów podchodzą pod blokowanie płatności.
W świetle polskiej ustawy hazardowej, to nielegalny bukmacher, niestety.
...środki powinny wrócić na konta graczy, a nie wracają...bank ich nie ma, buk też.
Bukmacher zlecił wypłatę bankowi, gdzie ma konto, bank zrobił przelew na numer karty w banku w którym posiadasz konto i jeżeli transakcja nie doszła do skutku kasa powinna/musi wrócić na konto banku bukmachera. Co do zaksięgowania jej z powrotem na Twoim koncie gracza, to w tym wypadku może być potrzebna Twoja interwencja/reklamacja u bukmachera. Na twoim miejscu (jeżeli wiesz już jaka jest przyczyna) zrobiłbym to od razu.
Przy wpłacie podajesz numer konta gracza u bukmachera, wtedy wiadomo kto robił wpłatę i komu ją zaksięgować na koncie gracza, ale przy wypłacie bukmacher zleca w banku wypłatę na nr. konta, czy karty, którą poda gracz. W przypadku nie dojścia do skutku transakcji wypłaty, środki wrócą na konto bukmachera, ale już nie na konto gracza. Dlatego potrzebna jest reklamacja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom