>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
E 293

emarco

Użytkownik
...W tym momencie nic nie mogą Ci zrobić tak bo przestępstwem jest gra na terepnie Polski. Jesli dostajesz zaproszenie do urzędu celnego. drukujesz sobie historie konta swojego gdzie widać wyraźnie że grasz z terenu Czech. I lipa dla nich. Nie są wstanie ci udowodnić tego że grałeś z terenu Polski bo fizycznie transfer danych z twoim kuponem poszedł z Czech z konkretnego komputera. ...
To jest proste oprogramowanie, gdzie przy włączonym komputerze, możesz z nim się połączyć z dowolnego miejsca na świecie ... O tym każdy gimbo-informatyk wie. A urzędnicy załatwią to prosto - proszę pokazać dowody, że Pan rzeczywiście przebywał w tych Czechach. Jak nie udowodnisz pobytu - np. biletami, rachunkami za hotel itp., paragonami ze stacji benzynowych - cokolwiek - to leżysz na całej linii. Teoretycznie mogłeś przyjść pieszo i spać w namiocie - tak, tak, sąd na pewno to uwzględni, szczególnie jak ma interes abyś Ty płacił karę :)
Pomysł w teorii niezły, ale praktycznie bardzo przeciętny.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
To jest proste oprogramowanie, gdzie przy włączonym komputerze, możesz z nim się połączyć z dowolnego miejsca na świecie ... O tym każdy gimbo-informatyk wie. A urzędnicy załatwią to prosto - proszę pokazać dowody, że Pan rzeczywiście przebywał w tych Czechach. Jak nie udowodnisz pobytu - np. biletami, rachunkami za hotel itp., paragonami ze stacji benzynowych - cokolwiek - to leżysz na całej linii. Teoretycznie mogłeś przyjść pieszo i spać w namiocie - tak, tak, sąd na pewno to uwzględni, szczególnie jak ma interes abyś Ty płacił karę :)
Pomysł w teorii niezły, ale praktycznie bardzo przeciętny.
Ty musisz udowodnić niewinność?
bądźmy poważni :roll:
 
G 294

gostek365

Użytkownik
To jest proste oprogramowanie, gdzie przy włączonym komputerze, możesz z nim się połączyć z dowolnego miejsca na świecie ... O tym każdy gimbo-informatyk wie. A urzędnicy załatwią to prosto - proszę pokazać dowody, że Pan rzeczywiście przebywał w tych Czechach. Jak nie udowodnisz pobytu - np. biletami, rachunkami za hotel itp., paragonami ze stacji benzynowych - cokolwiek - to leżysz na całej linii. Teoretycznie mogłeś przyjść pieszo i spać w namiocie - tak, tak, sąd na pewno to uwzględni, szczególnie jak ma interes abyś Ty płacił karę :)
Pomysł w teorii niezły, ale praktycznie bardzo przeciętny.

Teoretycznie jeśli udało by im się jakimś cudem namierzyć kogoś grającego u zagranicznych np taka metoda jak kolega opisał to nie on ma udowodnić swoją niewinność tylko oni muszą udowodnić jego winę , żeby przedstawić zarzut muszą mieć na to dowody , ale system blokad monopolu śledzenia jest tak skuteczny że i u nas tak jak w innych państwach zbyt długo się nie zadomowi.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Powiedzcie mi, bo udało mi się dogadać z bukiem i zmienić walutę i założyć skrilla. Wpłacając przez P24 mogę bezpiecznie wypłacić na konto? Wiadomo, że lepiej mieć kartę, ale do czasu jej przyjścia można bezpiecznie i komfortowo zlecić wypłatę na rachunek bankowy? Ile trwa taki przelew z mb na konto zwyczajowo?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Powiedzcie mi, bo udało mi się dogadać z bukiem i zmienić walutę i założyć skrilla. Wpłacając przez P24 mogę bezpiecznie wypłacić na konto? Wiadomo, że lepiej mieć kartę, ale do czasu jej przyjścia można bezpiecznie i komfortowo zlecić wypłatę na rachunek bankowy? Ile trwa taki przelew z mb na konto zwyczajowo?
Wypłacaj spokojnie, bez obaw.
Przelew idzie jak zwykły, na drugi dzień powinieneś mieć na koncie. Oczywiście bez weekendów i świąt.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
To jest moim zdaniem podstawa do gry u zagranicznych.
Ja w ogóle nie wiem co to za problem założyć sobie Skrilla na e-mail, zweryfikować konto i mieć możliwość wypłat na konto bankowe, albo przez kartę z bankomatów lub poprzez zakupy.
Polskie banki? Tak poza PKO BP to niewiele ich, chyba Alior przejęli i Pekao mają w planach.
Jak ktoś robi przelewy bezpośrednio z kont pokerowych czy bukmacherskich to niech się nie dziwi blokady.
Z tymi blokadami to też nie wiadomo czy te poprzednie artykuły nie były sponsorowane. Bo na kilku innych stronach wyczytałem, że ludzie robili wypłaty na te WBK itd. i nikt nie blokował płatności.
Na razie to streszczenie wygląda tak: TRZEBA CZEKAĆ
*Ustawa ma wejść 1 kwietnia, blokowanie stron ma być od 1 lipca
*Nie wiadomo ile bukmacherów będzie chciało &quot;wykupić&quot; licencję w Polsce
*Wbrew pozorom to prawie nic się nie zmieniło, doszedł jedynie zamiar blokowania stron
*Przypomnę, że cały czas granie u zagranicznych bukmacherów w majestacie PL prawa jest NIELEGALNE od grubo ponad 5 lat, a jak jest w rzeczywistości każdy widzi
*To wszystko to jeszcze nic pewnego
Ot taki skrót 494 stron.
Dziekuje z trud spisania skrótu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Rozmiar tekstu: A A A
MF: Rząd chce stworzyć Centralną Bazę Rachunków
Wtorek, 27 grudnia (12:08)
Rząd chce stworzyć Centralną Bazę Rachunków. Dzięki niej fiskus ma łatwiej wykrywać oszustwa podatkowe.
Rejestr miałby objąć między innymi rachunki bankowe, rachunki w SKOK-ach, rachunki papierów wartościowych, umowy ubezpieczenia z elementami inwestycyjnymi czy portfele on-line, na których gromadzone są jednostki walut wirtualnych. Dostęp do informacji o rachunkach miałyby między innymi: prokuratura, Policja, Straż Graniczna, CBA, ABW, Służba Kontrwywiadu Wojskowego, Żandarmeria Wojskowa, organy podatkowe, celne i kontroli skarbowej, a także wywiad skarbowy.
Wśród celów nowej regulacji jest usprawnienie działań kontroli skarbowej czy celnej, większa kontrola administracji nad pozyskiwanymi informacjami. Przepisy mają też ułatwić lokalizację składników majątku oraz analizę zgromadzonych danych w celu typowania rachunków, które mogą być wykorzystywane do działalności przestępczej.
Tuż przed świętami minister finansów i rozwoju skierował projekt do konsultacji społecznych. Trafił on do 39 podmiotów, między innymi ministerstw, organizacji pozarządowych czy instytucji, takich jak Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Przedstawiciele biura GIODO informują, że obecnie analizują projekt.
Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/podatki/news/rzad-chce-stworzyc-centralna-baze-rachunkow,2447182,4211#pst121959691?utm_source=paste&amp;amp;utm_medium=paste&amp;amp;utm_campaign=chrome

A zatem powoli biorą się za wszystko....
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Dostęp do informacji o rachunkach miałyby między innymi: prokuratura, Policja, Straż Graniczna, CBA, ABW, Służba Kontrwywiadu Wojskowego, Żandarmeria Wojskowa, organy podatkowe, celne i kontroli skarbowej, a także wywiad skarbowy.
[...]
Już pękam. Ze śmiechu :grin:

Cała polska adminstracja rządowa będzie miała dostęp do informacji z wnętrza firmy, która podlega niepolskiej jurysdykcji prawnej (tak, tak, wiem, międzynarodowa wymiana informacji - już było na ten temat).
I jak widzę, lista instytucji uprawnionych do dostępu jeszcze niezakończona, wszak to &quot;między innymi&quot; ????
S k r i l l już szykuje wielkie otwarcie bram.
 
F 40

fly198

Użytkownik
no niestety ale firmy zagraniczne są poza ich zasięgiem tak to jest w innych krajach mogą jednynie poprosić o udostępnienie danych ale musi do tego być jakiś poważny powód ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
https://www.pkobp.pl/aktualnosci/ogolnokrajowe/transakcje-hazardowe-w-sieci/
Nie jest zakazane poza terenem RP. Poza tym co mają wpłaty i wypłaty do gry?
PKO BP uprzejmie donosi służbom, a nie przypomina. ????
PKO BP tylko przypomniało artykułem o tej ustawie z 2009 roku.
Jest wiele sprzecznych informacji w necie. Ktoś potwierdzi, że banki rzeczywiście blokują? Bo kilka osób napisało, że tak, a jeszcze inni że nie i komu tu wierzyć?
Do tego wątpię, żeby bank sprawdzał czy ktoś dokonuje płatności z terenu Niemiec, Litwy, Wielkiej Brytanii itd.
Napiszcie do PKO na e-mail i zapytajcie się wprost jak to wygląda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 32

hortex

Użytkownik
Przecież pisałem, że PKO BP blokuje płatności na kartę i przelewy po wpłynięciu (jeśli ma podejrzenie) i powiadamia prokuraturę. Im się wydaje, że jak przelewasz wypłatę to grasz na terenie RP i tyle. I z takim podejrzeniem ślą donosy.
 
A 185

adikos

Użytkownik
Póki co to tylko część banków blokuje takie transakcje, a nie wszystkie, i to tylko kwestia czasu aż obejmie wszystkie banki w Polsce, i wtedy tylko skrill zostanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom