>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
baba 134

baba

Użytkownik
wiadomo, że się nie da przy 12% podatku, ale taka jest rzeczywistość i to się nie zmieni przy tym rządzie oni są obliczają i liczą że mnóstwo z tego szmalu będą mieli a gracz ich nie interesuje.
Tu nie chodzi tylko o ten rząd. Tu chodzi o wszystkie rządy jakie mieliśmy po 89 r. Podatek obrotowy obowiązuje w Polsce od początku lat 90-tych, kiedy jako pierwszy bukmacher startował u nas Profesjonal (obecna Fortuna) tylko do rządów PO i PSL było 10%. Po cmentarnej aferze wiesz co było, ustawa napisana w jedną noc, ratowanie dupy Tuska i &quot;platfusy&quot; jeszcze podnieśli ten podatek do 12%. Który więc rząd dbał o graczy? Ja takiego nie widzę.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Najgorsze jest to,że grając za większe stawki po kilku tygodniach, max miesiącach zostanie się zlimitowanym we wszystkich bukmacherach naziemnych,
 
B 293

buks65

Użytkownik
Najgorsze jest to,że grając za większe stawki po kilku tygodniach, max miesiącach zostanie się zlimitowanym we wszystkich bukmacherach naziemnych,
Chyba internetowych. U ziemniaków jak nie masz ich głupich kart lojalnościowych, grasz anonimowo.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Dokładnie. Zapomnialiście jeszcze o limitach więc nawet jeśli ktoś miałby zyski u polskich bukmacherów długo by nie pograł ???? W etoto każdy typ powyżej 20zł jest przekazany dokładnej analizie do tradera, czasami się czeka pare minut na akceptację ???? często zmieniają po analizie stawki za jaką można zagrać czy kursy. ***** takie że szkoda gadać.
 
C 29

czopekkk

Użytkownik
hej, dawno mnie nie było. Jakby ktoś był ciekawy, to odwołałem się od wyroku i sąd wyższej instancji wszystko umorzył ????
 
G 97

gryzonko

Użytkownik
Tu nie chodzi tylko o ten rząd. Tu chodzi o wszystkie rządy jakie mieliśmy po 89 r. Podatek obrotowy obowiązuje w Polsce od początku lat 90-tych, kiedy jako pierwszy bukmacher startował u nas Profesjonal (obecna Fortuna) tylko do rządów PO i PSL było 10%. Po cmentarnej aferze wiesz co było, ustawa napisana w jedną noc, ratowanie dupy Tuska i &quot;platfusy&quot; jeszcze podnieśli ten podatek do 12%. Który więc rząd dbał o graczy? Ja takiego nie widzę.
Niestety, tam więcej rzeczy jest na etapie początku lat 90-tych. Milenium mi swojego czasu zajebało 2,5 tys w zgodzie ze swoim regulaminem z konta ich sportbooka internetowego . Powodem było niezlecenie w ciagu 3 miesiecy wypłaty wygranych z konta. Dla kogoś kto mial styczność z normalnymi bukmacherami to jakiś matrix - gość trzyma u nas kasę, super, im dłużej tym lepiej jak kapitał zostaje u buka. Ale te drobne cwaniaczki używają tego by doić zapominalskich klientów. Sam zapis w regulaminie to oczywiscie jakis reklikt z lat 90tych , i miał sens odnośnie punktów stacjonarnych.
Napisałem skarge na nich do UOKiK. Odpisali że po pierwsze to nie ich sprawa niech pan się skarży gdzie indziej , a po drugie ze przecież 3 miesiace to dużo czasu na wypłatę pieniędzy i czemu tego nie zrobiłem.... I tak niestety oni wszyscy zorientowani w temacie, blizej im do lat 90tych niż obecnych.
 
D 58

dzordz28

Użytkownik
hej, dawno mnie nie było. Jakby ktoś był ciekawy, to odwołałem się od wyroku i sąd wyższej instancji wszystko umorzył ????
hej tez mam wyrok skazujacy, bede sie odwoływał do 2 instancji na jakie kwoty mieli u cb przelewy?
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Mam pytanie, czy korzystanie z usług brokerów typu Vodds jest w jakiś sposób nielegalne?
Korzystaj ile chcesz . Bardziej bym się skupił na asianconnect gdyż rekomenduje go serwis blogabet . Brokerzy to przyszłość zakładów bo coraz więcej państw wprowadza niekorzystne ustawy i gracze przenoszą się tam gdzie można coś zarobić .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom