>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 0

koyts

Użytkownik
Reasumując, od 1 kwietnia nie będzie się dało stawiać zakładów u buków, które nie są zarejestrowane i nie chcą stracić licencji, a od 1 lipca będą blokowane strony tych bukmacherów?
 
P 5

petmay

Użytkownik
Jakie są konsekwencje zablokowania nowych rejestracji z Polski przez Pinnacle od 20.02?
Jak traktują dotychczasowych graczy? Czy ktoś dostał od nich jakieś informacje?
 
P 5

petmay

Użytkownik
Jakie są konsekwencje zablokowania nowych rejestracji z Polski przez Pinnacle od 20.02?
Jak traktują dotychczasowych graczy? Czy ktoś dostał od nich jakieś informacje?
 
P 5

petmay

Użytkownik
Jak masz konto to grać możesz.
Opinia z innego znanego portalu (właściciela tejże strony):
&quot;w tym momencie w Pinnacle nie mogą się rejestrować nowi gracze z terytorium Polski (taki poszedł mailing do partnerów). Nie sprawdzałem czy to prawda już czy dopiero będzie. Z tego co pisali, rozumiem, że będą blokować nowe rejestracje o adresie zamieszkania w Polsce. DNS-y tu nie pomogą, bo kluczem jest weryfikacja konta, w której trzeba przedstawić dowód zamieszkania poza PL.
Pinnacle nie napisał co ze starymi kontami - czy je zamkną czy nie. Jak będzie notyfikacja, to będą musieli, jeśli nie chcą się procesować (a widać, że nie chcą).&quot;

Problem więc zaraz może byc.
 
C 29

czopekkk

Użytkownik
przelewy miałem na 49,5 zł. sąd rejonowy mnie skazał na 1500 zł , a po złożeniu apelacji okręgowy mnie uniewinnił. o uzasadnienie wyroku się nie prosiłem. całość trwała 2 lata bujania się po sądach
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
no i h.u.j z tymi komuchami i żebrakami z Pisuaru, rozdają piniądze na lewo i prawo a później żebrają po normalnych ludziach, przez tych jeb... C.W.E.L.I. najlepszy bukmacher poszedł w pizd...
 
G 294

gostek365

Użytkownik
jutro zakładam konto na asiaconnect i ode mnie nie dostaną ani grosza na swoje obiecanki
Nie zapomnij skorzystać z bonusu 200 euro oraz poczytaj na blogabet o ich programie partnerskim 0,01 % cash back od obrotu niby śmieszne ale w skali roku coś tam dodatkowo się uzbiera .
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
Zizou303, myślisz że bez problemu tam uda się założyć konto?
Bez problemu można konto założyć i fakt że jest to rynek azjatycki oznacza że Pan Jarosław &quot;POLSKEZBAW&quot; i cała ta *****ana Unia Europejska z tymi po kurw..nymi licencjami mogą mnie w odbyt pocałować
 
P 5

petmay

Użytkownik
Bez problemu można konto założyć i fakt że jest to rynek azjatycki oznacza że Pan Jarosław &quot;POLSKEZBAW&quot; i cała ta *****ana Unia Europejska z tymi po kurw..nymi licencjami mogą mnie w odbyt pocałować
Trochę podchodzę do Asianconnect jak do jeża ???? Co by nie mówić, to jednak pośrednik. Czy jest gdzieś dokładnie wytłumaczone jak to wszystko działa?
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
tak poza konkursem
bardzo dobre posunięcie forBET którzy posiadają polską licencję. Za każdy wygrany zakład dodają do wygranej od 6% do 12%. Za dowolny kurs otrzymujemy 6% do wygranej, natomiast jeżeli na kuponie mamy min 3 zdarzenia i min. 2.00 AKO dodają 12 % do wygranej.
Brawo WY oby jak najdłużej taka promocja, na pewno zmusi to pozostałych STSów i Totolotków również do takich promocji bo inaczej forBET zdominuje polski rynek
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Trochę podchodzę do Asianconnect jak do jeża ???? Co by nie mówić, to jednak pośrednik. Czy jest gdzieś dokładnie wytłumaczone jak to wszystko działa?
Jest w serwisie blogabet po angielsku , o dziwo Google translator bardzo dobrze tłumaczy ten opis a nie byle jak na zasadzie kali jeść kali chce pić ;)
 
B 4

bongo84

Użytkownik
tak poza konkursem
bardzo dobre posunięcie forBET którzy posiadają polską licencję. Za każdy wygrany zakład dodają do wygranej od 6% do 12%. Za dowolny kurs otrzymujemy 6% do wygranej, natomiast jeżeli na kuponie mamy min 3 zdarzenia i min. 2.00 AKO dodają 12 % do wygranej.
Brawo WY oby jak najdłużej taka promocja, na pewno zmusi to pozostałych STSów i Totolotków również do takich promocji bo inaczej forBET zdominuje polski rynek
Grę bez podatku mieli bezwarunkowo od kiedy weszli na rynek. W tym roku zaostrzyli warunki do 3 zdarzeń i ako 2
 
D 152

damian0012

Użytkownik
To na czym zarabia assianconnect? Bo nie mogę doczytać. Widzę ze pobierają 1% od 2giej wypłaty na skrill w.msc. .. raczej z tego nie utrzymują się. .
A więc kto wie?
 
K 37

kcz18

Użytkownik
Ja mam pytanie, w związku ze zmianą regulaminów i przewalutowaniem wypłat (okres ostatniego tygodnia) w co najmniej trzech firmach - Unibet, Betclic, Expekt.
Może mi ktoś powiedzieć, czym to jest spowodowane, że nagle taka zmiana ma miejsce?
Każdy z nas traci na tym jakieś kilka procent.
Żaden support nie jest na tyle kompetentny, aby udzielić konkretnej odpowiedzi i zwalają wszystko na działalność banków.Pytanie czemu te nagle miałyby przestać przyjmować wypłaty w PLN z kont zagranicznych spółek?
Ma ktoś wiedzę na ten temat, ma to związek z nowelizacją ustawy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom