>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
kraher 306

kraher

Użytkownik
Zbyt duża jest w polskim społeczeństwie aprobata dla działań rządu, związanych z chęcią zrobienia porządku z nielegalnym hazardem. Wasze &quot;biadoleniu&quot; naprawdę nic tu nie pomoże.
Zrozumcie, że jakiekolwiek ustępstwo ze strony PiS-u w tej sprawie, mogłoby być wykorzystane przez opozycję do wysnucia zarzutów związanych z lobbingiem/korupcją ze strony branży hazardowej.
Im ustawa będzie bardziej restrykcyjna, tym PiS więcej zyska medialnie na tej nowelizacji.
 
domell 454

domell

Użytkownik
Zbyt duża jest w polskim społeczeństwie aprobata dla działań rządu, związanych z chęcią zrobienia porządku z nielegalnym hazardem. Wasze &quot;biadoleniu&quot; naprawdę nic tu nie pomoże.
Zrozumcie, że jakiekolwiek ustępstwo ze strony PiS-u w tej sprawie, mogłoby być wykorzystane przez opozycję do wysnucia zarzutów związanych z lobbingiem/korupcją ze strony branży hazardowej.
Im ustawa będzie bardziej restrykcyjna, tym PiS więcej zyska medialnie na tej nowelizacji.
Racja, my nic nie możemy, jednak zaczyna robić się szum. Oczywiście jestem sceptycznie nastawiony.
http://www.pokertexas.pl/newsy/ustawa-hazardowa-odroczona-do-2018-roku/
http://wpolityce.pl/polityka/329057-co-dalej-z-ustawa-hazardowa-nasz-wywiad-rzymkowski-temat-pokazal-jakie-to-moze-byc-olbrzymie-pole-do-naduzyc-i-przestepstw
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/anna-siarkowska-o-smierci-posla-rafala-wojcikowskiego/92m6hyg
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-02-24/wielkie-ryzyko-gigantycznej-straty-kukiz15-chce-odroczenia-wejscia-w-zycie-ustawy-hazardowej/
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Zbyt duża jest w polskim społeczeństwie aprobata dla działań rządu, związanych z chęcią zrobienia porządku z nielegalnym hazardem. Wasze &quot;biadoleniu&quot; naprawdę nic tu nie pomoże.
Zrozumcie, że jakiekolwiek ustępstwo ze strony PiS-u w tej sprawie, mogłoby być wykorzystane przez opozycję do wysnucia zarzutów związanych z lobbingiem/korupcją ze strony branży hazardowej.
Im ustawa będzie bardziej restrykcyjna, tym PiS więcej zyska medialnie na tej nowelizacji.
Facet czytam twoje wpisy od dawna i ewidentnie starasz sie pokazać że masz pojęcie o sprawie . A fakty są takie że piszesz okrutne brednie . Najpierw straszyłeś że od stycznia zaczną łapać ludzi za granie u ,,nielegalnych &quot; . Teraz zgrywasz eksperta od hazardowej. A piszesz głupoty . Bo fakty są takie że nowelizacja hazardowej nie obchodzi wogole ludzi, Większość nawet nie wie że jest coś takiego wprowadzane. Więc PiS tak naprawde mogli zrobić wszystko co chcieli . Bo wtedy były ważne protesty KODU i strajki posłów. PiS mógł spokojnie zliberalizować hazard i nikt by nawet nie zwrócił uwagi . A kasa by sie zgadzała i gracze też byliby zadowoleni. Ale tu poszła jakaś grubsza akcja , z mega wałem i poprostu ta ustawa miała tak wyglądać i koniec. Ktoś ją przygotował za Janczyka a on był tylko pionkiem który miał to wprowadzić w życie. Tak to mogło wyglądać.
 
domell 454

domell

Użytkownik
Facet czytam twoje wpisy od dawna i ewidentnie starasz sie pokazać że masz pojęcie o sprawie . A fakty są takie że piszesz okrutne brednie . Najpierw straszyłeś że od stycznia zaczną łapać ludzi za granie u ,,nielegalnych &quot; . Teraz zgrywasz eksperta od hazardowej. A piszesz głupoty . Bo fakty są takie że nowelizacja hazardowej nie obchodzi wogole ludzi, Większość nawet nie wie że jest coś takiego wprowadzane. Więc PiS tak naprawde mogli zrobić wszystko co chcieli . Bo wtedy były ważne protesty KODU i strajki posłów. PiS mógł spokojnie zliberalizować hazard i nikt by nawet nie zwrócił uwagi . A kasa by sie zgadzała i gracze też byliby zadowoleni. Ale tu poszła jakaś grubsza akcja , z mega wałem i poprostu ta ustawa miała tak wyglądać i koniec. Ktoś ją przygotował za Janczyka a on był tylko pionkiem który miał to wprowadzić w życie. Tak to mogło wyglądać.
Skoro to ludzi nie obchodzi, dlaczego bukmacherzy zaczynają się wycofywać?
http://www.rejestrdomenzakazanych.pl/#rejestr
Radzę przeczytać, bo jesteś niedoinformowany. Myślisz że zbudowanie ORGANU, którzy ma blokować, ścigać itd, ludzi którzy grają z terytorium RP to taka prosta sprawa? Wypowiedź się proszę na ten temat, mam jednak prośbę, zrób to po 1 lipca (jeśli wszystko wejdzie w życie).
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Czemu wycofuje sie Pinnacle z Polski tzn. maja w najblizszym czasie nie rejestrowac nowych graczy z Polski . Przeciez u nas byl zakaz grania u zagraniczych bukow juz wczesniej i co mozna zrobic POLSKI RZĄD dla tej firmy ? I jeszcze jedno . Maja byc blokowane strony itp . Ale jeslii ktos ma wykupiony server z IP niemieckim , holenderskim to czemu nie moze przez niego grac? Ip nie jest polskie i dla buka powinno byc OK ? jAK myslicie?
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Blokowana będzie domena z adresem buka, zamiast wyświetlenia strony buka będzie informacja z MF.
Pinnacle wycofuje się przez ustawę i to tyle, widać nie zamierzają płacić 12% podatku a nową ustawę razem z blokowaniem strony traktują poważnie i nie będą obsługiwać graczy z Polski.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Blokowana będzie domena z adresem buka, zamiast wyświetlenia strony buka będzie informacja z MF.
Pinnacle wycofuje się przez ustawę i to tyle, widać nie zamierzają płacić 12% podatku a nową ustawę razem z blokowaniem strony traktują poważnie i nie będą obsługiwać graczy z Polski.
W Marcu mają pojawić się następni którzy będą się wycofywać być możę by starać się o licencję na którą trzeba czekac do pół roku. Zobaczymy tak na prawdę 1 kwietnia co będzie. Obecnie jest zbyt wiele dywagacji na ten temat.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Facet czytam twoje wpisy od dawna i ewidentnie starasz sie pokazać że masz pojęcie o sprawie . A fakty są takie że piszesz okrutne brednie . Najpierw straszyłeś że od stycznia zaczną łapać ludzi za granie u ,,nielegalnych &quot; . Teraz zgrywasz eksperta od hazardowej. A piszesz głupoty . Bo fakty są takie że nowelizacja hazardowej nie obchodzi wogole ludzi, Większość nawet nie wie że jest coś takiego wprowadzane. Więc PiS tak naprawde mogli zrobić wszystko co chcieli . Bo wtedy były ważne protesty KODU i strajki posłów. PiS mógł spokojnie zliberalizować hazard i nikt by nawet nie zwrócił uwagi . A kasa by sie zgadzała i gracze też byliby zadowoleni. Ale tu poszła jakaś grubsza akcja , z mega wałem i poprostu ta ustawa miała tak wyglądać i koniec. Ktoś ją przygotował za Janczyka a on był tylko pionkiem który miał to wprowadzić w życie. Tak to mogło wyglądać.
Szczerze mówiąc, to pisząc posty, postaraj się żeby były one maksymalnie merytoryczne. Ja w przeciwieństwie do Ciebie, mówię o bardzo konkretnych rzeczach. Pisałem od dłuższego czasu, że to sami bukmacherzy zaczną wycofywać się z polskiego rynku, za co byłem równany z błotem. Jakoś zaczyna się to sprawdzać.
A co do ścigania graczy, to może wstrzymajmy się do 1 kwietnia, kiedy ustawa zacznie obowiązywać. Choć na chwilę obecną więcej wskazuje na termin 1 lipca, kiedy to zostaną wdrożone mechanizmy umożliwiające identyfikacje potencjalnych uczestników nielegalnych zakładów bukmacherskich.
Naprawdę nie ma co dyskutować używając argumentacji w stylu: &quot;tak, bo tak&quot;, &quot;nie, bo nie&quot;. Może poczekajmy na spokojnie, czas wszystko sam zweryfikuje. Emocje w tym przypadku są całkowicie zbędne.
 
R 20

robrob23

Użytkownik
Wycofanie sie Pinnacle dla graczy z terytorium Polski bo wchodzi nowa ustawa ( a raczej &quot;ulepszona&quot; ) to raczej fikcja - niby czym ona rozni sie od poprzedniej ?
I przed i po granie w tym buku wedlug naszego prawa bylo/bedzie nielegalne.
Podejrzewam ,ze raczej chodzi o slabsze wyniki firmy w segmencie graczy z Polski i wyjscie z tego problemu z twarza.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
A co do ścigania graczy, to może wstrzymajmy się do 1 kwietnia, kiedy ustawa zacznie obowiązywać. Choć na chwilę obecną więcej wskazuje na termin 1 lipca, kiedy to zostaną wdrożone mechanizmy umożliwiające identyfikacje potencjalnych uczestników nielegalnych zakładów bukmacherskich.
A jakie to mechanizmy zostana wdrozone 1 lipca majace na celu identyfikacje graczy? O niczym takim mi nie wiadomo ale byc moze jestem niedoinformowany
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Wycofanie sie Pinnacle dla graczy z terytorium Polski bo wchodzi nowa ustawa ( a raczej &quot;ulepszona&quot; ) to raczej fikcja - niby czym ona rozni sie od poprzedniej ?
I przed i po granie w tym buku wedlug naszego prawa bylo/bedzie nielegalne.
Podejrzewam ,ze raczej chodzi o slabsze wyniki firmy w segmencie graczy z Polski i wyjscie z tego problemu z twarza.
Tym, ze ta nowa zostala poddana procesowi notyfikacji. Maly szczegol ale wiele zmienia w stosunkach gospodarczych podmiotow funkcjonujacych na terenie UE
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
A jakie to mechanizmy zostana wdrozone 1 lipca majace na celu identyfikacje graczy? O niczym takim mi nie wiadomo ale byc moze jestem niedoinformowany
Prześledź posiedzenia Komisji Finansów Publicznych dotyczące ustawy hazardowej, to prawdopodobnie się dowiesz o czym mówił wiceminister Janczyk.
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Mam pytanie - may taka sytuacje , ze jest jakis kierowca tira .Ciagle prawie w trasie jest , (miedzynarodowe trasy) i sobie lubi grac u buka .To bedac na terytorium Niemiec itp. moze grac ? Przeciez nie jest w Polsce , a jak ktos mieszka w innym kraju , ale nie ejst zameldowany tam to moze grac?
 
L 77

low

Użytkownik
Pinek wyszedł teraz, bo wie, że nawet jeśli będzie notyfikacja to nie będzie oferował tu usług. Największe buki czekają na notyfikacje czy będzie albo nie. Bo jeśli jej nie będzie to wiele się nie zmienia i po co wchodzić na rynek z dużo mniej konkurencyjnym produktem, więc czekają do końca. Jeśli będzie notyfikacja to wejdzie trochę tych buków zagranicznych na licencji, teraz mamy z 6-7 , myśle, że po notyfikacji może się ta liczba podwoic. Duże buki, które nie zdecydują się na licencje wycofają możliwość gry osobom z polskim adresem zamieszkania, a krzaki pozostaną w szarej strefie.
 
R 20

robrob23

Użytkownik
Rozumiem ,ze Ty grajac w pinku i czekajc na notyfikacje tez wycofales sie wczesniej jeszcze przed decyzja o zamknieciu dla Polakow ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom