>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
L 77

low

Użytkownik
Ja nigdzie nie grałem, chyba logiczne jest, że ustawa wchodzi 1 kwietnia a pinek wycofuje sie 31 marca? Najlepiej wysnuć jakaś teorie spiskową, zenada. Teorie typu wychodzi bo mu się nie opłaca i to tylko przykrywka. To czemu nie wyszedł 1 stycznia 2017 kiedy było wszystko podpisane tylko czekał do końca vacatio legis. Wystarczy trochę pomyśleć, a nie snuć zenujące teorie.
 
R 20

robrob23

Użytkownik
Ja nigdzie nie grałem, chyba logiczne jest, że ustawa wchodzi 1 kwietnia a pinek wycofuje sie 31 marca? Najlepiej wysnuć jakaś teorie spiskową, zenada. Teorie typu wychodzi bo mu się nie opłaca i to tylko przykrywka. To czemu nie wyszedł 1 stycznia 2017 kiedy było wszystko podpisane tylko czekał do końca vacatio legis. Wystarczy trochę pomyśleć, a nie snuć zenujące teorie.
to czemu nie wyszedl jak poprzedni rzad zmienil ustawe i wyslal ja do KE o notyfikacje ...
inni zamykali sie na rynek polski bez ladnych dat ( wiele angielskich bukow jak hill , betfred , boyle) a inni sie podczepiaja pod wygodne daty .
 
B 4

bongo84

Użytkownik
to czemu nie wyszedl jak poprzedni rzad zmienil ustawe i wyslal ja do KE o notyfikacje ...
inni zamykali sie na rynek polski bez ladnych dat ( wiele angielskich bukow jak hill , betfred , boyle) a inni sie podczepiaja pod wygodne daty .
Poprzedni rzad nie wyslal jej do notyfikacji
 
R 20

robrob23

Użytkownik
Ustawa z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych19 została
zastąpiona z dniem 1 stycznia 2010 r. przez ustawę uchwaloną dnia 19 listopada
2009 r. o grach hazardowych (dalej jako: pierwotna ustawa o grach
hazardowych)20. Projekt tej ustawy nie został notyfikowany Komisji Europejskiej
stosownie do postanowień dyrektywy 98/34/WE. Natomiast notyfikowano21
projekt ustawy (uchwalonej w dniu 26 maja 2011 r.) o zmianie
ustawy o grach hazardowych oraz niektórych innych ustaw. Ustawa ta weszła
w życie 14 lipca 2011 r.22.
To ze byl balagan i zabierano sie od dupy strony to wiadomo bylo dosc szybko ale buki (czyt pinnacle) nie mogl przypuszczac zakladac jaki bedzie final tej sprawy zanim ustawa tamta zaczela obowiazywac .
Z tego co rozumiem obecna tez nie jest jeszcze notyfikowana i firmy zarejestrowane w UE nie sa zobligowane do zablokowania graczy z Polski.
Tak czy owak Pinnacle nie robi tego prewencyjnie wedlug mnie czy zapobiegawczo np jak Betano ktore wierze ze chcialoby dzialac na naszym rynku nawet z podatkiem 12%.
koniec tematu z mojej strony , kto bedzie chcial grac to sobie poradzi .
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja nigdzie nie grałem, chyba logiczne jest, że ustawa wchodzi 1 kwietnia a pinek wycofuje sie 31 marca? Najlepiej wysnuć jakaś teorie spiskową, zenada. Teorie typu wychodzi bo mu się nie opłaca i to tylko przykrywka. To czemu nie wyszedł 1 stycznia 2017 kiedy było wszystko podpisane tylko czekał do końca vacatio legis. Wystarczy trochę pomyśleć, a nie snuć zenujące teorie.
Pisałem już o tym tutaj, Polacy są wśród &quot;czołowych&quot; nacji.
https://forum.bukmacherskie.com/f525/pinnacle-wychodzi-z-polskiego-i-irlandzkiego-rynku-143191-3.html#post6329847
Pinnacle nie oferuje swoich zakładów dla o wiele bogatszych Niemców (+Francuzów, Amerykanów, Holendrów, Anglików, Duńczyków), a co dopiero mówić o Polakach:
https://www.pinnacle.com/pl/termsandconditions/curacao
Nie jest mieszkańcem następujących krajów:
i. Stany Zjednoczone Ameryki i ich terytoria;
ii. Republika Francuska i jej terytoria;
iii. Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej;

iv. Holandia (w tym Curacao i inne kraje oraz terytoria wchodzące w skład Królestwa Holandii);
v. Hiszpania;
vi. Niemcy;

vii. Singapur;
viii. Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna
ix. Dania; - DUŻO SIĘ MÓWIŁO O DUŃSKIM MODELU
x. Filipiny;
xi. Syria;
xii. Turcja;
xiii. Polska;
xiv. Irlandia;

xv. oraz wszelkie inne kraje, które mogą zabraniać oferowania mieszkańcom lub wszelkim przebywającym w nim osobom uprawiania hazardu przez Internet.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Wcześniej buki miały gdzieś ustawę bo nie było notyfikacji ze strony UE , teraz w sumie dopóki nie będzie potwierdzenia że strony UE to też mogą olewać tą ustawę , ale tego nie robią pomimo że tak naprawdę nikt nie wie co na to UE , czemu tak przedwcześnie podjęli decyzję o zamknięciu rynku dla pl? Rząd wysłał listy z groźbami z setka pieczątek i podpisami ministrów ? Większość firm nie czeka na decyzję UE tylko odrazu powiedzieli dowidzenia ale nie wszyscy jednak , taki bet365 nie reaguje tylko czekają na decyzję UE jak będzie trzeba to zablokują ale jak wyjdzie że ustawa to kolejny bubel i KE im tego nie klepnie to będą działać jak do tej pory i wtedy firmy które przedwcześnie się wycofały będą mogły mieć same do siebie pretensje bo obejście blokad jest dziecinnie proste.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
D 0

denis40

Użytkownik
a dlaczego niby bet365 ma od razu blokować a może będzie chciał wykupić licencję.
Wiele buków rozpatruje czy kupić licencję czy nie. A co do notyfikacji nie ma się co łudzić, że nie klepną chociaż jak wielu twierdzi bubla prawnego.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
a dlaczego niby bet365 ma od razu blokować a może będzie chciał wykupić licencję.
Wiele buków rozpatruje czy kupić licencję czy nie. A co do notyfikacji nie ma się co łudzić, że nie klepną chociaż jak wielu twierdzi bubla prawnego.
Zablokować nowe rejestracje i zamknąć konta to naturalna sprawa bo już nie będziesz klientem tej firmy na takich zasadach jak obecnie . Jeśli będą starać się o licencję bedziesz musiał otworzyć nowe konto na warunkach z podatkiem 12% od stawki i będzie to zupełnie inna wersja bukmachera niż ta dostępna do tej pory , będzie to wersja dla graczy z pl .
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Fajnie, ze koledzy sp. posla Wojcikowskiego walcza o to, co on zaczal.
Polska to kraj wypadków i przypadków:
- Lepper, samobójstwo
- Generał Petelicki, samobójstwo
- Z tego co pamiętam to chyba wszyscy świadkowie ze sprawy zabójstwa Olewnika popełnili samobójstwo (4 samobóje chyba były)
- Katastrofa samolotu CASA w Mirosławcu z 2008 roku, oczywiście zginęło prawie całe dowództwo wojskowe najwyższej rangi
- O Smoleńsku nawet nie ma sensu wspominać, prawie 100 czołowych polityków
Wszystko jest elegancko tuszowane wypadkami, katastrofami, błędami, samobójstwami itd. O tak wygląda demokratyczna Polska.
http://niewygodne.info.pl/artykul6/02824-Cuda-sie-zdarzaja.htm
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tajemnice-walesy-wygrywalem-w-totka-gdy-potrzebowalem/tql0bhh
Piskorski wygrywa w ruletkę 138 razy ???? , a Wałęsa notorycznie trafia 6 w lotka.
Pamiętam jak 2 lata zginął prezes koncernu Total (jest jedną z pięciu największych prywatnych spółek naftowych na świecie obok ChevronTexaco, ExxonMobil, BP i Royal Dutch/Shell.)
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/prezes-koncernu-total-zginal-przez-pijanstwo-pracownikow-lotniska,519178.html
Oczywiście wypadek był w Moskwie z jakiegoś błahego powodu pijanych pracowników lotniska. Ciekawe ile w tym prawdy.
 
N 11

newengland

Użytkownik
Ludzie zauważcie że każda firma pośrednicząca w zakładach umozliwia grę w pinnacle. W takim wypadku po cholerę pinnacle ma umożliwiać grę graczom z krajów które wprowadziły na swoich rynkach regulacje dotyczące hazardu zwłaszcza że każdy kraj ma inne poprostu ci gracze będą u nich grali ale poprzez pośredników. Taka forma zakładów bukmacherskich będzie coraz bardziej popularna zarówno wśród graczy jak i bukmacherów.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Spytam głupio jak wygląda sytuacja w czechach ? gdzieś niedawno latała strona jakie podmioty złożyły chęć włączenia usług dla pepików .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom