>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
peekaboo 0

peekaboo

Użytkownik
@up up up up
Ja pindole frajer pompka ze mnie. Na szczęście miałem tam całe 0 złotych. Zalecam się do zmian i zmieniam wszystko ws. danych
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
No to farcik, że było 0. W obecnych czasach trzeba być czujnym i myśleć ;) Przecież ten link prowadził do jakiejś strony w home.pl
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
@up up up up
Ja pindole frajer pompka ze mnie. Na szczęście miałem tam całe 0 złotych. Zalecam się do zmian i zmieniam wszystko ws. danych
i jeszcze ten adres strony... skrill - suport ???? hehe widziałem to już na necie, masakra czego to ludzie nie wymyślą...
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Takich gagatkow co robią takie przekręty to od razu do paki + milionowe kary ale nie bo to są szanowane osoby na wysokich stanowiskach i wcale się nie zdziwię jak KE &quot;klepnie &quot; ustawę , a rzeczywista ustawa będzie całkiem inna niż ta którą pojechała na wycieczkę do Brukseli ;)
Ale bym się cieszyl jak by to wyszło i KE nałożyła by jakieś sankcje za te machloje tak że 100 ml euro ;)
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ogólnie cały ten temat to jedna wielka bezsensowna gadka. Kto jest sprytny i będzie chciał dalej grać w bukach zagranicznych będzie to robił nawet jeśli dostawca będzie blokował to i owo a kto jest dupa w sensie boi się wszystkiego lub w sensie nie potrafi sobie poradzić z blokadami to fortunki i inne czekają na naiwniaków ????

Pozdr dla kumatych a dzieci albo płacić podatek albo kończyć z bukiem.

Nie mam zamiaru więcej wypowiadać się w tym jakże bezsensownym wątku.
Krótko i sensownie ;)
 
R 36

rafaw1

Użytkownik
Witam. Jesli bym chciał teraz wpłacic pieniadze do jakiegos buka i zalózmy ze nie zbankrutuje przed 1 kwietnia to uwazacie ze to dobry pomysl czy nie? moze lepiej przeczekac i zobaczyc co sie wydarzy ?
 
M 41

michal36k

Użytkownik
Ogólnie cały ten temat to jedna wielka bezsensowna gadka. Kto jest sprytny i będzie chciał dalej grać w bukach zagranicznych będzie to robił nawet jeśli dostawca będzie blokował to i owo a kto jest dupa w sensie boi się wszystkiego lub w sensie nie potrafi sobie poradzić z blokadami to fortunki i inne czekają na naiwniaków ????

Pozdr dla kumatych a dzieci albo płacić podatek albo kończyć z bukiem.

Nie mam zamiaru więcej wypowiadać się w tym jakże bezsensownym wątku.
Ten wątek, jak i ogólny rozgłos na temat tej ustawy (czyt. bubla prawnego) jest bardzo potrzebny, bo jeśli będziemy siedzieć cicho to politycy dalej będą załatwiać swoje lewe interesy kosztem obywateli, ale w tym kraju obywatel dla polityka (nie ważne z jakiej formacji) jest na ostatnim miejscu, jest tylko od płacenia podatków.

Na temat ministra Janczyka, nawet nie chce mi się pisać - bo on tylko jak się pomyli to mówi prawdę. Najbardziej rozbawił mnie jego tekst, że &quot;jest to najnowocześniejsza ustawa hazardowa w Europie i inne kraje chcą się na niej wzorować&quot; - no po prostu klękajcie narody jaki geniusz.

Poza tym okazuje się, że ta ustawa nie ma szans na uzyskanie notyfikacji (wg. Janczyka ma już ją od grudnia - co jest oczywiście nieprawdą) więc z jej ogzekwowaniem będzie podobnie jak przy okazji poprzednich ustaw... Jedyne co się zmieni to cenzura w internecie, więc mający niewielki udział w polskim rynku bukmacherzy zwijają się bo i tak niewielki udział - jeszcze spadnie - a utrzymywanie polskiego supportu, polskojęzycznych pracowników kosztuje, więc byłoby to już bardzo mało opłacalne. Co innego potentaci, jak Bet365, bet at home, itp
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pajn 326

pajn

Użytkownik
Witam, mam pytanie. Zazwyczaj wypłacałem kasę na Skrilla, ale teraz potrzebowałbym prosto na konto ( ING ) Jest to kwota ok 600 złotych, mogę mieć z tego powodu problemy czy jednak nie? Ktoś wypłacał podobne kwoty prosto na konto?
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
rozumiem, że zależy Ci na czasie a więc nie lepiej dorobić sobie kartę Skrill której roczne utrzymanie kosztuje ok 10 Euro wypłaty z bankomatów są bezpłatne i później wpłacić przez wpłatomat ING na konto również bezpłatnie? Jeżeli nie masz w pobliżu banku ING to pozostaje wpłata na poczcie za opłatą 3.50 PLN ( wpłata dokonana do godz. 14:00 księgowana jest w ten sam dzień)
 
edhelred 7

edhelred

Użytkownik
rozumiem, że zależy Ci na czasie a więc nie lepiej dorobić sobie kartę Skrill której roczne utrzymanie kosztuje ok 10 Euro wypłaty z bankomatów są bezpłatne i później wpłacić przez wpłatomat ING na konto również bezpłatnie? Jeżeli nie masz w pobliżu banku ING to pozostaje wpłata na poczcie za opłatą 3.50 PLN ( wpłata dokonana do godz. 14:00 księgowana jest w ten sam dzień)
Wypłaty z bankomatów nie są bezpłatne, prowizja 1,75 %
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom