>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
A ktoś się orientuje co wyszło z tym przedstawieniem KE innego projektu ustawy niż w rzeczywistosci mialby obowiazywac w Polsce ?
 
D 50

doradcapr

Użytkownik
Ustawa wejdzie w życie 1 kwietnia, a firmy bukmacherskie będą miały tylko 3 miesiące na uzyskanie licencji (okres przejściowy), kto nie uzyska będzie blokowany od 1 lipca - to tak w skrócie.
Ominięcie blokad pewnie nie będzie nie do przejścia, niemniej w przypadku problemów z organami ścigania, buki tradycyjnie wypną się na &quot;nielegalnych&quot; graczy i trzeba będzie radzić sobie samemu.
Opinia ws. obowiązku dla dostawców internetu:
http://okablowani.pl/nowy-obowiazek-dla-operatorow-blokowanie-stron-hazardowych/
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Panowie,
Przy ewentualnym zablokowaniu buków, orientuje się ktoś, jak przedstawia się sytuacja z VPN ? Będzie to możliwe, bez większego przypału, żeby dalej korzystać z buków ?
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
U buków, które mimo wszystko nas nie zablokują będzie można grać bez VPN. Jedynie trzeba będzie zmienić dnsy i ogień.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
ktos kumaty wytlumaczy na jakiej zasadzie zmiana dns wplynie na blokowanie stron przez dostawce internetu? chodzi mi tutaj o co chodzi z tym dns i na jakiej zasadzie to dziala? P.S. jestem dobrym analitykiem sportowym ale jesli chodzi o ogarnianie takich sztuczek juz nie koniecznie. dzieki i pozdro ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
O czym wy tutaj piszecie?
Temat o ustawie hazardowym, prawie hazardowym a Wy o DNSach piszecie co nie ma kompletnie w tym momencie żadnego znaczenia z ustawą.
Proszę trzymać się tematu!
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
O czym wy tutaj piszecie?
Temat o ustawie hazardowym, prawie hazardowym a Wy o DNSach piszecie co nie ma kompletnie w tym momencie żadnego znaczenia z ustawą.
Proszę trzymać się tematu!
W mojej ocenie (przynajmniej pośrednio), powyższa dyskusja ma związek z ustawą hazardową. A dokładniej z jej techniczną częścią związaną z blokowaniem stron, która ma zacząć obowiązywać 1 lipca.
Natomiast nigdzie nie ma informacji, że nie można w tym temacie dyskutować o technicznych aspektach związanych z przeciwdziałaniem przepisom zawartym w ustawie hazardowej.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
W mojej ocenie (przynajmniej pośrednio), powyższa dyskusja ma związek z ustawą hazardową. A dokładniej z jej techniczną częścią związaną z blokowaniem stron, która ma zacząć obowiązywać 1 lipca.
Natomiast nigdzie nie ma informacji, że nie można w tym temacie dyskutować o technicznych aspektach związanych z przeciwdziałaniem przepisom zawartym w ustawie hazardowej.
A punkt 3 to co?
&quot;Z tematu będą usuwane posty:
1- powielające te same pytania/informacje,
2- dotyczące wyłącznie treści politycznej bez merytorycznej zawartości,
3- udzielające porad/podżegające do łamania prawa.&quot;
Chciałbym zaznaczyć
panie admin iż nie zostały usunięte posty mówiące wręcz w jaki sposób podrabiać dokumenty by oszukać bukmachera .
A pkt 1 to jest na każdej prawie stronie łamany.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
A punkt 3 to co?
&quot;Z tematu będą usuwane posty:
1- powielające te same pytania/informacje,
2- dotyczące wyłącznie treści politycznej bez merytorycznej zawartości,
3- udzielające porad/podżegające do łamania prawa.&quot;
Chciałbym zaznaczyć
panie admin iż nie zostały usunięte posty mówiące wręcz w jaki sposób podrabiać dokumenty by oszukać bukmachera .
A pkt 1 to jest na każdej prawie stronie łamany.
Hipokryzja w czystej postaci. A czy korzystanie z oferty zagranicznych bukmacherów jest legalne?
Czyli obchodzenie ustawy jest nielegalne. A samo w sobie nie stosowanie się do niej, już jest legalne.
Sorry, ale to już wyższa szkoła jazdy...
 
X 5

xzol

Użytkownik
przepraszam moze za lekki offtop ale pisal tam ktos ze energybet wycofuje sie z polski. tez dostalem maila o takiej tresci
Mimo naszych najszczerszych chęci i wszelkich starań czasem przychodzi taki moment, że ludzie muszą się rozstać. Gdyby to był nasz wybór, zostalibyśmy z Tobą na zawsze, ale są pewne moce które postanowiły nas rozdzielić. W związku z zaistniałą sytuacja prawną musimy zamknąć działalność EnergyBet w Polsce i pragniemy Cię poinformować, że z końcem marca (31.03.2017) dostęp do naszej strony dla wszystkich logujących się z terenu Polski zostanie zablokowany. Do tego czasu nasz serwis będzie działał bez utrudnień, a jakiekolwiek zakłady postawione wcześniej będą ważne i zostaną rozliczone po tej dacie. Równocześnie doradzamy by wypłacić pozostałe środki z konta
mam takie pytanie bo mam konto tylko u kilku bukow i tu pewnie bardziej doswiadczeni w tych sprawach. co do tego co pogrubilem. waszym zdaniem zostawic tam konto jak jest czy moze lepiej zamknac? skoro i tak nie bedzie dostepu? z kasyna nie korzystam i nie bede korzystal, a nie wiem czy przy nie-zamknietym (ale zablokowanym dostepem) nie beda mi przysylac mailow, trzymac danych i innych tego typu rzeczy. a doczytalem ze po zamknieciu przechowuja tylko przez kilka lat dane, a zazwyczaj sam zwracam uwage jakie dane i gdzie laduja
pozdrawiam
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Hipokryzja w czystej postaci. A czy korzystanie z oferty zagranicznych bukmacherów jest legalne?
Jesteś śmieszny. Po pierwsze nikt tu nikogo na forum nie namawia do łamania prawa. Po drugie gdzie masz napisane, że to jest forum dla Polaków stawiających zakłady z terytorium Polski?
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Jesteś śmieszny. Po pierwsze nikt tu nikogo na forum nie namawia do łamania prawa. Po drugie gdzie masz napisane, że to jest forum dla Polaków stawiających zakłady z terytorium Polski?
Bez urazy, ale właśnie taka próba manipulacji z Twojej strony jest wręcz żenująca.
Jeżeli forum nie jest dla Polaków (chyba chodziło o rezydentów RP), to jakim cudem dyskutując o ominięciu ustawy hazardowej, łamie się tu prawo?
Przecież ten akt prawny o którym mowa, tyczy się tylko i wyłącznie rezydentów RP, a tu na forum ich nie uświadczysz! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Bo jak twierdzisz nie ma tu nikogo, kto miałby polski adres zameldowania ???? Prawda?
Jeżeli natomiast wspominanie o technicznych aspektach dających możliwość ominięcia regulacji zawartych w polskiej ustawie hazardowej jest łamaniem prawa, to jest nią również reklama zagranicznych podmiotów bukmacherskich, które nie uzyskały zezwolenia polskiego MF, która powinna być tu zabroniona. Nie mówiąc o uczestnictwie w tych zakładach oferowanych przez te firmy. Ponadto podając konkretny typ, także łamiesz prawo!
A tak na marginesie, to bezdyskusyjnie łamaniem prawa jest, zachęcanie do fałszowania dokumentów lub posługiwania się danymi osobowymi obcej osoby. I tego typu posty powinny być natychmiast usuwane a autor tych wypocin aresztowany ;)
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Hipokryzja w czystej postaci. A czy korzystanie z oferty zagranicznych bukmacherów jest legalne?
Czyli obchodzenie ustawy jest nielegalne. A samo w sobie nie stosowanie się do niej, już jest legalne.
Sorry, ale to już wyższa szkoła jazdy...
Masz na myśli, ze 3 punkt jest hipokryzją i możesz go łamać tak?
Ja się tylko odniosłem do zasad jakie ustalił administrator w tym wątku.
A czy to jest hipokryzja to już nie wnikałem.
W każdym razie udzielanie porad dotyczących łamania prawa jest tu zabronione i jest o tym wyraźnie napisane. Więc polecam czytać a nie wydawać własne osądy jakoby takiego zapisu nie było.
P.S. Możliwe, że administratorowi chodziło o wszystkie inne formy łamania prawa poza stawianiem zakładów w uczciwy/legalny sposób (ponieważ w innym wypadku już samo istnienie forum można by uznać za nielegalne).
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Z przykrością informujemy, że William Hill postanowił wycofać się z oferowania swoich wszystkich usług hazardowych dla rezydentów Polski. Od dnia 1. kwietnia 2017 roku dostęp do naszych produktów hazardowych zostanie zablokowany. To oznacza, że od 1. kwietnia 2017 żaden z produktów William Hill nie będzie dostępny i wszystkie konta graczy zarejestrowane przez osoby zameldowane w Polsce zostaną zawieszone. W związku z tym do końca marca 2017 wszyscy gracze powinni zalogować się na konto gracza i wypłacić środki. Po tej dacie wypłata środków będzie możliwa po kontakcie z działem Obsługi Klienta.
...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom