>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
W 74

wielkapala

Użytkownik
Jak będziesz grał przez vpna to możesz dostać bana u buka.
nie obraz sie napisze brzydko w dupce byles i gowno widziales... ????

jesli ktos naprawde ma z tego siano powiem wam tak da sie.

ale to nie dla szczurkow grajacych po pare pln
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
Ja tam konta nie miałem, ale znajomy kiedyś zbulwersowany do mnie przyleciał parę lat temu i krzyczy: ty, wyobrażasz sobie co to za tumany tam robią w tym b365? Założyłem tam konto, a oni wysłali mi zwykłym listem potwierdzenie otwarcia konta z nick&#39;iem. Przy polskiej ustawie, he he. Oni chyba jedyni byli tak oryginalnie głupi.
nie tylko oni sportingbet mi kiedys tez wyslal podobny list i talie kart :)
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
Widzę ze modny ostatnio nick misiek zobowiązuje. Konto u buka nie podlega weryfikacji, robisz to jedynie na początku u brokera. Mam to już misiu sprawdzone więc dokończ kakao i spać.
Pozd.
Antoni
lepiej pic kakao niz brac to co ty :razz:
a nicka sie nie czepiaj jak sam nie wiesz cyz jestes jacek czy antoni
 
R 125

roger12

Użytkownik
A czy wy byliście kiedyś zagranicą?? Pewno, nie bo większość z was siedzi na tyłku u mamusi i tatusia.. W UK weryfikacja wyglądała tak że, wysyłasz skan dowodu z danymi wiadomo PL.. wysyłasz papierek potwierdzając adres zamieszkania wiadomo jak jest w UK ludzie zmieniają Flaty jak rękawiczki ale u buków adresu nie zmieniasz bo na uja macie Skrilla na te dane z kartą do bankomatu wracacie do Polski kupujecie prywatne proxy gdzie od razu mówię macie IP na własność i macie wszystko w dupsku bo weryfikacji nie przechodzicie już więcej korzystacie z IP prywatnego z UK tyle. Ja jak zjechałem na urlop do Polski taki WilliamHill co zablokował Polaków korzystałem normalnie 0 blokady nawet pamiętam na Euro jak było wypłacałem dość sporą kwotę z Polskiego IP 0 problemów(czyli nie sprawdzane) to samo było z bet365, pierw zrobiony depozyt potem dopiero wpadłem na pomysł by się zapytać na czacie czy moge grać będąc na urlopie uzyskałem odp. &quot;Nie&quot; a i tak zalogowałem się gralem normalnie bo już depo poszło też wypłata zlecona w Polsce i poszło... Z czasem chyba sami dojdziecie do tego że, ta Ustawa to o kant uja rozbić.
Ostatni mój post w tym temacie.
Dobrej nocki.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
niezle zarty :cool:a pozniej zale ze zablokowali konto i zawiesili srodki bo sie weryfikacji nie przeszlo ?podasz jakiegos brokera ?chyba ze jak niektorzy masz na mysli &quot;kolege z zagranicy &quot; grajac za grosze mozna probowac ale nikt powazny obracajacy wiekszymi sumami nie bedzie ryzykowal blokady srodkow grajac na lipnym koncie
Lipne konto to takie które kupujesz od X ziomka nieznajomego i grasz na free vpnie.
Jeśli zainwestujesz więcej pieniędzy to wszystko zupełnie inaczej wygląda, ja dawno grałem na realnych ludzi z którymi mam normalny kontakt w Anglii czy Niemczech jak był dostępny bonus i jest pełna weryfikacja, i nie z free VPNowskim i to jeszcze z Hidela czy Ghosta bo wtedy to biada kontom.
 
L 124

lemko

Użytkownik
@emarco
User art300 kiedyś tłumaczył językiem prawniczym w tym wątku, że notyfikacja to jest proces i łatwo pomylić pojęcia w tym zakresie (nie wiem jak to pisał).
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
A czy wy byliście kiedyś zagranicą?? Pewno, nie bo większość z was siedzi na tyłku u mamusi i tatusia.. W UK weryfikacja wyglądała tak że, wysyłasz skan dowodu z danymi wiadomo PL.. wysyłasz papierek potwierdzając adres zamieszkania wiadomo jak jest w UK ludzie zmieniają Flaty jak rękawiczki ale u buków adresu nie zmieniasz bo na uja macie Skrilla na te dane z kartą do bankomatu wracacie do Polski kupujecie prywatne proxy gdzie od razu mówię macie IP na własność i macie wszystko w dupsku bo weryfikacji nie przechodzicie już więcej korzystacie z IP prywatnego z UK tyle. Ja jak zjechałem na urlop do Polski taki WilliamHill co zablokował Polaków korzystałem normalnie 0 blokady nawet pamiętam na Euro jak było wypłacałem dość sporą kwotę z Polskiego IP 0 problemów(czyli nie sprawdzane) to samo było z bet365, pierw zrobiony depozyt potem dopiero wpadłem na pomysł by się zapytać na czacie czy moge grać będąc na urlopie uzyskałem odp. &quot;Nie&quot; a i tak zalogowałem się gralem normalnie bo już depo poszło też wypłata zlecona w Polsce i poszło... Z czasem chyba sami dojdziecie do tego że, ta Ustawa to o kant uja rozbić.

Ostatni mój post w tym temacie.

Dobrej nocki.
Widzę, że kolega ogarnia dobrze temat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Jeżeli ktoś ma dobrą kasę z bukmacherki to nie będzie dla niego problemem wyrobić sobie rezydenturę dowolnego kraju w którym zakłady przez net są legalne. Cała reszta która gra okazjonalnie, przegrywa lub ma z tego kilka stów miesięcznie da sobie spokój z graniem nielegalnym w świetle nowej ustawy.

Ustawę pisali ludzie dla których zakłady bukmacherskie to ta sama kategoria co gry losowe. Bo jeśli ktokolwiek kto ma pojęcie o zakładach zobaczy kursy na 12 w wysokości 1,7 - 1,7 parsknie śmiechem i co najwyżej puści raz w miesiącu dużego lotka.
Jeśli ktoś ma dobra kasę z bukmacherki to od kilku lat nie gra na siebie. I tu jest problem.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
A czy wy byliście kiedyś zagranicą?? Pewno, nie bo większość z was siedzi na tyłku u mamusi i tatusia.. W UK weryfikacja wyglądała tak że, wysyłasz skan dowodu z danymi wiadomo PL.. wysyłasz papierek potwierdzając adres zamieszkania wiadomo jak jest w UK ludzie zmieniają Flaty jak rękawiczki ale u buków adresu nie zmieniasz

Dobrej nocki.
jest tak jak kolega napisal wszystko sie zgadza..tylko ze kiedys u bukow wystarczyl byle jaki papierek ktory przyszedl na dany adres a teraz sie bardziej wycfanili i chca jakiegos rachunku za media a z tym troche gozej bo trzeba miec cos zarejestrowane..wiem po sobie bo przechodzilem weryfikacje u wiekszosci duzych bukow w UK i nieraz musialem po kilak razy wysylac bo im cos nie pasowalo..ale jak najbardziej dla chcacego nic trudnego
 
R 125

roger12

Użytkownik
jest tak jak kolega napisal wszystko sie zgadza..tylko ze kiedys u bukow wystarczyl byle jaki papierek ktory przyszedl na dany adres a teraz sie bardziej wycfanili i chca jakiegos rachunku za media a z tym troche gozej bo trzeba miec cos zarejestrowane..wiem po sobie bo przechodzilem weryfikacje u wiekszosci duzych bukow w UK i nieraz musialem po kilak razy wysylac bo im cos nie pasowalo..ale jak najbardziej dla chcacego nic trudnego
buhauab ty nawet pojęcia nie masz co mówisz za media rachunek?? dziecko ja grałem 5 lat w UK i wiem jak jest tam mają wyebane jajaca na to bo wiedzą że, ludzie sie przeprowadzają co chwile a konto weryfikujesz raz i tyle. Wystarczy że, raz im wyślesz skan i to nie za rachunki bo wystarczy skan z wyciągiem konta bankowego jakiegoś z UK. Miałem w UK w 4 bukach konto w żadnym z nich nie bylo weryfikacji o takiej jakiej piszesz i nie wal nikomu tu ściemy..
Z darmowego VPN jak ktoś chce korzystać to wiadomo = BAN to tak jakbyście sobie na TORze grali zdubluje sie IP czy szybciej czy póżniej, ale wykupując prywatne proxy nie ma możliwości.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Link działa i jest to z trzech linków, które zostały notyfikowane 30-12-2016
Kawę zrobiłem, bo będzie długa nocka przed czarnym piątkiem :przeklina:
U mnie ta strona się od jakiegoś czasu nie otwiera. W każdym razie jak napisał Lemko Notyfikacja to proces. Czy to info jest o zakończeniu procesu? Jakoś nie wydaje mi się. Ale mogę się mylić.
 
W 74

wielkapala

Użytkownik
buhauab ty nawet pojęcia nie masz co mówisz za media rachunek?? dziecko ja grałem 5 lat w UK i wiem jak jest tam mają wyebane jajaca na to bo wiedzą że, ludzie sie przeprowadzają co chwile a konto weryfikujesz raz i tyle. Wystarczy że, raz im wyślesz skan i to nie za rachunki bo wystarczy skan z wyciągiem konta bankowego jakiegoś z UK. Miałem w UK w 4 bukach konto w żadnym z nich nie bylo weryfikacji o takiej jakiej piszesz i nie wal nikomu tu ściemy..

Z darmowego VPN jak ktoś chce korzystać to wiadomo = BAN to tak jakbyście sobie na TORze grali zdubluje sie IP czy szybciej czy póżniej, ale wykupując prywatne proxy nie ma możliwości.
dokladnie tak kolezko ???? kto chce ogarnie sobie to ale tutaj bol dupy wielki ????

problemem zadnym nie bedzie zakladanie nawet na osoby ktore Ci tam zweryfikują konto fakt nic za darmo ale jesli ktos robi na tym kase bedzie robil dalej z fartem :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom