>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 100

kksmisiek

Użytkownik
buhauab ty nawet pojęcia nie masz co mówisz za media rachunek?? dziecko ja grałem 5 lat w UK i wiem jak jest tam mają wyebane jajaca na to bo wiedzą że, ludzie sie przeprowadzają co chwile a konto weryfikujesz raz i tyle. Wystarczy że, raz im wyślesz skan i to nie za rachunki bo wystarczy skan z wyciągiem konta bankowego jakiegoś z UK. Miałem w UK w 4 bukach konto w żadnym z nich nie bylo weryfikacji o takiej jakiej piszesz i nie wal nikomu tu ściemy..

Z darmowego VPN jak ktoś chce korzystać to wiadomo = BAN to tak jakbyście sobie na TORze grali zdubluje sie IP czy szybciej czy póżniej, ale wykupując prywatne proxy nie ma możliwości.
nie twierdze ze weryfikujesz kilak razy .weryfikujesz raz przed pierwsza wyplata.weryfikujesz aadres ktory podales i pisze dokladnie ze kilka lat temu wystarczyl byle jaki papierek z adresem a teraz chca rachunku...jak pisalem weryfikowalem u wiekszosic i wiem ja kto wyglada...


Thank you for sending in a copy of your identification document as
verification of your identity and age. Your account has now been unfrozen
and you are free to play again.
However no withdrawal requests can be processed until we receive proof of
your registered address to complete our checks.

This can be any of the following:

(It must be dated within the last three months)

• Complete copy of a mortgage statement
• Complete copy of a utility bill - i.e. water, gas, electric, TV
licence,
telephone or Council Tax
• Complete copy of a mobile phone statement
• Complete copy of a P60 (P45 and wage slips not accepted)
• A recent copy of a Student Finance Awards letter
• Complete copy of a HMRC Awards letter


skopiowalem mail z corala .tak jak napisalem weryfikuja ci wiek ale zeby zweryfikowac adres maja okreslona liste dokumentow...u kazdego buka wyglada to inaczej i sa coraz bardziej upierdliwi kiedys bylo tak jak napisales ze wyslalo sie im byle co i akceptowali..np bet365 kiedys wymagal tylko dwoch roznych dokomentow i to wystarczalo...
i oczywiscie zgadzam sie ze majac kogos znajomego zaufanego ktory przejdzie weryfikacje smialo mozna grac na niego...
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
moze i ****ale duzy bukmacher ze stacjonarnymi punktami a to akurat mi przyszlo do glowy ...ladbrokes tez sie czepial wyslalem im jakis list z dvla(cos jak urzad komunikacji)bo akurat mialem taki papierek z adrsem i dostalem taka odpowiedz

Thank you for sending through your documentation to verify your account.
Unfortunately we are unable to accept the DVLA document that you have provided as proof of address as it is not from our acceptable list of documents. However we have accepted your passport as proof of identity and age.
do williama musialem wysylac tez rachunki ale to moze tylko dlatego ze zmienialem adres z PL na UK po tym jak wychodzili z Polski z zakladami sportowymi i potrzebowalem udowodnic adres...w bet365 wystarczyl paszport i dowod bez rachunkow..tak jak napislaem u kazdego buka ianczej to wyglada ..weryfikowalem tego duzo w roznych czasie i poprostu stwierdzam ze kiedys bylo duzo latwiej teraz sie bardziej czepiaja...
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
widze nowa mode na forum.jak ktos napisze swoje zdanie odmienne od innego to jest dzieckiem :cool:

no coz przy braku argumentow dobre i to :]
tylko kto po napisaniu tego poczuje sie dowartosciowany jak nie prawdziwe dziecko neostardy :razz:
 
N 14

nsc

Użytkownik
Jest tu ktoś kto siedzi w temacie brokerów i wie, czy jest szansa, że bet365 pojawi się w ofercie któregoś z nich?
 
H 12

hazzard

Użytkownik
Mam newsa &quot; nowe postanowienie Sądu o zwolnieniu z tajemnicy Dialcom24 (przelewy24). Oczywiście dodatkowo są jeszcze inne firmy tj. Dotpay, Blue Media itp, lecz te nie wnosiły zażalenia. Chcę zamieścić skan postanowienia, lecz nie mogę bo 10 postów ????
 
H 12

hazzard

Użytkownik
U mnie organy ścigania, poleciały na maxa. Wszyscy moi dodani znajomi na FB, zostali wezwani na przesłuchanie w charakterze świadka w mojej sprawie. Nawet ci, z którymi widziałem się 1 raz w życiu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom