>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
B 29

bungar

Użytkownik
Mogłby mi ktoś wyjaśnić w małym skrócie o co chodzi, bo dziś mi przyszło na maila od całorocznego, że kończą działalność w Polsce, a olega mi wysłał linka i tam prawie wszytskie adresy buków są zakazane. Gram na 1xbet czy też już nie można, jeśli tak do od kiedy to się tak diametralnie zmieniło? Będę wdzięczny za odpowiedź
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Na Słowacji nie ma podatku od buków zarejestrowanych w UE. Natomiast dla reszty /w tym pinnacle/ jest, ale nie znam wysokości. Słowacja to naprawdę niezła opcja z wielu względów.
 
H 74,7K

hagi84

Użytkownik
Mogłby mi ktoś wyjaśnić w małym skrócie o co chodzi, bo dziś mi przyszło na maila od całorocznego, że kończą działalność w Polsce, a olega mi wysłał linka i tam prawie wszytskie adresy buków są zakazane. Gram na 1xbet czy też już nie można, jeśli tak do od kiedy to się tak diametralnie zmieniło? Będę wdzięczny za odpowiedź

w tym ruskim badziewiu mozesz grac, ale to gra wirtualna bo kasy nie wyplacisz
 
B 29

bungar

Użytkownik
Czyli nie wszytskie zagraniczne będą zablokowane, jeśli tak to na jakich najlepiej teraz grać, czy tylko polskie wchodzą w grę ?
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Generalnie, nie wiem czy mam rację ale ostatnio grałem jakiś mecz na milenium, nie pamietam jak to dokladnie wygladalo, ale cos w tym stylu.
stawka 100 kurs 2.15 , mam do wygrania z podatkiem 187 czy tam ile, natomiast milenium przyznalo mi za ten zaklad iles tam ich punktów, których rownowartosc w sklepie moglem wymienic wlasnie na 30 kredytów (30zł) i chyba obrót jest jednokrotny.
To jakis taki sposób na, w miare obejscie podatku ?
Nie wiem czy mam co do tego racje, moze ktos bardziej oblatany ?
 
kn10 0

kn10

Użytkownik
Dobrze, a ktoś się orientuje jak wygląda kwestia bukmacherów &quot;na Bitcoiny&quot; ?
Wydaje mi się, żeby uciekać w tę stronę. Ktoś ogarnia sytuację? ????
 
R 0

radoslaw-144958

Użytkownik
Właśnie dostałem maila ze Smarkets

Closure of account

We regret to inform you that on March 31, 2017 we will no longer be able to accept customers from your location. Therefore we will be closing your account.

Mam nadzieję, że Betfair się utrzyma. Ech szkoda gadać.
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Dobrze, a ktoś się orientuje jak wygląda kwestia bukmacherów &quot;na Bitcoiny&quot; ?
Wydaje mi się, żeby uciekać w tę stronę. Ktoś ogarnia sytuację? ????
Tak, ja mam jednego ???? grałem tam nawet, wypłacałem. Jak chcesz to Priv ????
 
kn10 0

kn10

Użytkownik
Kurde, jak zgromadze 10 postow to napisze.
Swoja droga, mysle, ze to dobry kierunek. Te buki dzialaja dosyc mocno incognito, malo osob o nich wie. Ciekaw jestem czy ktos ma jeszcze cos do dodania w tej kwesti
 
D 7

dreamtox

Użytkownik
Ludzie, czytajcie. Betfair wycofuje się z Polski, już wczoraj było pisane o tym oraz o bet365.
Niestety trzeba się przerzucić na inne zagraniczne firmy jak np. Unibet, Expekt, Betsson itd
Wycofują się, ale jeszcze nikt nie dostał oficjalnie maila z tą informacją. Na razie wszystkie dosniesienia opierają się na rozmowach z livechatem.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wycofują się, ale jeszcze nikt nie dostał oficjalnie maila z tą informacją. Na razie wszystkie dosniesienia opierają się na rozmowach z livechatem.
Partnerzy jak forum.bukmacherskie.com otrzymały już informacje o treści:
&quot;Due to regulatory developments we will be closing Betfair websites for all Polish customers starting April 1&lt;sup&gt;st&lt;/sup&gt; at 00:00 2017. This means we will no longer be accepting any new customers from Poland starting April 1&lt;sup&gt;st&lt;/sup&gt; and affiliates will no longer be able to earn from any existing Polish customers affiliated with their account. We ask that you remove any Betfair content on Polish domains you operate by the designated date.&quot;
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Dobrze, a ktoś się orientuje jak wygląda kwestia bukmacherów &quot;na Bitcoiny&quot; ?
Wydaje mi się, żeby uciekać w tę stronę. Ktoś ogarnia sytuację? ????
Na ta chwile bitcoiny widzialem chyba w rivalo i w exbinog ale tj scam....Nie wiem czy gdzies jeszcze oferuja bitcoiny ale srednio oplacalna gra jest w tej walucie ostatnio bitcoin 20% podobno stracil ????
 
O 0

oskzur

Użytkownik
Wycofują się, ale jeszcze nikt nie dostał oficjalnie maila z tą informacją. Na razie wszystkie dosniesienia opierają się na rozmowach z livechatem.
Dostałem od bet&#39;a 365 oficjalnego maila, że wycofują się i 31 zamkną mi konto. Nie wiem, jak na BAH, bo tam też mam konto, ale oficjalnego maila nie dostałem, więc nie wiem.
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Partnerzy jak forum.bukmacherskie.com otrzymały już informacje o treści:

&quot;Due to regulatory developments we will be closing Betfair websites for all Polish customers starting April 1&lt;sup&gt;st&lt;/sup&gt; at 00:00 2017. This means we will no longer be accepting any new customers from Poland starting April 1&lt;sup&gt;st&lt;/sup&gt; and affiliates will no longer be able to earn from any existing Polish customers affiliated with their account. We ask that you remove any Betfair content on Polish domains you operate by the designated date.&quot;

Ale tu jest w sumie napisane, że nowych kont nie będą otwierać, bet365 pisał, że zamyka istniejące. Chyba, że o tym nie wspomnieli, bo w sumie w programach afiliacyjnych to Was obecni klienci nie interesują..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom