>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
nazgull 24

nazgull

Użytkownik
Ano padaka w moim przypadku na kilkanaście tysi,bo jak dotąd namiętnie wszystko przegrywałem-niestety nauka sporo kosztuje.Ale od dwóch tygodni regularnie kręciłem co tydzień yield powyżej 40% i miałem szansę na odrobienie strat...niestety,znowu ktoś zadecydował gdzie mam wydawać swoje ciężko zarobione i opodatkowane już kilkakrotnie pieniądze.Przy okazji wspomnę o świętym w normalnych krajach prawie własności-od prawie roku nie wolno mi sprzedać komu chcę mojej własnej ziemi !!!
Chory kraj chorych ludzi !!!
Ale żeby nie było offtopu:
Wieczorem wchodzę w jakiegoś komercyjnego VPNa i zakładam nowe konto w 365 na moją kobietę z danymi z UK...o efektach napiszę tutaj.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Dziwne,bo ja dostałem z 365 tego samego dnia...ale to ciut poniżej 1000,także chyba nie mają zamiaru zawłaszczyć sobie naszych złotówek,pewnie są zawaleni zleceniami do Pl albo...się nie znam ????
Właśnie sprawdziłem Opere z VPN i niby wszystko w porządku bo łączy mnie przez holenderski serwer,tylko,że w ciągu 5 minut przez 2 różne,nie wiem czy to nie będzie podejrzane dla takiego np 365 ??
Bardziej zdziwi ich to, że nagle z tego samego IP wchodzi tysiące Polaków nie mówiąc o innych krajach a tego pod &quot;sieć osiedlową nie podepniesz&quot;. Zależy jakie ostateczne IP do nich dochodzi, oczywiście źle, jeśli te adresy się mieszają.
Ja bardzo długo czas grałem na Expressie i Nordzie ale szybko widać ile ludzi przybywa. Rok temu to na jednym VPNie naprawdę długo jechałem i co najciekawsze, były to nawet darmowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nazgull 24

nazgull

Użytkownik
@Sven-to co piszesz jest logiczne,ale w sumie co to buka obchodzi ?
Zablokowali rejestrację z terenu/IP Polski,nie łamią &quot;prawa&quot;...Ale mogą być bardziej dociekliwi gdy te tysiące Polaków będzie chciało skorzystać z bonusów,co na pewno będzie miało miejsce ????
A masz jakiś sposób (VPN) żeby raczej pewnie działać w takim 365 ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sven@ 808

sven@

Użytkownik
@Sven-to co piszesz jest logiczne,ale w sumie co to buka obchodzi ?
Zablokowali rejestrację z terenu/IP Polski,nie łamią &quot;prawa&quot;...Ale mogą być bardziej dociekliwi gdy te tysiące Polaków będzie chciało skorzystać z bonusów,co na pewno będzie miało miejsce ????
A masz jakiś sposób (VPN) żeby raczej pewnie działać w takim 365 ??
Z bonusu tylko skorzystasz, jeśli będziesz robił wpłatę z konta bankowego, podobnie jak w Polsce tylko u nich od początku roku niestety wycofali &quot;startowy&quot; ze Skrilla i Netka a w ich przypadku 1000zł robiło swoje ????

Z jednej strony to i dobrze, bo wtedy jeśli ktoś brał ten bonus jest oko na konto i szybkie sprawdzenie z jakiego IP. Nie powinno ich interesować ale niestety wciąż interesuje aczkolwiek jak Ty masz konto na swoją kobietę, gdzie w razie dodatkowej weryfikacji powinna ją przejść bez problemu.
 
0 0

0123

Użytkownik
Wiecie kiedy ustawa hazardowa na Słowacji ma zacząć obowiązywać i blokowanie?
Znalazłem że być może od 1 stycznia 2018 ale w tekście poniżej jest błąd i nie wiadomo do końca o co chodzi autorowi(zamiast ale miał na myśli o ile?). Wklejam fragment b. ciekawy:
NA SŁOWACJI RÓWNIEŻ BLOKADY
Słowacy chyba zainspirowali się zmianami w regulacjach u swoich sąsiadów i już za kilka miesięcy zamierzają również rozpocząć blokowanie operatorów, którzy nie posiadają lokalnej licencji.
Zmiany w prawie przegłosowane zostały przez słowacki parlament, a w połowie grudnia ustawę podpisał prezydent Andrej Kiska. Zgodnie z założeniami ustawy tamtejsze ministerstwo finansów zamierza zablokować strony bukmacherskie, kasyna oraz pokoje pokerowe, które nie mają słowackiej licencji i nie płacą podatków.
Wstępnie planowano, aby ustawa weszła w życie w 2018 roku, ale w lipcu bieżącego roku na stronach ministerstwa finansów znajdzie się lista operatorów działających bez licencji. Ostateczną decyzją o blokowaniu ma w tym przypadku podejmować sąd, bo zobowiązani do blokowania operatorów będą dostawcy usług sieciowych oraz banki realizujące przelewy.
źródło: ze strony poker24.pl (nie mogę jeszcze wklejać linków)
AHA to jest właściwe miejsce na tego typu pytania, bo zastanawiam się i niemało osób, czy nie przenieść/zameldować się (wiem co trzeba zrobić)na Słowacji. Wiele osób z Polski nie ma tam daleko. Pytanie czy będzie warto rozpatrywać ten kierunek, skoro niedługo może być nieaktualny.
 
P 9

piotrmakowski

Użytkownik
Z tymi VPN&#39;ami i zmianą IP tak bardzo nie ma się co przejmować. Oni mają kilkanaście milionów kont, więc nie kontrolują wszystkiego. Jeżeli chodzi o bet365, z którego korzystałem nie raz przez vpn to najwyżej nie możesz się zalogować, właściwie widać tylko logo w tle (nie możesz nawet oferty przejrzeć) Zmieniasz ip na inne i hula. Największy problem to weryfikacja danych. Później możesz grać gdzie chcesz, ludzie latają po świecie i obstawiają nawet z dwóch różnych państw w ciągu kilku h więc bez przesady.
Jeżeli już komercyjny vpn to chyba najlepszy hide my ass, odradzam safervpn - niby 30 różnych serwerów ale wiesza czasem połączenie albo serwer się średnio zgadza z krajem gdzie miałem być
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
minolta 7

minolta

Użytkownik
info z BETSSON
Ewelina: Uprzejmie informuję, iż na tę chwilę nie mamy żadnych informacji w tym temacie. Gdy tylko zostanie podjęta oficjalna decyzja o wycofaniu sekcji zakładów bukmacherskich z polskiego rynku, poinformujemy naszych graczy niezwłocznie. Przepraszam za wszelkie niedogodności oraz dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość w tej sprawie.
 
P 5

petmay

Użytkownik
Jeżeli już komercyjny vpn to chyba najlepszy hide my ass, odradzam safervpn - niby 30 różnych serwerów ale wiesza czasem połączenie albo serwer się średnio zgadza z krajem gdzie miałem być
Generalnie nie polecam VPN-ów mających siedzibę w Wielkiej Brytanii. Dla zachowania prywatności, to jedna z najgorszych lokalizacji. Dlatego HMA (HideMyAss) wg mnie to złe rozwiązanie. Ma co prawda ogromną ilość krajów i serwerów, ale nie jest to najważniejsze
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
A jak wygląda sytuacja, gdy zrobimy już to konto za granicą, vpn będzie działał bez zarzutów, co wtedy z wplatami i wypłatami ze skrilla, gdzie konto jest założone w Polsce?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Generalnie nie polecam VPN-ów mających siedzibę w Wielkiej Brytanii. Dla zachowania prywatności, to jedna z najgorszych lokalizacji. Dlatego HMA (HideMyAss) wg mnie to złe rozwiązanie. Ma co prawda ogromną ilość krajów i serwerów, ale nie jest to najważniejsze
Dokładnie, lepiej Panami i inne kraje gdzie maja swoje siedziby.

Jak widać nie tylko ja ale naprawdę sporo osób gra przez VPN i jeśli w miarę rozsądnie się korzysta to zmartwien nie ma.
 
K 0

karolxd

Użytkownik
Jeden ze znanych polityków zawsze powtarzał, że większość społeczeństwa to ,,debile&quot;. I w tym wątku mamy potwierdzenie tych słów.
Po co piszecie, jakie buki wychodzą, jakie zostają? Przecież oni to czytają i sobie notują. Odwalacie za STS i itp. służby całą robotę. Niech każdy zostawi taką wiedzę dla siebie i pisze na temat ustawy. Wszystko dostają na tacy. Po co? Na co? Niech sami się wysilą.
Ludzie ogarnijcie się!
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Jeden ze znanych polityków zawsze powtarzał, że większość społeczeństwa to ,,debile&quot;. I w tym wątku mamy potwierdzenie tych słów.
Po co piszecie, jakie buki wychodzą, jakie zostają? Przecież oni to czytają i sobie notują. Odwalacie za STS i itp. służby całą robotę. Niech każdy zostawi taką wiedzę dla siebie i pisze na temat ustawy. Wszystko dostają na tacy. Po co? Na co? Niech sami się wysilą.
Ludzie ogarnijcie się!
No tak, władza czerpie jedyną wiedzę z forum bukmacherskiego ????
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości co do Betssona, to reklamy bukmachera zniknęły właśnie z portalu weszło.
 
M 0

macieklp4

Użytkownik
Zamiast iść do przodu to klasycznie Polska się cofa.. ehh
Jak myślicie, opłaca się wpłacać pieniądze do &quot;Expekt&quot;, czy za kilka dni też zamkną swoją działalność? Chodzi mi o to, że nie trzeba płacić podatków, jak w jakiś sts itd...
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
PINNACLE oficjalna wiadomosc ma problemy techniczne dzis wychodza a kasy nie widac strona bet365 juz nie dziala ani na telefonie ani na kompie!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom