>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 0

kiwajakotako

Użytkownik
chłopaki chyba otarli się o świat polityki, bo tej żenującej rozmowy końca nie widać.
Powiedzcie mi taką rzecz, np. wpłacam z konta do buka jakąś kwotę i wypłacam tyle samo np. też na konto bankowe. Czy to już jest podstawa do wszczęcia postępowania, czy zawsze mogę powiedzieć, że robiłem tylko przelewy bez zawierania zakładów?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
newengland/Kiwajakotako&gt;&gt; w zbyt wielu wpisach pojawiły się tu ostatnio komentarze, z których wręcz epatuje totalna nieznajomość prostych faktów dotyczących tego o czym ten wątek traktuje czyli z zakresu Ustawy hazardowej - jak na to aby nie reagować i nie edukować poniektórych...
Bowiem gimbaza i na jej poziomie rozwoju stojący nieco starsi, np. kilku z rocznika 1987 - uważa, że to obecna od dziś obowiązująca Ustawa o grach wprowadziła 12% podatek obrotowy, zakaz gry w Internecie, wycofanie się firm bukmacherskich z Polski itd. a są to przecież efekty Ustawy hazardowej rządu Tuska z roku 2009 i to ta Ustawa rozpoczęła zaprzestanie obsługiwania Polaków przez firmy takie jak np. Ladbrokes, Victor Chandler, Skybet, Stan James, BetVictor, Coral, Totesport, Boylesports, Centrebet czy WilliamHill.

Stąd w trosce o prawdę materialną edukuję tych kilku mądrych inaczej ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Czyli wszelkie pretensje kierować do Tuska i Suchockiej za to , że całoroczny spierdzielił z Polski ;)
Od nich możesz zacząć, dorzuć mafiosów (Schettino, Miro, Rycho, Zbycho) + kolejnych złodziejaszków (patrz Vincent, Kapica) + &quot;dzisiejszych&quot; &quot;mądrych inaczej&quot; w tej sprawie i będziesz miał komplet ;)
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Edi wiem ta ustawa to wina Tuska a ty sobie wytatuuj pis na czole.
Starałem się maxymalnie nie upolityczniac tego tematu ale trafiłem na ograniczonego człowieka w dodatku pisiora ???? .
Skończ lamentować o 12 % bo to każdy wie... Teraz dokrecili śrube bo im zależało.
I jedni i drudzy siebie warci. Tutaj potrzebne są informacje dla ludzi ,że każdy grajac z podatkiem nie podoła wyzwaniu , nawet Ci najlepsi. Nie każdy to wie.To jest ważne a nie Twoje idiotyczne wywody(niby że pisałem o pis który wprowadził 12 %) . Nie umiesz czytać.Nic takiego nie napisałem. To tylko Twoja radosna twórczość i dopowiadanie.
Masz gościu wybujałe EGO , nie traktuj ludzi jakby byli gorsi od Ciebie , że rocznik taki i taki.
Możesz mieć 1 000 000 postów , ale to nie czyni Cie lepszym ani mądrzejszym od innych.
Skończ tą dyskusję i nie kłam .
 
A 205

amindada

Użytkownik
Najgorsze jest to, że nikt już nigdy nie cofnie tej ustawy. Ale tak dzieje się z większością aspektów zycia - z roku na rok dokręcaja śrubę, coraz większa inwigilacja, coraz mniej prywatności. Wszystko pod dyktando koroporacji i banków. Szkoda , że gdański bolek nie wypowie się nigdy w tej kwestii.
 
P 0

pokorny9

Użytkownik
Na prywatną wiadomość się chyba nie doczekam więc może ktoś powie czy na te bitcoiny można grać normalnie i zyskiwać czy to tylko zabawa i za duże starty na skokach waluty i przewalutowaniach. Dodam, że na buku który odszedł osiągałem yield 5-6%, a chce wychodzić dalej na plus ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
Na prywatną wiadomość się chyba nie doczekam więc może ktoś powie czy na te bitcoiny można grać normalnie i zyskiwać czy to tylko zabawa i za duże starty na skokach waluty i przewalutowaniach. Dodam, że na buku który odszedł osiągałem yield 5-6%, a chce wychodzić dalej na plus ;)
Bez dociny i chamstwa, kierunek Malta lub UK. Albo obsrane gacie i kombinowanie. Nie ma opcji na plus. Rząd zgasił światło pozostaje czekać aż znów będzie widno. Wszystkie próby albo kosztować będą rany albo pobudzą strażników.
 
F 10

forioku

Użytkownik
Bez dociny i chamstwa, kierunek Malta lub UK. Albo obsrane gacie i kombinowanie. Nie ma opcji na plus. Rząd zgasił światło pozostaje czekać aż znów będzie widno. Wszystkie próby albo kosztować będą rany albo pobudzą strażników.
***** jak zwykle koles pyta o jedno a dostaje odpowiedz z dupy i tak caly czas
Pokorny9 Wystarczy sprawdzic sobie jakie sa skoki n abitcoin w skali jednego dnia , tygodnia czy miesiaca i bedziesz mial swoja odpowiedz
 
C 445

cristovao

Użytkownik
ekipa Tuska to zaczęła bo się im zachciało wałki na cmentarzu dopinać i wpadli więc zrobili na kolanie ustawę która niby tam była ale ciężko było z egzekucją więc sponiewierane PL buki płakały, płakały aż wszedł PiS i wypłakali lepszą skuteczność prawa
PiS potrzebuje kasy - dobrze o tym wiem każdy a, że u nich tak nie za bardzo z logiką i obeznaniem tematu to wykorzystali to lobbyści pozbywając się nielegalnej konkurencji
no i cała historia ustawy hazardowej
 
cock 756

cock

Użytkownik
Z dupy... Typ 3 dni na forum prosi stronę wstecz o listę dostępnych buków, aż sam mam ochotę dać służbom wędkę na was i waszą chorobę.
Błagam: nie piszcie tu swoich pomysłów, nie radzcie i nie kombinujcie.
Czekać!!!
W opinii społecznej jesteśmy chorzy. Psychicznie. Hazard to nałóg. I wasze nigdy nie będzie na górze, bo w oczach innych jesteście na dnie.
Chcesz prawdy? W tym roku +120tys, ubiegły +89tys.
A najwięcej do powiedzenia mają ci co topią!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Edi wiem ta ustawa to wina Tuska
No w końcu to dotarło :grin: a więc uczysz się, choć z dużym trudem...
I przyjmij do wiadomości, że obojętnie kto te obie Ustawy z 1992 i 2009 roku by wprowadzał, także bym to w 100% zgodności z faktami tu przypomniał i wyjaśniał takim mniej kumającym - bez względu na to, kto byłby wtedy premierem rządu i która partia/koalicja sprawowała władzę.
Czyli wszelkie pretensje kierować do Tuska i Suchockiej za to , że całoroczny spierdzielił z Polski :wink:
Zaprzestanie obsługiwania graczy z Polski (z polskim adresem) rozpoczęło się od uchwalenia Ustawy hazardowej z 2009, w wyniku której odeszły z polskiego rynku firmy takie jak np. Ladbrokes, Victor Chandler, Skybet, Stan James, BetVictor, Coral, Totesport, Boylesports, Centrebet czy WilliamHill zaś inne pozostały tu tylko dlatego, że ekipa Tuska nie notyfikowała KE zapisów tej Ustawy - co pozostawiło im furtkę do pozostania na naszym rynku, wobec niejasnej na gruncie prawa sytuacji, z wykorzystania to którego bubla prawnego nie chciały skorzystać w/w przeze mnie firmy uznając to za nieetyczne, jak określił to wtedy rzecznik firmy Ladbrokes a i nasze sądy bardzo rozmaicie ten brak notyfikacji traktowały w swoich orzeczeniach w postępowaniach wobec graczy, wszczętych przez UC pod wodzą Jacka Kapicy jesienią 2014, gdy rozpoczęła się krucjata przeciw graczom zawierającym zakłady w Internecie.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Jestem ciekaw jak to wyglada z perspektywy juroszka, bo przeciez gracze ktorzy duzo zarabiaja nie przejde tak czy siak do sts, to chyba logiczne. Raz ze nie beda na plusie (chociaz ci najlepsi dadza rade) a dwa ze juroszek tez nie ogra najlepszych. Zarobi glownie panstwo na tych 12 procentach. Wiec po co taki juroszek i reszta lobbowali to u politykow? poza grubymi rybami ludzie graja glownie za 2-20 zlotych nie ma sie co obrazac takie sa fakty. Z drugiej strony jakos ten sts musi na siebie zarobic skoro stac go na sponsoring repry czy Lecha. Widac ze nawet z emerytow i dzieciakow mozna zyc. Mysle ze dla juroszka sciaganie kilkuzlotowcych w dluzszej perspektywie tak czy siak jest na plus, przeciez sts jak kazdy buk na swiecie zarabia od obrotu wiec lepiej miec 70 procent dzieciakow niz 5 gdy istnialy porzadne w buki w sieci. Najlepiej glosowac portfelem, kazdy z was ktore zacznie grac w sts nawet po kilka zlotych przyczynia sie do zwyciestwa juroszka
 
cock 756

cock

Użytkownik
Legionista, Juroszek widział to chyba w kategorii nałogu. Tacy pójdą... zresztą jaki Juroszek, prezes z taty woli dostał plac zabaw od taty bo sam się bawić lubial. Kumaty ojciec postawił synka po właściwej stronie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Najgorsze jest to, że nikt już nigdy nie cofnie tej ustawy.
Zapewne znasz tę wypowiedź Gowina, że w porozumieniu z go popierającym w tej sprawie ministrem Morawieckim - wkrótce po wejściu w życie obecnej Ustawy hazardowej, rozpoczną prace nad rozdzieleniem sektora zakładów sportowych od hazardu.
Zatem czas pokaże w jakim kierunku to pójdzie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom